Opinie o Nas

Nektar Impact LX61+ - klawiatura sterująca MIDI

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Nektar
 • Kod producenta: 859383002312
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 638,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Nektar Impact LX61+, najważniejsze informacje:

 

Większa kontrola. Większa kreatywność. Więcej LX+

Kontrolery MIDI USB Impact LX61+ naszpikowane są mnogością funkcji, która pozwala na inteligentną kontrolę wydajności pracy, niedostępną nawet na wielu innych produktach z półki premium. Czy kiedykolwiek szukałeś kontrolera, który automatycznie połączy się z Twoim programem DAW? Odpowiedzą na to pytanie jest seria LX+!

Nektar DAW Integration, który został specjalnie zaprojektowany dla takich programów jak Bitwig, Cubase, Digital Performer, FL Studio, GarageBand, Logic, Nuendo, Reaper, Reason, Sonar oraz Studio One sprawia, że Impact LX+ wychodzi daleko poza funkcjonalność oferowaną przez zwykłe kontrolery MIDI USB. Dzięki Impact LX+ cała ciężka praca wykonywana jest za Ciebie, a Ty możesz się skupić na twórczości artystycznej.

 

Kontroler klawiszowy Impact LX+

Dynamiczny kontroler klawiszowy w wersji 61 oferuje doskonałą czułość klawiszy. Pełnowymiarowe klawisze w stylu tych fortepianowych posiadają odpowiednią ochronę przed brudem oraz kurzem, a jednocześnie nadają Impact LX+ doskonały design. Dzięki czterem krzywym prędkości stopniowo zwiększającym dynamikę, użytkownik ma swobodę wyboru odpowiedniego dla siebie stylu gry. Jeśli nie potrzebujesz kontrolować prędkości dźwięku, 3 stałe poziomy prędkości zaspokoją większość zastosowań muzycznych. Dostępne są również przyciski Octave (Oktawa) oraz Transpose (Transponowanie), a także pokrętła pitch bend i modulation, dzięki czemu można szybko przesunąć zakres dźwięków klawiatury w górę lub w dół w zależności od potrzeb.

 

Przyciski Octave oraz Transpone

Przyciski Octave oraz Transpose mają dużo więcej do zaoferowania, niż mogłoby się wydawać. Cztery funkcje wybierane są na bieżąco, dzięki czemu użytkownik może dokonać istotnych zmian w dowolnym czasie, nawet podczas grania. Kombinacja klawiszy pozwala na szybkie przypisanie odpowiednich zadań. Dostępne opcje to wysyłanie komunikatów programowych MIDI, zmianę kanału Global MIDI lub wybór dowolnego z 5 presetów użytkownika dostępnych w Impact LX+ przy pomocy jednego przycisku Octave lub Transpose.

 

Centrum kontroli

Na środku panelu sterowania Impact LX+ znajduje się dziewięć 30-mm suwaków, 9 przycisków MIDI oraz 8 koderów. Każdy z powyższych jest w pełni programowalny, dzięki czemu istnieje możliwość wysyłania wiadomości MIDI CC podczas połączenia ze sprzętem lub oprogramowaniem dla produktów MIDI. Centrum kontroli połączone z Nektar DAW Integration sprawia, że każdy przycisk lub suwak nabiera własnego życia, zapewniając elastyczną, wstępnie zmapowaną kontrolę nad DAW. Ustawienia sterowania mogą być przechowywane w każdym z 5 presetów, a następnie wczytane w dowolnym momencie. Natomiast, jeśli włączysz funkcję Null, wszelkie wartości parametrów zostaną zapisane po zmianie ustawień, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych przeskoków.

