Opinie o Nas

IK Multimedia iLoud Micro Monitors

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: IK Multimedia
 • Kod producenta: 8025813646032
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 1 339,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

IK Multimedia iLoud Micro Monitors

iLoud Micro Monitor to najmniejsze aktywne studyjne monitory referencyjne na świecie. Zapewniają wyjątkowo dokładną liniową charakterystykę częstotliwościową, bez żadnego podbarwiania dźwięku i to w każdym środowisku odsłuchowym. Brzmi zbyt dobrze, żeby było prawdziwe?

 

Teraz dostępne również w kolorze białym.

Oprócz oryginalnego czarnego wykończenia, iLoud Micro Monitor jest również dostępny w nowoczesnym białym wykończeniu. Możesz wybrać kolor, który najlepiej pasuje do Twoich ustawień w domu lub studio.

Dźwięk wysokiej klasy bez wysokiej ceny!

Liniowa charakterystyka częstotliwościowa. Zerowe zabarwienie. Przejrzystość. Headroom. Aby usłyszeć prawdę, potrzebujesz głośników referencyjnych, które dają z siebie wszystko. A jeśli pracujesz w domu lub małym studio, masz jeszcze większe wyzwania – od braku miejsca na biurku do „mniej niż idealnej” pozycji stacji roboczej audio, zazwyczaj umieszczonej przy ścianie.

Teraz, dzięki iLoud Micro Monitor, możesz usłyszeć prawdę w swojej muzyce w dowolnym miejscu i czasie. Najmniejszy na świecie aktywny system odsłuchu referencyjnego w studiu, iLoud Micro Monitor, zapewnia ultra precyzyjną, liniową charakterystykę częstotliwościową bez podbarwień i to w każdym środowisku akustycznym, zwłaszcza w domach i studiach projektowych. Brzmi zbyt dobrze, aby było prawdziwe? Czytaj dalej…

iLoud Micro Monitor to dwa niezwykle przenośne, wysokowydajne głośniki biampowe o łącznej mocy 50W RMS, które zapewniają solidny bas, duży headroom i niesamowicie zdefiniowany obraz stereo. Niezależnie od tego, czy nagrywasz, edytujesz, miksujesz lub masteringujesz dźwięk, edytujesz wideo, projektujesz dźwięk lub grasz, iLoud Micro Monitor zapewnia, że Twoja produkcja będzie dobrze przekładać się na ogromną różnorodność urządzeń konsumenckich – słuchawki, domowe systemy stereo, konsole do gier, samochodowe systemy audio, telewizory i inne systemy odsłuchowe.

Dzięki iLoud Micro Monitor usłyszysz prawdę w swojej muzyce bez względu na to, czy miksujesz w sypialni, robisz mastering w małym studio, czy po prostu słuchasz ulubionych utworów w domu. A co najważniejsze, oferują high-endowe funkcje, które można znaleźć tylko w monitorach w wysokobudżetowych studiach, nie wydając fortuny.

Wysoka moc, najmniejsza przestrzeń robocza

Kiedy oryginalny głośnik iLoud został wydany, wyznaczył nowy standard dla przenośnej mocy i dokładności dźwięku w bardzo małej, przenośnej obudowie. iLoud Micro Monitor to naturalna ewolucja tej koncepcji konstrukcji i podobnie jak popularny poprzednik oferuje zupełnie nowe i niedoścignione doznania dźwiękowe. Każdy głośnik wysokotonowy i niskotonowy jest zasilany przez bardzo wydajne wzmacniacze mocy klasy D, które generują łącznie 50 W RMS z niesamowitą odpowiedzią niskich częstotliwości aż do 55 Hz (-3 dB), co stanowi najlepszy bas w swojej kategorii. Każdy monitor wyposażony jest w 3/4″ jedwabną kopułkę wysokotonową, 3″ głośnik niskotonowy z materiału kompozytowego o wysokiej sztywności oraz duży przedni otwór bass-reflex. Dzięki tym cechom jest w stanie zapewnić płynne i rozszerzone wysokie częstotliwości, wyjątkowo otwarte, skupione średnie pasmo oraz solidny, kontrolowany low end. Krótko mówiąc, dźwięk iLoud Micro Monitor jest tak dobry, że jest to prawie niewyobrażalne dla systemu głośnikowego tej wielkości i za taką cenę.

Przezroczysty dźwiękowo

iLoud Micro Monitor brzmi niesamowicie i realistycznie. Ale dlaczego? Cóż, jest to po części zasługa wewnętrznego, 56-bitowego, cyfrowego procesora sygnału (DSP). Ten procesor DSP jest odpowiedzialny za takie kwestie jak dbałość o częstotliwość i charakterystykę fazową monitorów, a także za kontrolę zakresu dynamiki, tak aby sterowniki były zawsze pod kontrolą i działały wydajnie. Działa on również jak zwrotnica cyfrowa, która umożliwia niewidoczne płynne przechodzenie pomiędzy samymi driverami.

