Opinie o Nas

Novation Circuit Tracks

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Novation
 • Kod producenta: 815301001294
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 1 790,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Novation Circuit Tracks - Groovebox all-in-one (syntezator, sampler, sekwencer)

 

 

Novation Circuit Tracks logo / avpartner.pl

Novation Circuit Tracks birdseye / avpartner.pl

Novation Circuit Tracks to kompaktowy groovebox, który jest idealnym rozwiązaniem na drodze tworzenia muzyki i występów na żywo. Dwie niezależne sekcje syntezatorowe o ogromnych możliwościach i 4 ścieżki samplera perkusyjnego, z większą pamięcią na presety i sample dzięki gniazdu microSD, stwarzają zupełnie nowe możliwości. Wbudowane efekty dodadzą przestrzeni i charakteru, a olbrzymia możliwość modulacji sprawi, że każdy Twój utwór będzie indywidualnym dziełem sztuki. Dwie dedykowane ścieżki MIDI i wbudowana bateria czynią Novation Circuit Tracks idealnym urządzeniem do bardziej rozbudowanych setupów i dla twórców, którzy cenią sobie mobilność.

 

 

Novation Circuit Tracks - Główne właściwości:

 

Groovebox typu all-in-one.

Dwa kanały syntezatora, cztery kanały samplera perkusyjnego i dwie ścieżki MIDI do sterowania hardwarem: wszystko, czego potrzeba aby tworzyć i grać nowe utwory.


Kompaktowa, poręczna konstrukcja.

Gdy poczujesz pod palcami jego pokrętła i pady, stracisz poczucie czasu. Circuit Tracks nie potrzebuje dziesiątek stron menu. Ucieknij od ekranów i daj się prowadzić swojej kreatywności.


Zaawansowany sekwencer.

Twórz 32-krokowe patterny, które możesz łączyć w łańcuchy do 256 kroków na ścieżkę. Wykorzystaj microtiming aby rozbujać rytm i pozwól muzyce ewoluować dzięki parametrom prawdopodobieństwa i mutacji.


Potężne brzmienia.

Poszerz swoje horyzonty brzmieniowe dzięki dwóm ulepszonym, polifonicznym, cyfrowym syntezatorom. Załaduj swoje sample i kształtuj je dowolnie na czterech ścieżkach perkusyjnych.


Pełna kontrola nad twoim sprzętem.

Steruj swoim studiem z pomocą dwóch dedykowanych ścieżek MIDI, wysyłających sekwencje i zautomatyzowane komunikaty CC.


Masa efektów

Zanurz synthy, bębny i zewnętrzny sygnał audio w pogłosie i delayach, dodaj energii do miksu z wbudowanym sidechainem i kompresorem master.


Pełna kompatybilność

Połącz się z resztą studia dzięki pełnowymiarowym wejściom i wyjściom DIN MIDI oraz analogowemu wyjściu sync. Miksuj i nakładaj efekty na sygnał wchodzący przez 2 wejścia audio TRS, odsłuchuj przez wyjścia liniowe lub słuchawkowe.


Wbudowany port kart microSD

Włóż kartę microSD i zapisuj tysiące presetów syntezatorów, sampli i projektów.


Wbudowany akumulator

Wbudowana bateria zapewnia do 4 godzin pracy, dzięki czemu Circuit Tracks może towarzyszyć Ci wszędzie.


Novation Components

Novation Components to platforma, która pozwala uzyskać pełną kontrolę nad silnikiem syntezy, załadować sample i stworzyć kopie zapasowe projektów.


Sound Collective

Zarejestruj swój groovebox Circuit Tracks aby uzyskać dostęp do nowych, darmowych instrumentów i efektów pojawiających się na Twoim koncie co 2-3 miesiące w ramach oferty Novation Sound Collective.

 

 

Novation Circuit Tracks / avpartner.pl

 

 

Novation Circuit Tracks to poręczny groovebox, z dwoma instancjami polifonicznego syntezatora, dwoma ścieżkami MIDI i czterema ścieżkami samplera perkusyjnego: wszystko, czego potrzebujesz.

Zaprojektowany dla producentów muzyki elektronicznej, Circuit Tracks sprawi, że skupisz swoją uwagę na padach i pokrętłach. Zatrać poczucie czasu i obudź poczucie rytmu dzięki sekwenserowi, w którym możesz tworzyć 32-krokowe patterny, z możliwością łączenia ich w sekwencje do 256 kroków. Wyłam się ze sztywnych raz dzięki mikrokrokom i pozwól swojej muzyce ewoluować dzięki parametrom prawdopodobieństwa i mutacji.


