Opinie o Nas

Native Instruments Maschine+

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Native Instruments
 • Kod producenta: 4042477280000
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 4 749,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE+ NIEZALEŻNA MUZYCZNA STACJA PRODUKCYJNA

PRODUKCJA MUZYCZNA | WYSTĘPY LIVE | NIE POTRZEBUJE KOMPUTERA

GŁÓWNE CECHY:

 • WBUDOWANY INTERFEJS AUDIO
       Nagrywaj dźwięk, sampluj i graj dzięki interfejsowi audio 96 kHz / 24-bit
 • EKSPRESYJNE PADY
       Niezwykle czułe pady zdolne do wszelkiego rodzaju artykulacji.
 • IDEALNE POŁĄCZENIE
       2 x ¼ "TRS wyjścia liniowe, 2 x ¼" TRS wejścia liniowe, ¼ "dynamiczne wejście mikrofonowe, wyjście słuchawkowe i wejście MIDI /na zewnątrz.
 • ROZSZERZALNA PAMIĘĆ
       MASCHINE + posiada w zestawie kartę 64GB. W ramach aktualizacji będzie można rozszerzyć pamięć do 1TB po połączeniu dysku.
 • WYGODNE STEROWANIE DOTYKIEM
       Mniej zagłębiania się w menu -  przełączanie trybów jednym kliknięciem.
 • UKRYTA MOC
       Czterordzeniowy procesor i 4 GB dwukanałowej pamięci RAM DDR3L.
 • SOLIDNA METALOWA KONSTRUKCJA
       Górny i dolny panel MASCHINE+ jest wykonany z anodowanego aluminium.

 • DOTYKOWY SMART STRIP
       Kontrola dźwięku, efektów. modulacji i miejsca w klipach - dotykowo!
 • ZABLOKOWANY ZASILACZ
       Podłącz i zablokuj kabel zasilający. Koniec z wyciąganiem wtyczek.

 

 

NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE PLUS to sampler, automat perkusyjny, syntezator i supermoc na scenie.

Krótko mówiąc, wszystko to, co związane z muzyką.


Zostaw komputer w domu, jam'uj z innym sprzętem i twórz bity w ciągu kilku minut dzięki bogactwu dźwięków, instrumentów i efektów.

To kultowa moc MASCHINE, teraz z łatwiejszą obsługą i nowymi możliwościami.

 

 

 

 

 

 

ZRÓB TO SAMODZIELNIE


Samodzielność oznacza większe skupienie i większą swobodę w produkcji muzyki.

Podłącz, włącz i zacznij tworzyć od razu w środowisku produkcyjnym MASCHINE + - od pierwszych pomysłów do gotowych utworów.

Wybierz efekty, aby urozmaicić swoje dźwięki lub skorzystaj z samplera i dostosuj go do własnych potrzeb dzięki intuicyjnemu interfejsowi zaprojektowanemu tak, aby zapewnić przepływ kreatywnych pomysłów.

A jeśli chcesz przenieść swoje tracki do DAW, skopiuj je i uruchom oprogramowanie MASCHINE na swoim komputerze, aby kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś.

Maschine+ został stworzony po to, abyś bez konieczności podłączania komputera mógł bawić się muzyką, tworzyć własne podkłady lub jamować i samplować na żywo.

Każdy nowopowstały projekt z Maschine+ możesz w jednej chwili przenieść na inne platformy lub podłączyć się analogowo do innych źródeł dźwięku, mikserów czy interfejsów.

Maschine Plus - Indywidualny, samowystarczalny system, a jednak w pełni kompatybilny z całym Twoim studyjnym, djskim - muzycznym środowiskiem.

 

 

 

NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE+ 9 INSTRUMENTÓW, 35 EFEKTÓW I TYSIĄCE DŹWIĘKÓW NA POKŁADZIE


Oprócz klasycznego trybu pracy groovebox, MASCHINE+ zawiera:

MASCHINE+ Selection - dedykowany pakiet dziewięciu syntezatorów i samplowanych instrumentów, 35 efektów i siedem rozszerzeń (w tym dwa wybrane przez ciebie), które działają płynnie w trybie samodzielnym.

