Opinie o Nas

AfterShokz OpenComm SLATE GREY - PRZYJDŹ - PRZETESTUJ - WARSZAWA-BIAŁOŁĘKA

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: AfterShokz
 • Kod producenta: 811071032087
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 740,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

AfterShokz OpenComm Slate Grey (Szare) - Bezprzewodowe słuchawki stworzone w oparciu o technologię, jaką jest przewodnictwo kostne.

 

 

AfterShokz OpenComm - Bezprzewodowe słuchawki kostne 

Kolor: SZARY (Slate Grey)

Główne cechy AfterShokz OpenComm:

 • Technologia przewodnictwa kostnego
 • Łączność Bluetooth v5
 • Szybkie połączenie NFC
 • Mikrofon z redukcją szumu / hałasu
 • Idealne dla osób często rozmawiających przez telefon
 • Idealne dla pracowników CallCenter

Dedykowane dla osób, które chcą cieszyć się całodniowym komfortem użytkowania w pracy biurowej i nie tylko.

Słuchawki AfterShokz OpenComm łączą w sobie otwartą konstrukcję i najnowszą technologię przewodnictwa kostnego, aby stworzyć niepowtarzalne doświadczanie dźwięku.

Zaprojektowane z myślą o osobach prowadzących rozmowy przez cały dzień.

 

Technologia przewodnictwa kostnego

Drgania przechodzą przez kości twarzy (omijając bębenek) do ślimaka – części ucha wewnętrznego. Przewodnictwo kostne jest powszechnie wykorzystywane w komunikacji wojskowej i w medycynie.

 

Otwarta konstrukcja

Bez niczego w uszach ani na uszach, otwarta konstrukcja zapewnia niezrównany komfort przez cały dzień.

 

 

Idealne do długich i częstych rozmów

Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować odczucia ich noszenia oraz posiadają regulowany mikrofon, który zapewni doskonałą jakość rozmów.

 

Świadomość i połączenie

Zaprojektowany z opatentowaną technologią przewodnictwa kostnego i wyposażony w naszą charakterystyczną, otwartą konstrukcję zestaw słuchawkowy zapewnia wysokiej jakości dźwięk i pomaga pozostać w kontakcie gdy jesteś w drodze, w miejscu pracy lub przy biurku.

 


Do 16 godzin rozmów lub do 8 godzin słuchania

Zapewnia do 16 godzin rozmów lub 8 godzin słuchania na jednym ładowaniu, zapewniając całodzienną komunikację w domu i w pracy.

 

Bezprzewodowa łączność z Bluetooth v5.0

Niezawodny zasięg łączności

Łatwe dotknięcie NFC do parowania Bluetooth

Mikrofon na wysięgniku z redukcją szumów

Mikrofon dzięki cyfrowemu przetwarzaniu sygnału eliminuje szum tła, zapewniając wyraźną komunikację w głośnym otoczeniu.

Ustaw mikrofon tak, aby był skierowany w stronę ust, by zoptymalizować jakość głosu.

 

Tytanowa konstrukcja

Smukła konstrukcja zapewnia idealną kompatybilność z okularami.

Pałąk wykonany z tytanu zapewnia wysoką trwałość konstrukcji oraz idealnie dopasowuje się do kształtu głowy.

 


 

Wielofunkcyjny przycisk

Bezpośrednio na słuchawce dla łatwego dostępu i sterowania jednym palcem.

Aktywuj asystenta głosowego i odbieraj połączenia nawet w rękawiczkach.

Przycisk służy do odbierania i wybierania połączeń, odtwarzania i zatrzymywania utworów, przewijania i wybierania utworów, zmieniania kanałów i wielu innych funkcji.

Możesz zarządzać połączeniami i odtwarzaniem utworów klasycznie poprzez ekran Twojego smartfona, jednak wykorzystanie funkcyjnego przycisku w słuchawkach zdecydowanie poprawia komfort pracy.

Szybkie ładowanie

Szybkie 5-minutowe ładowanie wystarcza na 2 godziny rozmowy.

Pełne ładowanie trwa 60 minut.

Wygodne połączenie ładowarki

Słuchawki wyposażone są w magnetyczną ładowarkę indukcyjną

 W zestawie AfterShokz OpenComm znajdziesz:

 • Słuchawki AfterShokz OpenComm
 • Magnetyczna ładowarka indykcyjna
 • Sztywne etui ochronne

 

 
 
AfterShokz OpenComm - Dane techniczne:


Mikrofon: na wysięgniku z redukcją szumu / hałasu

Audio: PremiumPitch 2.0 Stereo Sound

Chipset: QCC3024 Chip

Obudowa: Tytanowa

Bluetooth: Bluetooth v5.0

Zasięg bezprzewodowy: 10m

Bateria: Litowo-polimerowa

Pojemność baterii: 170 mAh

Czas rozmów: do 16 godzin

Czas słuchania: do 8 godzin

Tryb czuwania: do 14 dni

Szybkie ładowanie: Tak (5 minut ładowania - 2 godziny rozmów)

Czas ładowania do maximum: 1 godzina

Waga: 33g

Wodoodporność: IP55

AfterShokz OpenComm EAN: 811071032087

 

 

 

 

AfterShokz OpenComm Slate Grey (Szary) - Słuchawki bezprzewodowe | Przewodnictwo kostne | EAN: 811071032087