Opinie o Nas

Pioneer DJM-S11-SE Sklep Pioneer DJ Polska ** Zamów 22 7470291 **

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pioneer DJ
 • Kod producenta: 4573201242167
 • Dostępność: Na zamówienie
  Czas realizacji: przewidywana dostępność - październik
 • szt.
 • 9 199,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Pioneer DJM-S11-SE - Limitowana wersja DJM S11 SE nawiązująca do legendarnego DJM-909

Wejdź na najwyższy level jakości, dzięki znakomitym funkcjom w DJM-S11-SE

Najnowszy, dwukanałowy battle dj mixer od Pioneer DJ. DJM-S11-SE to nawiązanie do legendy Pioneer DJM-909

EAN: 4573201241870

 

GŁÓWNE FUNKCJE PIONEER DJM-S11-SE:

 • 4.3-calowy dotykowy wyświetlacz
 • innowacyjna funkcja Smooth Echo
 • Funkcja Deck 3/4 Control
 • Odświeżony design, większe pady i mniejsze opóźnienia
 • Funkcja Scratch Bank
 • Wysokiej jakości audio
 • Ulepszony MAGVEL FADER PRO
 • 22 wbudowane efekty Beat FX
 • Bezpośrednie połączenia USB
 • Plug & play z rekordbox i Serato DJ Pro - bez klucza licencji
 • Mapowanie MIDI dla innych programów DJ

 

Nowy mikser DJM-S11-SE, 2 kanały, dotykowy ekran, obsługa 4 decków, współpraca z Serato DJ Pro oraz rekordbox.

Przenieś swoje mixy na najwyższy poziom z Pioneer DJM S11. To profesjonalny, 2-kanałowy mikser typu battle dla 4 decków, który wprowadza ogrom innowacyjnych ulepszeń do poprzednika DJM S9. Oferuje także najnowsze i niesamowite funkcje, które pomogą Ci komfortowo integrować się ze środowiskiem Serato DJ PRO oraz rekordbox.

Podczas skreczu i mashupowania na żywo, każda sekunda jest ważna. Teraz masz możliwość poświęcić szczególną uwagę swoim kompozycjom pracując z DJM-S11, dzięki 4,3-calowemu dotykowemu wyświetlaczowi, który dostarcza pełne spektrum potrzebnych informacji oraz ma możliwość personalizacji. Przeglądaj utwory, sprawdzaj tempo i czas odtwarzania, obserwuj wave'formy oraz dynamicznie aranżuj muzykę, dzięki dotykowym funkcjom efektowym TouchFX. Dotykowo działa również kontrola MIDI, więc klikając w ekran możesz sterować wieloma funkcjami. Wszystko to skutkuje tym, iż Pioneer DJ DJM-S11 to centrum Twojego setupu DJ.

 

Pioneer DJM-S11 - Battle mixer do skreczowania podczas DJ'skich bitew

Dostarcz swoim słuchaczom ogromu dźwięków, dzięki dodatkowym funkcjom tego mixera. Teraz już zawsze będziesz na prowadzeniu podczas dj'skich bitew. DJM-S11 daje Ci możliwość odtwarzania jednocześnie 4 ścieżek, dzięki Deck 3/4 Control. Dodatkowe tracki pojawiają się na wyświetlaczu, dzięki czemu możesz przeglądać i ładować ścieżki, korygować EQ, zapinać pętle, wyzwalać Hot Cue i wiele wiele więcej. Jeśli działasz w środowisku Serato DJ Pro, możesz przenosić ścieżki z Decka 1 na 4 i z Decka 2 na 3 bez przerwy w muzyce, co pozwala zwolnić główne kanały i przygotować się do puszczenia następnego utworu. Możesz także włączyć sterowanie Dual Deck, aby użyć jednego suwaka lub pokrętła do manipulowania ścieżkami załadowanymi do decków 1 i 3 lub 2 i 4. Oznacza to, że możesz scratchować na dwóch utworach jednocześnie, dodawać efekty i kontrolować głośność.

Poza świetnym designem, zauważysz także... różnicę w jakości dotyku w stosunku do DJM-S9. Pady są zdecydowanie większe, a fader typu magvel został wzmocniony, aby zapewnić Ci lepszą kontrolę i stabilność przy skreczu. Dostrzegłeś nowe funkcje sterujące? Dostępnych jest szereg nowych atrakcji, w tym Smooth Echo - nowy efekt, który możesz łatwo uruchamiać, gdy przesuniesz suwaki lub klikniesz w pady przypisane jako wyzwalacze.
Jakość dźwięku również zyskała nowy wymiar, dając wyraźne, mocne brzmienie, które odzwierciedla każdy niuans Twojego miksu.

 

Spersonalizuj swojego Pioneer DJM-S11-SE pod siebie.