Idealny dla małych studiów.

Większość domowych studiów oferuje mniej niż idealną przestrzeń podczas pracy nad dźwiękiem i często przypomina jedynie biurko z komputerem i głośnikami umieszczonymi obok niego przy ścianie. Większość głośników nie jest zaprojektowana z myślą o tych małych środowiskach, a dźwięk jest niewyraźny i nieokreślony, ale Monitory iLoud Micro zostały zaprojektowane tak, aby być najlepszymi z możliwych wśród monitorów referencyjnych w tych wymagających sytuacjach.

Niewielka powierzchnia iLoud Micro Monitor oszczędza miejsce na biurku i zapewnia bliższe położenie względem uszu, minimalizując w ten sposób odbicia dźwięku od pomieszczenia. Ponadto wewnętrzny procesor DSP oferuje różne ustawienia korektora dla optymalizacji reakcji tonów niskich i wysokich oraz kompensacji położenia – pozwala na to łatwe przełączanie pomiędzy ustawieniami „free field” i „desktop”.

Dzięki zintegrowanej podstawie izolującej, która gwarantuje dodatkową mechaniczną separację i czystszy dźwięk, iLoud Micro Monitor można ustawić pod dwoma kątami nachylenia. Dzięki tym funkcjom można zoptymalizować wrażenia słuchowe tak, aby dopasować je do charakterystyki pomieszczenia, w którym pracujesz, dzięki czemu zawsze będziesz mieć pewność, że pracujesz w sweet spocie.

Pozycjonowanie w polu swobodnym

Monitory iLoud Micro są również wyposażone w zintegrowany gwint (UNC 3/8″-16), dzięki czemu można je łatwo umieścić na dowolnej, regularnej parze stojaków, zapewniając najlepsze możliwe warunki odsłuchu w najmniejszych miejscach, bez konieczności dodawania kosztownych akcesoriów.

Funkcje Hi-end bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Jeśli chodzi o małe monitory, tradycyjnie ograniczamy się do dwóch opcji: tanie, „ekonomiczne” monitory, które można lepiej opisać jako para „drewnianych” pudełek z „jakiegoś rodzaju” głośnikami, które zwykle kosztują od 100 do 200 USD (za parę), lub wysokiej jakości monitory, których koszt znacznie przekracza 600-700 USD (za parę). Tylko iLoud Micro Monitor oferuje funkcje i charakterystykę wysokiej klasy monitorów (dokładność dźwięku, rozdzielczość, referencyjna odpowiedź, bi-amp, sterowanie DSP, EQ pozycji, zintegrowana podstawa izolacyjna) i wiele innych, prawie za cenę monitora budżetowego. Teraz, gdy pracujesz w małych studyjnych przestrzeniach, możesz wreszcie usłyszeć doskonałą reprezentację swojej muzyki bez konieczności kompromisów między funkcjami a kosztami.

Połącz się

Możesz z łatwością używać iLoud Micro Monitor z każdym ulubionym sprzętem. Wysyłanie sygnału audio nie może być łatwiejsze. Posiada wejścia zarówno dla złącz RCA, jak i 1/8″ mini-jack stereo, a także może odbierać dźwięk przez Bluetooth z dowolnego urządzenia obsługującego Bluetooth.

Pierwszy monitor który może podróżować razem z Tobą

Ponieważ monitory iLoud Micro są najmniejszymi i najlżejszymi monitorami na świecie (1,7 kg / 60,7 uncji), po raz pierwszy w historii możesz mieć system monitorów referencyjnych wszędzie tam, gdzie jesteś. Jeśli robisz produkcje w podróży, masz teraz towarzysza podróży, który zapewni Ci godny zaufania dźwięk w dowolnym miejscu – wystarczy zapakować je do torby lub plecaka z laptopem i jechać.

Zapakuj do torby

Aby chronić iLoud Micro Monitor podczas przenoszenia, możesz zamówić iLoud Micro Monitor Travel Bag, wytrzymałą, w 100% poliestrową torbę podróżną z logo iLoud Micro Monitor, regulowanymi paskami i saszetką na kable i inne drobiazgi.

Wymiary: 11,8″ (30 cm) x 7,8″ (20 cm) x 7,1″ (18 cm).

