Opinie o Nas

M-Audio Oxygen PRO 25

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: M-Audio
 • Kod producenta: 694318025123
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 710,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

M-Audio Oxygen PRO 25

Rewelacyjny kontroler MIDI M-Audio Oxygen 25 PRO - 25 klawiszy, 8 potencjometrów, 16 padów, inteligentne sterowanie, mapy MIDI dla DAW.

M-Audio Oxygen 25 PRO - Kontroler MIDI / klawiatura sterująca

M-Audio Oxygen PRO 25, kilka najważniejszych informacji:

 • Najlepsze w swojej klasie, dynamiczne, półważone klawisze z funkcją aftertouch i przypisywalnymi strefami
 • 16 padów RGB, podświetlane, przypisywalne, dynamiczne pady z funkcją Note Repeat do tworzenia beatów, uruchamiania klipów i nie tylko
 • 8 przypisywalnych pokręteł i przycisków do sterowania wirtualnymi instrumentami, wtyczkami miksującymi, kontrolkami DAW i nie tylko
 • Przyciski Preset i DAW do automatycznego mapowania elementów sterujących DAW i parametrów wtyczek
 • Tryb Smart Chord umożliwia odtwarzanie brzmień enharmonicznych lub niestandardowych brzmień akordów
 • Tryb Smart Scale eliminuje błędne nuty, ułatwiając stworzenie idealnej piosenki
 • Arpeggiator z kontrolkami Type, Octave, Gate i Swing
 • Ergonomicznie zaprojektowane koła pitch-bend i modulacji oraz wejście pedału sustain 1/4 ”
 • Złącze USB-MIDI i 5-pinowe wyjście MIDI do sterowania zewnętrznym sprzętem MIDI
 • Intuicyjny układ z ekranem OLED do szybkiej kontroli edycji
 • Zawiera oprogramowanie do edycji MIDI i kompletny pakiet do oprogramowania do produkcji muzyki

 

 

M-Audio Oxygen 25 PRO - Kontroler MIDI dla każdego

 

M-Audio Oxygen PRO25 - Klawiatura sterująca / kontroler MIDI

 

M-Audio Oxygen Pro 25 to potężny, 25-klawiszowy kontroler MIDI zasilany przez USB, który pozwala tworzyć muzykę, dzięki któremu praca w studio będzie jeszcze przyjemniejsza!

Nowe kontrolery Oxygen Pro otwierają świat ekspresji i kreatywności oraz sprawiają, że realizowanie pomysłów produkcyjnych jest bardziej komfortowe niż kiedykolwiek.

Biorąc pod uwagę opinie użytkowników i artystów, te kontrolery są najlepszymi narzędziami do występów w studio i na żywo, pozwalając Ci skupić się na tworzeniu muzyki, a nie na programowaniu oprogramowania.

Nie ma znaczenia, czy chcesz tworzyć muzykę w podróży, czy w studio, seria M-Audio Oxygen Pro jest doskonale elastyczna dla Twojej pracy.

 

 

 

Wbudowane mapy MIDI dla DAW oraz intuicyjna kontrola wszystkich funkcji

 

M-Audio Oxygen PRO 25 - Pełna kontrola DAW

 

Dzięki czytelnemu ekranowi łatwo jest używać kontrolera Oxygen Pro 25 z dowolnym DAW z automatycznie mapowanymi kontrolkami Oxygen Pro, takimi jak Transport, Fadery, Sterowanie kanałami (Record Arm, Solo, Mute i Select), panorama PAN i wiele innych.

Niezależnie od tego, czy używasz Ableton, FL Studio, Pro Tools, MPC Beats, Cubase, Logic, Studio One, czy innego dużego DAW, po prostu wybierz mapę z listy, a Auto-Mapping zajmie się resztą!

Natychmiast mapuje również wszystkie wirtualne instrumenty zawarte w Oxygen Pro (Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom, DB33, Xpand! 2).

Światowej klasy wtyczki Air Music Tech mogą być w pełni kontrolowane przez Oxygen Pro 25 i używane w czasie rzeczywistym podczas tworzenia i miksowania muzyki.

 

 

M-Audio Oxygen PRO 25 - Kontroler MIDI, który intuicyjnie steruje innymi urządzeniami

 

M-Audio Oxygen PRO 25 - Intuicyjna kontrola MIDI

 

Dzięki technologii Smart Chord i Smart Scale tworzenie muzyki i przenoszenie tego, co masz w wyobraźni, do tego, co słyszysz nigdy nie było łatwiejsze!

