Opinie o Nas

IK Multimedia iLoud MTM

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: IK Multimedia
 • Kod producenta: 8025813787032
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 1 599,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

IK Multimedia iLoud MTM

IK Multimedia iLoud MTM – aktywny monitor studyjny wyposażony w dwa 3,5″ woofery oraz 1″ tweeter. W zestawie załączony jest dedykowany mikrofon do kalibracji systemu ARC. 100 W mocy RMS, 103 dB SPL, pasmo przenoszenia 40 Hz – 24 kHz, rozbudowane możliwości regulacji brzmienia oraz kompaktowe rozmiary sprawiają, że monitor ten doskonale sprawdzi się w profesjonalnym jak i domowym studiu nagraniowym.

 

IK Multimedia iLoud MTM

 

 

Kompaktowy monitor studyjny o wysokiej rozdzielczości

Twoja muzyka zabrzmi jak nigdy wcześniej

Monitory IK iLoud Micro zachwyciły przemysł muzyczny. Producenci i inżynierowie na każdym poziomie zdumiewali się wydajnością tak małego zestawu, więc IK rzuciła wyzwanie naszemu zespołowi, aby jeszcze bardziej rozwinąć swoją koncepcję – zaprojektować nowy kompaktowy głośnik, który będzie konkurował z monitorami 5″, 6″ a nawet 8″.

Rezultatem jest iLoud MTM, który zmienia wszystko, co dotyczy dźwięku, dokładności i komfortu pracy monitorów referencyjnych w dzisiejszym nowoczesnym studio.

Gdy usłyszysz iLoud MTM, trudno będzie Ci kiedykolwiek wrócić do tradycyjnych głośników typu big-box.

 

 

 

 

iLoud MTM oferuje:

 • Ultrapłaskie pasmo przenoszenia
 • Dźwięk spójny fazowo
 • Rozszerzony, kontrolowany low end
 • Doskonały dźwięk na krótkich dystansach
 • Idealny na biurko i małe przestrzenie
 • Samokalibracja ARC dostosowuje się do każdego pomieszczenia
 • Sterowanie DSP w celu zapewnienia najwyższej wydajności
 • 100 W RMS całkowitej mocy na głośnik
 • Pasmo przenoszenia od 40 Hz do 24 kHz
 • Przechylana podstawa od 0° do 20° w celu idealnego ustawienia

 

IK Multimedia iLoud MTM

 

Klasa referencyjna, ultra liniowa reakcja

Pierwszym zadaniem każdego monitora studyjnego jest dostarczenie dokładnego, niepodbarwionego dźwięku, dzięki czemu można ufać, że decyzje dotyczące miksowania będą przekładać się na wiele systemów odtwarzania. iLoud MTM wykorzystuje najbardziej zaawansowane techniki DSP, aby zapewnić całkowitą kontrolę nad wydajnością głośników, dostarczając wyniki po prostu nieosiągalne w przypadku tradycyjnych konstrukcji analogowych.

Wysokie tony są neutralne i zdefiniowane, średnie są czyste i zbalansowane, a niskie są tak zrównoważone jak zawsze. Możesz miksować przez wiele godzin bez zmęczenia uszu, a praca, którą stworzysz, będzie przekładać się lepiej niż kiedykolwiek. I oczywiście są głośne, z całkowitą mocą 100 W RMS na głośnik i maksymalnym ciśnieniem dźwięku 103 dB SPL, zapewniając sprawdzoną głośność, z której znana jest marka iLoud.

