Opinie o Nas

Pioneer DDJ-FLX6 | Autoryzowany sklep Pioneer DJ Polska | Dostępny od ręki!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pioneer DJ
 • Kod producenta: 4573201242181
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 2 649,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Rok 2020 to czas w którym to Pioneer DJ wprowadza na rynek  Pioneer DDJ-FLX6 - 4-kanałowy kontroler DJ dla rekordbox iSerato DJ. DDJ FLX6 zostaje wyposażony w nowe jak dotąd nieznane funkcje dla Pioneer DJ. Zmianie dotyczy również koloru , nowe ciemnoszare matowe wykończenie oraz tarcze jog mają unikalny design, co sprawia, że DDJ-FLX6 jest wyjątkowy. 

Pioneer DDJ-FLX6 jest już w ofercie sklepu AV Partner. DDJ-FLX6 to długo wyczekiwany kontroler w bardzo dobrej cenie. DDJ FLX6 to 4-kanałowy kontroler DJ dla rekordbox i Serato DJ Pro z zupełnie nowymi funkcjami . Łatwo miksuj różne gatunki muzyczne, skreczu oraz znacznie więcej.

Zapanuj nad klubowym parkietem, dzięki najnowszemu kontrolerowi DJ od Pioneer DJ: DDJ-FLX6. Dzięki wielu zupełnie nowym funkcjom, to 4-kanałowe urządzenie umożliwia muzyczne ekscytowanie publiczności, miksowanie utworów z zupełnie różnych gatunków i urozmaicanie miksów profesjonalnie brzmiącymi efektami scratch. Kontroler działa jak automatyczny klucz licencyjny, odblokowując oprogramowanie rekordbox oraz funkcje DJ w Serato DJ Pro. Możesz wybrać aplikację, którą chcesz uruchomić za darmo na swoim laptopie, a następnie po prostu podłącz kontroler i rozpocznij miksowanie.

Dzięki coraz większej ilości muzyki dostępnej w serwisach streamingowych, DJ-e nieustannie odkrywają gatunki, których wcześniej nie badali. Ale chociaż dla DJ-a naturalne jest, że chce grać muzykę, którą uwielbia, to samo przełączanie się między różnymi stylami muzycznymi może być zniechęcające. DDJ-FLX6 daje DJ-om swobodę twórczą odtwarzania utworów, które chcą w dowolnej kolejności - bez martwienia się o mieszanie różnych tonacji i zakresów BPM.

Przełączanie się między różnymi gatunkami muzycznymi to świetny sposób na utrzymanie pełnego parkietu w klubie. Dzięki DDJ-FLX6 możesz bez wysiłku przejść od hip-hopu do house, od rocka do EDM lub między innymi stylami, które chcesz grać. Dzięki nowej funkcji Merge FX nie ma żadnych ograniczeń. Za pomocą prostego pokrętła możesz stopniowo dodawać natastającą dynamikę, a gdy będziesz gotowy na zmianę utworu wciśnij pokrętło, które wywoła "drop". Takie przejście możesz zastosować w dowolnym momencie utworu - nie musisz wiedzieć, kiedy nadejdzie refren czy spokojniejszy fragment. Możesz w ten sposób zmiksować utwory z kompletnie różnych gatunków muzycznych, które mają zupełnie różne BPM.

DDJ-FLX6 został stworzony, aby pomóc Ci działać energetycznie i intuicyjnie. Pełnowymiarowe tarcze JOG wyświetlają pozycję ścieżki, dzięki czemu można instynktownie manipulować muzyką. Dodatkowo, gdy używasz tarcz wraz  nowymi funkcjami DDJ-FLX6, możesz naprawdę urozmaicić swój miks. Na przykład, możesz brzmieć jak profesjonalny DJ bitewny, używając zupełnie nowej funkcji Jog Cutter do tworzenia różnorodnych dźwięków scratch, po prostu przesuwając pokrętło jog do tyłu i do przodu. Nie musisz umieć skreczować, a nawet nie musisz dotykać crossfadera. Dzięki funkcji Sample Scratch, (od niedawna w rekordbox), możeszpobierać dźwięki przypisane do samplera i ładować je na decki. Oznacza to, że możesz skreczować sample, a nawet używać ich wraz z funkcją Jog Cutter. Pamiętaj, że masz do dyspozycji cztery kanały, więc możesz odtwarzać ścieżki na deckach 1 i 2, a następnie zacząć skreczować sample na 3 i 4.

 

Zauważyłeś, że DDJ-FLX6 ma zupełnie nowy wygląd? Jest to pierwsza jednostka Pioneer DJ wydana w nowym, ciemnoszarym matowym wykończeniu, a jej tarcze jog mają unikalny design, który uzupełnia estetykę.

 

Aby używać DDJ-FLX6 z rekordbox, pobierz najnowszą wersję oprogramowania. Aby używać urządzenia z Serato DJ Pro, pobierz najnowszą wersję oprogramowania i skorzystaj z dołączonych voucherów na pakiet FX Pack i Pitch 'n Time DJ Expansion Pack, aby odblokować te dodatkowe funkcje.

