Opinie o Nas

Modal Electronics Cobalt8X

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Modal Electronics
 • Kod producenta: 5060480060401
 • Dostępność: Na zamówienie
 • szt.
 • 3 159,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

COBALT8X

8-głosowy rozszerzony wirtualny-analogowy syntezator

Modal Electronics Cobalt8X to 8-głosowy syntezator wirtualno-analogowo wyposażony w 61-klawiszową klawiaturę Fatar czułą na siłę nacisku oraz z funkcją aftertouch, 4-polowy filtr drabinkowy, sekwencer, arpeggiator oraz darmową aplikację do edycji parametrów.

 

Opierając się na tradycji ciepłych i mocnych brzmień syntezatorów w stylu analogowym, stworzonych przez legendarne syntezatory z przeszłości, COBALT8X uwalnia pełny twórczy potencjał analogowych przebiegów fal. Ten potężny, inspirujący instrument na nowo odkrywa estetykę dźwięków analogowych i zaprasza muzyków, producentów i projektantów dźwięku do odkrywania nowej ery tekstur wirtualnych i analogowych syntezatorów, daleko wykraczających poza granice jego przodków.

Oprócz innowacyjnego silnika oscylatora COBALT8X dodaliśmy nowy 4-biegunowy filtr drabinkowy z możliwością zmiany kształtu. W połączeniu z niezrównanymi opcjami modulacji Modal, inspirującym sekwencerem w czasie rzeczywistym/ krokowym, energetyzującym arpeggiatorem, 61-klawiszową klawiaturą Premium FATAR, MPE, studyjną jakością efektów i integracją z MODALapp, COBALT8X jest idealnym syntezatorem dla każdego, kto chce wszechstronnego instrumentu muzycznego do grania klasycznych brzmień syntezatorów i chętnie wkroczy w nowe wymiary dźwiękowe.

Osiem prawdziwych polifonicznych głosów kusi kompozytorów do układania szerokich brzmień instrumentów smyczkowych lub bogatych akordów syntezatorowych, podczas gdy monofoniczny bas lub ścieżka prowadząca, grana na 64 oscylatorach, może wstrząsnąć ścianami każdego stadionu. A dzięki awangardowym funkcjom formowania dźwięku, każdy entuzjasta syntezatorów może udoskonalić swoje brzmienie dźwiękami, których żaden inny syntezator nie jest w stanie wygenerować.

 

Modal Electronics Cobalt8X

 

 

Graj bogate dźwięki w stylu analogowym, napędzane przez rozszerzoną syntezę wirtualno-analogową COBALT8X, łącząc tradycyjną technologię z nowoczesnymi funkcjami syntezatora

Stwórz własne, charakterystyczne dźwięki, wykorzystując moc unikalnej architektury przebiegów fal COBALT8X z 34 złożonymi, wyrafinowanymi algorytmami i 4-biegunowym filtrem drabinkowym Modal.

Przenieś wydajność na nowy poziom dzięki obsłudze MPE, zintegrowanemu 512-dźwiękowemu sekwencerowi Realtime/ Step, 32-stopniowemu programowalnemu Arpeggiatorowi i potężnym Animation Lines

Wyraź siebie dzięki wiodącej w swojej klasie 61-klawiszowej klawiaturze z funkcją aftertouch, wbudowanej w solidną aluminiową obudowę

Zintegruj COBALT8X z produkcją i występami na żywo dzięki pełnowymiarowym złączom MIDI oraz 3,5 mm wejściom/wyjściom Sync.

Uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji syntezatora i zaktualizuj COBALT8X za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji MODAL, dostępnej na macOS, Windows, iOS, iPadOS, Android i AU / VST3

 

 

 

 

Analogowe bogactwo i wiele więcej

Dwie niezależne grupy oscylatorów z maksymalnie 4 oscylatorami, z których każda generuje nie tylko potężne wirtualno-analogowe bogactwo, ale jak żaden inny syntezator przedtem, 34 unikalne złożone algorytmy, takie jak Sync, Ring Modulation, Waveform Morphing i wiele innych są dostępne w celu zwiększenia kreatywnych opcji dla nowej generacji dźwięków syntezatora. Każdy algorytm ma prostą w użyciu parę elementów sterujących dobranych tak, aby pasowała do konkretnego algorytmu lub charakteru, zapewniając muzykom moc tradycyjnie złożonych modulacji oscylatorów lub procesów spontanicznych.

 

 

Dla każdego miłośnika syntezatorów: 4-biegunowy filtr drabinkowy

Nowo zaprojektowany, samoscylujący 4-biegunowy filtr drabinkowy z rezonansem zapewnia więcej ciepła i charakteru. Przełączaj się między czterema różnymi trybami filtrów, bądź kreatywny dzięki filtrowi Notch i twórz niezwykłe tekstury syntezatora za pomocą Phasor. Dwie różne charakterystyki pozwalają na bardziej subtelne zachowanie lub przetworzyć dźwięk z czystą, surową mocą.

