Opinie o Nas

Korg Wavedrum Global Edition

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Korg
 • Kod producenta: 4959112104143
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 2 199,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

KORG Wavedrum - Edition Global

 

KORG Wavedrum Global Edition reprezentuje kolejną i najpotężniejszą ewolucję w rodzinie Wavedrum.

Posiada największą paletę najnowocześniejszych brzmień spośród wszystkich dotychczasowych Wavedrum; z poszukiwanymi dźwiękami perkusji z całego świata, znacznym wzrostem jakości każdego dźwięku i dramatyczną poprawą użyteczności.

W 2009 roku Korg zaprezentował Wavedrum WD-X, odrodzenie oryginalnego Wavedrum, które zadebiutowało w 1994 roku. Przeobrażony na nowo Wavedrum '09 miał oszałamiający wpływ jako narzędzie do występów, które zapewniło muzykom nową siłę ekspresji - od użytkowników oryginalnego Wavedrum do przodu. -widzący perkusiści. Kolejne modele obejmowały Wavedrum Oriental z dodanymi arabskimi dźwiękami, Wavedrum Mini z unikalnym klipem czujnika, a także modele z limitowanej edycji, a nieograniczony potencjał instrumentu nadal przyspieszał rozprzestrzenianie się manii Wavedrum na całym świecie.

 

Główne cechy Korg Wavedrum Global Edition:

 • Dynamiczny syntezator perkusyjny drugiej generacji, który zapewnia niezrównaną ekspresję muzyczną
 • Silnik dźwięku, który łączy algorytmy zasilane przez DSP z dźwiękami PCM, aby umożliwić wszechstronne i bardzo elastyczne występy
 • Czujnik nacisku i wiele przetworników rejestruje subtelne niuanse uderzeń w głowę i obręcz, generując ekspresyjną moc i nowe dźwięki
 • Zwiększona precyzja odbioru zapewnia ulepszony zakres dynamiczny dla niskich i wysokich tonów, a także lepszą reakcję na miękkie dźwięki, dzięki czemu instrument jest bardziej czuły
 • Odtwarzaj różne dźwięki z naciągu i obręczy lub wywieraj nacisk na głowę, aby tworzyć techniki wykonawcze, które są możliwe tylko na Wavedrum
 • 200 gotowych programów obejmuje szeroką gamę dźwięków, od klasycznej perkusji po unikalne i nowatorskie brzmienia.
 • Dostępnych jest 200 programów użytkownika do przechowywania niestandardowych dźwięków i ustawień
 • Dodano nowy parametr czułości wejściowej, który obsługuje szeroką gamę użytkowników, od początkujących do profesjonalistów
 • Wzmocniono podstawowe dźwięki, takie jak instrumenty akustyczne
 • Tryb Live przechowuje do 12 ustawień (4 ulubione programy x 3 banki) do natychmiastowego przywołania
 • Kompaktowa i lekka konstrukcja; używać jako samodzielnego instrumentu lub w połączeniu z tradycyjnym zestawem perkusyjnym lub dowolnym zestawem perkusyjnym
 • 140 fraz zapętlonych z różnych gatunków pozwala użytkownikom Wavedrum grać razem z nimi lub ćwiczyć z nimi
 • Wejście AUX umożliwia monitorowanie lub miksowanie dowolnego źródła dźwięku - CD, MP3, a nawet drugiego Wavedrum

 

Rewolucyjna technologia syntezy

Instrumenty perkusyjne generujące bogate, dynamiczne dźwięki gołą ręką gracza są prawdopodobnie najbardziej fizycznymi ze wszystkich instrumentów muzycznych. Chociaż elektroniczny instrument muzyczny, Wavedrum Global Edition jest starannie zaprojektowany, aby zachować ten poziom fizyczności. Dźwięk uderzenia odtwarzacza jest wyczuwany przez oddzielne przetworniki głowicy i obręczy i używany bezpośrednio jako źródło dźwięku, które napędza algorytm zasilany przez DSP i silnik dźwięku PCM. W połączeniu z tym czujnik nacisku w głowie pozwala Wavedrum Global Edition wykrywać i reagować na subtelne ruchy palców lub dłoni gracza, które mogą być używane do uderzania, pocierać lub drapać głowę, a także stosować techniki takie jak otwarte strzały, uderzenia, pięty i palce oraz wyciszenie. Różnice tonalne powstałe przy użyciu pałeczki, młotka lub pędzla, a także zmiany wynikające z różnych miejsc uderzania są również wiernie odwzorowywane, co daje muzykowi wysoki stopień ekspresji i szeroki zakres dynamiki, który rywalizuje z bębnem akustycznym lub instrumentem perkusyjnym. Oznacza to, że perkusiści mogą wnieść pokaźny arsenał dźwięków - aby rywalizować ze sceną pełną tradycyjnych instrumentów perkusyjnych - w dowolnym miejscu bez poświęcania prawdziwego odczucia lub jakości dźwięku, których wymagają do ich wykonania.
Aby zwiększyć zdolność Wavedrum Global Edition do zapewnienia najwyższej ekspresji i reakcji, Korg pracował nad zwiększeniem dokładności odbioru. Zwiększa to dynamiczny zakres niskich i wysokich tonów oraz poprawia reakcję na miękkie dźwięki, umożliwiając bardziej czułą grę.

