Opinie o Nas

Tascam DR-05X - Ręczny rejestrator stereo z interfejsem audio USB

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Tascam
 • Kod producenta: 4907034130726
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 395,00 zł
 • Oblicz
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Tascam DR-05X ręczny rejestrator stereo z interfejsem audio USB

Nagraj czysty i wyraźny dźwięk w każdym miejscu

DR-05X zapewnia przenośne nagrania stereo w wysokiej jakości w formacie MP3 lub WAV - w rozdzielczości 96-kHz/24-bit - używając nośników microSD, microSDHC lub microSDXC. Para mikrofonów dookólnych wytrzymuje do 125 dB SPL z czułością pozwalającą uchwycić każdy detal. Użytkownik może użyć również własny mikrofon lub podłączyć źródło o poziomie liniowym poprzez złącze mini-jack stereo, które jest wyposażone w zasilanie do mikrofonów, które tego wymagają.

Prostota obsługi

DR-05X może być łatwo i szybko obsługiwany przy pomocy zaledwie jednego kciuka. Operacja takie jak nagrywanie, dopasowanie poziomu, kasowanie nieudanych podejść czy dodawanie znaczników są dostępne pod jednym guzikiem. Inne funkcje, takie jak filtr górnoprzepustowy, zmienna prędkość odtwarzania, chromatyczny stroik i wiele innych mogą być wybierane z menu. Trzy różne funkcje automatycznego dopasowania poziomu (Limiter, Peak Reduction, Auto Level) pomogą zapobiec przypadkowemu przesterowaniu podczas nagrywania. Znajdziemy tu również funkcję Level Align (wyrównanie liniowe), która pozwala na zredukowanie nagłych skoków głośności podczas odtwarzania, a wbudowany głośnik umożliwi szybkie sprawdzenie nagrania. Użytkownik może nałożyć jeden z sześciu efektów pogłosu na sygnał wejściowy lub wyjściowy, a funkcja Overdub pozwala na dogranie nowej partii, takiej jak solo gitarowe, na wcześniejsze nagranie np. z sali prób. Funkcja Overdub tworzy nowe nagranie, pozostawiając nienaruszony, oryginalny plik dzięki czemu można z łatwością powtórzyć podejście.

Transkrybuj swoje nagrania głosowe

Nowy tryb Dictation pozwala użytkownikowi na przeskakiwanie w tył i w przód, o wyznaczony wcześniej przedział czasu, w trakcie odtwarzania. Funkcja ta może być połączona z kontrolą prędkości i specjalnym korektorem co jest użyteczne np. przy transkrypcji spotkań. Nowa funkcja nadpisywania w stylu taśmy, z jednym poziomem cofania, pozwala użytkownikowi wybrać czas wstawienia nagrania i zastąpić część oryginalnego nagrania.

Zamień swój pokój w studio - zaledwie w minutę

Poza możliwością nagrywania ręcznego, DR-05X może również zostać użyty jako interfejs audio USB z dwoma wejściami i dwoma wyjściami, tworząc narzędzie do pracy lektorskiej, transmisji na żywo, podcastów czy komponowania piosenek w studyjnej jakości.

Dwie baterie AA mogą zasilić rejestrator na ponad 17 godzin, nawet przy nagraniach w jakości CD. Możliwe jest również zasilanie ze złącza USB lub opcjonalnego zasilacza (PS-520E).

Nagrania są bezpieczne nawet gdy jest głośniej niż się wydawało

Funkcja Peak Reduction (redukcji szczytów) działa w trybie próby lub nagrywania. Więc, nawet jeśli wykonanie jest głośniejsze niż podczas próby, jesteś bezpieczny. W połączeniu z funkcjami Auto Level (auto poziom) i Limiterem zapobiegającym przesterowaniu, nigdy nie będziesz musiał się martwić o nagłe zmiany poziomów.

 

Nie ma potrzeby w kółko przechodzenia przez "drugie podejście"

Jeśli nie podoba ci się ostatni fragment frazy gitarowej, którą właśnie nagrałeś, lub jeśli zmieniłeś koncepcję i chcesz nagrać narrację z inną intonacją, tryb Nadpisywania (Overwrite) jest tym czego potrzebujesz. Pozwala na "wklejenie" nagrania od konkretnego punktu. Oznacza to "destrukcyjną" edycję z jednym poziomem cofania.

 

Niedestrukcyjne nadpisywanie

Tryb Niedestrukcyjnego nadpisywania (Overdub) umożliwia dogrywanie w trakcie odtwarzania wcześniej nagranego pliku. Pozwoli ci to na nagranie innych partii, takich jak solo gitarowe, ponad istniejącym podkładem, np. nagranym podczas próby. Funkcja Overdub tworzy nowe nagranie, pozostawiając nienaruszony, oryginalny plik dzięki czemu można z łatwością powtórzyć podejście.

 

 

192 godzin nagrań w jakości CD z jedną z kart pamięci

DR-07X obsługuje karty SDXC, które są dostępne jako nośniki o dużej pojemności. Jeśli nagrasz jeden plik stereo w jakości CD 44,1-kHz / 16 Bit, może mieć nawet 192 godziny. W formacie MP3 przy 320 kBit/s, taka karta może pomieścić nawet 896 godzin nagrań (to 37 dni!).