Na jego ogromne brzmienie składają się dwa udoskonalone, polifoniczne syntezatory. Załaduj tysiące własnych sampli na karcie microSD i kształtuj je swobodnie na czterech ścieżkach perkusyjnych. Rozbudowane efekty pozwalają zanurzyć synty, bębny i zewętrzne audio w bogatym pogłosie i delayu, wzmocnić ich puls z pomocą sidechainu oraz dodać mocy brzmieniu całego utworu kompresorem master.


Circuit Tracks oddaje Ci kontrolę nad całym setupem dzięki dwóm ścieżkom MIDI wysyłającym nuty i zautomatyzowane komunikaty CC. Wbudowane złącza pozwalają połączyć go z resztą studia, a są to MIDI in, out i thru oraz sync out. Analogowe wyjścia liniowe i słuchawkowe zapewnią Ci odsłuch. Z kolei wbudowana bateria pozwoli Ci zabrać Circuit Tracks ze sobą, gdziekolwiek nie pójdziesz.

 

 

Novation Circuit Tracks lifestyle - avpartner.pl

 

Novation Circuit Tracks - Specyfikacja techniczna:

 

 • 32 czułe na velocity pady RGB
 • 28 podświetlanych przycisków funkcyjnych RGB
 • Przycisk zasilania
 • Gniazdo USB-C
 • Zabezpieczenie Kensington MiniSaver
 • 3x MIDI DIN (In, Out, Thru)
 • Gniazdo karty MicroSD
 • Wyjście 3.5mm Sync Out
 • 2x Wejście audio TRS Mono
 • Niesymetryczne wyjścia Stereo Out
 • Wyjście słuchawkowe
 • 8 obrotowych enkoderów makro ze wskaźnikami RGB
 • Pokrętło głośności
 • Pokrętło filtra master

 

Novation Components:

 • Edytuj i twórz własne presety, dodawaj sample, twórz backup projektów i wiele więcej z aplikacją Novation Components:
  https://components.novationmusic.com

 

Zasilanie:

 • Zasilany przez port USB-C
 • Wbudowana bateria litowo-jonowa (4 godzinny czas pracy). Ładowana przez port USB-C.

 

Wymagania systemowe:

 • Circuit Tracks jest uniwersalnie kompatybilny i łączy się z każdym współczesnym komputerem Mac, Windows lub Linux. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Novation.

 

Zawartość opakowania:

 • Novation Circuit Tracks
 • Przewód USB-A do USB-C (1.5m)
 • Zasilacz USB

 

Wymiary:

 • Waga (bez akcesoriów): 0.78 kg
 • Waga (z akcesoriami): 0.88 kg
 • Wysokość: 45 mm
 • Szerokość: 240 mm
 • Głębokość: 210 mm

 

 

 

Sound Collective

Tworzenie muzyki to podróż! Novation stara się zawsze znaleźć sposób, aby Cię zainspirować podczas tej drogi. Dlatego został powołany Sound Collective. Otrzymuj bezpłatne wersje najbardziej innowacyjnych instrumentów programowych i kreatywnych efektów od uznanych deweloperów, a także otrzymuj zniżki, które pomogą Ci w pełni wykorzystać oprogramowanie innych firm. 

 

Aby dołączyć do Sound Collective, przejdź do:

https://novationmusic.com/en/user/register

 Novation Circuit Tracks - Sound Collective

 

 

 

Trzy lata gwarancji


Każdy produkt Novation objęty jest trzyletnią gwarancją.
Możesz na niej polegać, jeśli gdziekolwiek na świecie zdarzy Ci się, że sprzęt Novation będzie wymagał naprawy lub wymiany z powodu wad fabrycznych.
W przypadku pytań dotyczących rozwiązywania problemów odwiedź Centrum Pomocy Novation pod adresem https://support.novationmusic.com, gdzie znajdziesz szereg artykułów opisujących przykłady usuwania problemów.

 

 

Poznaj Novation Circuit Tracks - Kompaktowy groovebox z mnóstwem możliwości:

 

Informacje produktowe:

Model: Circuit Tracks
SKU: NOVSYNTH11
EAN / UPC: 815301001294
Marka: Novation