Jako DJ, jako artysta jesteś indywidualnością - to samo osiągniesz w DJM-S11 dzięki możliwości personalizacji. DJM--S11 został sstworzony, abyś mógł grać tak, jak lubisz. Wbudowany hub USB umożliwia bezpośrednie połączenie z odtwarzaczami CDJ i DDJ--XP2. Pracuje kompatybilniue z Serato DJ Pro i rekordbox bez instalacji i wprowadzania licencji - po prostu podłącz i graj. Chcesz użyć innej aplikacji ? Każdy suwak, potencjometr i przycisk można w pełni mapować za pomocą MIDI.


Jeśli szukasz bardzo wyjątkowego stylu, wybierz wersję DJM-S11-SE. Ta limitowana nawiązuje do stylu z klasycznego DJM-909, kultowego mixera z 2004 roku, który do dziś pozostaje ulubieńcem purystów.

 

4.3-calowy dotykowy wyświetlacz: kontroluj najważniejsze informacje i uruchamiaj efekty dotykowo

Zaoszczędź bezcenne sekundy potrzebne do przeniesienia spojrzenia z miksera na laptopa i z powrotem. Kolorowy ekran dotykowy o wysokiej liczbie klatek na sekundę w DJM S11 pokazuje wszystko, od przebiegu utworu do informacji o BPM, dzięki czemu możesz patrzeć wyłącznie na mikser i skoncentrować się na tym, co robią Twoje ręce lub spojrzeć w górę, aby zobaczyć, jak tłum reaguje na Twój występ. Jest idealny do przeglądania utworów i można go personalizować, dzięki czemu możesz ustawić preferowany układ elementów.

Chcesz wyrazić siebie na nowe sposoby? Przełącz się na ekran Touch FX i możesz sterować dwoma efektami w tym samym czasie, przesuwając jednym palcem po powierzchni ekranu, podczas gdy druga ręka używa crossfadera lub padów funkcyjnych. Możesz zapisać cztery ulubione zestawy efektów i ich parametrów, a następnie natychmiast przywołać je w różnych scenariuszach, np. Podczas walki, mashupów czy gry w klubie.

Touch MIDI oferuje cztery strony zapisanych ustawień, które umożliwiają sterowanie funkcjami oprogramowania DJ skiego bez dotykania laptopa. Elementy sterujące można również mapować na niestandardowe MIDI, co umożliwia dostosowanie ustawień do własnego stylu.


Smooth Echo - nowość na rynku: Wyzwalaj echo automatycznie dzięki padom i suwakom

Przypisz efekt Smooth Echo do wybranych elementów sterujących, np. suwaka lub pada. Następnie, gdy włączysz Smooth Echo za pomocą dedykowanego przycisku, echo zostanie wyzwolone, gdy tylko poruszysz odpowiednią kontrolką. Dzięki zmiennym parametrom efektu ta nowa funkcja nigdy wcześniej niespotykana na mikserze DJ2 daje Ci możliwość tworzenia dźwięków, które wcześniej były trudne do osiągnięcia.

 

Innowacyjna funkcja Deck 3/4 Control: Odtwarzaj na raz cztery utwory i mashup'uj na żywo

Chcesz wpakować więcej dźwięków do swoich miksów? Odtwarzaj do czterech ścieżek jednocześnie dzięki Deck 3/4 Control, niespotykanej wcześniej funkcji, która oferuje dwa dodatkowe decki, dostępne za pośrednictwem ekranu dotykowego. Te dodatkowe decki obejmują szereg elementów sterujących, takich jak EQ, Hot Cues, pitch bend i wiele innych, dzięki czemu tworzenie wielu ścieżek na żywo jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Używając Serato DJ Pro, będziesz mieć dostęp do dwóch potężnych dodatkowych funkcji. Dzięki Deck Move możesz zmienić przypisanie ścieżek z decka 1 do 4 i decka 2 do 3 bez przerywania dźwięku. Pozwala to zwolnić główne decki, abyś był gotowy do rozpoczęcia odtwarzania następnego utworu lub skratchowania nowego sampla. A kiedy włączysz sterowanie Dual Deck, możesz dostosować głośność i parametry efektów dla dwóch decków jednocześnie lub scratchować dwie ścieżki jednocześnie.


Scratch Bank - Szybki dostęp do biblioteki dźwięków z Serato DJ Pro

Dzięki nowemu trybowi padów funkcyjnych: Scratch Bank, możesz natychmiast załadować sample scratchów z czterech banków, które przypisałeś w Serato DJ Pro, po prostu dotykając padu. Możesz załadować je także z określonego punktu początkowego.
Aktywuj tryb Combo Pad w Serato DJ Pro, aby używać do czterech różnych trybów padów jednocześnie (dwa tryby na kanał, cztery pady na tryb) i łączyć więcej funkcji.

