Opinie o Nas

Modal SKULPTsynth SE

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Modal Electronics
 • Kod producenta: 5060480060425
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 789,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Modal SKULPTsynth SE

Wirtualny syntezator analogowy, polifonia 4-głosy, klawiatura 16 klawiszy dotykowych, 32 oscylatory, 2 grupy WAVE, matryca modulacyjna, filtr 2-polowy z rezonansem, sekwencer krokowy, Arpeggiator, Distortion, Delay pamięć [128 presetów, 64 sekwencji]

 

4-głosowy wirtualny syntezator analogowy

SKULPTsynth SE to wydajny przenośny syntezator, który pozwala muzykom występować i komponować w każdym miejscu. Ten lekki syntezator zasilany przez USB lub na baterie posiada wyjątkowy 32-oscylatorowy silnik brzmieniowy typu virtual-analog. Jego potężna architektura zawiera 2 grupy WAVE, obejmujące cztery oscylatory na każdy głos, morfowalny 2-biegunowy filtr rezonansowy oraz wszechstronną 8-slotową matrycę modulacji i efekty cyfrowe.

Zintegrowany arpeggiator i 256-dźwiękowy sekwencer umożliwiają automatyczne granie rytmów i melodii. SKULPT obsługuje MPE dla zapewnienia ekspresyjnych wykonań nowej generacji. Muzycy, DJ-e i producenci znajdą 128 fascynujących presetów brzmieniowych na sam początek ich syntezatorowej przygody. Darmowa aplikacja MODALapp i wtyczka MODALplugin dla wszystkich głównych platform komputerowych i mobilnych z łatwością integruje się z każdym środowiskiem nagraniowym zgodnym z VST3 i AU.

SKULPTsynth SE i SKULPTsynthesiser można łączyć w łańcuchy polifoniczne (polychain) w mieszanych konfiguracjach (do 4 syntezatorów), a patche są ze sobą wzajemnie kompatybilne. Dostępny jest szeroki wybór kolekcji darmowych i komercyjnych patchy, umożliwiających natychmiastowe rozpoczęcie muzycznej przygody.

Graj i nagrywaj głębokie klasyczne i nowoczesne brzmienia syntezatorowe przy pomocy wszechstronnej 4-głosowej architektury syntezatora, rozszerzalnej do 16 głosów za pomocą polychain.
Twórz i zapisuj imponujące tekstury dźwiękowe przy pomocy 8 oscylatorów na każdy głos, płynnie regulowanych kształtów fal, morfowalnego filtra w stylu analogowym i wszechstronnych efektów.

Zapanuj nad swoimi wykonaniami dzięki obsłudze MPE i zintegrowanemu sekwencerowi pracującemu w czasie rzeczywistym z maksymalnie 4 ścieżkami animacji.
Zintegruj SKULPTsynth SE ze swoimi zestawami do produkcji i występów na żywo dzięki jego pełnowymiarowym złączom MIDI i wejściom/wyjściom Sync 3,5 mm.

Dostęp do wszystkich funkcji syntezatora i aktualizacja SKULPTsynth SE za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji MODALapp, dostępnej na systemy macOS, Windows, iOS, iPadOS, Android i AU/VST3.

Używaj go w dowolnym miejscu dzięki przenośnej i lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji typu desktop z manipulatorami działającymi w czasie rzeczywistym i 16 klawiszami dotykowymi. Urządzenie jest zasilane 6 bateriami AA lub przez USB.

Syntezatorowe Eldorado
Dwie grupy WAVE na każdy głos, każda z czterema oscylatorami, zapewniają całkowitą kontrolę nad brzmieniem i płynnie przechodzenie pomiędzy sinusem, trójkątem, piłą, kwadratem, PWM i szumem. Dodatkowa modulacja oscylatora wykorzystująca FM, modulację pierścieniową lub bardzo potężne pokładowe LFO, odsłaniają niezrównane możliwości regulacji brzmienia.

2-biegunowe filtry zmiennych stanu przechodzą płynnie od typu dolnoprzepustowego przez pasmowoprzepustowy do górnoprzepustowego. Wysokie poziomy rezonansu uwypuklają bogate alikwoty.

Trzy obwiednie przeznaczone dla filtra, wzmacniacza i modulacji dają niezrównaną kontrolę nad dynamiką i ekspresją. Dwa LFO, jeden globalny i jeden polifoniczny mogą być synchronizowane z tempem wewnętrznym lub zewnętrznym. Polifoniczne LFO synchronizuje się również z podziałem tonu podstawowego granych dźwięków, co umożliwia zarówno brutalną, jak i subtelną modulację dźwięku.

Przygotowany na wykonania nowej generacji
SKULPTsynth SE obsługuje MPE i oferuje muzykom nowe, kreatywne sposoby modelowania dźwięku za pomocą opuszków palców. Podłącz swój kontroler zgodny z MPE i spróbuj ekspresyjnych artykulacji dźwiękowych nowej generacji, które są możliwe tylko z prawdziwym instrumentem takim jak SKULPTsynth SE.

