Opinie o Nas

DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: DJI
 • Kod producenta: 6941565905185
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 2 199,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

 

Złap ulotne chwile

 

Ultralekka, składana konstrukcja

Maksymalny czas lotu 31 minut

Zasięg transmisji video do 10 km

Odporność na wiatr do 10 m/s

Niesamowita jakość 4K / 60 fps

Inteligentne tryby Quick Shots

 

 

 

 

Jest na świecie wiele miejsc, które odwiedzasz tylko raz w życiu.

Zabierz ze sobą DJI MINI 2 i spójrz z innej perspektywy!

 

 

 

 

 

DJI Mini 2 - NOWOŚĆ! Kompaktowy, ważący mniej niż 250g dron DJI, młodszy brat DJI Mavic Mini

 

Mały rozmiar, swobodny lot

Jak lekki jest DJI Mini 2? Waży mniej niż 249 g i mieści się w dłoni. Jest niezwykle kompaktowy i wygodny.

DJI Mini 2 jest idealnym towarzyszem podróży, zmieniając sposób utrwalania ulubionych wspomnień.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mały, lekki, ale niezwykle mocny: DJI Mini 2 - nie wymaga licencji pilota i waży poniżej 250g

 

Dzięki intuicyjnym i zaawansowanym funkcjom zamkniętym w kompaktowej obudowie, DJI Mini 2 zapewnia pełną swobodę, gdziekolwiek i jak chcesz nagrywać.

Niezależnie od tego, czy fotografujesz na bezludnej plaży, czy też rejestrujesz szczegóły zjazdu na nartach ze stoku, Mini 2 poradzi sobie ze wszystkim.

 

 

 

 

 

 

 

Niewiarygodna wydajność!

DJI MINI 2 jest miniaturowy, ale ten ma mnóstwo mocy.

 

 

 

 

 

 

 

31 minut lotu - Dron DJI Mini 2 pozwala na dłuższy lot

Dzięki maksymalnej żywotności baterii wynoszącej 31 minut, DJI Mini 2 zapewnia więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby skomponować idealne ujęcie.

Mini 2 lata dłużej niż jego poprzednik DJI Mavic Mini, co zostało osiągnięte poprzez zmniejszenie wagi baterii.

 

 

 

 

 

 

Odporny, stabilny, wytrzymały

Mini 2 może wytrzymać wiatry o prędkości 29-38 km/h i latać na maksymalnej wysokości 4000 metrów npm.

Twoje nagranie będzie stabilne nawet podczas lotu wzdłuż wietrznego wybrzeża lub wysoko nad lasem alpejskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transmisja wideo OcuSync 2.0 - Odkrywaj świat bez ograniczeń!

Mini 2 obsługuje do 10 km transmisji wideo HD i ma doskonałe właściwości przeciwzakłóceniowe, dzięki czemu możesz latać dalej i widzieć wyraźniej.

 

 

 

 

 

Niesamowita jakość obrazu - Kamera 4K na 3-osiowym gimbalu

Kamera o rozdzielczosci 12mpx pozwala rejestrować obraz i robić zdjęcia w niesamowitej jakości.

Dzięki możliwości nagrywania wideo 4K/30 FPS oraz 3-osiowej stabilizacji DJI Mini 2 gwarantuje doskonałą jakość obrazu, który pozostaje wyjątkowo płynny, niezależnie od tego, jak bardzo dynamiczne ujęcia nagrywasz.

Cyfrowy czterokrotny zoom sprawia, że kręcenie z wykorzystaniem różnego dystansu i kompozycji staje się znacznie bardziej bezpieczne oraz wygodne.

 

 

 

 

 

 

 

Inteligentne, automatyczne tryby QuickShots

Dronie | Helix | Rocket | Circle | Boomerang

 

Z pomocą zaledwie kilku naciśnięć DJI Mini 2 automatycznie nagrywa i kręci profesjonalne filmy, które możesz udostępnić bezpośrednio w mediach społecznościowych. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalnym pilotem, aplikacja DJI Fly pomoże Ci osiągnąć imponujące rezultaty uzupełnione fantastyczną muzyką i profesjonalnymi filtrami.

 

 

 

 

Pokaż swój epicki widok

Panorama | 180° | Zdjęcia sferyczne

 

W zależności od Twojego wyboru, DJI Mini 2 jest w stanie nagrać panoramę szerokokątną, 180° oraz sferyczną.

Twórz panoramiczne arcydzieła niemal w jednej chwili.

