Opinie o Nas

Nektar Panorama P4 - kontroler MIDI/USB

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Nektar
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 1 729,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Nektar Panorama P4

 

Panorama pozwala na dostęp do miksera Reasona za pomocą jednego przycisku. Tutaj zobaczysz kanały miksera w Reasonie przypisane do odpowiednich potencjometrów. Wyświetlacz daje wgląd do wartości jakie są ustawione oraz gdzie są przypisane.  

Lewy górny róg pokazuje aktualnie wybraną ścieżkę w sekwencerze Reasona – “Track 3: Subtractor”. Track 3 (lub Channel 3 w Mikserze) jest widoczny z białym podświetleniem. Prawy górny róg pokazuje parametr i jego wartość, która została zmieniona jako ostatnia przy pomocy Panoramy. W tym przypadku jest to częstotliwość dla parametru Filter 1 w Subtractor. Poniżej czerwonej linii widoczne jest przyporządkowanie i wartości parametrów ośmiu potencjometrów. W naszym przypadku wszystkie przyporządkowane są do balansu L/R. Poniżej Widać również osiem fader’ów głośności wraz z wartościami i aktualną pozycją. Dziewiąty fader to Master Volume w mikserze Reasona. Pod tymi parametrami widać status podświetlanych przycisków i do czego są one przyporządkowane. Tutaj funkcjonują jak przycisk Solo. Sprzęt jest odwzorowany na wyświetlaczu więc nie musisz się zastanawiać co jest przyporządkowane do czego – wszystko widać wyraźnie. Są dwa przyciski, które nie są zobrazowane graficznie na wyświetlaczu Panoramy. Nad 9 faderem jest przycisk służący do zmieniania opcji przypisania dla ośmiu potencjometrów – naciskając 1 raz przyporządkowujesz potencjometry do Send 1, naciskając 2 razy do Send 2 itd. Poniżej 9 fadera jest przycisk ustawiający podświetlane przyciski pod faderami w tryb Mute, Solo lub Select track.

Kanał w Reasonie jest taki jak w prawdziwej konsoli – całkiem długi! Panorama rozkłada go na poszczególne sekcje dostępne za pomocą naciśnięcia przycisku. Z menu miksera opisanego w części pierwszej masz dostęp parametrów EQ, Dynamics, Inserts i Sends dzięki przyciskom pod wyświetlaczem. Potencjometry po prawej od wyświetlacza są zmapowane do wybranego kanału miksera – zaznaczona ścieżka w sekwencerze programu automatycznie podlega kontroli potencjometrów. Alternatywnie można użyć 8 przycisków, kiedy są ustawione w tryb select.

  Przyjrzyjmy się bliżej kontroli EQ za pomocą Panoramy P4:  Przyciskając „EQ” przywołujemy na wyświetlacz ustawienia wszystkich ośmiu parametrów korektora.    

Główna sekcja EQ jest przedstawiona i wszystkie 4 pasma są dostępne – poziom i częstotliwość mogą być kontrolowane. Dwa przyciski na wyświetlaczu służą do zmieniania rodzaju filtru (HF Bell, LF Bell) oraz przycisk On/Off do włączania i wyłączania filtru.  

Przycisk Q zmienia przyporządkowanie dwóch potencjometrów i możesz ustawić dobroć dla pasm Low Mid i Hi Mid.

Przycisk „filter” w menu wywołuje parametry dla filtrów Lo i Hi dając pełną kontrolę nad wszystkimi 6 pasmami. Możesz wrócić do głównego miksera w dowolnym momencie naciskając podświetlony przycisk Mixer nad wyświetlaczem. Kiedy widok EQ jest na wyświetlaczu reszta kontroli w sekcji faderów działa tak jak opisie w części pierwszej. Przy pomocy Panorama P4, tak jak EQ, można również kontrolować  parametry dynamiki kanału w Reason.       W widoku głównym naciśnij przycisk menu „Dynamics” by uzyskać dostęp do ustawień kompresji i bramki. Dzięki przyciskom  compression i gate na wyświetlaczu można włączyć lub wyłączyć procesory dynamiki jak i opcję Sidechain naciskając przycisk Key. Inserty i sendy Z głównego menu miksera naciśnij „Inserts” by dostać się do ustawień 4 potencjometrów insert. Przyciski Insert 1-4 pełnią funkcję „bypass”. Przycisk „Sends” w menu głównym przenosi nas do wysyłek FX 1-8. Można kontrolować wszystkie wysyłki dla danego tracka jednocześnie przy pomocy potencjometrów nad faderami. Przyciski menu pozwalają włączyć funkcję pre-fader uniezależniając położenie fadera od poziomu wysyłki.  