 

 

IK Multimedia iLoud MTM
 
IK Multimedia iLoud MTM
 
 
 

Rozszerzone niskie pasmo konkurujące z większymi systemami

iLoud Micro Monitor zaskoczył świat wydajnością basów, którą dostarczył z 3-calowego głośnika, który „przeciwstawiał się fizyce”. Ale iLoud MTM oferuje jeszcze więcej, reprodukcję basów o zdumiewającej częstotliwości 40 Hz, idealną dla nowoczesnych stylów muzycznych.

iLoud MTM wprowadza na rynek nowy, oczekujący na opatentowanie system Physical Response Linearization (PRL™), który wykorzystuje precyzyjny model konstrukcji i materiałów obudowy w połączeniu z elektromechanicznymi pomiarami rzeczywistych jednostek, w celu skorygowania wydajności systemu w czasie rzeczywistym. Rezultatem jest oszałamiająco mocny, zbalansowany i zdefiniowany low end, który przewyższa dźwięk głośników nawet dwukrotnie większych od iLoud MTM.

Głęboki bas jest solidny i mocny – nie uwierzysz, że dźwięk taki jak ten pochodzi z tak małego monitora.

 

 

IK Multimedia iLoud MTM

 

 

Nowa faza w precyzyjnej reprodukcji dźwięku

Większość konwencjonalnych monitorów studyjnych, nawet wysokiej klasy, cierpi z powodu zniekształconej reakcji fazowej wynikającej z tradycyjnych zwrotnic z przesunięciem fazowym oraz zmian fazy przetwornika/obudowy. Efektem końcowym jest nieostry obraz stereofoniczny, rozmyte transjenty i ogólny brak szczegółów. iLoud MTM wykorzystuje dwadzieścia lat doświadczeń IK w dziedzinie DSP, aby zaoferować prawdziwie spójną fazowo reakcję w całym użytecznym spektrum częstotliwości, zapewniając niewiarygodnie realistyczny, naturalny dźwięk, jakiego nigdy nie słyszałeś.

Usłyszysz instrumenty i dialog, jakby to się działo na żywo, odkryjesz więcej szczegółów w swoich utworach niż kiedykolwiek wcześniej i przestaniesz marnować godziny próbując wyeliminować problemy w Twoich miksach korekcją, które nigdy tak naprawdę nie występowały. Ta liniowa faza odpowiedzi jest rzadko spotykana w głośnikach, nawet kilkakrotnie droższa od iLoud MTM, i musi być usłyszana, aby została doceniona.

 

 

IK Multimedia iLoud MTM

 

 

Symetryczna konstrukcja MTM zapewnia doskonałą jakość obrazu i precyzję

iLoud MTM wykorzystuje symetryczną konstrukcję midrange-tweeter-midrange, z parą 3,5-calowych wysokiej jakości przetworników niskotonowych i 1-calowym przetwornikiem wysokotonowym z tylną komorą głośnika, który zapewnia ultra precyzyjny, zdefiniowany, punktowy dźwięk źródłowy, którego nie można uzyskać za pomocą tradycyjnych systemów dwudrożnych przy małych odległościach. Oznacza to jeszcze bardziej naturalny, realistyczny dźwięk, w którym głośniki „znikają” i można skupić się na muzyce. Minimalizuje również zmęczenie ucha spowodowane przez tradycyjne konstrukcje dwu- lub trójdrożne, gdzie różne częstotliwości docierają do ucha w różnym czasie. Dzięki temu można dłużej miksować przy mniejszym wysiłku.

Konstrukcja iLoud MTM oferuje również wyjątkową dyspersję dźwięku, zwiększając przejrzystość i neutralność tego, co słyszysz.

Kontrolowana dyspersja minimalizuje wpływ akustyki pomieszczenia, co pozwala na jeszcze dokładniejsze monitorowanie.

Efektem końcowym jest szybsze, łatwiejsze miksowanie i lepsze wyniki.

Co więcej, ta innowacyjna konstrukcja utrzymuje wymiary monitora na minimalnym poziomie, od 30 do 50% mniejszym od porównywalnych monitorów, pozwalając na ich ustawienie nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

 

 

IK Multimedia iLoud MTM

 

 

Natychmiastowe dostosowanie do każdego środowiska w pomieszczeniu

Dzisiejsze studia mogą być wszędzie, od przestrzeni zaprojektowanych przez akustyka do wolnej sypialni. Zbyt wielu producentów głośników wciąż projektuje dla idealnego środowiska akustycznego, idealnego ustawienia i dużych odległości odsłuchowych. Ale wielu muzyków po prostu nie ma takiego luksusu.

