Opinie o Nas

Kamera DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2 Creator Combo)

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: DJI
 • Kod producenta: 6941565903150
 • Dostępność: Dostępny
  Czas realizacji: realizacja 1-2 dni
 • szt.
 • 2 399,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Kamera DJI Pocket 2 (Osmo Pocket 2) to nowy model kamery ze stabilizacją dobrze znanej Osmo Pocket, która cechuje się kompaktowym rozmiarem z ogromem możliwości. Pocket2 pozwala na tworzenie zachwycających jakością filmów 4K/60 FPS i zdjęć 64 MP. Zaawansowana technologia DJI Matrix Stereo zapewnia krystalicznie czysty, naturalnie brzmiący dźwięk. Ponadto szereg przydatnych funkcji, takich jak ActiveTrack 3.0, Glamour Effect czy AI Editor, umożliwia tworzenie i montaż jeszcze bardziej kreatywnych, wywołujących niezapomniane wrażenie, profesjonalnych ujęć.

Najważniejsze cechy Pocket 2:

 • Matryca 1/1.7"
 • Zdjęcia w rozdzielczości 64MP
 • Wideo 4K/60fps
 • ActiveTrack 3.0
 • Szerokokątny obiektyw 96° & 20mm
 • Nowe inteligentne tryby
DJI Pocket 2 - ciesz się magią tworzenia
 
Kieszonkowy rozmiar kamery DJI Pocket 2 w połączeniu z jej 3-osiową stabilizacją oraz mnóstwem przydatnych funkcji sprawia, że nowe urządzenie DJI to niezrównane, profesjonalne narzędzie, z pomocą którego stworzysz kreatywne nagrania zachwycające doskonałą jakością zarówno obrazu, jak i dźwięku. Kręć filmy 4K/60 FPS i rób zdjęcia 64 MPX. Korzystaj z trybów takich jak ActiveTrack 3.0 czy Story Mode, aby przygotowywać jeszcze bardziej efektowne materiały. Przekonaj się, że z DJI Pocket 2 wszystko staje się możliwe!
Kieszonkowy rozmiar, wyjątkowa stabilizacja
 
DJI Pocket 2 łączy niewielką wagę i kieszonkowy rozmiar z imponującą stabilizacją. Dzięki 3-osiowemu gimbalowi zyskasz nagrania zachwycające płynnością, nawet gdy tworzysz wyjątkowo dynamiczne, kreatywne ujęcia. Z łatwością zmieścisz kamerę do kieszeni, plecaka czy torby - możesz więc wziąć ją ze sobą w podróż lub na sesję plenerową oraz w prosty sposób nagrać i sfotografować wszystko, co przyciągnie Twoją uwagę. Wystarczy zaledwie sekunda, aby DJI Pocket 2 był gotowy do działania!
Ciesz się bogactwem szczegółów
 
Jeśli zależy Ci na bogactwie detali i żywych, perfekcyjnie oddanych kolorach, DJI Pocket 2 będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Z jego pomocą nagrasz filmy w rozdzielczości 4K i wykonasz zachwycające ostrością 64 MPX zdjęcia w aż ośmiokrotnym przybliżeniu. Z kolei wideo HDR pozwoli Ci wydobyć maksymalną głębię kolorów i cieszyć się szczegółami na najwyższym poziomie.
DJI Matrix Stereo - Twój sposób na krystalicznie czyste brzmienie

Z pewnością wiesz, że dobre nagranie musi cechować się również doskonałą jakością dźwięku. Z DJI Pocket 2 jest to możliwe - technologia DJI Matrix Stereo pozwala nagrywać audio tak bogate w szczegóły, że oglądając uzyskany materiał poczujesz się, jakby cała sytuacja na nowo rozgrywała się przed Twoimi oczami. 4 mikrofony sprawiają, że możesz cieszyć się przestrzennym dźwiękiem stereo. Z kolei funkcje SoundTrack, Audio Zoom oraz dźwięk kierunkowy jeszcze bardziej zwiększają dynamikę i naturalność brzmienia, dzięki czemu filmowane obiekty stają się fantastycznie słyszalne.
Szansa dla Twojej kreatywności

DJI Pocket 2 to także szereg użytecznych funkcji. Panorama pozwoli Ci uchwycić cały krajobraz lub wszystkich swoich przyjaciół na jednym zdjęciu, natomiast ActiveTrack 3.0 śledzi filmowany obiekt, sprawiając, że nie stracisz go z nagrania. Efekty Glamour pomogą wydobyć to, co najpiękniejsze w Twoim selfie, a Timelapse daje możliwość zabawy z czasem. Montaż klipów jeszcze nigdy nie był tak prosty i przyjemny dzięki Story Mode oraz Edytorowi AI. Skorzystaj z nieograniczonych możliwości DJI Pocket 2 i pozwól swojej kreatywności zabłysnąć!
 
