Opinie o Nas

GoPro HERO 9 BLACK Hard Bundle

  • szt.
  • 2 099,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

KAMERA SPORTOWA GOPRO HERO9 Black

HERO9 Black ma matrycę o rozdzielczości 23,6 MP do rejestrowania filmów 5K i 20-megapikselowych fotek. Gdyby tego było mało, dodaliśmy także nowy wyświetlacz z przodu, tylny wyświetlacz z funkcją powiększania dotykiem, o 30% pojemniejszy akumulator1 i stabilizację HyperSmooth 3.0.

 

 

Wideo 5K

Na filmach w rozdzielczości 5K szczegóły są nieskazitelne nawet po wykonaniu zbliżenia. Kamera HERO9 Black jest prawdziwym centrum produkcyjnym dzięki zastosowaniu matrycy o rozdzielczości 23,6 MP. Zachwyca ostrością rejestrowanych obrazów, płynnością ruchu na filmach i bardzo skutecznym poziomowaniem horyzontu w kamerze.

20-megapikselowe zdjęcia SuperFoto

Możesz robić doskonałej jakości, ostre zdjęcia w rozdzielczości 20 MP. Po włączeniu funkcji SuperFoto kamera HERO9 Black może automatycznie wybrać dla Ciebie najlepsze ustawienia przetwarzania obrazu, ułatwiając uchwycenie najlepszego ujęcia.

System dodatków do rozbudowy kamery

Jeśli chodzi o dodatki do HERO9 Black2, to jest z czego wybierać. Potrzebujesz obiektywu z funkcją poziomowania horyzontu i doskonałą stabilizacją obrazu? Wybierz Max Lens Mod. Szukasz sposobu na doświetlenie fotografowanego obiektu? Sięgnij po dodatek Light Mod. Brakuje Ci dodatkowego mikrofonu i bardziej rozbudowanych opcji łączności? Załóż dodatek Media Mod na swoją kamerę i przemyśl, jak jeszcze chcesz ją doposażyć.

Zintegrowane mocowanie

Koniec z doczepianiem oddzielnych ramek. Wystarczy, że rozłożysz słupki montażowe, przymocujesz kamerę do dowolnego uchwytu i gotowe.

Przedni wyświetlacz + wyświetlacz dotykowy z tyłu

Większy ekran dotykowy z tyłu HERO9 Black, który obsługuje funkcję powiększania dotykiem, przypomina wcześniejsze rozwiązania. Z kolei nowy, imponujący wyświetlacz z przodu ułatwia kadrowanie ujęć i sterowanie kamerą.

Pojemny akumulator

Do zasilania kamery służy akumulator o pojemności 1720 mAh, co przekłada się na o 30% dłuższą pracę urządzenia1. Dzięki temu możesz nagrywać więcej bez konieczności wymiany akumulatorów w trakcie sesji. Nowy akumulator zasili ją nawet wtedy, gdy wokół panuje chłód.

HyperSmooth 3.0

Poznaj nasz najbardziej zaawansowany system stabilizacji obrazu. HyperSmooth 3.0 włącza poziomowanie horyzontu w kamerze i opcję Boost na wszystkich ustawieniach.

 

GoPro HERO 9 BLACK

Poziomowanie horyzontu

Teraz możliwe jest poziomowanie horyzontu w kamerze (korygujące nawet 45-procentowe odchylenia) — wszystko dzięki nowemu cyfrowemu obiektywowi Linear + Horizon Leveling, który łączy cechy obiektywu lineranego i poziomującego i dba o to, by nagrania były stabilne i wypoziomowane.

TimeWarp 3.0

Nagrywaj hipnotyzujące filmy poklatkowe, poruszając się po drodze, pieszym szlaku lub innej przestrzeni. Tryb TimeWarp 3.0 przyspiesza czas w Twoich nagraniach, pozwalając rejestrować wydarzenia w wyjątkowy sposób. Nowością w tym trybie jest opcja Speed Ramp, która umożliwia przełączanie się między ustawieniami Real Speed (teraz z dźwiękiem) i Half Speed podczas nagrywania.

Intuicyjny ekran dotykowy

Nagrywaj płynne filmy. Dzięki ekranowi dotykowemu możesz łatwo sterować kamerą. Możesz też wykadrować ujęcie, odtworzyć nagranie i zrobić selfie w trybie HERO.

Transmisja na żywo w 1080p

Uruchom transmisję na żywo w mediach społecznościowych w 1080p, podczas nadawania za pomocą aplikacji GoPro aktywuj stabilizację HyperSmooth, a na koniec zapisz nagranie na karcie SD.

Tryb kamery internetowej

Podłącz kamerę HERO9 Black do komputera, aby nadawać w jakości Full HD 1080p. Za pomocą uchwytów GoPro zbudujesz idealny zestaw do nadawania w trybie kamery internetowej.

Wytrzymałość i wodoszczelność

Możesz nagrywać w najsurowszych warunkach pogodowych. HERO9 Black da sobie radę. Jest wodoszczelna do 10 metrów i wytrzymała niczym skała zaraz po wyjęciu z pudełka.