 

Najwyższa jakość dźwięku: zaskocz słuchaczy perfekcyjną liniowością dźwięku

DJM--S11 kryje w sobie szereg wysokiej jakości technologii audio, które zapewniają, że każdy szczegół Twojego występu będzie słyszalny głośno i wyraźnie. Dzięki studyjnej jakości, 64--bitowemu miksowaniu i przetwarzaniu ditheringu wewnątrz procesora DSP, a także układowi zegara o niskim jitterze i 32--bitowemu wysokiej jakości przetwornikowi D/A w sekcji wyjścia głównego, mikser zapewnia jakość odziedziczoną po DJM--900NXS2.


Innowacyjny MAGVEL FADER PRO: Idealny do skreczu!

Jeśli podobał Ci się crossfader w DJM--S9, pokochasz ulepszoną wersję w DJM--S11. Poprawiliśmy odczucie jakie daje MAGVEL FADER PRO i sztywność osi mocowania gałki w kierunku pionowym o 30 procent. Oznacza to, że możesz scratchować z większą pewnością, a twardsza powłoka wokół obszaru crossfadera zmniejsza zużycie panelu górnego -- zachowując świeży wygląd miksera.


Nowy BeatFX z 22 efektami: Dodaj siebie do swoich mixów

Dopraw swoje sety wszystkimi piętnastoma efektami Beat FX z DJM--S9, a także siedmioma nowymi, w tym Channel Fader Pitch i Helix. Możesz natychmiast aktywować efekty zapisane w czterech bankach FX i edytować je za pomocą ekranu dotykowego, kiedy tylko chcesz. Używając jednego z tych efektów, możesz również wyzwolić do sześciu kolejnych z oprogramowania DJ--skiego, aby stworzyć dźwięki, których tłum nigdy wcześniej nie słyszał.


Łączność USB

Nie ma potrzeby używania zewnętrznego huba USB. Po prostu podłącz kontrolery DJ i inne urządzenia do podwójnych portów USB--A, aby używać ich w swoich miksach. Możesz podłączyć dwa CDJ, aby korzystać z trybu HID, a mikser zawiera dwa porty USB--B, dzięki czemu możesz podłączyć dwa laptopy jednocześnie, aby płynnie przełączać się między dwoma DJami.


Podłącz i graj oraz kontroluj poprzez MIDI: Serato DJ Pro i rekordbox za FREE

DJM--S11 to urządzenie odblokowujące oprogramowanie rekordbox -- zapewniając bezpłatne korzystanie z trybu Performance -- i umożliwiając sterowanie DVS po podłączeniu go do komputera z uruchomioną aplikacją. Możesz także bezpłatnie korzystać z programu Serato DJ Pro w trybie plug--and--play -- nie ma potrzeby aktywowania klucza licencyjnego. W zestawie otrzymasz także voucher na pakiet rozszerzeń Serato Pitch 'n Time DJ. A dzięki zaawansowanemu mapowaniu MIDI możesz przypisać każdy przycisk i pokrętło do sterowania różnymi funkcjami w innym oprogramowaniu dla DJ--ów.
1, 2, 3: Według badań przeprowadzonych przez AlphaTheta Corporation. Funkcje Smooth Echo i Deck 3/4 Control również oczekują na opatentowanie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA PIONEER DJM-S11-SE:

OPROGRAMOWANIE rekordbox
Serato DJ Pro
PASMO PRZENOSZENIA 20 Hz - 20000 Hz (USB, LINE, MIC, AUX)
SYGNAŁ SZUMY 115 dB (USB)
105 dB (LINE)
90 dB (PHONO)
80 dB (MIC)
90 dB (AUX)
CAŁKOWITE ZNIEKSZTAŁCENIA HARMONICZNE 0,003% (USB)
0,005% (LINE)
WEJSCIA LINE x2 (RCA)
PHONO x2 (RCA)
MIX x1 (XLR & 1/4 TRS jack)
AUX x1 (RCA)
WYJŚCIA MASTER x2 (XLR, RCA)
BOOTH x1 (1/4 TRS jack)
SŁUCHAWKOWE x2 (1/4 TRS jack, 3.5mm mini stereo jack)
ZŁĄCZA USB USB (Typ A) x2
USB (Typ B) x2
ZASILANIE AC 100 - 240V, 50 Hz / 60 Hz
POBÓR MOCY 34 W
WYMIARY 267 x 452,2 x 107,9 mm
MASA 5,2 kg
AKCESORIA W ZESTAWIE Przewód zasilający
Przewód USB
Fader bumpers (Ax4, Bx2)
Voucher na dodatek do Serato DJ Pro (Pitch'n'Time DJ)

Pioneer DJM-S11-SE - Limitowana edycja najnowszego battle mixera do skreczowania Pioneer DJM-S11, nawiązująca do legendarnego miksera Pioneer DJM-909!

PRODUCENT: PIONEER DJ

MODEL: DJM-S11-SE Limited

EAN: 4573201242167