 

Innowacyjna technologia łączy syntezę DSP i próbki PCM

Wavedrum Global Edition zawiera 60 algorytmów DSP, które umożliwiają różne metody syntezy - analogowe, addytywne, nieliniowe, fizyczne modelowanie itp. Korzystając z tych algorytmów, można tworzyć różne dźwięki instrumentów, dźwięki naturalne lub brzmienia czysto syntetyczne - oprócz własnych unikalnych dźwięków Wavedrum Global Edition. Niektóre algorytmy DSP umożliwiają przypisanie innej metody DSP i instrumentu PCM do głowicy i obręczy. W innych algorytmach prędkość i ton uderzenia są używane do kontrolowania dźwięku PCM, zapewniając wrażenia z gry rywalizujące z instrumentami akustycznymi. Silnik dźwiękowy PCM - inna ważna część systemu tworzenia dźwięku Wavedrum Global Edition - zawiera 400 dźwięków PCM: 200 dla głowy i 200 dla obręczy. Połączenie dźwięków PCM z algorytmami DSP zapewnia naturalną reakcję daleko poza zasięgiem instrumentów wyłącznie PCM.

 

Dźwięki perkusyjne z całego świata

Oprócz konwencjonalnych dźwięków perkusji, takich jak werble i tomy, popularnych instrumentów perkusyjnych, takich jak cajon, djembe, conga i tabla, a także metalowych instrumentów perkusyjnych, takich jak dzwonek i trójkąt, Wavedrum Global Edition zapewnia również egzotyczne instrumenty etniczne i dźwięki perkusyjne z na całym świecie, zarówno starożytnym, jak i współczesnym. Na przykład Wavedrum Global Edition pozwala natychmiast doświadczyć The udu, instrumentu perkusyjnego z glinianym garnkiem; jegog, bambusowa marimba z wyspy Bali; gadający bęben Afryki; Arabskie instrumenty perkusyjne, takie jak darbuka i daf; plus gongi, które wymagałyby masywnych konfiguracji. Istnieje również wybór instrumentów strunowych, takich jak sitar, koto i berimbau. W przypadku każdego z tych dźwięków Wavedrum Global Edition zapewnia nie tylko wierne odtworzenie oryginalnego brzmienia, ale także zapewnia nowy potencjał ekspresji, niedostępny dla żadnego innego instrumentu. Wavedrum pozwala natychmiast doświadczyć tego wszystkiego, umożliwiając łatwą grę na instrumentach perkusyjnych, których opanowanie zwykle zajmuje lata.

 

Dźwięki charakteryzujące się dramatycznym skokiem jakości i różnorodności

Wavedrum Global Edition kładzie główny nacisk na wzmocnione instrumenty akustyczne, takie jak werbel, djembe i conga. Ta pogoń za realizmem nadała dźwiękom jeszcze większą praktyczność. Wavedrum Global Edition zasługuje na swoją nazwę, zapewniając również bogaty asortyment instrumentów latynoamerykańskich i afrykańskich, takich jak balafon, shekere i dundunba, a także japoński bęben taiko. Oczywiście istnieje również pełny zestaw efektów dźwiękowych i dźwięków elektronicznych, których można oczekiwać od syntezatora, co dodatkowo poszerza Twój potencjał wykonawczy. Dodaliśmy również dźwięki dla nowatorskich stylów elektronicznej muzyki tanecznej, takich jak dubstep i moombahton.