 

 

 

 

Udoskonalony tryb fotografowania

 

Wykorzystaj swoją kreatywność na niebie i z łatwością twórz niesamowite ujęcia. Aplikacja DJI Fly wyróżnia się inteligentną, wbudowaną optymalizacją zdjęć. Aplikacja po pobraniu fotografii automatycznie ulepsza jakość obrazu, dostarczając żywych kolorów i zachwycając bogactwem szczegółów.

 

 

 

 

Bezpieczny lot i powrót do miejsca startu

 

Następca Mavic Mini ostrożnie optymalizuje doświadczenie użytkownika oraz inteligentne funkcje.
Dzięki trybom takim jak Return to Home, automatyczne start i zawis, pilotaż staje się bardziej usprawniony i bezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.
Kiedy niebo jest Twoim placem zabaw, możliwości są nieskończone.

 

 

 

 

Bezpośrednie pobieranie i edycja

 

Przycinanie filmów

Dzięki tej nowej funkcji z łatwością wytniesz elementy materiałów do edycji i pobrania. Polowanie na ulubione ujęcie lub obawa o brak pamięci staną się tylko przykrymi wspomnieniami.

 

Intuicyjne szablony

Intuicyjny edytor aplikacji DJI Fly posiada zróżnicowany zestaw kreatywnych szablonów. Latanie, kręcenie, edytowanie i udostępnianie może odbywać się niemal natychmiast, umożliwiając Ci tworzenie i publikację właściwie od razu.

 

Szybkie przesyłanie

Kiedy DJI Mini 2 znajduje się w pobliżu Twojego smartfona, aplikacja DJI Fly automatycznie go rozpozna i się z nim połączy, a następnie zsynchronizuje wybrane zdjęcia i filmy z prędkością 20 MB/s.

 

 

 

 

Dodatkowe akcesoria - więcej możliwości

 

DJI Mini 2 występuje w dwóch wariantach - wersja podstawowa oraz wersja Fly More Combo wzbogacona o szereg akcesoriów.

Wybierając wersję standardową masz możliwość dokupować akcesoria opcjonalnie na innych naszych ofertach.

Wybierając wersję Fly More Combo masz wszystko od razu i jesteś gotowy do długiego, bezpiecznego lotu!

 

 

Zestaw DJI Mini zawiera:

 • DJI Mini 2
 • Aparatura sterująca
 • 1 x Inteligentny akumulator
 • Śmigła (Para)
 • Kabel Typu-C
 • Osłona gimbala
 • Kabel do aparatury (Micro USB)
 • Kabel do aparatury (USB-C)
 • Kabel do aparatury (Lightning)
 • Zapasowe Drążki aparatury (Para)
 • Zapasowe Śrubki do śmigieł (6 sztuk)
 • Śrubokręt

 

 

 

 

Dane techniczne drona DJI Mini 2:
Masa 117 g
Wymiary

Złożony: 138×81×58 mm 

Rozłożony: 159×203×56 mm 

Rozłożony: (ze śmigłami): 245×289×56 mm 

Maksymalna prędkość wznoszenia 

5m/s (tryb S)

3m/s (tryb N)

2m/s (tryb C)

Przekątna 213 mm
Maksymalna prędkość opadania

3.5 m/s (Tryb S) 

3 m/s (Tryb N) 

1.5 m/s (Tryb C)

Maksymalna prędkość (na poziomie morza, bez wiatru)

16 m/s (Tryb S) 

10 m/s (Tryb N) 

6 m/s (Tryb C)

Maksymalny pułap lotu (nad poziomem morza)

4000m

2000m (startując z osłonami na śmigła)

Maksymalny czas lotu 31 minut
Odporność na wiatr 8,5-10,5m/s
Maksymalny kąt lotu

40 stopni (Tryb S)

25° (Tryb N i Tryb C)

Maksymalna prędkość kątowa

130°/s (Tryb S) 

60°/s (Tryb N) 

30°/s (Tryb C) 

Zakres temperatury pracy

0° do 40°C

Częstotliwość pracy

2.400-2.4835 GHz, 5.725-5.850 GHz

System pozycjonowania 

GPS+GLONASS+GALILEO

Dokładność zawisu

Pionowa: ±0.1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0.5 m (z pozycjonowaniem GPS) 

Pozioma: ±0.3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±1.5 m (z pozycjonowaniem GPS) 

 

DJI Mini 2, młodszy brat DJI Mavic Mini, EAN: 6941565905185