Opinie o Nas

GoPro Karma Dron z HERO 5 Black + Karma Grip

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: GoPro
 • Dostępność: Dostępny
  Czas realizacji: 24 godziny
 • szt.
 • 5 799,00 zł 3 799,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

 

 

 UWAGA  
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, w którym można dokładnie obejrzeć Drona GoPro KARMA, jak również zaprezentujemy Ci możliwości tego urządzenia wykonując lot testowy.  
HERO 5 Black + Dron GoPro Karma + Karma Grip

 

System Karma™ umożliwia nagrywanie niewiarygodnie płynnego materiału filmowego GoPro z powietrza, kamerą trzymaną w ręce lub zamocowaną na ciele. Kompaktowy i ultraprzenośny dron Karma po złożeniu mieści się w przeznaczonym dla niego lekkim etui. Kontroler lotu w stylistyce gamepada z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na łatwe i przyjemne pilotowanie drona Karma. Znajdujący się w zestawie stabilizator kamery można odłączyć od drona i dołączyć do także będącego na wyposażeniu uchwytu Karma Grip, co pozwala nagrywać wyjątkowo stabilny i profesjonalny materiał filmowy kamerą trzymaną w ręce lub zamocowaną na ciele. Więcej niż dron. To Karma.

 

 

 

 

 

FUNKCJE + KORZYŚCI: 

 • Ultraprzenośny -  Po złożeniu dron Karma mieści się w dołączonym lekkim etui. Można go zabrać w każde miejsce. Gdy chcesz rozpocząć lot, po prostu rozłóż drona, zamontuj wirniki i startuj.
 • Odłączany stabilizator kamery - Stabilizator systemu Karma umożliwia nagrywanie zapierających dech filmów bez drgań, zarówno w powietrzu jak i na ziemi.
 • Stabilizacja przy filmowaniu z ręki - Wymontuj stabilizator systemu Karma i dołącz do uchwytu Karma Grip, aby uzyskać wyjątkowo stabilne, profesjonalnie wyglądające ujęcia filmowane kamerą trzymaną w ręce.
 • Montaż na ciele - Karma Grip pasuje do uchwytów GoPro na ciele, w tym do uchwytu naramiennego wbudowanego w etui na dron Karma, co pozwala uzyskać wyjątkowo stabilny materiał filmowy z kamery zamocowanej na ciele.
 • Kontroler lotu w stylistyce gamepada -  Pilotowanie przy użyciu kontrolera lotu w stylistyce gamepada jest świetną zabawą1. Kontroler ułatwia równoczesne kierowanie dronem i sterowanie kamerą.

 

 

 

 

Zobacz to, co widzi dron:

 • Na wbudowanym wyświetlaczu dotykowym kontrolera lotu drona Karma można oglądać obraz z lecącego drona, transmitowany na żywo, z perspektywy pierwszej osoby.
 • Bardzo jasny wyświetlacz dotykowy Wyświetlacz dotykowy kontrolera lotu zaprojektowano specjalnie w celu poprawy widoczności w warunkach jasnego, naturalnego oświetlenia.
 • Szkolenie przed lotem Wbudowany samouczek oraz symulator lotu pozwalają w łatwy i zabawny sposób zapoznać się z podstawami sterowania przed pierwszym lotem.
 • Automatyczny start + lądowanie Włączana jednym przyciskiem funkcja automatycznego startu i lądowania pomaga początkującym operatorom w pilotażu.
 • Opracowany w celu uniknięcia kłopotów Wbudowana funkcja stref zakazu lotów zapobiega przypadkowemu naruszeniu przez drona granic obszaru z ograniczeniami lotów.
 • Automatyczny powrót do miejsca startu Bezpieczny powrót drona Karma do operatora w przypadku utraty kontaktu wzrokowego, utraty łączności lub wyczerpania akumulatora.
 • Pełna kontrola nad kamerą Zaprojektowany od podstaw w celu zapewnienia pełnej kontroli nad kamerą GoPro podczas lotu, system Karma umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi trybami pracy kamery i ustawieniami filmowania, dodawanie tagów najlepszego ujęcia oraz zmianę innych parametrów za pomocą wbudowanego wyświetlacza dotykowego.

