Opinie o Nas

Nyne

Nyne

NYNE to systemy audio inspirowane stylem życia. Dokładniej rzecz biorąc, koncentrujemy wszystkie nasze działania na rozwijaniu, optymalizacji i integracji najnowocześniejszych technologii w rozwiązania audio, które będą pasować do każdego stylu życia, jaki wybierzesz. Czy jesteś sportowcem, czy świeżo upieczoną mamą, czy biznesmenem, czy nastolatkiem zakręconym na punkcie nowości technicznych, czy może dziadkiem albo surferem – firma NYNE pracuje dla Ciebie, dając Ci więcej radości z życia w formie dźwięku dostosowanego do Twoich potrzeb.

NYNE chce również zadowolić domowego audiofila, którego każdy z nas głęboko w sobie nosi. Dla wybrednych klientów mamy “inteligentne” rozwiązania rozrywkowe, które można zintegrować z “inteligentnymi” urządzeniami – iPodami, iPhonami, iPadami, urządzeniami z Androidem, komputerami czy telewizorami. W rezultacie otrzymujemy krystalicznie czysty dźwięk, którym możemy się bez trudu podzielić z rodziną czy znajomymi.

NYNE to także trwała jakość. Każdy tak twierdzi, ale my naprawdę w to wierzymy. Projektujemy i budujemy nasze produkty z myślą o trwałości na lata, nie na kilka miesięcy. Zaangażowanie w sprawy jakości firma NYNE potwierdza roczną gwarancją udzielaną standardowo na każdy produkt – u nas nie jest to opcja dodatkowa, za którą trzeba dopłacić.