 

 

IK Multimedia iLoud MTM

 

 

Autokalibracja iLoud MTM

iLoud MTM oferuje wbudowaną autokalibrację akustyczną za pośrednictwem dołączonego mikrofonu referencyjnego ARC™, aby automatycznie dostosować pasmo przenoszenia do jego położenia. Wystarczy ustawić monitory, ustawić mikrofon w preferowanej pozycji odsłuchowej, nacisnąć przycisk, a natychmiast zostanie przeprowadzona kalibracja w miejscu, w którym znajduje się sweet spot w Twoim otoczeniu akustycznym.

 

 

 

Ponadto, oczywiście, można rozszerzyć niskie częstotliwości i dostosować pasmo przenoszenia LF i HF do własnych upodobań.

Dzięki iLoud MTM możesz mieć pewność, że monitorowanie jest zoptymalizowane pod kątem akustyki pomieszczenia, dzięki czemu Twoje miksy będą lepiej się przekładać.

 

 

 

 

Dostosuj kąt w każdej sytuacji

Często jest to pomijane – głośniki wysokotonowe monitorów studyjnych muszą być skierowane na Twoje uszy. Jest to jeszcze bardziej krytyczne w nowoczesnych studiach, gdzie coraz więcej muzyków używa ich na bardzo bliskich odległościach, takich jak na pulpicie obok laptopa lub ekranu komputera.

iLoud MTM zawiera mocowanie z możliwością regulacji, które nie tylko pomaga odizolować monitory, ale również posiada kąty od 0° do 20° w celu poprawnego pozycjonowania w szerokim zakresie konfiguracji. To więcej niż oferuje większość innych monitorów „z regulacją”, które zbyt często nie mogą faktycznie osiągnąć wymaganego kąta na biurku lub innej konfiguracji w bliskim polu.

 

 

IK Multimedia iLoud MTM

 

 

 

Dostosuj ustawienie do swoich potrzeb 

iLoud MTM zawiera również gumową podstawę do poziomego ułożenia oraz dolny gwint do wygodnego montażu na statywach mikrofonowych, co daje więcej możliwości instalacji.

W połączeniu z symetryczną konstrukcją i spójną fazowo reakcją, iLoud MTM pozwala na ultra-precyzyjne i dokładne monitorowanie w dowolnym miejscu.

 

 

IK Multimedia iLoud MTM

 

 

IK Multimedia iLoud MTM

 

 

Cyfrowe sterowanie dla precyzyjnego dźwięku

iLoud MTM wykorzystuje audiofilskie algorytmy wysokiej rozdzielczości oraz najwyższej klasy przetworniki A/D do skrupulatnego zarządzania zwrotnicami, filtrowaniem, wyrównywaniem czasowym, korekcją, kontrolą dynamiki i automatyczną kalibracją. Całkowicie kontrolowany przez DSP i precyzyjnie ustawiony w czasie iLoud MTM zarządza również reakcją pozaosiową w celu zarządzania efektami pogłosu w pomieszczeniu.

Produkt 20-letniego doświadczenia IK w cyfrowym przetwarzaniu sygnału, zaawansowane przetwarzanie sygnału na pokładzie pomaga iLoud MTM dostarczyć dźwięk znacznie wykraczający poza wszystko w swojej wielkości i klasie.