 

 

 • Zabierz znajomych na przejażdżkę Aplikacja GoPro Passenger™ umożliwia znajomym oglądanie lotu i sterowanie kamerą w zastępstwie operatora.
 • Wbudowana funkcja automatycznych sekwencji zdjęć Dzięki funkcji automatycznych sekwencji zdjęć, służącej do tworzenia profesjonalnych selfie z drona (Dronie), a także ujęć typu Kamera na linie, Orbit czy Ukazanie, można łatwo uzyskać ujęcia wysokiej jakości już przy pierwszej próbie.
 • Części zamienne, aby dłużej latać Ramiona, podwozie i inne elementy można łatwo wymienić. W zestawie znajdują się zapasowe wirniki.
 • GoPro Care — Ty uszkodzisz, my wymienimy Opcjonalny pakiet GoPro Care to najlepsza ochrona Twojego drona Karma. Przedłuż standardową gwarancję i ciesz się ochroną przed przypadkowym uszkodzeniem przez pełne dwa lata2.

Intuicyjna obsługa

Nawet jeżeli nie masz doświadczenia w lataniu dronami, to Karma będzie świetnym polem do nauki latania, ale przede wszystkim otrzymania świetnej jakości materiału z Twojej kameryGoPro. Masz ochotę na podniebne ujęcia z wakacji? Wystarczy wzbić się w powietrze i użyć trybów automatycznych.
Dron GoPro Karma oferuje bowiem 4 automatyczne tryby filmowania, które nieprawdopodobnie ułatwiają zdobycie bardzo dobrze wystabilizowanych i płynnych ujęć:

Orbit, w którym dron okrąża wskazany przez nas obiekt/osobę,
Cable Cam, gdzie Karma przelatuje wyznaczoną przez nas trasę,
Dronie, czyli selfie z drona,
Reveal, w którym Karma może przybliżać się do obiektu stopniowo podnosząc kamerę.

Follow Me Mode, Karma podąża za obiektem który jest w posiadaniu sterownika. 

 

Dodatkową, wyjątkową na rynku funkcjonalnością jest tzw. PASSENGER APP, czyli aplikacja, dzięki której do 4 osób oprócz operatora może obserwować jednocześnie podgląd z kamery na swoich urządzeniach mobilnych.

 

 

W zestawie:

Kamera GoPro HERO5 Black

Dron Karma

Gimbal Karma Grip

Kontroler lotu z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym

Karma Grip Handle - bateria do Karma Grip

Ramka montażowa HERO5 Black do Karma Grip

Ładowarka USB-C do kamery, drona i gimbala

Akumulator do drona

6 śmigieł

Karma Mountg ring - pierścień mocujący Karma Grip do uchwytów GoPro

The Frame - ramka montażowa do HERO5 Black

Etui na dron Karma

Kabel USB-C

 

 

 

Specyfikacja:

Dron:

Maksymalna prędkość: 15 /s

Maksymalny dystans: do 3000 metrów

Maksymalna wysokość lotu: 3200 metrów

Maksymalna odporność na wiatr: 10 m/s

Częstotliwość pracy: 2,4 Ghz

Wymiary (rozłożony/bez śmigieł): długość - 303 mm, szerokość 411 mm, wysokość 117 mm

Wymiary (złożony/w transporcie): długość - 365,2 mm, szerokość 224,3 mm, wysokość 89,9 mm

Długość śmigieł: 25,4 cm

Waga: 1006 gram

Kontroler lotu:

Wielkość wyświetlacza: 5"

Rozdzielczość wyświetlacza: 720p

Jasność  wyświetlacza: 900 nits

Długość pracy na baterii: 4 godziny

Częstotliwość pracy: 2,4 Ghz

Waga: 625 gram

 

Akumulator:

Wymiary: długość - 202 mm, szerokość 92 mm, wysokość 43 mm

Waga: 545 gram

Czas lotu: do 20 minut

Typ baterri Li-PO, 14,8V, 5100 mAh (7504Wh)

 

Ładowarka:

Napięcie: 16,8V 5A

Czas ładowania akumulatora Karma Dron: 1 godzina

Czas ładowania kontrolera: 2,5 godziny

Czas ładowania stabilizatora Karma Grip: 2 godziny

 

Stabilizator Karma:

Zakres ruchu: -90° do 0° (góra/dół)

Kompatybilność: HERO 5 Black, HERO 4 Black/Silver

Waga: 230 g

Stabilizacja w trzech osiach

 

Bateria do Karma Grip:

Wymiary: długość - 205 mm, szerokość 43 mm, wysokość 43 mm

Długość pracy na baterii: 1:45 godziny

Waga: 245 gram

 

Karma Case:

Wymiary: długość - 540 mm, szerokość 320 mm, wysokość 150 mm

 

Aplikacja GoPro Passenger App:

Kompatybilność z urządzeniami: iOS 9 i poźniejsze, Android 4,1 i poźniejsze.