Obejmuje ciężkie i mroczne brzmienia takie jak MASSIVE, FM8, MONARK, PRISM, MASCHINE Factory Selection, RAUM i PHASIS.

Oznacza to, że jego 16 padów może brzmieć jak zakurzony, zabytkowy zestaw perkusyjny, wypaczony, falowany lead lub organiczny syntezator modalny - prawie wszystko, o czym możesz pomyśleć, jeśli rozwiniesz swoje umiejętności projektowania dźwięku.

 

  

 

 

NI MASCHINE PLUS - SAMPLUJ I WRZUĆ W SEKWENCER WRZYSTKO CO CHCESZ


Niezależnie od tego z jaką muzyką pracujesz, nagraj dowolny dźwięk w MASCHINE+ i szybko potnij go w sekwencerze, lub sampluj z wykorzystaniem padów.

Przekształcaj i moduluj dźwieki w czasie rzeczywistym dzięki wtyczkom.

To samo dotyczy gitar, wokali, perkusji i wszystkiego innego - więcej dźwięków oznacza bardziej kreatywne sposoby tworzenia muzyki.

 

 

 

 

 

 

 

NI MASCHINE PLUS - WYSTĘPUJ, JAMUJ I KREUJ NA ŻYWO


Zapewnij prawdziwą ekspresję występom na żywo dzięki intuicyjnej kontroli nad muzyką - wystukuj beaty, uruchamiaj arpeggiatory lub dostosowuj melodie syntezatora w czasie rzeczywistym. MASCHINE+ to intuicyjny sekwencer live, pełnoprawny groovebox i potężny syntezator w jednym.

 

 

 

 

 

 

PRZEDSTAWIAMY KLIPY


Klipy pozwalają na jeszcze większą swobodę aranżacji pomysłów.

Twórz przejścia między scenami, dodawaj unikalne wariacje do wzorów, nagrywaj MIDI bezpośrednio do pełnej aranżacji i dowolnie dodawaj dźwięk, gdziekolwiek tego potrzebujesz.

Po dopracowaniu swoich pomysłów możesz użyć MASCHINE+ jako potężnego narzędzia do aranżowania swoich utworów.

 

 

PODŁĄCZ I KONTROLUJ SWOJĄ KONFIGURACJĘ

Podłaczaj i kontroluj sprzęt zewnętrzny i rejestruj dźwięk lub moduluj zewnętrzne tracki w czasie rzeczywistym za pomocą efektów.

MASCHINE + może kontrolować, miksować i modulować resztę konfiguracji za pomocą wejść MIDI, liniowych i mikrofonowych, aby natychmiast połączyć wszystko ze sobą.

A jeśli chcesz pracować z komputerem, korzystaj jako klasyczny kontroler MASCHINE.

 

 

SYNCHRONIZUJ I DODAJ DŹWIĘKI BEZPRZEWODOWO

MASCHINE+ obsługuje Wi-Fi, co oznacza, że możesz importować nowe dźwięki, instrumenty i efekty za naciśnięciem jednego przycisku, bez konieczności podłączania komputera.

Jeśli chodzi o jamowanie z innymi lub granie na żywo, zsynchronizuj się z innymi aplikacjami muzycznymi, programami DAW i kompatybilnym sprzętem dzięki Ableton Link.

 

 

 

 

 

 

DODAJ JESZCZE WIĘCEJ DZIĘKI ROZSZERZENIOM


Potrzebujesz więcej dźwięków?

Rozszerzenia są świetne do urozmaicenia MASCHINE+.

Native Expansions to niesamowite zbiory rozszerzeń do Twoich instrumentów, zawierające nowe brzmienia i mody do syntezatorów, generatorów, zawierające sample i efekty do sekwencerów i wiele wiele innych.

