Opinie o Nas

Focusrite Clarett+ OctoPre

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Focusrite
  • Availability: None
  • pcs.
  • €856.15
  • Oblicz

Focusrite Clarett+ OctoPre

 

 

 

Focusrite Clarett+ OctoPre

Clarett+ OctoPre jest idealny zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych inżynierów. Osiem przedwzmacniaczy Clarett+ o wysokim headroomie, niskim poziomie szumów i niskich zniekształceniach - wyposażonych w pełni analogowy układ Air ze sterowanymi przekaźnikami - pozwala zarejestrować perkusję, wokal i instrumenty akustyczne z doskonałą czystością.

Wysokiej jakości przetworniki A-C/C-A zapewniają czystość dźwięku we wszystkich zastosowaniach, od domowych nagrań po studyjne sesje nagraniowe, dzięki wysokiemu zakresowi dynamiki, bardzo niskiemu poziomowi szumów i zniekształceń. Wyjątkowa konwersja cyfrowo-analogowa powoduje, że jakość dźwięku jest zachowana podczas przesyłania go do analogowych kompresorów, korektorów i efektów. Osiem dedykowanych wejść insertowych w Clarett+ OctoPre pozwala na tracking z ulubionym outboardem i uchwycenie jego prawdziwego charakteru. Z łatwością dodawaj swój sprzęt analogowy do toru sygnałowego dzięki elastycznej konstrukcji insertów.

Dodając Clarett+ OctoPre do 2Pre, 4Pre lub 8Pre, możesz prosty sposób rozszerzyć zakres wejść i wyjść poprzez ADAT, a to pozwoli nagrywać razem cały zespół, zachowując analogową czystość i klarowność, a także wnosząc do swoich nagrań klasyczne brzmienie miksera studyjnego Focusrite.

 

 

Najlepsze przedwzmacniacze do nagrywania

Interfejsy Clarett+ wyposażone są w profesjonalnej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe o wysokim headroomie, niskich zniekształceniach i bardzo niskim poziomie szumów. Przedwzmacniacze te zapewniają czyste nagrania i profesjonalny dźwięk, niezależnie od tego czy nagrywasz wokal, omikrofonowną gitarę czy ślady perkusyjne.

 

W pełni analogowy przedwzmacniacz AIR 

Całkowicie analogowe przedwzmacniacz AIR z możliwością przełączaniem impedancji i kontrolą przekaźnika zapewnia czystość brzmienia oraz sprawia, że barwa wokalu błyszczy. Wszystko to za sprawą emulacji przedwzmacniacza mikrofonowego ISA 110 z klasycznej konsoli Focusrite Studio.

 

Czyste brzmienie 

Ulepszone konwertery A-D i D-A bardzo szczegółowo odzwierciedlają muzykę, pozwalają usłyszeć każdy detal i oferują szeroki zakres dynamiki. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad miksem! Zmniejszone zniekształcenia konwertera A-D, zapewnią wyraźne i przejrzyste nagrania.

 

Audio najwyższej jakości przez ADAT 

Dodaj Clarett+ OctoPre do 2Pre, 4Pre lub 8Pre, aby łatwo i konsekwentnie rozszerzać swoje I/O poprzez ADAT. Użytkownicy nie korzystający z Clarett+ mogą przejść na profesjonalny standard, łącząc się z dowolnym interfejsem obsługującym ADAT, wprowadzając do swoich nagrań klasyczny dźwięk Focusrite, a także najwyższą jakość oferowaną przez Clarett+ OctoPre.

 

 

 

 

Dołączone oprogramowanie:

Dołączony pakiet oprogramowania do nagrywania Hitmaker Expansion zapewnia rezultaty na poziomie studyjnym — dodaj wtyczki miksujące i wirtualne instrumenty do swojego DAW, aby nadać swoim utworom profesjonalny charakter. Twórz ogromne bębny, wokale studyjnej jakości, potężne gitary, soczyste klawisze — a następnie miksuj i masteruj za pomocą kultowego sprzętu studyjnego Focusrite. Każdy nowy Clarett+ OctoPre jest dostarczany z niezrównaną gamą wypróbowanych i przetestowanych narzędzi studyjnych od największych nazwisk w branży.

Hitmaker Expansion zawiera ekskluzywną zawartość od legendarnych twórców Auto-Tune® Antares®, a także Brainworx®, Softube®, XLN Audio®, Relab i nie tylko.