 

Przedstawienia przepełnione oryginalnością, prowadzące w nieznany świat

Wavedrum Global Edition generuje nowy potencjał ekspresji nie tylko dzięki brzmieniu, ale także technice wykonania. Możesz zmienić wysokość dźwięku losowo za każdym razem, gdy ją uderzysz, a nawet określić skalę i odtworzyć frazę. Uciskanie głowy to ekspresyjna technika, która jest możliwa tylko w Wavedrum Global Edition. Po uderzeniu w głowę ręką lub młotkiem możesz zastosować dodatkowy nacisk, aby kontrolować wysokość lub barwę zaniku lub wytwarzać przedłużone dźwięki po prostu naciskając na głowę, tworząc efekty dźwiękowe, które byłyby niemożliwe na konwencjonalnym instrumencie perkusyjnym.

 

 

Zapisz własne oryginalne dźwięki

Dostępnych jest szereg parametrów do edycji i dostosowywania w celu tworzenia nowych programów użytkownika, dopasowanych do własnej muzyki lub stylu gry. Oprócz wprowadzania zmian wysokości, czasu zaniku, głośności, pogłosu, opóźnienia i krzywej (intensywności) czujnika ciśnienia itp., Możesz całkowicie zmienić dźwięk, na przykład zmieniając parametr materiału głowicy ze skóry na metal. . Kombinację dźwięków DSP i PCM można również zmienić, aby stworzyć zupełnie nowe dźwięki od podstaw, które można zapisać w jednym z 200 dostępnych programów użytkownika.
Ponadto Wavedrum Global Edition zapewnia nowy parametr dostosowujący czułość wejściową. To sprawia, że ​​pełny potencjał Wavedrum jest dostępny dla każdego, od początkujących, którzy nie są jeszcze w stanie wykonać silnych uderzeń, po profesjonalistów, którzy potrafią dysponować szerokim zakresem dynamiki.
Te nowe programy (do 200) można zapisać w obszarze użytkownika. Wavedrum Global Edition ma również tryb na żywo, który może przechowywać do 12 ulubionych programów (z programów wstępnie ustawionych lub programów użytkownika) w celu natychmiastowego wybierania programów podczas występów na żywo.

 

Jamuj

Chociaż możesz cieszyć się Wavedrum Global Edition, odtwarzając same dźwięki, oferuje kilka specjalnych funkcji, które zapewniają użytkownikom możliwość grania dla zabawy lub ćwiczeń. W zestawie znajduje się 140 fraz zapętlonych z różnych gatunków muzycznych, które możesz wykorzystać podczas ćwiczeń. Lub użyj wejścia AUX, aby zmiksować sygnał z dowolnego źródła audio - CD, odtwarzacza MP3 lub nawet dodatkowego Wavedrum dla konfiguracji w stylu podwójnej kongi. Korzystanie z wyjścia słuchawkowego pozwala ćwiczyć prywatnie, w dowolnym miejscu i czasie - nie martwiąc się o sąsiadów!

 

Do biegu! Gotowi? Start!

Przenośny, kompaktowy i lekki Wavedrum Global Edition jest gotowy na każdą muzyczną wycieczkę. Trzymaj go na kolanach lub graj stojąc jak bęben ręczny. Umieść Wavedrum Global Edition na zwykłym statywie pod werbel lub dodaj go do dowolnego elektronicznego lub akustycznego zestawu perkusyjnego. Użyj go jako części zestawu DJ-skiego lub dodaj element perkusyjny do swojego zestawu klawiszowego. Dzięki opcjonalnej wysokiej podstawce (Percussion Stand ST-WD), Wavedrum Global Edition jest idealnym akcentem dla każdego wokalisty lub osoby z przodu.

 

 

Dane techniczne Korg Wavedrum Global Edition:

DSP Algorithms - 60 Total (Single-size 26 +Double-size 34)
PCM instruments - 400 Total (Head 200 + Rim 200)
Programs - 400 Total (200 Presets + 200 Users)
Loop Phrases - 140
Effects - Reverb, Delay
Panel Controls - Volume knob, Write button, Buttons 1-4, BANK/MODE button, VALUE knob
Audio Outputs - Output L, R (Monaural phone jack), Headphones (Stereo mini phone jack)
Audio Input - AUX IN (Stereo mini phone jack)
Display - 3-character, 7-segment LED
Sampling frequency - 48 kHz
A/D, D/A Conversion - 24 bit
Power Supply - DC9V, 1.7A
Dimension (W x D x H) - 344 × 349 × 75 mm / 13.54 x 13.74 x 2.95 inches
Weight - 2.0 kg / 4.41 lbs.
Accessories - AC Adapter, Tuning key, Allen wrench
 
 

Korg Wavedrum Global Edition, EAN: 4959112104143