Zaawansowane narzędzia

HERO9 Black ma zestaw zaawansowanych narzędzi — inteligentnych ustawień nagrywania, dzięki którym włączenie nagrywania nie sprowadza się już tylko do naciśnięcia przycisku migawki. W skład nowych narzędzi wchodzą między innymi: HindSight, LiveBurst, zaplanowane nagrywanie i czasowe nagrywanie.

 

GoPro HERO 9 BLACK

 

HindSight

Dzięki HindSight już nigdy nie przegapisz ważnej chwili. Funkcja ta sprawia, że kamera nagrywa obraz aż 30 sekund przed wciśnięciem przycisku nagrywania. Wyobraź sobie, że Twoja pociecha strzela swojego pierwszego gola. Ty zaczynasz nagrywać dopiero, gdy piłka jest już w siatce. HindSight nagra wszystko, co wydarzy się 30 sekund przed naciśnięciem przycisku migawki — i będzie nagrywać tak długo, jak zechcesz.

LiveBurst

Możesz nagrywać obraz przez 1,5 sekundy przed wykonaniem i po wykonaniu zdjęcia. Później możesz wybrać ulubione ujęcie lub udostępnić cały film.

Zaplanowane nagrywanie

Ta funkcja pozwala zaplanować moment rozpoczęcia nagrywania.

Nagrywanie czasowe

Dzięki tej funkcji możesz wybrać czas, przez jaki HERO9 Black ma nagrywać. Po jego upłynięciu nagrywanie zostanie zatrzymane automatycznie.

Nocne filmy poklatkowe

Nagrywaj niesamowite filmy poklatkowe nocą w 4K, 2,7K 4:3, 1440p lub 1080p — przetworzone za pomocą samej kamery.

Profile ustawień + niestandardowe profile ustawień

HERO9 Black ma fabrycznie wgrane profile ustawień wideo dla ujęć standardowych, dynamicznych, filmowych oraz rejestrowanych w zwolnionym tempie. Możesz także tworzyć własne, aby szybko korzystać ze swoich ulubionych ustawień.

Obiektywy cyfrowe

W celu zrobienia spektakularnego ujęcia wystarczy wybrać odpowiedni cyfrowy obiektyw. Teraz możesz przełączać się między następującymi obiektywami: Narrow (wąski), Linear (linearny), Wide (szeroki), SuperView and Linear + Horizon Leveling (linearny i poziomujący).

Sterowanie głosowe

Korzystaj z kamery bez użycia rąk dzięki 14 poleceniom głosowym, takim jak „GoPro, take a photo”. Nawet jeśli kamera jest wyłączona, możesz ją wybudzić za pomocą komendy „GoPro, turn on”. Kamera HERO9 Black rozumie polecenia w języku: angielskim (USA, Wielka Brytania, Australia i Indie), chińskim (mandaryński), francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, koreańskim, portugalskim (Brazylia), rosyjskim, hiszpańskim (Europa i Ameryka Północna) oraz szwedzkim.

Orientacja pionowa

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy w orientacji pionowej — idealne rozwiązanie do wykorzystania w Stories na Snapchacie i relacjach na Instagramie.

Samowyzwalacz

Znajdź się wśród fotografowanych lub dołącz do grupowego klipu. Dzięki samowyzwalaczowi można za pomocą kamery GoPro łatwo zrobić selfie lub znaleźć się z całą ekipą w kadrze.

 

GoPro HERO 9 BLACK

 

Zdjęcia w formacie RAW

Tryb rejestrowania w formacie RAW zapewnia najwięcej swobody. Można użyć go przy tworzeniu materiałów poklatkowych i zdjęć seryjnych, a ponadto działa on w sekwencjach jedno- lub wieloujęciowych.

Ośmiokrotnie zwolnione tempo

W zwolnionym tempie wszystko wygląda spektakularnie. Ogromna liczba klatek podczas nagrywania wideo w 1080p240 w połączeniu ze stabilizacją HyperSmooth 3.0 pozwala zwolnić akcję nawet ośmiokrotnie.

Kopiowanie przez USB-C na urządzenia z systemem Android

Przewód USB-C umożliwia szybkie przenoszenie zdjęć i plików wideo. Przyda się, gdy zechcesz skorzystać z dobrej i sprawdzonej metody łączności. Zapewnia zgodność z urządzeniami z systemem Android.

Prędkość przepływu danych: 100 Mb/s

Nagrywaj filmy w profesjonalnej jakości, korzystając z prędkości przepływu danych do 100 Mb/s.

 

 

GoPro HERO 9 BLACK

 

 

Format wideo HEVC

Nie zapychaj swojej karty SD. Użyj wysokowydajnej kompresji wideo (HEVC), aby zmniejszyć rozmiar plików bez utraty jakości obrazu.

Nakładki z danymi + GPS

Za pomocą nakładek z danymi możesz w aplikacji GoPro dodawać do swoich filmów informacje o położeniu, wysokości, na jakiej się znajdujesz, i o tempie, w jakim się przemieszczasz. Dostępne opcje to: prędkościomierz, logo GoPro, przebyta droga, wysokość, mapa, wykres prędkości i przeciążenie5.

