Opinie o Nas

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo - Autoryzowany sklep DJI

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: DJI
 • Kod producenta: 6958265100413
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 4 799,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo - Nowa odsłona kultowej serii!

Kontynuacja niesamowitej serii Mavic Air łączącej w sobie kompaktowe rozmiary i nieporównywalną jakość filmów i zdjęć.
Zaawansowane technologie i usprawnienia systemów sprawią, że mistrzostwo w filmowaniu i fotografii powietrznej są teraz na wyciągnięcie ręki!

 

 

Główne cechy:

 • sensor 1/2 cala CMOS Sony IMX586;
 • filmowanie w 4K (4096 x 2160/ 60 fps);
 • płaski profil kolorów D-Cinelike;
 • tryby HDR, Hyperlight;
 • tryb SmartPhoto, rozpoznawanie środowiska;
 • FocusTrack: ActiveTrack 3.0, Spotlight 2.0, POI 2.0;
 • Możliwość nagrywania Hyperlapse 8K;
 • Automatyczne tryby Quick Shots;
 • System transmisji OcuSync 2.0;
 • czas lotu do 34 min;
 • technologia Advanced Pilot Assistance System.

 

 

 

Szczegółowość = Jakość !

Kamera na pokładzie Mavica Air 2 może nagrywać płynny obraz w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, natomiast zastosowanie kodeka H.265/HEVC sprawia, że nagrania zawierają nawet 50% więcej informacji niż te z wykorzystaniem kodeka H.265/AVC, co pozwala zachować więcej detali w obrazie.

Niezwykłym atutem tej jednostki jest możliwość rejestrowania obrazu w płaskim trybie kolorów D-Cinelike, który umożliwia bardzo szczegółową kontrolę nad kolorami i ekspozycją w postprodukcji, co w ogromnym stopniu ułatwi ale też poszerzy możliwości profesjonalnej obróbki video.

 

 

SmartPhoto

Tryb ten to nie lada gratka dla podniebnych fotografów gdyż łączy w sobie 3 zaawansowane technologie takie jak HyperLight - optymalizacja zdjęć wykonanych w niekorzystnych warunkach oświetleniowych; HDR - możliwość wykonywania zdjęć w szerokim zakresie dynamiki; tryb rozpoznawana środowiska, który optymalizuje parametry kamery do zastanych warunków.

 

 

Zaawansowane tryby śledzenia

Mavic Air 2 wyposażony jest w zestaw intuicyjnych trybów, które umożliwiają wykonywanie ciekawych ujęć w równie prosty sposób.

Active Track 3.0 jest trybem podążania, poprawionym względem poprzedniego modelu Mavic Air, który zapewnia zaawansowane śledzenie zaznaczonego obiektu.

Spotlight 2.0 daje nam pełną kontrolę nad dronem, który aktualnie podąża za określonym wcześniej celem.

POI 2.0 (Point of interest) to tryb, w którym dron wykonuje przelot 360° wokół zaznaczonego obiektu.

 

 

Automatyczne tryby

Mavic Air 2 wyposażono w znane już kultowe tryby Quick Shots takie jak: Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid, dzięki którym Twoje ujęcia będą wyglądały jak profesjonalne kinowe produkcje.

Wystarczy wybrać jeden z trybów, a Mavic zaplanuje i wykona złożony lot tworząc przy tym niecodziennie wyglądające ujęcia.

Dzięki automatycznemu trybowi udostępniania filmów w social mediach w sekundę stworzysz doskonałą produkcję i podzielisz się nią ze światem - dodaj muzykę, efekty i filtry za pomocą intuicyjnych szablonów i udostępniaj!

 

 

OcuSync 2.0

Mavic Air 2 został wypozażony w zaawansowany system transmisji OcuSync 2.0, który zapewnia najlepszą dostępną jakość.

Pracuje w zakresie 2.4/5.8GHz i w czasie rzeczywistym automatycznie wybiera częstotliwość, która ma najmniejszy poziom zakłóceń, a następnie się na nią przełącza, dzięki czemu zapewnia niezrównaną kontrolę.

System ten przesyła obraz z drona do smartfona w jakości FullHD 1080p.

 

 

Nowy design kontrolera

Niezwykłym osiągnięciem inżynierii DJI jest zupełnie nowy, ergonomiczny i wygodny w użyciu kontroler.

Zastosowano w nim zupełnie nowy uchwyt smartfona, który teraz znajduje się na górze aparatury aby kontrola drona była wygodniejsza natomiast poprawiony zacisk zapewnia solidne mocowanie telefonu.