 

Całkowicie nowa funkcja Merge FX: dynamicznie przechodź z jednego utworu na drugi

Dodaj dramaturgię do swoich miksów i łatwo mieszaj różne style muzyczne dzięki tej zupełnie nowej funkcji. Bez względu na BPM lub tonację następnej ścieżki, możesz stworzyć ekscytujące przejście, kiedy tylko chcesz. Po prostu naciśnij pokrętło, aby włączyć efekt, a następnie obróć je, aby rozpocząć budowanie napięcia w muzyce. W zależności od wybranego wzoru efektu, wysokość ścieżki może zacząć rosnąć, podczas gdy samble werbla jest wyzwalany w krótszych odstępach czasu, aż będziesz gotowy do "upuszczenia" następnego utworu.

 

Do wyboru jest osiem, wstępnie zdefiniowanych wzorów Merge FX (cztery, jeśli używasz Serato DJ Pro) - plus możesz używać także własnych ustawień. Jeśli miksujesz w rekordbox, przekonasz się, że wszystko można dostosować. Wybierz jeden z 41 typów efektów w czterech kategoriach, które składają się na jeden efekt Merge FX (Build FX, Build Sample, Release FX, Drop Sample) i łącz je, aby utworzyć ponad 9000 różnych wzorów. Możesz zapisać osiem własnych wzorów i użyć przycisku FX Select na urządzeniu, aby przywołać je, gdy chcesz wykonać unikalny miks.

 

Jog Cutter: Stwórz profesjonalnie brzmiące efekty scratch - jedną ręką

Włącz Jog Cutter, a po poruszeniu tarczą Jog, profesjonalny efekt scratch zostanie zastosowany do ostatniego Hot Cue lub pozycji odtwarzania, której użyłeś na tym decku. Dostępnych jest 10 różnych wzorów skreczowania i możesz przełączać się między nimi, po prostu przesuwając pozycję głowicy odtwarzania, pokazaną na wyświetlaczu tarczy jog. Gdy zdejmiesz rękę z tarczy jog, ścieżka będzie nadal odtwarzana normalnie z pozycji Hot Cue.

 

Pełnowymiarowa tarcza jog z wyświetlaczem pozycji ścieżki: miksuj intuicyjnie

Regulacja wysokości tonu oraz skreczowanie są naturalne i intuicyjne, dzięki dużym tarczom Jog w DDJ-FLX6. Są one tego samego rozmiaru, co we flagowym odtwarzaczu CDJ-3000! Każda z nich jest również wyposażony w wyświetlacz, więc możesz mieć oko na pozycję otwarzania danego utworu.

 

Sample Scratch: dodaj ulubione sample do miksu

Sample Scratch to zupełnie nowy tryb padów w rekordbox, który umożliwia wybieranie dźwięków przypisanych do samplera i ładowanie ich na decki. Jeśli chcesz stworzyć remiks na żywo lub po prostu dodać trochę świeżej tekstury do swojej muzyki, możesz scratchować swoimi ulubionymi dźwiękami. Jeśli używasz Serato DJ Pro, możesz użyć Scratch Bank do wyzwalania sampli, uderzając w Pady Funkcyjne kontrolera.

 

Plug and Play z rekordbox i Serato DJ Pro: Po prostu podłącz i miksuj

Dzięki wbudowanej karcie dźwiękowej i obsłudze funkcji DJ Performance w rekordbox i Serato DJ Pro, wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć DDJ-FLX6 kablem USB do laptopa i możesz rozpocząć DJ-owanie. Nie potrzebujesz do tego płatnego planu subskrypcji. Kontroler DJ jest również wyposażony w klucze licencyjne (vouchery) do pakietu FX i Pitch 'n Time DJ Expansion Pack dla Serato DJ Pro, dzięki czemu możesz wykazać się dodatkową kreatywnością używając tych dodatków.

Nowa estetyka: Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają na urządzeniu w nowym stylu Pioneer DJ

Układ elementów sterujących w DDJ-FLX6 jest podobny do tego z flagowych urządzeń Pioneer DJ (CDJ + DJM), dzięki czemu możesz grać intuicyjnie. Jednak ten kontroler DJ wprowadza świeży wygląd, z ciemnoszarym matowym wykończeniem i przeprojektowanymi kołami JOG, które wyróżnią Twoją konfigurację.

Specyfikacja: DDJ-FLX6

 

Kompatybilne oprogramowanie DJ

rekordbox

Serato DJ Pro

Pasmo przenoszenia

20 Hz – 20 kHz

Sygnał/szum

104 dB

Całkowite Zniekształcenia Harmoniczne

0.004%

Gniazda połączeniowe

 

Wejścia

MIC x 1 (1/4-inch TS jack)

Wyjścia

MASTER x 1 (RCA x 1)

BOOTH x 1 (RCA x 1)

HEADPHONES x 2 (1/4-inch stereo jack x 1, 3.5-mm stereo mini jack x 1)

USB

USB (Type B) x 1

Zasilanie

DC 5V

Pobór mocy

500 mA

Maksymalne wymiary 

676.0 x 345.7 x 68.7 mm

Masa

3.8 kg

Akscesoria

Instrukcja obsługi

Serato Pitch 'n Time DJ (voucher)

Serato FX Pack (voucher)

Przewód USB

 

EAN: 4573201242181