Opinie o Nas

Arturia V Collection 8

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Arturia
 • Kod producenta: 3760033531670
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 2 140,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Arturia V Collection 8 - Wszystko, czego potrzebuje producent muzyczny do kreowania unikalnych, profesjonalnych brzmień. Arturia V-Collection 8 jest kontynuacją świetnej serii VCollection.

 

Arturia V Collection 8

 

 

Arturia V Collection 8 - Odkryj kreatywność. Na nowo!

 

V Collection 8 łączy w sobie piękne brzmienia fortepianów, potężne organy, czy analogowe syntezatory - wszystko co niezbędne dla twórców muzyki. Kultowe dźwięki przeniesione do wirtualnej rzeczywistości dzięki niezrównanej technologii modelowania. 28 instrumentów o ponadczasowym brzmieniu i unikalnym designie, przywróconych do życia, aby wzmocnić Twoją kreatywność.  V Collection 8 to kontynuacja tej niesamowitej historii. Te instrumenty to nie tylko wierne emulacje; zostały wzbogacone o współczesne funkcje na miarę XXI wieku, co pozwala kreować dźwięki przewyższające ich sprzętowych przodków. To kompletny zestaw spełniający wymagania stawiane przed współczesnymi twórcami.

 

Co nowego w wersji 8?

 

Jun-6 V - NATYCHMIASTOWA ANALOGOWA MIŁOŚĆ

Legendarny, łatwy w użyciu syntezator polifoniczny z nieodpartym kremowym brzmieniem, które porusza duszę, z kultowym efektem chorus i ulepszoną modulacją.

Arturia V Collection 8 - Sklep muzyczny avpartner

 

Emulator II V - MASZYNA DO SAMPLOWANIA W STYLU RETRO

Idealny zestaw narzędzi do samplowania w stylu lo-fi, łączący cyfrowy charakter oryginalnego Emulatora, który pokochasz, z najnowocześniejszą elastycznością twórczą, której potrzebujesz.

Arturia V Collection 8 - Sklep muzyczny avpartner

 

OB-Xa V - LEGENDARNA GROWL MASZYNA

Wierny grubemu, agresywnemu brzmieniu oryginału i doładowany nowymi funkcjami, OB-Xa V zabierze Cię na dziką dźwiękową przejażdżkę.

 

Vocoder V - NAJLEPSZA ZMIANA BARWY GŁOSU

Ikoniczny 16-pasmowy wokoder rozszerzony o zaawansowane możliwości syntezatora, samplera i modulacji, oferujący wyraźny dźwięk, który naprawdę mówi sam za siebie.

 

Jup-8 V4 - ANALOGOWA AWANGARDA

Legendarny polifoniczny flagowiec odpowiedzialny za jedne z najbardziej inspirujących dźwięków wszechczasów, odrodzony z kolosalnym nowym silnikiem dźwiękowym.

Arturia V Collection 8 - Sklep muzyczny avpartner

 

Stage-73 V2 - ELEKTRYCZNA MASZYNA Z DUSZĄ

Oryginalna super moc pianina elektrycznego, ponownie zasilona nowym silnikiem modelowania fizycznego, autentycznym zestawem pedałów i wzmacniaczy, zaawansowanymi dostosowaniami tonalnymi i nie tylko.

Arturia V Collection 8 - Sklep muzyczny avpartner

 

Analog Lab V - TWOJA BRAMA DO INSPIRACJI

Ponadczasowe dźwięki, natychmiast dostępne, a wszystko to w jednym intuicyjnym interfejsie. 2000 profesjonalnie wykonanych presetów z każdego instrumentu z V Collection, inteligentne przeglądanie brzmień, łatwe miksowanie i nakładanie dźwięków oraz wiele więcej - Twój podstawowy arsenał instrumentów klawiszowych!

Arturia V Collection 8 - Sklep muzyczny avpartner

 

Wymarzony workflow

V Collection 8 został zaprojektowany tak, aby nie tylko spełniać wszystkie wymagania dotyczące brzmienia syntezatorów i klawiszy. Został zbudowany tak, aby był intuicyjny, dostępny i przyjemny, zaprojektowany przez muzyków, producentów i inżynierów z pasją, którzy rozumieją znaczenie płynnego procesu tworzenia muzyki.

To więcej niż zbiór legendarnych instrumentów. To szereg narzędzi dźwiękowych zaprojektowanych do pracy w doskonałej harmonii, torujący drogę dla nieograniczonego procesu twórczego, który będzie inspirował na każdym kroku.

 

Samouczki w aplikacji

Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z każdym instrumentem dzięki nowym, zintegrowanym i łatwym do opanowania samouczkom, opisującym szczegółowo każdy element i dającym najważniejsze wskazówki.

 

Praktyczne makra sterujące

Każdy instrument udostępnia 4 makra do szybkiego i inteligentnego dostosowywania dźwięku, dzięki czemu możesz natychmiast odkryć jego potencjał dźwiękowy bez rozległej zmiany parametrów.

 

Usprawnione przeglądanie dźwięków

Filtrowanie, znajdowanie i organizowanie idealnych dźwięków jest łatwiejsze niż kiedykolwiek; nowy interfejs przeglądania pozwala w pełni dostosować paletę tonalną.

