Opinie o Nas

Moog Matriarch Dark + Pokrowiec GRATIS

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Moog Music
 • Kod producenta: 040232358944
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 8 890,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Moog Matriarch Dark - Semimodularny, parafoniczny syntezator analogowy

Moog Matriarch – 4-głosowy analogowy półmodularny syntezator parafoniczny wyposażony w 49 dźwiękową klawiaturą, 256-krokowy sekwencer, arpeggiator, 90 punktów do patchowania, 4 analogowe oscylatory, LFO, filtry drabinkowe Moog, generator obwiedni, VCA oraz inne elementy pozwalające na nieograniczoną kreację brzmienia.

 

Moog Matriarch Dark

 

 

Moog Matriarch - Syntezator z najwyższej półki

Matriarch to 4-dźwiękowy parafoniczny syntezator analogowy z wbudowanym sekwencerem, Arpeggiatorem, stereofonicznymi filtrami drabinkowymi i stereofonicznym analogowym Delayem oraz możliwością patchowania.

 


Duma semi-modularnej rodziny syntezatorów analogowych Moog.

Moog Matriarch to 4-dźwiękowy parafoniczny syntezator analogowy z wbudowanym sekwencerem, Arpeggiatorem, stereofonicznymi filtrami drabinkowymi i stereofonicznym opóźnieniem analogowym. Twórz bogate, ewoluujące wzorce akordów bez konieczności patchowania, a następnie sięgnij po mnóstwo inspirujących tekstur, nowych dźwięków i niekończących się szczęśliwych przypadków dzięki 90 modułowym punktom patchowania. Bazując na vintage’owym układzie klasycznych syntezatorów modułowych Mooga, Matriarch jest katalizatorem dla kreatywnych pomysłów i medium dla wielowymiarowej ekspresji.

Twórz, przełączaj i odkrywaj nieskończoną przestrzeń dźwięku za pomocą 90 modułowych punktów do patchowania.
Matriarch to analogowy syntezator z naciskiem na wyobraźnię. Zwieńczenie półmodułowej rodziny syntezatorów Mooga, łatwa w obsłudze architektura Matriarcha i zabytkowe obwody Mooga nagradzają otwartą eksplorację niekończącymi się możliwościami brzmieniowymi i niezrównanym analogowym dźwiękiem.

Z łatwością stwórz bogate kształty harmoniczne z maksymalnie 4 nutami parafonii, które mogą być sekwencjonowane, zapisywane i przesuwane za pomocą intuicyjnego 256-krokowego sekwencera Matriarch, lub nakładaj na siebie analogowe VCO, aby grać na masywnym 4-oscylatorowym mono syntezatorze.

Z głębokim asortymentem modułów syntezy opartych na oryginalnych projektach układów Boba Mooga, 100% analogowa ścieżka sygnałowa Matriarcha obejmuje dynamiczne słownictwo dźwiękowe – od przesterowanego monofonicznego basu po delikatnie ewoluujące, parafoniczne wstawki, które przechodzą przez kolejne przebiegi falowe dając w efekcie nieskończone ścieżki opóźnień. Łącząc moc klasycznych stereofonicznych filtrów drabinkowych, podwójnych generatorów obwiedni, stereofonicznych opóźnień analogowych i stereofonicznych VCA, Matriarch zapewnia wielowymiarowy dźwięk, który umożliwia dźwiękową eksplorację przestrzeni i czasu.

Chociaż półmodułowa konstrukcja Matriarch nie wymaga absolutnie żadnego patchowania, 90 modułowych punktów krosowania jest łatwo dostępnych w całym panelu za pomocą dołączonych 3,5 mm kabli patchujących. Ten potężny instrument elektroniczny jest bardzo wszechstronnym dodatkiem do każdej sceny lub studia, który może bez wysiłku przekształcić się ze zwykłej klawiatury w pełni modularny syntezator analogowy w każdej chwili.

Oprócz swojej autonomicznej funkcji, Matriarch jest również idealnym procesorem zewnętrznych źródeł dźwięku i potężnym frontem klawiszowym do rozbudowy modularnego systemu DFAM, Mother-32, Grandmother lub Eurorack.

 

 

Moog Matriarch Dark

 

 

Matriarch: Place / Time / Memory

Eksplorując syntezator Moog Matriarch z osobistych studiów domowych, multiinstrumentalistka Lisa Bella Donna, producent elektroniczny Ghostly Intl. Max Ravitz (Patricia), Anthem / Call of Duty / Assassins Creed kompozytor Sarah Schachner i Paris Strother z nominowanego do Grammy duetu R&B We Are KING wyrażają cztery unikalne perspektywy dźwiękowe na nowym instrumencie w kontekście ich własnych środowisk twórczych.Matriarch: Place / Time / Memory oświetla wzajemne powiązania pomiędzy poczuciem miejsca, naszym postrzeganiem dźwięku zorganizowanego w czasie i wrażeniami, jakie pozostawiają po sobie.
 
 
 
 
Dane techniczne Moog Matriarch:
 • Tryb głosowy: Mono, duo, i 4-głosowy parafoniczny
 • Analogowy Delay: stereofoniczny analogowy delay
 • Sekwencer: 256-krokowy sekwencer z maksymalnie 4 dźwiękami na krok i 12 zapisywanymi wzorami. Może być oddzielony od Matriarcha do niezależnego sekwencjonowania zewnętrznego sprzętu.
 • Arpeggiator: Arpeggiator z wybieralnymi trybami (Order, Forward/Backward, Random).
 • Półmodularna konstrukcja: Półmodularny syntezator analogowy – nie wymaga patchowania.
 • Możliwości modułowe: 90 modułowych punktów patchowania do niekończących się poszukiwań
 • Klawiatura: ekspresyjna 49-dźwiękowa klawiatura Fatar z możliwością patchowania siły nacisku i aftertouch.
 • Analogowe oscylatory: 4 analogowe oscylatory z możliwością wyboru kształtu fali i hard sync na oscylator.
 • LFO: Pełnozakresowe analogowe LFO z 6 kształtami fal do wyboru.
 • Flitry drabinkowe: Dostępne są dwa filtry analogowe z trybem równoległym (HP/LP), stereo (LP/LP) i szeregowym (HP/LP).
 • Generatory obwiedni: Podwójne analogowe obwiednie ADSR.
 • Wzmacniacze sterowane napięciowo: Podwójne analogowe VCA.
 • Tłumiki: 3x bipolarne tłumiki sterowane napięciowo z możliwością pracy w trybie pierścieniowym.
 • Drudgi LFO: Dodatkowe proste analogowe LFO przydatne w celu dodawania modulacji do opóźnień, filtrów i VCA.
 • Przetwarzanie zewnętrzne: zewnętrzne wejście audio 1/4″ do przetwarzania gitar, maszyn perkusyjnych i innych urządzeń poprzez obwody analogowe Matriarch.
 • Wyjścia: stereo 1/4″ i 3.5 mm wyjścia audio na poziomie Eurorack.

 

MEDIA - Moog Matriarch Dark

 

Moog Matriarch Dark, EAN: 040232358944