 

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Mavic Air 2 wyposażono w sensory wizyjne, umiejscowione z przodu, z tyłu i od spodu drona.

Dzięki tym czujnikom Mavic Air 2 wykrywa przeszkody i obiekty znajdujące się w odległości do 20 m, a podświetlenie od spodu drona poprawia jego widoczność, co usprawnia loty nocą.

Technologia mapowania Advanced Pilot Assistance System (APAS) 3.0, która umożliwia płynne podążanie za zaznaczonym obiektem ze skutecznym omijaniem przeszkód.

 

 

Nowe możliwości

Mavic Air 2 w wersji Fly More Combo to zestaw rozszerzony o akcesoria, które pozwolą na jeszcze większą swobodę lotów.

Oprócz stylowej torby, w której bezpiecznie przechowasz drona i akcesoria, zestaw składa się z:

 • dwóch dodatkowych akumulatorów;
 • hubu ładowania;
 • 3 par zapasowych śmigieł;
 • adaptera, dzięki któremu użyjesz akumulatora jako power banku
 • zestawu filtrów ND, które sprawdzą się przy nagrywaniu w trudnych warunkach oświetleniowych

 

 

Zawartość zestawu

Zestaw Fly More Combo:

 • Mavic Air 2
 • Aparatura sterująca
 • Inteligentny akumulator (3 szt.)
 • Śmigła (12 szt.)
 • Osłona gimbala
 • Zapasowe drążki do aparatury sterującej (2 szt.)
 • Kabel Micro USB do aparatury
 • Kabel USB-C do aparatury
 • Kabel Lightning do aparatury
 • Hub ładowania akumulatorów
 • Ładowarka sieciowa + kabel zasilający
 • Filtry ND (32 / 64 / 256)

 

 

 

Specyfikacja:

 

Masa 570 g
Wymiary Złożony: 180×97×84 mm; Rozłożony: 183×235×77 mm
Przekątna 302 mm
Maks. prędkość wznoszenia
Tryb S: 4 m/s, Tryb N: 4 m/s
Maks. prędkość opadania
Tryb S: 3 m/s, Tryb P: 3 m/s
Prędkość maksymalna
47 km/h (w trybie Sport, bez wiatru)
Maks. pułap
5000 m n.p.m.
Maks. czas lotu Ok. 34 min (bez wiatru)
Odporność na wiatr Ok. 30,6 - 37,8 km/h
Częstotliwość robocza
2,400 - 2,4835 GHz; 5,725 - 5,850 GHz
Dokładność zawisu  Pionowo: 0,1 m (pozycj. wizyjne), 0,5 m (pozycj. GPS)
Poziomo: 0,3 m (pozycj. wizyjne), 1,5 m (pozycj. GPS)
Nawigacja satelitarna GNSS (GPS + GLONASS)
Matryca kamery 1/2" CMOS Efektywne pixele 12 MP oraz 48 MP 
Obiektyw FOV: 84°, Przysłona f/2,8, ekwiwalent ogniskowej 24 mm, zakres ostrości 1mm do ∞
Czułość ISO  Wideo: 100 - 6400 Zdjęcia:  24 MP - 100 - 3200 (auto), 100 - 6400 (manual); 
48 MP - 100 - 3200 (manual), 100 - 1600 (auto); 
Format zdjęć JPEG/DNG (RAW)
Maks. rzodzielczość zdjęć 48 MP - 8000×6000
Rozdzielczość wideo 

4K Ultra HD: 3840x2160 (24/25/48/50/60p)
2.7 K: 2688×1512 (24/25/30/48/50/60p)
FHD: 1920×1010 (24/25/30/48/50/60/120/240p)

Ultra HD HDR: 3480x2160 (24/25/30p)
2.7K HDR: 2688x1512 (24/25/30p)
FHD HDR: 1920x1080 (24/25/30p)

Maks. szybkość zapisu  120 Mbps
Formaty plików  Wideo: MP4/MOV (H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC)
Mechaniczny zakres pracy gimbala Tilt: -135° do 45°; Roll: -45° do 45°; Pan: -100° do 100°
Kontrolowany zakres pracy gimbala Tilt: -90° do 0° (ustawienia domyślne) -90° do +24° (rozszerzony)
Stabilizacja 3-osiowa
System czujników Przedni, Tylny, Dolny, 
Maksymalny zasięg sygnału CE 6000 m
Akumulator drona LiPo 3S, 3500 mAh
Nawigacja GPS / Glonass
Aplikacja DJI Fly
System transmisji   Ocusync 2.0
Karta SD 16 GB - 256 GB microSD klasy 10 lub UHS-1 z prędkością zapisu lepszą niż 20MB/s