Tutaj znajdują się informacje na temat kontroli sekcji Master w vReason przy pomocy Panorama P4. Naciśnij przycisk „>” na stronie miksera by przejść do drugiej strony gdzie znajdziesz przycisk master. Naciskając go uzyskujesz kontrolę nad kanałem Master w Reasonie – na obrazie Master Bus Compressor.  

Master compressor może być włączony lub wyłączony dzięki przyciskowi „on”. Jedną z użytecznych funkcji Master compressora (też każdego innego kompresora) jest możliwość uzależnienia jego pracy od sygnału wejściowego side-chain. Każdy kanał i urządzenie w Reasonie może być podłączone do wejścia side-chain na tylnim panel racka w sekcji Master (naciśnij TAB aby zobaczyć tylni panel). Kiedy to zrobisz przycisk „Key” na wyświetlaczu Panoramy w sekcji Master compressor będzie podświetlony. Możesz go użyć do przełączania trybu pracy kompresora między side-chain (Key on) i Master Bus (Key off).  

Naciskając piąty przycisk „<” powrócisz do menu Master. Jest on widoczny na każdej stronie sekcji Master. Pamiętaj, że możesz powrócić do głównej strony miksera w dowolnym momencie naciskając przycisk „Mixer” nad wyświetlaczem.    

Strona Master Inserts zapewnia dostęp do potencjometrów Rotaries i przycisków Buttons 1-4. Naciskając przycisk „>” przejdziesz do dalszych parametrów kontroli – bypass i ustawień pre-compressor, które ustawiają inserty master przed Master compressorem w torze sygnałowym. 

  Naciśnij przycisk FX Return w menu Master by kontrolować powroty FX Reasona. Tutaj możesz zmiksować poziom sygnałów z 8 sendów efektowych na kanale Master. Użyj przycisków 1-3 by zmieniać tryb pracy potencjometrów między Level, Pan lub Mute dla FX Returns. Sygnał z kanału Master może być wysłany do 8 kanałów FX tak jak każdy inny kanał. By to zrobić naciśnij przycisk FX Sends.   Poziom wyjściowy Control Room szyny głównej, źródłowy lub efektowy może być ustawiony dzięki naciśnięciu przycisku „Control Room” w menu Master.  

Używając przycisków Track na Panoramie łatwo i szybko możesz przełączać

się między ścieżkami w sekwencerze Reasona. Nawigując w ten sposób aktywny kanał jest „śledzony” przez kontroler więc fader sam ustawia się w odpowiedniej pozycji. Oznacza to, że zawsze wiesz jaka jest głośność danej ścieżki lub urządzenia, na którym aktualnie jesteś – bez patrzenia na monitor. By dostosować głośność wystarczy ustawić fader w odpowiedniej pozycji. Fader ustawia się i przejmuje kontrolę nad odpowiednim parametrem w zależności od mapowania i aktywnego kanału miksera. Używając kontroli kanału możesz:

 • Dostosować głośność aktywnego kanału miksera
 • Naciskając Mute wyciszyć aktywny kanał miksera
 • Włączyć tryb solo na zaznaczonym kanale miksera

 

Kiedy zaznaczasz kolejną ścieżkę lub kanał w mikserze fader sam dostosuje się do poziomu a ledy włączą się lub wyłączą odpowiednio do ustawień mute/solo w programie. By oszczędzić pracy silnikom fadera można wyłączyć autoustawianie się urządzenia do parametru wyłączając opcję „read”. Po włączeniu zapali się zielona dioda. Czerwona oznacza włączenie funkcji „write” i można nagrywać automatyzację odpowiednio poruszając faderem. Po naciśnięciu „Fader” obok zmotoryzowanego fadera na wyświetlaczu ukaże się widok kanału. Rozszerza on możliwości sterowania poszczególnym kanałem.     Grafika „pan” jak widać na przykładzie jest kontrolowana przy pomocy potencjometru po prawej stronie wyświetlacza. Kiedy strona channel jest aktywna może być on używany do panoramowania, szerokości lub sendów 1-8 dla aktywnego kanału miksera. Naciśnij przycisk „Parameter” by zmieniać przyporządkowanie opcji do potencjometru. Przyciśnij „write” aby nagrać automatyzację wybranej ścieżki. Gdy wciśnięty jest przyciśk Master fader jest przyporządkowany do głównego kanału w Reasonie. W tym przypadku potencjometry są przypisane do FX send 1-8. Naciśnij przycisk Ctrl Room by przypisać fader do poziomu Control Room.  

Gwarancja 2 lata.