Opinie o Nas

M-Audio Keystation 88 III

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: M-Audio
 • Kod producenta: 694318025024
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 830,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

M-Audio Keystation 88 MK III - Klawiatura sterująca

Klawiatura półważona 88 klawiszy, 1 programowalny slider i przycisk, transport, zasilanie przez USB, Plug and Play [Mac/ PC/ iOS], MIDI, oprogramowanie Pro Tools First, MPC Beats, Ableton Live Lite, Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom, DB-33 oraz Xpand!2

 

Proste sterowanie oprogramowaniem

Zacznij tworzyć i wykonywać muzykę na komputerze Mac lub PC z najlepiej sprzedającą się klawiaturą sterującą na świecie: Keystation 88 MK3. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą poszukującym odpowiedniej klawiatury sterującej, czy dopiero zaczynasz pracę z kontrolerami USB MIDI, Keystation 88 MK3 spełni twoje potrzeby. To prosty i potężny kontroler MIDI, stworzony do sekwencjonowania muzyki i gry z wykorzystaniem instrumentów wirtualnych na komputerze Mac lub PC. Klawiatura Keystation 88 KM3 wyposażona jest w 88 pełnowymiarowych, dynamicznych klawiszy zapewniających naturalne wyczucie oraz wszechstronny zestaw manipulatorów, które poszerzają zakres możliwych do zagrania dźwięków, możliwości ekspresji i usprawniają pracę podczas nagrywania.

Wyraź siebie

Dzięki Keystation 88 MK3 zmaksymalizujesz swoją kreatywność i zminimalizujesz komplikacje. Użyj w pełni przypisywalnych przycisków zmiany oktawy, kół pitch-bend i modulacji, suwaka Volume oraz przycisków transportu i przycisków kierunkowych do grania, wykonywania muzyki na żywo i nagrywania ze swoim oprogramowaniem muzycznym bez używania myszki ani trackpada. Keystation 88 MK3 ma także wejście pedału sustain 1/4” (6,3 mm), które pozwala na użycie zewnętrznego pedału, takiego jak np. M-Audio SP2 (sprzedawanego osobno), umożliwiającego obsługę sustainu jak w prawdziwym fortepianie.

Pochłaniające sterowanie DAW

Dzięki Keystation 88 MKIII możesz pozbyć się kłopotów związanych z produkcją muzyki na komputerze. Połączenie zasilania przez USB, braku konieczności instalowania sterowników i obsługi USB-MIDI sprawia, że konfiguracja jest banalnie prosta i daje producentom oraz wykonawcom natychmiastowy dostęp do nowoczesnej produkcji muzycznej. Dzięki łatwo dostępnym przyciskom play, stop i record oraz przyciskom kierunkowym możesz doświadczyć niespotykanego dotąd usprawnienia procesu nagrywania – graj i nagrywaj z oprogramowaniem muzycznym bez rozpraszania uwagi przez używanie myszy lub touch-pada. Oprócz tego Keystation 88 obsługuje połączenie z iOS – przy pomocy zestawu do podłączania aparatu fotograficznego do iPada (Apple iPad Camera Connection Kit, sprzedawanego osobno) – umożliwiając grę z użyciem aplikacji audio na iPada i inne urządzenia z iOS.

Potężne narzędzie do mobilnego grania

Kompaktowa, lekka i trwała klawiatura Keystation 88 MK3 jest idealna dla podróżujących muzyków, którzy chcą przejąć dowodzenie nad oprogramowaniem muzycznym podczas występów na żywo, lub producentów, którzy chcą dodać do swojego studia intuicyjny kontroler MIDI z klawiaturą zapewniającą naturalne wyczucie – z łatwością spełnia obie te role. W celu zapewnienia łatwości obsługi i przenośności konfiguracji, Keystation 88 MK3 zasilany jest przez USB, nie wymaga instalacji sterowników i obsługuje połączenie USB-MIDI. Ponadto Keystation 88 MK3 obsługuje łączność z systemem iOS przy pomocy przejściówki ze złącza Lightning na złącze USB aparatu (Lightning to USB Camera Adapter, sprzedawany osobno), umożliwiając grę i komponowanie z wykorzystaniem aplikacji audio na iPada lub inne urządzenia z iOS.

Pakiet wysokiej klasy instrumentów wirtualnych

Twoje produkcje wymagają tego, co najlepsze! Dlatego trzecia generacja kontrolerów Keystation została zaopatrzona w profesjonalne instrumenty wirtualne wiodącego producenta – AIR Music Tech. Od współczesnego Xpand! 2, po zmysłowe pianino elektryczne vintage – Velvet, vintage’owe bębny Boom, niepowtarzalne lampowe brzmienie Vacuum, brzmienie klasycznych organów DB-33 po wierne brzmienia fortepianowe Mini Grand – możesz być pewien, że niezależnie od tego, czego wymaga dane wykonanie, wirtualny zestaw instrumentów Keystation 88 MK3 zagwarantuje spełnienie wszystkich oczekiwań z natychmiastowym potencjałem twórczym!