 

 

Kształtuj swój dźwięk

Trzy elastyczne częstotliwości audio (2 x polifoniczne) LFO mogą być kierowane do ogromnej liczby miejsc docelowych przy użyciu matrycy modulacji i synchronizowanych z tempem wewnętrznym lub zewnętrznym. Trzy dedykowane obwiednie dla filtra, wzmacniacza i modulacji pozwalają na wysoką kontrolę nad dynamiką i ekspresją. Przełączalne typy obwiedni zapewniają większe możliwości dostosowania obwiedni do określonych celów dźwiękowych. Wyrafinowana 12-slotowa matryca modulacyjna umożliwia łatwe przydzielanie złożonych tras modulacji w celu utrzymania ewolucji dźwięku. Cztery wspólne trasy modulacji są tu wstępnie ustawione, aby zwolnić miejsce na bardziej ekscytujące pomysły.

 

 

Sekwencer nowej generacji i Arpeggiator

Zintegrowany 512-dźwiękowy sekwencer Realtime / Step z czterema potężnymi ścieżkami animacji zachęca do komponowania masywnych i złożonych wzorów melodycznych. Polifoniczny 64-dźwiękowy tryb sekwencera krokowego umożliwia łatwe wprowadzanie krokowych wartości nut i animacji. Wiele trybów wyzwalania sekwencera w połączeniu z potężnym wbudowanym arpeggiatorem (programowalnym do 32 kroków) i funkcjami wykonawczymi, takimi jak Chord Hold, Inversions, Transpose, Sustain Latch.

 

 

Chodzi o granie

Profesjonalni klawiszowcy pokochają wytrzymałą stalowo-aluminiową obudowę COBALT8X oraz wysokiej jakości pełnowymiarową klawiaturę FATAR z 61 klawiszami. Klawisze obsługują funkcję aftertouch na kanale i zapewniają płynną akcję, aby wyrazić potężną grę. Aby uzyskać bezpośredni dostęp do parametrów, COBALT8X posiada 29 pokręteł, 24 przyciski i joystick X / Y do regulacji wysokości dźwięku lub modulacji, a obsługa MPE oferuje nowe sposoby twórczej ekspresji dla wyrafinowanych wykonawców.

 
 
 

Dopracuj swoje łatki za pomocą studyjnych efektów

Całkowicie przekształć swoje dźwięki dzięki wbudowanemu silnikowi efektów stereo. COBALT8X jest wyposażony w 3-slotowy silnik FX z dogłębnym programowaniem efektów. Aby dopracować dźwięk, w sumie 11 algorytmów FX dodaje charakteru i głębi, w tym Chorus, Phaser, Flanger (Pos), Flanger (Neg), Tremolo, LoFi, Rotary, Stereo Delay, Ping-Pong Delay, X-Over Delay i Reverb.

 

 

Połączenia

Ustawiony do gry w dowolnym środowisku syntezy, COBALT8X jest wyposażony we wszystkie wymagane połączenia fizyczne. Kontroluj syntezator za pomocą USB, monitoruj ze słuchawkami lub za pomocą dedykowanych wyjść liniowych, synchronizuj z zewnętrznym sprzętem za pomocą pełnowymiarowego wejścia i wyjścia MIDI lub wejścia lub wyjść Sync 3,5 mm i przejmij kontrolę nad dźwiękiem za pomocą wbudowanego wejścia Sustain i Ekspresji. Dzięki połączeniu dwóch dowolnych urządzeń COBALT8X, ilość głosów można łatwo podwoić do 16 głosów i 128 oscylatorów.

 

 

Uzyskaj dostęp do wszystkich obszarów

Jest dużo miejsca do przechowywania patchy, efektów i stworzonych sekwencji. Po wyjęciu z pudełka 300 z łącznej liczby 500 patchy jest wypełnionych fabrycznymi bankami patchy, starannie zaprogramowanymi przez jednych z najwybitniejszych projektantów dźwięku na świecie. Można zapisać sto niestandardowych konfiguracji efektów i sekwencji, aby można je było zastosować do dowolnego dźwięku podczas gry.

 

 

Bezpłatna aplikacja MODAL dla wciągających sesji programowania dźwięku

Bezpłatna aplikacja MODALapp zapewnia wygodę edycji na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego. Dostępny jako samodzielna aplikacja dla systemów macOS, Windows, iOS, iPadOS lub Android oraz w formatach wtyczek VST3 i AU, jest idealnym towarzyszem dla entuzjastów syntezatorów, którzy chcą zagłębić się we wszystkie parametry formowania dźwięku i wykonawcze, aby stworzyć własne, charakterystyczne dźwięki oraz do tworzenia kopii zapasowych patchy i sekwencji oraz zarządzania nimi.