SKULPTsynth SE ma wbudowany sekwencer, który potrafi więcej, niż mogłoby się wydawać. Dosyć łatwa jest rejestracja gry, kwantyzacja, zapętlanie i podtrzymanie oraz nagrywanie na bieżąco czterech ścieżek automatyki. Już samo to wprowadza kilka szalonych możliwości modulacji i jest kluczem do poznania tego syntezatora. A w połączeniu z możliwością dostosowania wbudowanego arpeggiatora oraz funkcjami akordów i transpozycji otwiera zupełnie nowy świat dla złożonych i ekscytujących syntezatorowych brzmień.

 

Dopracuj brzmienie efektami

Wbudowany efekt przesterowania (waveshaping overdrive) i delay dodają charakteru i głębi do sygnału. Efekt przesterowania wprowadza interesujące tony harmoniczne od subtelnych po skrajne ustawienia.
Efekt delay wprowadza ekspresyjną złożoność, od krótkich slapbacków i pogłosów typu room, po długie nakładające się lub psychodeliczne echa, tworzone z wykorzystaniem animacji sekwencera. Aby stworzyć efekt chorus lub inny efekt czasowy, delay może być modulowany. Synchronizacja wewnętrzna lub zewnętrzna tworzy rytmiczną interakcję z tempem ścieżki.

Otwarty na wszystkie środowiska
SKULPTsynth SE posiada bogaty zestaw złączy do zasilania i sterowania syntezatorem za pomocą USB, monitorowania za pomocą słuchawek lub osobnego wyjścia liniowego, synchronizacji z zewnętrznymi urządzeniami za pomocą pełnowymiarowego wejścia i wyjścia MIDI lub wejścia i wyjścia Sync 3,5 mm.

Global Tune Setting zapewnia doskonałą integrację w mieszanych zestawach z innymi, trudniej dostosowującymi się urządzeniami w studiu i w warunkach live, takimi jak syntezatory analogowe lub gramofony DJ-skie, które mają tendencję do mniej precyzyjnego strojenia.

Rozszerzenie brzmienia SKULPTsynth SE jest możliwe poprzez polichaining maksymalnie 4 urządzeń, co daje w sumie 16 głosów i 128 oscylatorów.

 

Stworzony do ruchu

Ważący nieco ponad 0,6 kg i posiadający kompaktową obudowę SKULPTsynth SE jest gotowy do kreatywnych wyczynów w każdym miejscu, w którym tylko pojawi się inspiracja.

Lekka, wytrzymała obudowa z twardego plastiku ze zdejmowanym pokrowcem plus zasilanie przez USB lub 6 baterii AA (brak w zestawie) sprawia, że SKULPTsynth SE jest najlepszym kieszonkowym syntezatorem, gotowym na każdy scenariusz – czy to improwizowany jam, sesja studyjna czy występ na żywo – ten potężny syntezator zawsze dostarcza odpowiednie możliwości.

MusicTech – „Bardzo intuicyjny zarówno od strony sprzętowej, jak i oprogramowania. Niech wielkość ani waga was nie zniechęca – to syntezator o dużym brzmieniu! Skulpt jest ciężko brzmiącym, lekkim syntezatorem z genialnym designem i inspiracją, którą można czerpać wiadrami! Bajeczny”.

Juno – „Skulpt udowadnia, że dobre rzeczy nie muszą być duże, oferując znacznie więcej możliwości, niż można by się spodziewać po tak niewielkim syntezatorze…”

Ask.Audio – „Jest to jednocześnie fajny przenośny syntezator i naprawdę poważny instrument, pozwalający na uzyskanie wspaniałych brzmień, z prawdziwą głębią możliwości kształtowania i edycji dźwięku… Jeśli szukasz przenośnego potężnego syntezatora, który może stworzyć wspaniałe brzmienia, a także nauczyć cię czegoś o syntezie, SKULPT firmy Modal jest warty uwagi…”

Sonicstate – „Muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony brzmieniami tworzonymi przez Skulpt, daje organiczne, muzyczne odczucia, których zwykle raczej nie można oczekiwać od syntezatora bazującego wyłącznie na DSP”.

Music Radar – “[SKULPT jest] uniwersalnym instrumentem, zdolnym do generowania szerokiej gamy brzmień syntezatorowych, od nowoczesnych, wypełniających częstotliwości basów, po transowe progresje akordów, bulgoczące efekty i wiele innych. Najlepiej się sprawdza, gdy w pełni wykorzystuje swoje tryby głosowe, FM i modulacje pierścieniową oraz tworzy złożone, nowoczesne brzmienia, a nie replikuje patche w stylu vintage”.

Darmowa aplikacja MODALapp do programowania pochłaniających brzmień
Bezpłatna aplikacja MODALapp zapewnia wygodę edycji na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego. Dostępna jako samodzielna aplikacja dla systemów macOS, Windows, iOS, iPadOS lub Android oraz w formatach VST3 i AU jest idealnym dodatkiem dla entuzjastów syntezatorów, którzy chcą zagłębić się we wszystkie parametry brzmieniowe i wykonawcze, aby stworzyć własne, charakterystyczne brzmienia.

 

 

Modal SKULPTsynth SE, EAN: 5060480060425