Opinie o Nas

Behringer BIGFOOT

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Behringer
 • Kod producenta: 4033653055635
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 399,00 zł
 • Oblicz
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Behringer BIGFOOT - Profesjonalny pojemnościowy mikrofon na USB dla youtubera, podcastera, streamera.

 

Behringer BIGFOOT - Pojemnościowy mikrofon USB 1

 

 • Wszechstronny wielokapsułkowy mikrofon pojemnościowy z wbudowanym interfejsem USB, idealny do nagrań wokalnych, podcastów, nagrań terenowych, sesji w domowych studiach, rozmów konferencyjnych i innych.
 • Podłącz ten niesamowity mikrofon USB bezpośrednio do komputera i zamień komputer PC lub Mac w system nagrywający bez potrzeby użycia innego sprzętu.
 • Współpracuje bezpośrednio z komputerem PC lub Mac – sterownik ASIO o ultraniskiej latencji do optymalizacji dźwięku PC dostępny na stronie producenta
 • Wyjątkowe pasmo przenoszenia i ultrawysoka rozdzielczość dźwięku idealne dla głosu, instrumentów akustycznych, itp.
 • Charakterystyki kierunkowe do wyboru zapewniające wyjątkową elastyczność – stereo, kardioidalne, dookólne i dwukierunkowe
 • Bezpośredni monitoring bez opóźnień z potężnym wyjściem słuchawkowym i kontrolą poziomu
 • Dostępna kontrola Mute i Gain dla każdej sytuacji nagrywania
 • Specjalny statyw biurkowy do regulacji pod dowolnym kątem z gwintowanym mocowaniem na mikrofon
 • Solidna konstrukcja z metalowym korpusem odlewanym ciśnieniowo

 

Behringer BIGFOOT - Pojemnościowy mikrofon USB 2 Behringer BIGFOOT - Pojemnościowy mikrofon USB 3

 

Behringer BIGFOOT – Idealny mikrofon do domowego studia

BIGFOOT to spełnienie marzeń entuzjastów cyfrowego, domowego nagrywania, gier, streamingu i podcastów. Ten profesjonalnej jakości mikrofon pojemnościowy jest wyposażony w 3 wysokiej jakości kapsuły i niesamowite funkcje: z cyfrowym interfejsem USB jesteś gotowy do nagrywania szybciej niż kiedykolwiek, przy minimalnym przygotowaniu i wyposażeniu – wystarczy podłączyć go do komputera i rozpocząć nagrywanie. Nagrywaj za pomocą ulubionego oprogramowania (Logic Pro, Audacity, możesz go używać nawet do streamów w serwisach Twitch i YouTube), nie musisz pobierać żadnego dodatkowego oprogramowania.

 

4 charakterystyki odpowiadające różnorodnym środowiskom nagrywania.

Behringer BIGFOOT - Pojemnościowy mikrofon USB 4

 

Tryb stereo – jest idealny do uzyskania realistycznego przestrzennego efektu dźwiękowego.
Tryb kardioidalny – zapewnia bogaty, pełny dźwięk. Dobrze nadaje się do podcastów, wokali, graczy, połączeń wideo i źródeł dźwięku, które są bezpośrednio przed mikrofonem.
Tryb dookólny – odbiera dźwięk jednakowo ze wszystkich kierunków, najlepiej nadaje się do wieloosobowych podcastów
Tryb dwukierunkowy – nagrywa zarówno z przodu, jak i z tyłu mikrofonu. Idealny do uchwycenia każdego niuansu instrumentu muzycznego i nagrań typu face to face.

 

Monitorowanie i kontrola

Behringer BIGFOOT - Pojemnościowy mikrofon USB 5

 

Podłącz słuchawki do gniazda wyjściowego audio 3,5 mm znajdującego się w dolnej części mikrofonu. Monitoruj swój głos podczas mówienia za pomocą prostego pokrętła regulacji głośności. Wbudowany przełącznik mute jest bardzo przydatny w niektórych sytuacjach transmisji na żywo!

 

Wysoce kompatybilny

Behringer BIGFOOT - Pojemnościowy mikrofon USB 6

 

Interfejs Plug and Play USB współpracuje z różnymi komputerami stacjonarnymi, laptopami, tabletami i telefonami komórkowymi z obsługą zasilania USB. Sterownik ASIO o bardzo małym opóźnieniu dla optymalizacji dźwięku PC dostępny na stronie producenta. Będziesz gotowy do pracy na komputerze PC lub Mac od razu po wyjęciu z pudełka!

 

Wytrzymały, ale przenośny

 

Behringer BIGFOOT - Pojemnościowy mikrofon USB 7

 

Mikrofon pojemnościowy Behringer BIGFOOT jest wyposażony w zintegrowaną obrotową podstawę. Dostępne są gwinty do łatwego montażu na wysięgniku. Wytrzymały, metalowy korpus z odlewu ciśnieniowego wytrzyma rygory nocnych maratonów nagraniowych – a ponieważ można go zasilać bezpośrednio z portu USB laptopa, można go zabrać wszędzie i nagrywać, gdy coś Cię zainspiruje!

 

Nadzwyczajna wartość

Behringer BIGFOOT - Pojemnościowy mikrofon USB 8

 

Doskonały wybór dla wszelkiego rodzaju aplikacji nagraniowych, BIGFOOT jest dostępny w cenie, która pozostawi w Twojej kieszeni wystarczającą ilość gotówki na zakup innych niezbędnych sprzętów studyjnych.

 

 

Behringer BIGFOOT - Pojemnościowy mikrofon USB 9 Behringer BIGFOOT - Pojemnościowy mikrofon USB 10

 

 

Właściwości techniczne Behringer BIGFOOT:

System

 • Typ przetwornika: pojemnościowy, kapsułki 3 x 14 mm
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz do 20 kHz (-10 dB)
 • Max. SPL: 120 dB (1% THD @ 1 kHz)
 • Częstotliwość próbkowania: 48 / 44,1 kHz
 • Bit rate: 16 bitów

Sterowanie

 • Charakterystyka: 1 x przełącznik obrotowy
  • Stereo / Wszechkierunkowa / Kardioidalna / Dwukierunkowa, do wyboru
 • Wzmocnienie: -∞ do +17 dB
 • Mute: On / Off, przełączany

Wzmacniacz słuchawkowy

 • Maksymalna moc wyjściowa: 305 mW
 • THD: 0,05%
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz do 20 kHz
 • Stosunek sygnału do szumu: 75 dB

Złącza

 • Wyjście słuchawkowe: 1 x 1/8″ TRS, stereo
 • Impedancja: 10 Ω, 1 kHz zbalansowana
 • Złącze USB: 1 x mini-B

Zasilanie

 • Napięcie zasilania: 5 V przez port USB

Wymiary / waga

 • Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 110 x 110 x 227 mm
 • Waga: 1,7 kg

Behringer BIGFOOT, zobacz co potrafi najnowszy pojemnościowy mikrofon USB od Behringera:

 

Behringer BIGFOOT - pojemnościowy mikrofon na USB. Producent: Behringer, model: BIGFOOT, EAN: 4033653055635