Profesjonalne programy DAW

Odkrywanie własnej kreatywności nie powinno być katorgą! Dlatego dołączyliśmy trzy wiodące w branży platformy do wyboru. Okryj świat Abletona Lite – rewolucyjnego, wielokrotnie nagradzanego programu do produkcji muzyki, który pozwala na spontaniczne komponowanie, nagrywanie, remiksowanie i edytowanie muzycznych pomysłów oraz improwizowanie w jednolitym środowisku audio/MIDI.

Alternatywą jest doświadczenie produkcyjnej potęgi, jaką jest Pro Tools | First | M-Audio Edition – kompletny DAW bazujący na tych samych narzędziach do tworzenia muzyki i produkcji dźwięku, na których każdego dnia polegają nagradzani artyści, muzycy, producenci oraz realizatorzy dźwięku i miksu.

Szukasz najlepszej aplikacji do produkcji muzyki z tworzeniem beatów? Odpowiedź to MPC Beats! Łączący w sobie najlepsze elementy legendarnego procesu pracy MPC, MPC Beats posiada wszystkie niezbędne narzędzia do profesjonalnej produkcji. Edytuj sample, miksuj ścieżki, znajdź dowolne brzmienie dzięki tym samym syntezatorom, które znajdują się w naszych legendarnych MPC, nagrywaj audio i wiele innych. MPC Beats będzie hostem dla twoich wtyczek AU/VST, abyś mógł rozszerzyć swój arsenał i miał pewność pełnej kompatybilności z branżowymi standardami technologii wirtualnego studia.

Poszukiwane brzmienia

Wyzwól ten wstępny pomysł lub nadaj ostateczne szlify swojemu najnowszemu dziełu – niezależnie od potrzeb produkcyjnych, rozszerzenia MPC Expansion Pack z Keystation 88 nie zawodzą! Od mocnych stóp po trzaskające werble – wszystko, czego wymaga nowoczesny producent, jest tutaj i daje ci najnowocześniejsze treści, abyś mógł zrealizować swoją twórczą wizję.

Udoskonalaj swoje umiejętności

Seria Keystation firmy M-Audio ułatwia rozwój twoich umiejętności na każdym poziomie dzięki programom szkoleniowym Skoove i Melodics. Dzięki Skoove możesz nauczyć się grać na fortepianie przy pomocy setek interaktywnych, wysokiej jakości lekcji online dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych pianistów. Unikatowa metoda Skoove prowadzi cię podczas gry i zapewnia reakcję w czasie rzeczywistym, pozwalając na szybsze postępy i naukę wszystkiego, czego potrzebujesz, aby stać się kompletnym pianistą. Melodics łączy łatwy w obsłudze, intuicyjny i inspirujący interfejs użytkownika, wspierany wyjątkowym adaptacyjnym nauczaniem, technikami motywacyjnymi i indywidualnymi wyzwaniami, zachęcającymi użytkowników do poznawania różnych technik, koncepcji i gatunków. Z każdą sesją budujesz pamięć mięśniową, ulepszasz swoją technikę i, co najważniejsze, opanowujesz swój kontroler. Melodics możesz pobrać za darmo, a po zarejestrowaniu Keystation 88 MK3 otrzymasz kolejne 40 darmowych lekcji na początek!

 • 88 pełnowymiarowych, dynamicznych klawiszy, zapewniających naturalne wyczucie podczas gry,
 • Połączenie USB-MIDI do gry na instrumentach wirtualnych i sterowania oprogramowaniem,
 • 5-pinowe wyjście MIDI do podłączenia twojego ulubionego syntezatora analogowego,
 • Suwak Volume, przyciski transportu i kierunkowe do łatwego sterowania oprogramowaniem,
 • Ergonomiczne koła pitch-bend i modulacji do ekspresyjnej gry,
 • Zaawansowana funkcja przypisuje manipulatory sprzętowe do dowolnego parametru DAW lub wtyczki,
 • Kompaktowa konstrukcja idealnie pasuje do każdego biurka, studia lub sceny,
 • Połączenie plug-and-play z komputerami Mac i PC – nie wymaga żadnych sterowników ani zasilacza,
 • Zgodność z urządzeniami z systemem iOS przy wykorzystaniu przejściówki ze złącza Lightning na złącze USB aparatu (sprzedawanej osobno),
 • Przyciski do zamiany oktawy w górę i w dół; wejście pedału sustain; wejście pedału ekspresji,
 • Zawiera programy DAW: Pro Tools First M-Audio Edition, Ableton Live Lite i MPC Beats,
 • Zawiera 3-miesięczny abonament na Skoove,
 • Zawiera 40 bezpłatnych lekcji z Melodics,
 • Zawiera kompletny pakiet oprogramowania do produkcji:
 • Instrumenty wirtualne: Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom, DB-33. Xpand!2
 • Pakiety rozszerzeń MPC Expansion pack: MPC Beats Producer Kits, F9 Instruments Beats Edition. Laniakea Sounds, MSX Audio, ADSR,
 • Zasilanie przez USB lub zasilacz 9V DC, 500mA (plus w środku; sprzedawany osobno),
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 137,77 x 21,64 x 7,31 cm,
 • Waga: 6,24 kg.

M-Audio Keystation 88 MK III - Klawiatura sterująca