 

 

Specyfikacja techniczna Modal Electronics COBALT8X

Polifonia

 • Prawdziwa 8-głosowa polifonia

MPE

 • Obsługuje kontrolery MIDI kompatybilne z MPE, umożliwiając polifoniczne sterowanie i ekspresję poszczególnych nut

Oscylatory

 • 64 wirtualno-analogowe oscylatory o wysokiej rozdzielczości, do 8 na głos
 • Dwie niezależne grupy oscylatorów z przebiegami sinusoidalnymi, impulsowymi, trójkątnymi, piłokształtnymi, 34 różne algorytmy, w tym: złożone techniki syntezy analogowej, wbudowana crossmodulacja (SYNC, RM i wiele innych), PWM, płynne morfowanie między falami VA, bit crushing, filtrowany szum.
 • Rozszerzony dryf oscylatora

Filtr

 • 4-biegunowy filtr drabinkowy z możliwością zmiany kształtu z rezonansem i czterema przełączanymi konfiguracjami
 • Tryby rezonansu i zbalansowanych filtrów

Modulacja

 • Trzy dedykowane generatory obwiedni dla AMP, MOD i FILTER, do których można uzyskać dostęp niezależnie lub do wszystkich trzech jednocześnie, w tym wersje negatywne (odwrócone) dla MOD i FILTER ENV
 • Trzy LFO z synchronizacją tempa (dwa poli, jeden globalny) z siedmioma różnymi kształtami
 • Osiem przypisywalnych gniazd modulacji i cztery dodatkowe stałe trasy modulacji dla wspólnych przypisań z 12 źródłami modulacji i 55 miejscami docelowymi modulacji

Sekwencer i Arpeggiator

 • Polifoniczny sekwencer czasu rzeczywistego z 512 nutami i czterema nagrywalnymi / edytowalnymi animacjami parametrów (Delay FX, LFO, sekwencer i arpeggiator mogą być taktowane wewnętrznie lub zewnętrznie)
 • Polifoniczny sekwencer krokowy z 64 krokami, 8 nutami na krok, 4 liniami animacji w stylu Parameter-Lock, trybem Step Input, wieloma trybami odtwarzania, w tym trybami bramek i funkcją rest
 • Wbudowany programowalny arpeggiator z 32 krokami z możliwością rest z maksymalnie 2048 krokami przed powtórzeniem

FX

 • Trzy niezwykle potężne niezależne i konfigurowalne przez użytkownika silniki FX FX dla Chorus, Phaser, Flanger (Pos), Flanger (Neg), Tremolo, LoFi, Rotary, Stereo Delay, Ping-Pong Delay, X-Over Delay i Reverb, które można ustawić w dowolnym porządku

Pamięć użytkownika

 • 500 pamięci patchy, wszystkie w pełni edytowalne i dostarczane z 300 programami fabrycznymi
 • 100 presetów sekwencera, które można połączyć z dowolnym patchem w celu szybkiego ładowania aranżacji
 • 100 presetów FX
 • 8 slotów Quick Recall dostępnych z panelu do szybkiego ładowania ulubionych patchy

Sterowanie i wydajność

 • Wysokiej jakości 61-klawiszowa klawiatura FATAR z funkcją aftertouch i czułością na siłę nacisku
 • 29 enkoderów, 24 przyciski
 • 4-osiowy joystick
 • Wiele trybów klawiatury, Mono, Poly, Unison 2, unison 4, unison 8, Stack 2 i Stack 4
 • Glide / Portamento z trybami legato i staccato
 • Chord Invert, aby łatwo tworzyć inwersje i wariacje akordów

Wejścia i wyjścia

 • Wyjścia liniowe 6,35 mm / 1/4 ″ TS dual-mono
 • Wyjście słuchawkowe 6,35 mm / 1/4 ″ TRS
 • Wejście audio stereo 3,5 mm / 1/8 ″ TRS
 • Wejście i wyjście MIDI DIN
 • 3,5 mm / 1/8 ″ TS Analogowe wejście i wyjście synchronizacji zegara
 • Zgodne z klasą połączenie MIDI przez USB
 • Wejście pedału ekspresji 6,35 mm / 1/4 ″ TRS
 • Wejście pedału sustain 6,35 mm / 1/4 ″ TS

Obudowa i wyświetlacz

 • Obudowa ze stali i aluminium z ekonomicznymi, bejcowanymi bokami z bambusa
 • Duży 1,54-calowy wyświetlacz OLED zapewnia natychmiastowy podgląd przez cały czas gry/ edycji

Zasilanie

 • Zasilanie: DC-9,0 V – 1,5 A

Oprogramowanie do edycji

 • Darmowe oprogramowanie MODALapp dostępne dla systemów macOS, Windows, iOS i Android
 • MODALapp można również uruchomić w DAW, z dostępnymi wersjami VST3 i AU

Ogólne

 • Wymiary (dł. X szer. X wys.): 855 x 300 x 100 mm
 • Waga: 9 kg
 
 
 

Modal Electronics Cobalt8X, EAN: 5060480060401