Po włączeniu funkcji Smart Chord naciśnięcie jednego klawisza lub padu spowoduje odtworzenie całego akordu, a nie tylko jednej nuty. Naciśnięty klawisz lub pad określi progresję akordu. Smart Chord ma również tryb niestandardowy, który pozwala określić strukturę akordów, która zostanie przypisana do każdego klawiszamanualnie. Na przykład, jeśli wybierzesz tryb niestandardowy i zagrasz akord 1-b3-5-b7, każdy klawisz zostanie przypisany do odtwarzania tej struktury akordów. Nuta naciśniętego klawisza będzie służyć jako początek akordu, a wszystkie parametry można edytować bezpośrednio na Oxygen Pro 25!

Oxygen Pro 25 posiada również inteligentną technologię Smart Scale. Dzięki Smart Scale możesz ustawić klawisze tak, aby mogły być odtwarzane tylko nuty w wybranej skali. Pozwala to na grę w wybranej skali bez ryzyka zagrania „złych” dźwięków. Podczas przypisywania skali do klawiatury można wybierać spośród 16 różnych wariantów. Smart Scale jest łatwa do aktywacji i dezaktywacji oraz pozwala ustawić parametry skali, które pozwolą Ci skupić się na tworzeniu.

 

 

Profesjonalne funkcje dla producentów muzyki

 

M-Audio Oxygen 25PRO - Klawiatura sterująca

 

Wbudowane w Oxygen Pro 25 funkcje są niezbędne do tworzenia współczesnej muzyki pop, elektronicznej, hip hopu i dance. Note Repeat i wbudowany Arpeggiator otwierają świat precyzyjnej produkcji muzycznej i technik dźwięku na żywo, aby Twoja muzyka brzmiała profesjonalnie.

Funkcja Note Repeat pozwala na przytrzymanie dowolnego z niestandardowych padów M-Audio aby usłyszeć powtarzający się wzór rytmiczny w wybranym podziale nut. Funkcja Note Repeat może być aktywowana chwilowo lub może być używana w trybie Latch. Jeśli wybierzesz opcję Momentary, przytrzymanie przycisku Note Repeat spowoduje automatyczne powtórzenie nuty granej przez pad. Jeśli wybierzesz Latch, naciśnięcie dowolnego padu spowoduje powtórzenie przypisanej nuty bez konieczności przytrzymywania przycisku Note Repeat.

Wbudowany Arpeggiator wpłynie na wszystko, co grasz na klawiszach z dowolnego wirtualnego instrumentu w programie DAW. Kiedy Arpeggiator jest aktywny, klawiatura będzie wielokrotnie uderzać w wciśnięte klawisze po kolei. Czas i rytm arpeggiatora zależą od ustawienia podziału czasu klawiatury oraz ustawienia tempa klawiatury lub DAW. Każda nuta w arpeggio będzie miała długość wybraną dla ustawienia podziału czasu; na przykład, jeśli wybierzesz 1/4, każda nuta w arpeggio będzie ćwierćnutą. To potężne narzędzie może działać w trybie zatrzaskowym lub chwilowym, co ułatwia uwolnienie kreatywności.

 

 

Nowy standard gry

 

M-Audio Oxygen PRO 25 - Kontroler MIDI

 

Dzięki doskonałemu wykonaniu w lekkiej obudowie, kontroler Oxygen Pro 25 zapewnia nowy poziom twórczej inspiracji.

Klawiatura M-Audio PrecisionTouch łączy w sobie profesjonalną, półważoną klawiaturę z zaawansowaną technologią szybkiego skanowania, zapewniając wyjątkowo ekspresyjne wrażenia z gry.

To niestandardowe rozwiązanie klawiszy posiada również funkcję Channel Aftertouch, zapewniając użytkownikom dodatkową ekspresję i kontrolę. Funkcja Channel Aftertouch umożliwia wpływanie na dźwięk wtyczki instrumentu wirtualnego poprzez ciągłe kontrolowanie nacisku. To sprawia, że tworzenie nastroju, dynamiki i emocji, które chcesz dostarczyć w swojej muzyce, jest naturalne i szybkie.

 

M-Audio Oxygen PRO 25 - Najnowszy mini kontroler MIDI

M-Audio Oxygen PRO 25 - Dane techniczne:
 • Wymiary: 264.1 x 490.2 x 83.3 mm
 • Waga: 2.46 kg
M-Audio Oxygen PRO 25 posiada w zestawie:
 • Oxygen Pro 25
 • Kabel USB
 • Karta z kodami do oprogramowania
 • Instrukcja obsługi (angielska)
 • Karta gwarancyjna
 • Oprogramowanie:
  • ProTools
  • AKAI MPC Beats
  • Ableton Live Lite
  • Hybrid 3.0
  • AIR Music's Velvet
  • AIR Music's Mini Grand
  • Vacuum Clasic
  • Boom
  • DB-33 Tonewheel Organ
M-Audio Oxygen PRO 25 - Sprawdź co nowego:

 

M-Audio Oxygen 25 PRO - Klawiatura sterująca, kontroler MIDI. Produkcja: M-Audio, Seria: Oxygen PRO, Model: Oxygen 25 PRO, EAN: 694318025123