Instalacja rozszerzeń jest niezwykle prosta: Wystarczy je pobrać i korzystać.

 

 

 

NIESAMOWITA DYNAMIKA PRACY


Wybijaj bity, sekwencje melodii, twórz wariacje i eksperymentuj z nowymi pomysłami w czasie rzeczywistym, bez latencji, bez zagłębiania się w menu.

Przepływ pracy w MASCHINE polega na szybkim komponowaniu muzyki, a MASCHINE + nie jest wyjątkiem.

 

 

 

EKSPRESYJNE PADY

Duże i wyraziste, ale nieskończenie wyraziste - pady MASCHINE+

Świetnie nadają się do podkręcania rytmów, opracowywania melodii i grania akordów.

Używaj ich jak klawiatury z prawdziwą ekspresją, uruchamiaj sekwencer krokowy, jeśli to lubisz, lub wycinaj próbki, aby w kilka sekund tworzyć własne zestawy.

EKRANY


Znajdź potrzebne dźwięki.

Wybierz wtyczkę, dodaj efekty, połącz je i dostosuj.

Pokrój próbki z chirurgiczną precyzją na niestandardowe sample.

Aranżuj, monitoruj i miksuj swoją muzykę.

Dwa ekrany o wysokiej rozdzielczości zapewniają szybki, płynny i wszechstronny przepływ pracy MASCHINE+ z wizualną, dynamiczną kontrolą podczas szkicowania pomysłów, opracowywania ich i miksowania.

 

 

 

 

PRACA ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM

Nurkowanie w menu nigdy nie jest wygodne.

MASCHINE+ zapewnia niezbędną kontrolę na wyciągnięcie ręki. Po znalezieniu potrzebnych dźwięków reszta polega na szybkim tworzeniu.

 

 

WIELE TRYBÓW PADÓW


Przejdź od perkusji do grania melodii,
sekwencjonowania syntezatorów i akordów jednym dotknięciem w mgnieniu oka.

PRZYCISK BLOKUJĄCY


Naciśnij przycisk blokady, zaszalej z efektami,
poprawkami i nie tylko, a następnie naciśnij go ponownie, aby zresetować poprawki dla dynamicznych przejść.

PRZYCISK FUNKCYJNY


Dotknij pokrętła, przypisz swój ulubiony parametr i zacznij kontrolować.

TRYB POWTÓRZEŃ


Duży, łatwy do znalezienia i doskonały do wypełnień lub arpeggio podczas szkicowania pomysłów lub występów na żywo.

KONTROLUJ GŁOŚNOŚĆ


Szybko programuj głośność i transienty dzięki 16 stałym poziomom lub uzyskaj płynną, stałą głośność podczas wyzwalania sampli.

KONTROLA TRANSPORTU


Podstawowe funkcje transportu, a także sterowanie wyciszeniem są dostępne za jednym kliknięciem.

 

 

 

 

 

 

KODERY DOTYKOWE

Wybierz efekty i modulację, dotknij, aby przeglądać tagi podczas wyszukiwania odpowiedniego dźwięku, lub zapoznaj się z kontrolkami makro podczas pracy. Wrażliwe na nacisk enkodery dotykowe dostosowują się szybko i działają od razu.

Mały, ale potężny, Smart Strip może być używany do klasycznej modulacji wysokości dźwięku, którą można znaleźć na klawiaturze, a także do modulowania innych elementów sterujących, ekspresyjnego sposobu korzystania z Perform FX oraz do wyzwalania akordów i próbek.

 

SAMPLING


Od zwykłych dźwieków po wokale i nagrania - samplowanie jest zakorzenione w DNA MASCHINE. Podłącz źródło dźwięku, wejdź w tryb próbkowania i rozciągnij, przycinaj lub zapętlaj dźwięk w ciągu kilku sekund.

TRYB UTWORÓW


Przyjmuj pomysły, mieszaj je, wymieniaj się nimi i układaj swoje utwory bezpośrednio z MASCHINE +.
Tryb Song doskonale nadaje się do budowania ostatecznej struktury utworu lub do opracowywania sposobów na postęp w zestawie na żywo.

