Opinie o Nas

Audio-Technica AT897

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Audio-Technica
 • Dostępność: Na zamówienie
 • szt.
 • 889,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Mikrofon AT897 jest przeznaczony do rejestracji dźwięku w terenie przy produkcjach filmowych/telewizyjnych i wideo, przy profesjonalnym nagrywaniu i podczas transmisji. Mikrofon jest mocowany na kamerze DV, nie dodając jej zauważalnego ciężaru i nie wchodząc w kadr nawet w przypadku kamer kompaktowych. Ten krótki shotgun, zasilany fantomowo lub z baterii, przechwytuje dźwięk z wyjątkowo odległych miejsc dzięki wąskiemu kątowi pracy związanemu z charakterystyką liniowo-gradientową. Zapewnia miękkie, naturalne brzmienie dźwięków z osi mikrofonu oraz bezbłędne odrzucanie dźwięków spoza osi, tj. docierających z boku i z tyłu.

 • Przechwytywanie dźwięku z wyjątkowo odległych miejsc dzięki wąskiemu kątowi akceptacji związanemu z charakterystyką liniowo-gradientową
 • Miękkie, naturalne brzmienie dźwięków z osi mikrofonu
 • Wysokie tłumienie dźwięków spoza osi, tj. docierających z boku i z tyłu
 • Dwie uniwersalne możliwości zasilania: fantomowo oraz z wewnętrznej baterii typu AA
 • Przełączany filtr dolnozaporowy poprawia jakość dialogów i zmniejsza przechwytywanie niepożądanych niskich dźwięków
 • Lekka, wytrzymała konstrukcja tylko nieznacznie obciąża kamerę
 • Zintegrowane 3-pinowe złącze wyjścia typu XLRM
 • W zestawie osłona przeciwwietrzna oraz przejściówka do statywu mikrofonowego

Specyfikacja:

 • Przetwornik: Stale spolaryzowany, pojemnościowy
 • Charakterystyka kierunkowa: Liniowo-gradientowa
 • Pasmo przenoszenia: 20-20,000 Hz
 • Filtr dolnozaporowy: 80 Hz, 12 dB na oktawę
 • Czułość w polu swobodnym: Zasilanie fantomowe – 40 dB (10.0 mV) - Bateria – 41 dB (8.9 mV)
 • Impedancja: Zasilanie fantomowe 200 Ohm - Bateria 300 Ohm
 • Maks poziom dźwięku na wejściu: Zasilanie fantomowe 129 dB SPL - Bateria 115 dB SPL, 1 kHz przy 1% T.H.D.
 • Zakres dynamiki (typowy): Zasilanie fantomowe 112 dB Bateria 98 dB,
 • Stosunek sygnału do szumu (S/N): 77 dB, 1 kHz przy 1 Pa*
 • Przełącznik: Wł. bez modyfikacji, Wł. z filtrem (przycisk zwolniony)
 • Typ baterii: 1,5 V typu AA/UM3 - Prąd baterii: Zazwyczaj 0,4 mA - Czas pracy na baterii: 1200 godzin (bateria alkaliczna)
 • Zasilanie fantomowe (wymagania): 11-52V DC, 2 mA (typowo)
 • Waga (bez akcesoriów): 145 g
 • Wymiary: 279.0 mm (długość), 21.0 mm (średnica)
 • Złącze wyjściowe: Zintegrowane gniazdo 3-pinowe typu XLRM
 • Akcesoria w zestawie: AT8405 – uchwyt do statywów z gwintem 5/8”-27; AT8134 osłona przeciwwietrzna; bateria; gwintowany adapter z 5/8”-27 na 3/8”-16; futerał ochronny; dwa pierścienie typu O