 

Główne cechy:

 • Ręczny rejestrator stereo wysokiej jakości
 • Niewielkie wymiary i łatwa obsługa
 • Karty micro SD/SDHC/SDXC mogą być użyte jako nośniki danych (do 128 GB)
 • Obsługiwane formaty audio:
  • Liniowe PCM (format WAV) przy 44.1 kHz / 16 bit (jakość CD) lub 44.1 kHz / 24 Bit
  • Liniowe PCM (format WAV), 48 kHz / 24 Bit
  • Liniowe PCM (format WAV), 96 kHz / 24 Bit
  • Skompresowane (format MP3: 32–320 kbit/s przy 44,1/48 kHz (pliki VBR mogą być odtwarzane, ale nie nagrywane)
 • NOWOŚĆ: Może być użyty jako interfejs audio USB z komputerami Mac i Windows (dwa wejścia, dwa wyjścia)

Nagrywanie

 • Wbudowany dookólny mikrofon pojemnościowy stereo dla żywego dźwięku o wysokiej jakości i rozdzielczości
  • Łatwa konfiguracja
  • Sprawdzona konstrukcja obsługuje wysokie ciśnienie dźwięku do 125 dB czyniąc rejestrator idealnym do nagrań głośnych zespołów
  • Naturalne brzmienie, niezależnie od pozycji źródła dźwięku
  • Idealny do nagrywania muzyki na żywo lub zbierania wiadomości
 • Przełączalny filtr górnoprzepustowy aby zminimalizować szum niskich częstotliwości (40 Hz, 80 Hz, 120 Hz)
 • Ręczne ustawienia czułości nagrywania do nagrywania muzyki lub nagrań w plenerze
 • Trzy opcje automatycznej kontroli poziomu w trakcie nagrań: Peak Reduction, Auto Level, Limiter
 • Funkcja automatycznego rozpoczęcia nagrywania, bazująca na ustalonym poziomie wejściowym
 • Przy użyciu funkcji automatycznego rozpoczęcia nagrywania, można dodać znaczniki
 • NOWOŚĆ: Funkcja nadpisywania, umożliwiająca „wklejenie” nagrania, z jednym poziomem cofania
 • NOWOŚĆ: Tryb Dictation przeznaczony do nagrywania i transkrypcji głosu ludzkiego
 • Bufor przed nagraniem (2 sekundy) pozwala rozpocząć nagrywanie zanim przycisk zostanie wciśnięty
 • Samowyzwalacz pozwala na rozpoczęcie rejestrowania 5 lub 10 sekund po wciśnięciu przycisku nagrywania
 • Nowy plik może być stworzony ręcznie w trakcie nagrywania lub automatycznie po osiągnięciu określonej wielości pliku
 • Ustaw znaczniki, aby szybko zlokalizować pozycje w nagraniach (do 99 na plik)
 • Automatyczny generator sygnału dźwiękowego, użyteczny przy edycji z plikami wideo i innym sprzętem
 • Wejście mikrofonowe/liniowe stereo z zasilaniem, do podłączenia zewnętrznego źródła lub mikrofonu
 • Format nazwy pliku może być ustawiony jako predefiniowane słowo lub data

Odtwarzanie

 • Automatyczne wyrównanie poziomu zapobiega skokom głośności podczas odtwarzania
 • Odsłuchiwanie z różnymi prędkościami umożliwia zmianę prędkości odtwarzania bez wpływu na tonację (50–200 %)
 • Funkcja powtarzania/zapętlenia (powtarzanie jednej ścieżki, wszystkich ścieżek lub zaznaczonego fragmentu, użyteczne przy ćwiczeniach muzycznych i nauce języków)
 • Funkcja playlisty umożliwia odtwarzanie plików w określonej kolejności
 • Funkcja powrotu zapamiętuje miejsce zatrzymania odtwarzania i rozpoczyna je automatycznie od tego miejsca po ponownym włączeniu zasilania
 • Funkcja „skoku do tyłu” do szybkiego przeglądania nagrania (1–10, 20, 30 sekund)
 • Korektor do kontroli brzmienia w trakcie odtwarzania
 • Wyświetlanie tagów MP3 ID3 (do wersji 2.4)
 • Wbudowany głośnik
 • Wyjście słuchawkowe/liniowe

Inne funkcje

 • Przycisk QUICK do szybkiego dostępu do różnych funkcji
 • Chromatyczny stroik do strojenia twojego instrumentu
 • Funkcja podziału plików do wycinania niechcianych hałasów lub do podziału dłuższych nagrań na kilka części
 • Zarządzanie folderami ułatwia organizację plików
 • Funkcja blokady w celu uniknięcia przypadkowej ingerencji
 • Dostępne języki menu: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, koreański, japoński, chiński
 • Wyraźny, podświetlany wyświetlacz
 • Port USB 2.0 do przesyłania plików do/z komputera
 • Zasilanie 2 bateriami alkalicznymi lub NiMH, ze złącza USB, lub z opcjonalnego zasilacza (Tascam PS-520E)
 • Standardowe, gwintowane gniazdo ¼" na spodzie obudowy do zamontowania urządzenia na trójnogu bądź na statywie mikrofonowym