 

Klawisze padowe

Niezmiernie czułe klawisze padowe Impact LX+ pozwalają na produkcję ciekawych groove’ów i bitów. Dzięki odpowiedniej kalibracji padów, prędkość reakcji jest odpowiednia nawet przy delikatnym muśnięciu klawiszy. Do każdego pada można przypisać dowolną nutę MIDI lub wiadomość MIDI CC i stosować jako kontroler MIDI. Jednakże, najlepsza funkcja to „Pad Learn”, która pozwala po prostu wybrać odpowiedni pad, zagrać nutę lub dźwięk na klawiaturze, a przyporządkowanie nastąpi automatycznie. Zadanie, które jest niezbędne, aby jak najlepiej wykorzystać pady jest teraz bardzo proste – brak jakichkolwiek skomplikowanych ustawień. Zadania przypisane do padów przechowywane są ponadczasowo, dzięki czemu pady nie tracą ustawień po wyłączeniu systemu na noc. Ponadto, 4 lokalizacje mapowe dla padów przechowają ustawienia celem późniejszego ich przywołania.

Cztery kolory diod nie tylko dobrze wyglądają, ale wskazują również, która mapa jest aktualnie załadowana i jaki typ komunikatu MIDI przypisany jest do każdego pada. Dzięki Nektar DAW Integration, pady są automatycznie zmapowane dla takich programów jak Reason i Bitwig. Dwa przyciski Clip oraz Scene używane są w Bitwig celem uruchomienia…. klipów i scen. W Reason, sprytna kontrola punktów lokalizacyjnych daje podobne doświadczenia, jak wywoływanie scen w dowolnym utworze odtwarzanym w Reason.

 

Nektar Daw Integration

Integracja oprogramowania jest na bardzo wysokim poziomie. Impact LX61+ obsługuje większość popularnych programów typu DAW. Standardowy dla większości producentów tryb pracy umożliwia dostęp do wielu funkcji, które są najczęściej potrzebne podczas nagrywania i miksowania z Impact LX+. Najlepsze jest to, że Impact LX+ robi wszystko za Ciebie: Wystarczy go zainstalować i zacząć tworzyć muzykę! LX+ DAW Integration aktualnie obsługuje Cubase, Digital Performer, FL Studio, Garageband, Logic, Nuendo, Reaper, Reason, Sonar oraz Studio One. Przyciski i elementy sterujące są odpowiednio oznakowane, dzięki czemu nie trzeba pamiętać, w jaki sposób zostały one przypisane. Właśnie dlatego Impact LX+ jest bardzo prosty w użyciu, ale z wystarczającą ilością dodatkowych funkcji, która stanowi wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych użytkowników.

 

Przyciski tranport oraz navigation

Sześć dedykowanych przycisków Transport jest zawsze w zasięgu ręki i odpowiednio zmapowane celem kontrolowania cyklu, przewijania do tyłu, przewijania do przodu, zatrzymania, odtwarzania i nagrywania. Naciskając klawisz Shift, użytkownik uzyska dostęp do funkcji alternatywnych, takich jak Goto L, Set L, Set R, Undo, Click oraz Mode. Dedykowane klawisze Track up/down oraz Patch up/down znajdują się pod wyświetlaczem.

 

Mikser

W mikserze, pierwsze 8 suwaków Impact LX+ przypisanych jest do sterowania 8 kanałami miksera DAW. Alternatywna funkcja Bank up/down przesuwa zadania kontrolne do następnej lub poprzedniej grupy zawierającej 8 kanałów. Dziewiąty suwak przypisany jest do aktualnie wybranego kanału, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie go znaleźć.

Przyciski pod suwakami „śledzą” zadania przypisane kanałom i pozwalają kontrolować funkcje Mute lub Solo. Funkcja Pan dla grupy 8 kanałów sterowanych przez suwaki obsługiwana jest za pomocą 8 potencjometrów. Suwak 9 wykorzystywany jest do sterowania głośnością bieżącego kanału miksera, jak również regulowania głośności na masterze.

Aby pomóc użytkownikowi wydobyć to co najważniejsze z głównego ekranu, Impact LX posiada skróty do otwierania i zamykania okna miksera DAW, dzięki czemu w prosty sposób można kontrolować jego parametry.

