Opinie o Nas

Pioneer XDJ-XZ | Sklep Pioneer DJ Polska | Zamów tel. 22 7470291

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Pioneer DJ
  • Manufacturer's code: 4573201241764
  • Availability: Na zamówienie
  • szt.
  • €2,551.97
  • Oblicz

Pioneer XDJ-XZ - Profesjonalny kontroler DJ dla rekordbox i Serato DJ Pro.

XDJ-XZ | XDJ XZ to bardzo nowoczesny, wszechstronny system DJ-ski, idealny na imprezy, do baru, klubu lub do prywatnego studia. Gdziekolwiek go zabierzesz, XDJ-XZ zapewnia wszystkie funkcje potrzebne do wykonania każdego DJ-skiego zadania!

Ten 4-kanałowy system ma profesjonalny układ - dzięki temu poczujesz się tak, jakbyś korzystał z naszej standardowej konfiguracji NXS2 dla klubów. A dzięki elastycznej obsłudze mediów możesz wybierać spośród różnych sposobów działania. Animuj swoje mixy za pomocą 14 profesjonalnych efektów z sekcji Beat FX i 6 Sound Color FX, a także uruchamiaj funkcje specyficzne dla oprogramowania za pomocą 16 wielokolorowych padów. Doskonały dźwięk gotowy do gry w klubie i szereg zaawansowanych funkcji są zawsze na wyciągnięcie ręki dzięki solidnie zbudowanej jednostce.

KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI XDJ-XZ


1. Sterowanie zoptymalizowane pod kątem profesjonalnych osiągów
Poczuj się, jakbyś grał na naszej profesjonalnej konfiguracji NXS2 i wykorzystaj wszystkie potrzebne funkcje. Pełnowymiarowe tarcze JOG umożliwiają pracę na najwyższym poziomie i profesjonalne scratche, a kolorowy wyświetlacz na środku wyświetla najważniejsze informacje o utworze. Dodaj wyrazu dzięki sekcji efektów: 14 Beat FX i 6 Sound Color FX.

 

2. Wsparcie dla różnych źródeł
XDJ-XZ daje Ci wolność wyboru tego jak grasz. Podłącz pamięć USB z utworami przeanalizowanymi wcześniej w programie rekordbox lub podłącz swój komputer PC/MAC i użyj naszego oprogramowania rekordbox dj. Możesz nawet miksować utwory bezpośrednio z biblioteki rekordbox przez Link Export więc nie musisz eksportować swoich playlist na pamięć USB. Chcesz miksować także muzykę z zewnętrznych urządzeń? Podłącz gramofony, samplery lub inne źródła do kanału 3 i 4. A jeśli chcesz grać z Serato DJ Pro, wkrótce będzie to możliwe po aktualizacji oprogramowania konsoli na początku 2020 roku.

 

3. Wysokiej jakości brzmienie
Rozbujaj publiczność perfekcyjnym brzmieniem swoich miksów. Możesz precyzyjnie wyregulować brzemienie dzięki 3-pasmowemu korektorowi wyjścia Master. Masz także do dyspozycji 3-pasmowe korektory każdego wejścia mikrofonowego. Nie martw się także o irytujące sprzężenia zwrotne - dzięki funkcji Feedback Reducer zostaną one automatycznie wyeliminowane.

 

4. Pro DJ Link dla zewnętrznych urządzeń
XDJ-XZ jest pierwszą konsolą typu all-in-one, która wspiera Pro DJ Link. Możesz podłączyć zewnętrzne urządzenia, jak na przykład odtwarzacze CDJ do kanału 3 i 4 i synchronizować ich muzykę ze swoim mixem. Możesz także przeglądać na ekranie XDJ-XZ utwory z pamięci USB podłączonej do innej jednostki.

 

5. Dotykowy ekran i wyświetlacze w tarczach JOG
Używaj 7-calowego ekranu dotykowego i kolorowych wyświetlaczy w tarczach JOG aby zawsze mieć na oku najważniejsze informacje o utworach. Dzięki temu możesz łatwiej skupić się na samym miksowaniu.