Ogólne

 • Obsługiwane nośniki
  • karty microSD (64 MB – 2 GB)
  • karty microSDHC (4–32 GB)
  • karty microSDXC (48–128 GB)
 • Format rejestrowania/odtwarzania WAV:
  • 44,1/48/96 kHz, 16/24 Bit
  • MP3: 44,1/48 kHz, 32/64/96/128/192/256/320 kbit/s
 • Liczba kanałów 2 kanały (stereo)

Wejścia i wyjścia

 • Wejście na zewnętrzny mikrofon (z zasilaniem) 3,5-mm stereo mini jack
 • Wyjście słuchawkowe/liniowe 3,5-mm stereo mini jack
 • Wbudowany głośnik 0,3 W (mono)

Kontrolery wejść/wyjść

 • Port USB złącze Micro-B
 • Format USB 2.0 High Speed mass storage class

Wydajność audio

 • Odpowiedź częstotliwościowa
  • 20 Hz – 20 kHz +0/−1 dB (MIC/EXT IN do LINE OUT, Fs 44,1 kHz, JEITA)
  • 20 Hz – 22 kHz +0/−1 dB (MIC/EXT IN do LINE OUT, Fs 48 kHz, JEITA)
  • 20 Hz – 40 kHz +0/−1,5 dB (MIC/EXT IN do LINE OUT, Fs 96 kHz, JEITA)
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne ≤0,01 % (MIC/EXT IN do LINE OUT, Fs 44,1/48/96 kHz, JEITA)
 • Stosunek sygnał/szum ≥94 dB (MIC/EXT IN do LINE OUT, Fs 44,1/48/96 kHz, JEITA)
  Uwaga: JEITA oznacza zgodność z JEITA CP-2150

Szacowany czas pracy na baterii (ciągła praca)

 • Baterie alkaliczne (Evolta)
  • WAV, 96 kHz, 24 Bit 15:30 (nagrywanie z wbudowanymi mikrofonami)
  • WAV, 44,1 kHz, 16 Bit 17:30 (nagrywanie z wbudowanymi mikrofonami)
  • MP3, 44,1 kHz, 128 kbit/s 16:30 (nagrywanie z wbudowanymi mikrofonami)
  • MP3, 48 kHz, 320 kbit/s 11:00 (nagrywanie z wbudowanymi mikrofonami)WAV, 96 kHz, 24 Bit 14:00 (odtwarzanie z użyciem słuchawek lub wbudowanego
  • głośnika)
  • WAV, 44,1 kHz, 16 Bit 16:30 (odtwarzanie z użyciem słuchawek lub wbudowanego głośnika)
  • MP3, 44,1 kHz, 128 kbit/s 16:30 (odtwarzanie z użyciem słuchawek lub wbudowanego głośnika)
  • MP3, 48 kHz, 320 kbit/s 15:30 (odtwarzanie z użyciem słuchawek lub wbudowanego głośnika)
 • Akumulatory NiMH (Eneloop)
  • WAV, 96 kHz, 24 Bit 12:30 (nagrywanie z wbudowanymi mikrofonami)
  • WAV, 44,1 kHz, 16 Bit 14:30 (nagrywanie z wbudowanymi mikrofonami)
  • MP3, 44,1 kHz, 128 kbit/s 13:00 (nagrywanie z wbudowanymi mikrofonami)
  • MP3, 48 kHz, 320 kbit/s 10:00 (nagrywanie z wbudowanymi mikrofonami)
  • WAV, 96 kHz, 24 Bit 13:00 (odtwarzanie z użyciem słuchawek), 12:00 (odtwarzanie z użyciem wbudowanego głośnika)
  • WAV, 44,1 kHz, 16 Bit 14:00 (odtwarzanie z użyciem słuchawek), 15:00 (odtwarzanie z użyciem wbudowanego głośnika)
  • MP3, 44,1 kHz, 128 kbit/s 13:30 (odtwarzanie z użyciem słuchawek), 13:00 (odtwarzanie z użyciem wbudowanego głośnika)
  • MP3, 48 kHz, 320 kbit/s 13:30 (odtwarzanie z użyciem słuchawek), 13:00 (odtwarzanie z użyciem wbudowanego głośnika)

Zasilanie i inne specyfikacje

 • Wymagane zasilanie
  • 2 baterie AA (alkaliczne lub NiMH)
  • Poprzez złącze USB z komputera
  • Zasilacz (Tascam PS-520E, sprzedawany oddzielnie)
  • Pobór mocy 1,7 W (maximum)
  • Wymiary (Sz. × Wys. × Gł.) 61 mm × 141 mm × 26 mm
 • Waga
  • 116 g (bez baterii)
  • 165 g (z bateriami)
 • Dopuszczalny zakres temperatur pracy 0–40 °C