 

Preset intrumentów

Przycisk Instrument przypisuje wszystkie kontrolki do parametrów instrumentu po wybraniu ścieżki z instrumentem w DAW. Mapowanie w Nektar przypisuje je automatycznie, więc użytkownik może natychmiast rozpocząć miksowanie. Co więcej, wiele urządzeń i wtyczek jest wstępnie zmapowanych, aby dopasować się do niebieskich etykiet kontrolnych na Impact LX+.

 

Przycisk PAGE

Dzięki Nektar DAW Integration, przycisk Page pozwala na przełączanie pomiędzy ustawieniami domyślnymi a ustawieniami użytkownika, a diody wyraźnie wskazują, która strona jest aktualnie aktywna. Każda strona zmienia zadania 8 potencjometrów, pozostawiając stronę użytkownika na przypisanie własnych zadań. Wiele wstępnie zmapowanych wtyczek wykorzystuje obie strony*. Dzięki temu użytkownik ma natychmiastowy dostęp do obu oscylatorów – 1 oraz 2 – a także ich parametrów, przełączając pomiędzy oscylatorami za pomocą przycisku Page.

Ponadto, typowy układ sterujący umieszcza funkcje ADSR envelope dla wzmacniacza i filtra na suwakach celem uzyskania natychmiastowego dostępu niezależnie od tego, czy wybrana została strona domyślna, czy też strona użytkownika. 

 

Tryb „Grab” oraz mapy w Nektar

Tryb „Grab” w Nektar pozwala tymczasowo przypisać parametry do kontrolek podczas pracy nad projektem. To bardzo proste – wystarczy przytrzymać Shift podczas przesuwania parametrów na instrumencie, który chcesz kontrolować, a następnie przenieść je do Impact LX+ naciskając klawisze, do których je przypisać. Niektóre programy DAW zapisują nawet zapisane parametry „przeniesione” do Nektar Map*, co oznacza, że użytkownik może całkowicie dostosować zadania do wykorzystania w przyszłości.

*zależy od typu DAW. W sekcji poniżej opisana została współpraca Impact LX+ z różnymi programami typu DAW.

 

Presety użytkownika i programowanie MIDI

Jeśli planujesz wykorzystywać głównie funkcję MIDI Learn w swoim programie DAW, w Impact LX + jest to bardzo proste.

Do dyspozycji masz 2 presety na przyciskach Mixer i Instrument, które się nie pokrywają, dzięki czemu możesz szybko przełączać się między niezależnymi i unikalnymi ustawieniami. Ustawienia te są również wykorzystywane w przypadku zintegrowanego wsparcia dla programu DAW przy pomocy Impact LX+.

Ponadto, zaprogramowanych zostało 5 ustawień użytkownika, które są kompatybilne i łatwe w zapamiętaniu oraz mogą oczywiście być zastąpione własnymi ustawieniami. Na przykład, Impact LX+ może zostać skonfigurowany do użytku z ProTools czy Ableton Live, z których oba mają ograniczone możliwości integracji. Dzięki wykorzystaniu możliwości MIDI w Impact LX+, wachlarz konfiguracji jest bardzo szeroki. Oto linki do przykładów konfiguracji.

Dzięki funkcji „Null” dostępnej w Impact LX+, wartości parametrów są zapisywane podczas przełączania pomiędzy ustawieniami parametrów, dzięki czemu unikniesz ich niepotrzebnych skoków.

 

Złącza:

Tył Impact LX+ posiada odpowiednie punkty połączeń, w tym:

 •     Port USB do podłączenia zasilania i przesyłania danych do komputera lub iPada (opcjonalnie, przez Camera Connection Kit)
 •     Wejście typu jack na przełącznik nożny (opcjonalnie).
 •     Przełącznik włącz/wyłącz

Impact LX+ to urządzenie zasilane przez USB, które współpracuje ze wszystkimi urządzeniami USB posiadającymi odpowiedni sterownik MIDI. Dotyczy to wszystkich wersji systemu Windows XP lub nowszych, Apple OS X 10.5 i nowszych oraz Linux (jeśli zainstalowany jest pakiet sterowników MIDI USB).