 

Profesjonalny dźwięk o referencyjnej jakości

 • Zaawansowane sterowanie cyfrowe z 56-bitowym procesorem DSP, obudową o kontrolowanej dyfrakcji / niskim rezonansie oraz czasowo ustawioną zwrotnicą, zapewniają znakomity dźwięk o ultraliniowej charakterystyce częstotliwościowej.
 • Mocny system bi-ampingu klasy D (50W RMS) zapewnia duży headroom z błyskawicznie szybką reakcją transjentów.
 • Woofery z materiału kompozytowego o wysokiej sztywności oraz duży otwór bass reflex zapewniają „najlepszą w swojej klasie” odpowiedź basu do 55 Hz.
 • Wysokiej jakości woofer i tweeter, podobne jak w high-endowych systemach, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.
 • Ultra-kompaktowe
 • Najmniejsza powierzchnia w porównaniu z systemem monitorów studyjnych o jakości referencyjnej.
 • Pasuje wszędzie – zapewnia odsłuch o wysokiej jakości w ciasnych pomieszczeniach.
 • Może być umieszczony bliżej niż inne monitory, zmniejszając efekt odbicia dźwięku od pomieszczenia i fal stojących.
 • Pierwszy system monitorujący, który można z łatwością przenosić w dowolne miejsce.
 • Elastyczne rozmieszczenie i połączenia
 • Możliwość postawienia monitorów bezpośrednio na biurko lub statywie monitorowym oraz możliwość wyboru korekcji.
 • Regulowana, zintegrowana podstawka izolacyjna, zoptymalizowana pod kątem ustawień.
 • Mocowanie na zwykłych statywach mikrofonowych do pozycjonowania w polu swobodnym bez potrzeby stosowania dodatkowych akcesoriów.
 • Połączenie za pomocą wejść mini-jack stereo 1/8″ i RCA do nagrywania, miksowania i masteringu.
 • Bezprzewodowe połączenie Bluetooth do słuchania muzyki w dowolnym miejscu.

Specyfikacja:

 • Typ: 2-drożne aktywne, biampowe monitory studyjne
 • Pasmo przenoszenia przy (-3dB): 55Hz – 20kHz
 • Pasmo przenoszenia przy (-10dB): 45Hz – 22kHz
 • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 3 kHz.
 • Głośnik wysokotonowy: jedwabna kopułka 3/4″, magnes neodymowy.
 • Głośnik niskotonowy: 3″ , wykonany ze specjalnego materiału kompozytowego o wysokiej sztywności.
 • Maksymalny poziom SPL @ 50 cm (przy odtwarzaniu dwóch głośników, uśredniony sinus od 100 Hz do 10 kHz): 107 dB.
 • Liczba wzmacniaczy: 4
 • Typ wzmacniacza: Wysokowydajna klasa D
 • Moc wyjściowa ogółem (oba głośniki): 70 W (wartość szczytowa) – 50 W RMS
 • Moc wyjściowa niskiej częstotliwości (pojedynczy głośnik): 18W RMS
 • Moc wyjściowa wysokiej częstotliwości (pojedynczy głośnik): 7W RMS
 • Ustawienia akustyczne: wysoka półka (0dB lub +2dB od 4kHz wzwyż); niska półka (0dB lub -3dB od 250Hz poniżej); desktop (+3,5dB od 1kHz do 10kHz i -1dB poniżej 400Hz)
 • Całkowite opóźnienie systemu (wejście analogowe): 1,02 ms
 • Całkowite opóźnienie systemu (wejście Bluetooth): 155 ms (w zależności od implementacji hosta, testowane na telefonie iPhone 6s / iOS 10.0.1).
 • Bass-Reflex o wysokiej wydajności
 • Całkowicie sterowany przez DSP
 • Złącza: 2 x wejście RCA (kabel w zestawie); wejście TRS 1/8″ stereo; 4-pinowe złącze głośnikowe (kabel w zestawie)
 • Bluetooth® kompatybilny z protokołem A2DP
 • Wymiary: 180 mm/7,09″ x 135 mm/5,31″ x 90 mm/3,54″.
 • Waga: 920g/32,45oz (lewy głośnik), 800g/28,22oz (prawy głośnik), 1,720g/60,67oz (lewy + prawy głośnik).
 • Wymiary: 180 mm/7,09″ x 135 mm/5,31″ x 90 mm/3,54″.
 • Waga: 920g/32,45oz (lewy głośnik), 800g/28,22oz (prawy głośnik), 1 720g/60,67oz (lewy + prawy głośnik).

Pakiet obejmuje:

 • 2 x głośniki iLoud Micro Monitor
 • Zasilacz
 • Kabel zasilający
 • 4-pinowy przewód łączący głośniki (1,5 m/59,1″)
 • kabel TRS 1/8″ stereo do 2 x kabel RCA (1,5 m/59,1″)

Wymagania:

iLoud Micro Monitor jest wyposażony w przewodowe połączenie (wejście RCA i TRS 1/8″ stereo) kompatybilne z komputerami Mac, PC, iPhone, iPad, iPod, smartfonami i tabletami z systemem Android oraz odtwarzaczami MP3. Jest on również kompatybilny z większością urządzeń Bluetooth® zgodnych z protokołem A2DP.

IK Multimedia iLoud Micro Monitors, EAN: 8025813646032