Opinie o Nas

A-Designs MP-2A

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: A-Designs
 • Dostępność: Na zamówienie
 • szt.
 • 13 990,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

A-Designs MP-2A

2-kanałowy lampowy przedwzmacniacz mikrofonowy, lampy wejściowe EF86, lampy wyjściowe 6N1P, transformatory wejściowe Cinemag, customowe transformatory wyjściowe A-Designs, 2 regulatory poziomu, przełącznik tłumika -20dB na kanał

 

Prawdziwie lampowy „analogowy” dźwięk – całkowicie dyskretna ścieżka sygnału

Nie ma wielu przedwzmacniaczy, które byłyby tak wszechstronne, że można by ich użyć do stworzenia całej płyty; ale, według profesjonalistów z branży, w całości lampowy przedwzmacniacz stereofoniczny MP-2A spełnia to zadanie. Zaprojektowany, aby zapewnić wszechstronność i elastyczność brzmieniową poszukiwaną przez wymagających profesjonalistów na całym świecie.

MP-2A „dobrze współpracuje ze wszystkimi” – podczas gdy niektóre przedwzmacniacze mogą być wybredne i nie brzmią dobrze z każdym mikrofonem, MP-2A działa spektakularnie, bez względu na to, jakiego mikrofonu używasz: wstęgowego, dynamicznego czy pojemnościowego… vintage, współczesnego czy najnowocześniejszego na rynku – MP-2A wita ich wszystkich z otwartymi ramionami… ale na tym nie koniec! MP-2A jest również doskonałym instrumentalnym przedwzmacniaczem/D.I., dodającym życia i głębi basom, gitarom oraz analogowym i cyfrowym klawiszom.

Zbudowany zgodnie z audiofilskimi standardami jakości z ceną znacznie niższą od innych przedwzmacniaczy butikowych w swojej lub zbliżonej klasie, MP-2A nie ma żadnych układów scalonych w ścieżce sygnału – opiera się wyłącznie na dyskretnych komponentach: idealnej kombinacji lamp (EF86 na wejściach, 6N1-P na wyjściach), kondensatorach Audience i niestandardowych transformatorach wyjściowych Cinemag, ponadto został zbudowany ręcznie łącznie z bardzo skrupulatnie wykonanym okablowaniem point to point.

Każdy kanał jest wyposażony w tłumik -20 dB, parę przełączników Tone zapewniających cztery różne barwy na każdym kanale i wzmocnienie do 60 dB aby zasilić nawet najbardziej energochłonne mikrofony wstęgowe. Transformatory wejściowe Cinemag w połączeniu z niestandardowymi transformatorami wyjściowymi zapewniają niski poziom szumów i najwyższą jakość, której możesz oczekiwać od przedwzmacniacza z najwyższej półki. Dodatkowe funkcje obejmują symetryczne wejścia Neutrik XLR, prawdziwy miernik VU, zasilanie phantom 48 V, przełączniki odwrócenia polaryzacji i gniazda wejściowe Hi-Z na panelu przednim.

Wiele przedwzmacniaczy ma zwykle tylko jeden wąski zakres, w którym dobrze brzmi, tak zwany „sweet spot”. Jeśli wyjdziesz poza ten punkt… magia znika. Problem z wąskim „sweet spotem” polega na tym, że przedwzmacniacz nie zawsze może działać w tym miejscu, ponieważ siła sygnału wejściowego może się znacznie różnić w zależności od źródła dźwięku. Inaczej jest w przypadku MP-2A, połączenie wzmacniacza o stałym wzmocnieniu z tłumikiem wyjściowym posiada bardzo wysoki stopień spójności i dostarcza „magię” w znacznie szerszym zakresie sygnałów wejściowych. Przełączniki odwrócenia polaryzacji umożliwiają nagrywanie dźwięku stereo z odwrotną polaryzacją w celu poprawy obrazu stereo lub ujarzmienia niepożądanego basu poprzez redukcję. Zwróć uwagę na unikalne przełączniki tonów, które zapewniają szeroką paletę dźwiękową w czterech opcjach na każdym kanale (który przedwzmacniacz oferuje coś takiego???), a bardzo szybko przekonasz się, co mamy na myśli, kiedy mówimy, że możesz nagrać całą płytę tylko z tym jednym niezwykle wszechstronnym urządzeniem.

Niezależnie od tego, czy szukasz klarowności i przejrzystości, czy też bogatego, eufonicznego brzmienia lamp wejściowych, MP-2A zapewni Ci to wszystko i jeszcze więcej! Włóż jeden do swojego racka już dziś…. A już nigdy go nie wyciągniesz….

 

Specyfikacja:

 • Konstrukcja całkowicie lampowa,
 • Przełączniki tonów oferują cztery rodzaje brzmień na kanał,
 • Wzmocnienie 60 dB pozwala na użycie mikrofonów wstęgowych nowej generacji,
 • Lampy wejściowe EF86 / lampy wyjściowe 6N1P,
 • Transformatory wejściowe Cinemag i transformatory wyjściowe z customowym uzwojeniem,
 • Prawdziwe mierniki VU,
 • Dwa regulatory poziomu,
 • Przełącznik tłumika -20 dB (1 na kanał),
 • Przełącznik odwrócenia polaryzacji (1 na kanał),
 • Toroidalny transformator mocy,
 • Symetryczne wejścia / wyjścia XLR i D.I. jack 1/4″,
 • Przednia płyta frezowana na specjalne zamówienie, solidna wentylowana metalowa obudowa (rozmiar racka 2U),
 • Odpowiedź częstotliwościowa: 20 Hz – 60 kHz,
 • Zniekształcenia THD: > .08 przy 1 kHz,
 • Szum (EIN): -128 dBu,
 • Impedancja wejściowa: 1,4k Ohm,
 • Zasilanie phantom: + 48V przełączane źródło zasilania,
 • Polaryzacja wejścia mikrofonowego: przełączana 0-180 stopni,
 • Wejście instrumentalne: 1/4 ” jack,
 • Minimalna impedancja wejściowa instrumentu: > 100 k Ohm,
 • Impedancja wyjściowa: 600 Ohm, przełączana na 10k Ohm,
 • Maksymalny poziom wyjściowy: + 22 dBu,
 • Wyjście: Low-Z, symetryzowane transformatorowo,
 • Wymagania dotyczące zasilania: 100/120/230 VAC – 42 W,
 • Wymiary: (szer. x wys. x gł.) 48 cm x 9 cm x 25 cm,
 • Waga: 8,16 kg,
 • Waga przesyłki 9 kg