 

 

IK Multimedia iLoud MPM

 

 

 

Cechy
 • Konstrukcja MTM zapewnia dokładne skupienie dźwięku i doskonałą dyspersję
 • 2 x 3,5″ głośniki niskotonowe o wysokiej wydajności + 1″ głośnik wysokotonowy z tylną komorą
 • 2-drożny głośnik pracujący w bi-ampie o mocy 100 W ze wzmacniaczami klasy D
 • Maksymalny SPL w odległości 1 metra: 103dB
 • Pasmo przenoszenia 40 Hz – 24 kHz
 • Reakcja fazy spójnej w zakresie +/- 15° od 200 Hz do 24 kHz
 • 1/4″ / XLR Wejście Combo, -10dBv lub +4dBu z możliwością wyboru czułości
 • Kontrola EQ: LF extension, LF boost/cut, HF boost/cut
 • Automatyczna kalibracja środowiska z dołączonym mikrofonem pomiarowym ARC
 • Kompaktowe wymiary ułatwiające pozycjonowanie nawet w najmniejszym miejscu
 • Wielokrotne pozycjonowanie z dołączoną podstawą izolacyjną o kącie nachylenia 20°, podstawą poziomą i wbudowanym gwintem pod statyw mikrofonowy
 
Specyfikacja techniczna
 • Typ: 2-drożny/3 głośniki, bi-amp, sterowany cyfrowo monitor studyjny
 • Przetwornik LF: 2 x 3,5″ polipropylenowe wykonane na zamówienie, głośniki średniotonowe
 • Przetworniki HF: 1″ o niskim poziomie zniekształceń, głośnik wysokotonowy z tylną komorą, z jedwabną kopułką
 • Akustyczna konstrukcja: strojony DSP bass reflex
 • Ilość wzmacniaczy na głośnik: 2
 • Typ wzmacniaczy: Klasa D o wysokiej wydajności
 • Moc całkowita: 100 W RMS
 • Moc LF: 70 W RMS
 • Moc HF: 30 W RMS
 • Typ zwrotnicy: Liniowa faza, zmiennego rzędu
 • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 3,1 kHz
 • Pasmo przenoszenia: od 50 Hz do 24 kHz +/- 2dB
 • Reakcja fazowa: System pozostaje spójny w zakresie +/- 15° od 200 Hz do 20 kHz
 • Czułość przy +4 dBu: Sygnał 0 dBu generuje 100 dB SPL przy 1 m
 • Czułość przy -10 dBV: -11 dBu sygnał generuje 100 dB SPL przy 1 m
 • Maksymalne SPL @ 1 m, jeden głośnik grający, na osi: 103 dB od 200 Hz (fala sinusoidalna), 95 dB przy 100 Hz (fala sinusoidalna), 93 dB szum różowy
 • Ustawienie miejsca: Ręczne przełączniki dla LF Extension, LF trim, HF trim, Desk position
 • Rozszerzenie LF: przełącznik ustawia -3 dB punktu charakterystyki częstotliwościowej przy 40, 50 lub 60 Hz
 • Przełącznik LF: Niska półka, +2 dB lub -3 dB od 100 Hz w dół
 • Przełącznik HF: wysoka półka, +2 dB lub -2 dB od 8 kHz w górę
 • Przełącznik Desk: -4 dB przy 160 Hz i +1 dB przy 1,8 kHz
 • Kalibracja: W pełni automatyczna i wbudowana kalibracja cyfrowa, mikrofon w zestawie
 • Mikrofon pomiarowy: Wielokierunkowy, precyzyjny mikrofon pomiarowy oparty na Mems
 • Pełna kontrola DSP
 • Złącza: 1x zbalansowane wejście combo XLR-1/4″ TRS; 1/8″ TS ARC wejście mikrofonu, 1 x USB typ-B (tylko do użytku służbowego), gniazdo AC POWER
 • Zapotrzebowanie na moc: 90 do 240 V AC, automatyczne przełączanie, 50 lub 60 Hz, maksymalny pobór mocy 120 W
 
Wymiary
 • Rozmiar: 264mm/10,39″ x 160mm/6,3″ x 130mm/5,12″
 • Waga (jeden głośnik): 2,5kg/5,5lbs (głośnik + stopka)

 

Zawartość pudełka
 • 1 x monitor iLoud MTM
 • Przewód zasilający
 • Mikrofon ARC
 • Kabel mikrofonowy ARC
 • Przechylny statyw
 • Poziome stopki podporowe

 

 

IK Multimedia iLoud MTM, EAN: 8025813787032