Wykrywanie twarzy, uśmiechu, mrugnięcia i sceny

HERO9 Black rozpoznaje między innymi uśmiech i mrugnięcie. Aplikacja GoPro wykorzystuje te dane, aby wybrać najlepsze ujęcia i filmy, a następne złożyć je w interesujące historie wideo.

Aplikacja GoPro

Aplikacja umożliwia zdalne sterowanie kamerą, rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania oraz kopiowanie plików. Dzięki temu możesz montować pojedyncze nagrania lub wiele filmów jednocześnie oraz dzielić się nimi za pomocą telefonu.

Subskrybuj usługę GoPro

Dzięki niej możesz automatycznie przenosić wszystkie nagrania na dysk w chmurze. Ponadto w ramach subskrypcji GoPro możesz skorzystać z usługi wymiany uszkodzonej kamery, dzięki czemu będziesz spać spokojnie3.

Obsługa szybkiego ładowania

Nie czekaj zbyt długo na naładowanie się akumulatora. Opcjonalny zasilacz Supercharger naładuje Twój sprzęt aż o 35% szybciej6.

Zgodność ze wszystkimi mocowaniami i akcesoriami GoPro

45 zgodnych mocowań i akcesoriów pomoże Ci uchwycić świat wokół4. Znajdziesz tu także wyjątkowe dodatki do kamery, które przekształcają HERO9 Black w przenośne centrum produkcyjne.

 

GoPro HERO 9 BLACK

 

Dane techniczne kamery GoPro HERO 9 BLACK:

Kąt widzenia (FOV) SuperView, szerokie, liniowe, wąskie
Matryca (sensor) 23,6 MP
Stabilizacja Tak, EOS, Hypersmooth 3.0 z funkcją kontroli horyzontu HORIZON LEVELING, również dla 5K, dodatkowy tryb BOOST dla każdej rozdzielczości
Rozdzielczość 5K 30 kl/s.
Rozdzielczość 4K SuperView: 30, 25, 24 kl/s; Wide (Szerokie): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s
Rozdzielczość 2.7K Wide (Szerokie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s; Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s
Rozdzielczość 1440p Wide (Szerokie): 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s
Rozdzielczość 1080p SuperView: 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Wide (Szerokie): 240, 200, 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s Linear (Liniowe): 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Narrow (Wąskie) 60, 50, 30, 25, 24 kl./s
Rozdzielczość zdjęć 20 MP (z funkcją SuperFoto i ulepszonym HDR)
Zdjęcia seryjne (kl./sek.) Auto, 60/10, 30/10, 60/6, 30/6, 30/3, 10/3, 30/1, 10/1, 5/1, 3/1
Interwały czasowe Time Lapse 0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 s; 2, 5, 30, 60 min
Łączność bezprzewodowa WiFi + Bluetooth
Protune (ustawienia manualne)
Tak
Kontrola ekspozycji Tak
Automatyczne dostosowanie do oświetlenia Low Light Tak
Zdjęcia nocne + Night Lapse Auto, 4, 5, 10, 15, 20 s; 1, 2, 5, 30, 60 min
Time Lapse Tak
Hyper Lapse Tak, Timewarp 3.0
Nagrywanie video w pętli Tak
Tryb kamery internetowej Tak, 1080p
Tryb pamięci buforowanej Tak, 30 s.
Zdjęcia RAW Tak
Dźwięk RAW Tak
Format / kodeki video MP4 (H.264) / MP4 (H.265)
Maksymalny bitrate video 100 Mb/s (4K)
Komendy głosowe Tak
Stabilizacja nagrań video Tak (HyperSmooth 3.0)
Dźwięk stereo Tak
Wbudowany moduł GPS Tak
Redukcja szumu wiatru Tak (obsługa 3 mikrofonów)
Diody LED 2
Mikrofony 3
Obsługa mikrofonu stereo 3.5mm Z dodatkiem MEDIA MOD dla HERO9 Black lub Mic Adapter 3.5 mm (sprzedawane oddzielnie)
Wbudowany ekran kolorowy przedni Tak, 1.4"
Wbudowany ekran dotykowy tylny
Tak, 2,32" 
Wbudowana wodoszczelność Tak, do 10m
Bateria Wymienna o pojemności 1720mAh
Szybkie ładowanie akumulatora Tak, 1,5A
Złącza USB-C
Kompatybilne karty pamięci microSD optymalnie U3, rekomendowany Sandisk EXTREME/Pro (sprzedawana oddzielnie)
Wymiary (szer. / wys. / głęb.)  71mm/55mm/33,6mm
Waga 159g
Zalecana temperatura otoczenia 10-40 stopni Celsjusza
Rozdzielczość video max 5K
Akcelerometr Tak

 

W zestawie GoPro 9 Black:

- kamera GoPro 9

- pilot Smart Remote

- 2 x bateria / akumulator 1720 mAh

- śruba montażowa

- klips montażowy

- przyklejka 3M do powierzchni obłych (kasku)

- 2 x kabel USB-C

- etui transportowe

 

Kamera sportowa GoPro HERO 9 BLACK, EAN: 818279025057