Rozwiń swoją pasję z dodatkowymi akcesoriami
 
Dodatkowe akcesoria zapewniają jeszcze więcej magii tworzenia. W zestawie DJI Pocket 2 Combo, poza kamerą i standardowym wyposażeniem, znajdziesz też obiektywy szerokokątne, które bez zniekształcania obrazu zwiększają pole widzenia kamery do 110°, bezprzewodowy mikrofon z osłoną przeciwwietrzną zapewniający krystalicznie czysty dźwięk niezależnie od sytuacji, składany, przenośny statyw Micro Tripod, a także Do-It-All Handle służący między innymi jako moduł Wi-Fi i Bluetooth, audio jack, odbiornik mikrofonowy i zewnętrzny głośnik. Wykorzystaj dodatkowe możliwości i ciesz się profesjonalnymi, kreatywnymi nagraniami!
 

W zestawie:

 

 • DJI Pocket 2 (Osmo Pocket)
 • Pokrowiec
 • Adapter do smartfona (USB-C)
 • Adapter do smartfona (Lightning)
 • Kabel zasilający
 • Mocowanie do statywu/tripoda (1/4") DJI Pocket 2
 • Pasek na nadgarstek DJI
 • Kabel zasilający DJI USB Splitter (Type-A do Type-C)
 • Uchwyt Do-it-All
 • Bezprzewodowy transmiter mikrofonowy + osłona przeciwwietrzna
 • Mini joystick/krążek sterujący
 • Mini statyw
 • Mocowanie do statywu/tripoda (1/4")

 

Dane Techniczne:

Gimbal:

 • Maksymalny czas pracy:
  - 140 min (nagrywanie w 1080p/24 kl/s)
 • Zakres temperatury pracy:
  - 0° do 40° (32° do 104° F)
 • Zakres pracy:
  - Pan: -250° do +90°,
  - Tilt: -180° do+70°
  - Roll: ±90°
 • Zakres możliwości kontroli:
  - Tilt: -100° do 50°
  - Pan: -230° do +70°
  - Roll: ±45°
 • Maksymalna prędkość kontroli (tilt):
  - 120 °/s
 • Stabilizacja:
  - 3-osiowa
 • Zakres wibracji kątowych:
  - ±0.005°

Kamera:

 • Matryca:
  - 1/1.7” CMOS
  - Efektywne pixele: 64M
 • Obiektyw:
  - Kąt widzenia 93° F1.8 (odpowiednik formatu: 20 mm)
 • Czułość ISO:
  - 100- 6400 (wideo); 100- 6400 (zdjęcia)
 • Szybkość elektronicznej migawki:
  - 8s - 1/8000s
 • Maks. rozdzielczość zdjęcia:
  - 9216 × 6912 pikseli, 64 Megapixel
 • Tryby fotograficzne:
  - Zdjęcie pojedyńcze: 16 MP/64 MP
  - Samowyzwalacz: 3s/5s/7s
  - Panorama: 3x3, 180°
 • Rozdzielczość wideo:
  - 4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30/48/50/60 kl/s
  - 2.7K: 2720×1530 24/25/30/48/50/60 kl/s
  - FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60 kl/s
 • Zwolnione tempo:
  - 1080 8x
  - 1080 4x
 • Rozdzielczość nagrywania HDR:
  - 2.7K: 2720×1530 24/25/30
  - FHD: 1920×1080 24/25/30
 • Maksymalny Bitrate:
  - 100 Mbps
 • Wspierane systemy plików:
  - FAT32 (≤32 GB)/exFAT (>32 GB)
 • Obsługiwane formaty zdjęć:
  - JPEG,
  - DNG
 • Obsługiwane formaty wideo:
  - MP4 (MPEG-4 AVC/H.264)
 • Jakość podglądu:
  - 720p
 • Wspierane karty MicroSD:
  - Maks. 256 GB SDHC/SDXC UHS-I klasa prędkości 1
  - UHS-I klasa prędkości 3 microSD
 • Rekomendowane karty MicroSD:
  - Samsung EVO Plus 32GB UHS-I Speed Grade 1 microSDHC,
  - Samsung Pro 64GB UHS-I Speed Grade 3 microSDXC,
  - Samsung Pro Endurance 64GB UHS-I Speed Grade 1 microSDXC,
  - Samsung Evo Plus 64GB UHS-I Speed Grade 3 microSDXC,
  - SanDisk Extreme 16/32GB UHS-I Speed Grade 3 microSDHC,
  - SanDisk Extreme Plus 128GB V30 A1 UHS-I Speed Grade 3 microSDXC,
  - SanDisk Extreme Pro 64GB V30 A1 UHS-I Speed Grade 3 microSDXC,
  - Lexar 633X 32GB UHS-I Speed Grade 1 microSDHC,
  - Lexar 633X 32GB UHS-I Speed Grade 1 microSDHC.
 • Wyjście audio:
  - 48 KHz; AAC

Bateria:

 • Typ akumulatora:
  - Lipo
 • Pojemność:
  - 875mAh
 • Energia:
  - 6.738 Wh
 • Napięcie:
  - 7.7V
 • Maksymalny prąd ładowania:
  - 8.8 V
 • Zakres temperatury ładowania:
  - 5° to 60° C (41° to 140° F)
 • Czas pracy:
  - 140 min (1080/24fps)
 • Czas ładowania:
  - 73 minuty(używając ładowarki USB 5V/2A)

Wymagany system operacyjny:

 • Wymaga iOS 11.0 lub nowszego
 • Wymaga Androida 7.0 lub nowszego

 • KOD PRODUCENTA: CP.OS.00000121.01
 • EAN: 6941565903150