 

 

 

 

 

 

 

 

WYMAGANIA SYSTEMOWE NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE+:


TRYB AUTONOMICZNY

Z MASCHINE+ można korzystać bez komputera, ale do konfiguracji potrzebne jest bezprzewodowe połączenie z Internetem i identyfikator Native ID.

TRYB KONTROLERA

MacOS 10.14 lub 10.15 (ostatnia aktualizacja), Intel Core i5, 4 GB pamięci RAM

 

Windows 10 (najnowszy Service Pack, tylko 64-bitowy), procesor Intel Core i5 lub równoważny, 4 GB pamięci RAM

 

Dodatkowe wymagania:

Port USB 2.0, 9 GB wolnego miejsca na dysku dla oprogramowania MASCHINE i biblioteki MASCHINE, 24 GB wolnego miejsca na dysku dla MASCHINE+ Selection.

Obsługiwane Interfejsy:

Standalone, VST2 (64-bitowe), Audio Units (64-bitowe), AAX 64, ASIO, CoreAudio, i WASAPI.

MASCHINE wymaga aktywacji: Aktywuj za pomocą numeru seryjnego znajdującego się w dolnej części urządzenia. W przypadku problemów z grafiką, należy zainstalować najnowsze sterowniki dla twojej karty graficznej. Może to być konieczne, nawet jeśli system Windows zgłosi je jako aktualne.
Oprogramowanie MASCHINE, biblioteka MASCHINE Factory Library, instrumenty, efekty i zawartość dźwiękowa są udostępniane do pobrania po rejestracji sprzętu – do wstępnego pobrania i aktywacji oprogramowania MASCHINE wymagane jest połączenie internetowe i karta graficzna obsługująca OpenGL 2.1 lub wyższą.

 

WYMIARY I WAGA:

Wymiary: 322 x 301 x 51 mm
Waga: 2,50 kg

 

CECHY I SPECYFIKACJA NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE+:

Wciągający workflow w trybie pracy samodzielnej przy tworzeniu bitów i melodii, samplowaniu, aranżowaniu muzyki i wykonywaniu jej na scenie lub w studio

Zawiera MASCHINE+ Selection z wiodącymi w branży instrumentami, dźwiękami i efektami oraz renomowane wtyczki i efekty oraz znane brzmienia perkusyjne i baswe syntezatory MASCHINE

Czterordzeniowy procesor i 4 GB pamięci RAM do szybkiego, bezproblemowego tworzenia, gdy zachodzi taka potrzeba
Pro-grade, 44,1 kHz / 24-bitowy interfejs audio* z 2 x ¼” wyjściami liniowymi TRS, 2 x ¼” wejściami liniowymi TRS, ¼” dynamicznym wejściem mic, stereofonicznym wyjściem słuchawkowym, 1 x MIDI In, 1 x MIDI Out; 1 x Footswitch, 2 x porty USB dla kontrolerów MIDI / zewnętrznych dysków twardych

Wytrzymała, anodyzowana konstrukcja aluminiowa do wieloletniej pracy w studiu i na scenie
Ikoniczne cechy i workflow MASCHINE – w tym 16 padów wrażliwych na siłę nacisku, efekty i wtyczki MASCHINE, swing, pad link, note repeat, sekwencer krokowy i emulacja vintage’owego samplera

Korzystaj z urządzenia samodzielnie lub przy użyciu komputera – zintegruj się ze swoim studyjnym środowiskiem pracy, a następnie odłącz się od niego, aby uzyskać konfigurację bez DAW lub do występów na żywo.
WiFi i Link umożliwiają bezprzewodową instalację i aktualizację produktów, współpracę z innymi oraz synchronizację z innymi urządzeniami.
* 96 kHz / 24 bity w trybie kontrolera

Native Instruments Maschine+

 

Producent: Native Instruments
Model: Maschine+ (Maschine Plus)
EAN: 4042477280000