Opinie o Nas

Arturia MiniBrute 2 Noir

 • szt.
 • 2 249,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

Arturia MiniBrute 2 Noir

 

Rewolucyjny analogowy monosynth Arturii odrodzony w erze modularnej! MiniBrute 2 Noir Edition to ekscytujący, elastyczny syntezator, który nie może się doczekać spotkania z innymi Twoimi instrumentami. Łącząc ogromne analogowe brzmienie, potężne funkcje kształtowania dźwięku, sekwencer krokowy, arpeggiator, modularną matrycę i dyskretne czarne wykończenie, MiniBrute 2 Noir reprezentuje ciemniejszą stronę analogu.

 

Praktyczna radość z syntezatora

Intuicyjny, dostępny i zabawny; czysta moc syntezy MiniBrute 2 jest łatwa do zrozumienia, szybka do opanowania i zapewni niekończącą się przyjemność. Dzięki natychmiastowej, praktycznej kontroli każdego parametru możesz miksować oscylatory, jeździć na filtrach, synchronizować LFO i kontrolować swoje obwiednie. MiniBrute 2 to syntezator, który daje Ci swobodę tworzenia dźwięków z Twojej wyobraźni.

 

Odkryj świat modularny

Teraz możesz stworzyć system muzyczny, który jest naprawdę czymś więcej niż tylko sumą jego części. MiniBrute 2 oferuje kompleksową macierz modulacji z dziesiątkami źródeł i miejsc docelowych do Twojej dyspozycji. Niezależnie od tego, czy chcesz poeksperymentować z jego wewnętrznymi parametrami, okablować swoją modularną konfigurację, czy zsynchronizować swój inny sprzęt z sekwencerem, możliwości są nieograniczone.

 

Moc wydajności

Wyposażony w tę samą luksusową, płynnie działającą klawiaturę, co czcigodny MatrixBrute, nigdy nie będziesz chciał przestać grać na tym inspirującym syntezatorze. Klawiatura posiada również funkcję aftertouch, która może być kierowana przez matrycę modulacji, otwierając ogromne możliwości wydajności. MiniBrute 2 posiada również arpeggiator z wieloma trybami, funkcką nabijania tempa i solidną synchronizacją, a także intuicyjny sekwencer krokowy, aby zapewnić jak największą swobodę twórczą.

 

Edycje Brute Noir

Unikalne instrumenty analogowe, w których synteza vintage i najnowocześniejsza technologia zderzają się w imię twórczej wolności i kontrolowanego chaosu dźwiękowego, ozdobione dyskretną czarną obudową. To Brute Noir Editions, ciemniejsza strona analogu.

 

 

Trochę danych:

 • Wiele przebiegów VCO1 i VCO2 z funkcjami kształtowania dźwięku: Sawtooth, Ultrasaw, Square, Pulse, Triangle, Metalizer i Sine, z trybami precyzyjnego i zgrubnego strojenia, generatorem szumów i wejściem zewnętrznym.
 • Filtr wielomodowy Steiner-Parker o mocnym, kwaśnym tonie, zdolny do samooscylacji. Wyposażony w tryby: low pass, high pass, band pass, notch i bypass.
 • Generator obwiedni ADSR i dodatkowy, wielotrybowy, sterowany przez CV filtr AD.
 • Brute Factor™ dodaje subtelne efekty albo tworzy pełen chaos związany z intermodulacją.
 • Kompleksowa macierz modulacji CV z 48 punktami krosowania, pozwalająca kontrolować wiele elementów syntezatora i sekwencera.
 • Dwa LFO z wieloma przebiegami, zdolne do pracy w synchronizacji z sekwencją
 • Intuicyjny sekwencer i arpeggiator, synchronizowane z MIDI i USB.
 • Wysokiej jakości 25-klawiszowa klawiatura w stylu MatrixBrute, z oktawowymi kontrolkami i przypisywanym zakresem pitch bend, modulacją i aftertouch.
 • Wyjście liniowe, wyjście słuchawkowe, dedykowane wejścia/wyjścia MIDI i złącze USB.

Arturia MiniBrute 2 Noir, EAN: 3760033531793