 

Presetowy raj

Znajdź swój dźwięk w mgnieniu oka. Każdy instrument z V Collection 8 posiada tę samą inteligentną przeglądarkę presetów. Błyskawicznie znajdź idealny dźwięk lub eksperymentuj z czymś nowym. Szukaj według nazwy, stylu lub przeglądaj kategorie; dodawaj dźwięki do ulubionych w celu ich natychmiastowego przywołania; dodawaj komentarze i twórz własne listy odtwarzania; odnalezienie własnego brzmienia nigdy nie było tak łatwe!

Dodatkowo każdy instrument zapewnia dostęp do Arturia Sound Store, ogromnej kolekcji bezpłatnych i płatnych banków dźwięku, która jest aktualizowana co miesiąc. Od paczek gatunkowych po inspirowane konkretnymi artystami - w sklepie Sound Store znajdziesz wszystkie inspiracje, których kiedykolwiek będziesz potrzebować.

 

Arturia V-Collection 8 - Dane techniczne:

 • Jun-6 V: Jun-6 V przekazuje czysto analogowego ducha serii Juno, klasyków DCO, które wprowadziły polifonię do mas. Jego kolosalne i kremowe brzmienie pozostaje inspirujące do dziś - zoptymalizowane i ulepszone, aby nadążać za nowoczesnymi twórczymi potrzebami.
 • Vocoder V: korzysta z kultowego 16-pasmowego vocodera i wyposaża go w zaawansowane możliwości syntezy, samplera i modulacji. Od charakterystycznego "robotycznego" wokalu Daft Punk po najnowocześniejsze tekstury, Vocoder V oferuje bogaty harmonicznie głos, który naprawdę mówi sam za siebie.
 • Emulator II V: jest oparty na ikonie multitimbral samplingu, którą preferują wszyscy, od Depeche Mode po Trenta Reznora. To doskonały zestaw narzędzi do próbkowania w stylu lo-fi, łączący oldschoolowe cyfrowe zacięcie, które pokochasz, z najnowocześniejszą elastycznością twórczą, której potrzebujesz.
 • OB-Xa V: przenosi ogromną analogową syntetyczną moc. Określany mianem „Jump” - od utworu z list przebojów lat 80. Wierny brzmieniu oryginału i doładowany nowymi funkcjami, OB-Xa V zabierze Cię na szaloną dźwiękową przejażdżkę.
 • Jup-8 V4: duża aktualizacja! Ten flagowy polysynth był uwielbiany przez takich artystów jak Prince, Duran Duran i Michael Jackson. Analogowy tytan jest teraz większy niż kiedykolwiek, dzięki złożonej modulacji, dynamicznym efektom, dwustopniowym sekwencerom i nie tylko.
 • Stage-73 V2: Uduchowione dźwięki pianina elektrycznego Rhodes, przywrócone do życia z oszałamiającym realizmem dzięki aktualizacji. Najnowocześniejsze fizyczne modelowanie oferuje niezrównane autentyczne wrażenia i personalizację, z zestawem pedałów i wzmacniaczy oraz zaawansowanymi dynamicznymi poprawkami, które pomogą Ci znaleźć własny styl.
 • Analog Lab V: zupełnie nowy układ, łatwiejsza nawigacja po presetach i nowe, potężne tryby występu dla studia i na żywo na scenie.
 • Samouczki w aplikacjach: pomagają w błyskawicznym wydawaniu dźwięków!
 • Usprawnione przeglądanie presetów: nowa przeglądarka umożliwiająca dokładne i szybkie znajdowanie dźwięków, o których myślisz.

 

 

Aktualizacja do wersji V Collection 8.1 

 

V Collection 8.1 to legendarna antologia syntezatorów i klawiatur Arturii, która staje się jeszcze bardziej autentyczna, potężna i dostępna niż kiedykolwiek. Co nowego?

 

Kompatybilność z ODDSound MTS-ESP

Wybrane instrumenty z V Collection są teraz kompatybilne z oprogramowaniem do mikrostrojenia ODDSound MTS-ESP, zaprojektowanym z pomocą Aphex Twina.

 

Ulepszony silnik dźwiękowy OB-Xa V

"Growl maszyna" została wyposażona w szczegółową analogową dyspersję głosu, ulepszone zachowanie obwiedni, synchronizację VCO i wiele więcej!

 

Zwiększona dostępność Analog Lab V

Analog Lab zawiera teraz nowy tryb z funkcją zamiany tekstu na mowę dla każdej zmiany parametrów i presetów.

 

Więcej aktualizacji samouczków w aplikacji

Arturia zaktualizowała jeszcze więcej instrumentów o szczegółowe samouczki w aplikacji, dzięki czemu możesz uczyć się od profesjonalistów na bieżąco.

 

Ulepszenia MIDI / makro

Przypisywanie MIDI CC, dostosowywanie makr i szereg ulepszeń sposobu pracy zapewniają, że nic nie stanie na przeszkodzie Twojej kreatywności.

 

Gotowość NKS

Predefiniowane ustawienia V Collection 8.1 są teraz kompatybilne z Native Kontrol Standard, zapewniając płynną pracę w każdej konfiguracji.

 

Więcej informacji na stronie producenta >>>TUTAJ!<<<

 

 

 

Arturia V Collection 8 - Zbiór profesjonalnych instrumentów wirtualnych i tysięcy brzmień. Arturia V-Collection 8 to emulacje analogowych instrumentów i przepotężny pakiet brzmieniowy dla producentów muzyki. Arturia VCollection 8 to najnowsze oprogramowanie od francuskiego producenta.

ARTURIA V COLLECTION 8, EAN: 3760033531670

 

Arturia VCollection 8 - Pakiet oprogramowania