Jeśli jesteś często w ruchu, możesz łatwo podłączyć Impact LX+ do Apple iPad. Impact LX+ zasilany jest przez iPada, dzięki czemu można pracować z dala tak długo, jak Twój iPad pozostaje naładowany.

 

Zestaw z ośmiościeżkowym BITWIG

Bitwig 8-Track dołączony jest do każdego urządzenia Impact LX+, dzięki czemu użytkownik może rozpocząć produkcję, miksowanie i projektowanie niczym profesjonalista już od pierwszego dnia. Bitwig 8-Track to dostęp do ponad 50 instrumentów programowych i efektów do użytku na 8 ścieżkach audio, który pozwala wykorzystywać również wtyczki VST firm trzecich. Zestaw „Bitwig Essentials Package” to wszechstronny i odpowiednio dobrany pakiet pętli, klipów i próbek, dzięki czemu początek pracy jest dużo łatwiejszy. Zsumuj to wszystko razem a otrzymasz potężny kombajn dla swoich pomysłów muzycznych, a wszystko w otoczce znanego już Bitwig Studio.

Nektar DAW Integration wspiera Bitwig 8-track, więc korzystanie z Nektar Impact LX+ oraz Bitwig 8-Track razem to fantastyczna kombinacja. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z muzyką, przekonasz się, że to doskonały sposób, aby postawić swoje pierwsze kroki w świecie tworzenia muzyki cyfrowej. A jeśli jesteś już zaznajomiony z wykorzystaniem muzycznego oprogramowania komputerowego, będziesz zaskoczony tym, co ta kombinacja ma do zaoferowania!

 

Nektar LX61+, dane techniczne:

Klawiatura:
 • 61 czułych, dynamicznych klawiszy
 • 4 krzywe prędkości + 3 stałe
 • Pokrętła Pitch Bend i Modulation
 • Przyciski zmiany oktaw
 • Przyciski zmiany transpozycji 

 

Kontrolki

 • 8 potencjometrów
 • 9 30-mm suwaków
 • 9 przycisków programowalnych
 • 6 dedykowanych przycisków transportu
 • 5 predefiniowanych ustawień
 • Przycisk Page (tylko dla Nektar DAW Integration)
 • Nektar DAW Integration dla najbardziej popularnych programów DAW

 

Pady

 • 8 czułych, dynamicznych padów
 • Każdy pad podświetlony w 4 wersjach kolorystycznych: Zielony, żółty, pomarańczowy i czerwony
 • 4 krzywe prędkości + 3 stałe
 • Funkcja Note Learn
 • Możliwość przyporządkowania klawiszy i komunikatów MIDI CC do padów
 • Funkcje Załaduj lub Zapisz w każdym z 4 map
 • Diody dla funkcji Clips oraz Scenes

 

Połączenia

 • 1/4” TS jack dla wejściowego przełącznika nożnego (przyporządkowanie do MIDI)
 • Port USB na tylnym panelu, zasilany przez USB
 • Gniazdo do połączenia z iPadem za pośrednictwem Apple Camera Connection Kit (brak w zestawie)

 

Waga i wymiary 

 • Impact LX61 +:
 • wymiary: 97cm(długość) x 26,5cm(szerokość) x 7,5cm (wysokość)
 • Waga: 4,08KG

 

Wymagania systemowe

 • Zgodność z klasą USB, sterownik nie jest potrzebny do:
 • Apple iOS, Apple OS X, Windows XP lub nowszej wersji, Linux (wymagany sterownik MIDI)
 • NEKTAR DAW INTEGRATION
 • Mac OS X 10.7 lub nowszy, Windows Vista, 7 i 8 lub nowszy

 

 

Nektar Impact LX61+, EAN: 859383002312