Opinie o Nas

Pioneer XPRS-12 | Autoryzowany sklep Pioneer DJ Polska | ** Zamów tel. 22 7470291 **

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pioneer DJ
 • Kod producenta: 4573201240552
 • Dostępność: Na zamówienie
  Czas realizacji: 1-14dni
 • szt.
 • 4 299,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).



WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Pioner XPRS-12 - 12" aktywna kolumna Pioneer

Naturalna ekspresja

Aktywne głośniki PA z serii XPRS są kompaktowe i przenośne, a jednocześnie zapewniają dużą moc. Zapomnij o skomplikowanych konfiguracjach i splątanych kablach, ponieważ ten system oferuje proste, plug-and-play. Technologia Pioneer Pro Audio i zastosowanie wzmacniaczy Powersoft zapewnia niezawodność i energooszczędność głośników mobilnych, dzięki czemu są odpowiednie dla wszystkich gatunków muzycznych i środowisk.

Kompaktowy 12-calowy głośnik XPRS12 * wypełnia dynamiczny, naturalny dźwięk dzięki swoim obudowom ze sklejki i wysokiej jakości głośnikom.

* XPRS12 sprzedawany jest indywidualnie jako pojedynczy głośnik.

Naturalny, pełnozakresowy dźwięk

15-milimetrowa brzozowa szafka z twardego drewna, 12-calowy ferrytowy przetwornik LF i 1,75-calowy przetwornik ciśnienia membrany tytanowej zapewniają naturalny, pełnozakresowy dźwięk o niskich zniekształceniach, nawet przy dużych głośnościach.

Wzmacniacze klasy Powersoft

Moduły wzmacniacza klasy D firmy Powersoft wytwarzają moc wyjściową 2400 W (szczytową) lub 1200 W (ciągłą). Korekcja współczynnika mocy (PFC) zmniejsza zużycie energii, zapewniając stałą wydajność we wszystkich środowiskach.

Rura akustyczna AFAST

Technologia AFAST Pioneera Pro Audio drastycznie redukuje fale stojące, które mogą wytłumić odpowiedź w zakresie od niskiego do średniego. Rura akustyczna w obudowie pochłania tylko fale stojące, zwiększając niską do średniej charakterystykę częstotliwościową.

4 tryby EQ

Dostosuj się do różnych gatunków i środowisk za pomocą obrotowego przełącznika z tyłu głośnika, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do 4 trybów EQ: Płaski, Bass +, Mowa i Klin.

 • Flat : neutralna produkcja źródła dźwięku.
 • Bass + : wzmacnia bas w przypadku imprez z muzyką dance.
 • Mowa : tworzy wyraźne dźwięki wokalne na seminaria i przemówienia.
 • Klin : zmniejsza niskie częstotliwości, aby uzyskać bardziej zrównoważony dźwięk, jeśli używasz głośnika jako monitora podłogowego.

Zaawansowana ochrona

Głośnik XPRS12 jest wyposażony w funkcje chroniące sterowniki, wzmacniacz i źródło zasilania w module wzmacniacza - zapewniając spokój, spójny dźwięk wysokiej jakości i wydłużając żywotność systemu dźwiękowego.

1. Zabezpieczenie wzmacniacza
 • Ograniczenie termiczne: odcina, aby zapobiec przegrzaniu.
 • Przekroczenie prądu wyjściowego: zmniejsza głośność wyjścia głośnika do bezpiecznego poziomu w przypadku przekroczenia prądu wyjściowego.
2. Ochrona głośników
 • Usunięcie przesunięcia DC: wyłącza się, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom, jeśli głośnik ulegnie uszkodzeniu.
 • Stacjonarna ochrona wysokiej częstotliwości: chroni głośnik przed głośnymi impulsami, takimi jak sprzężenie zwrotne.
 • Ogranicznik napięcia wejściowego: Pik i RMS.
 • Ogranicznik napięcia wyjściowego: oddzielnie tnie LF i sterowniki ściskające, gdy osiągnie swój szczyt.
3. Ochrona zasilania
Ochrona przeciwprzepięciowa sieci prądu przemiennego: chroni przed skokami napięcia.

Dioda LED stanu z przodu szafki ma 3 ustawienia - zasilania, ogranicznika lub wyłączenia - dając opcjonalne wizualne odniesienie do statusu głośnika.

Elastyczna łączność

Zbalansowane gniazda combo XLR / TRS i niesymetryczne połączenie RCA oznaczają, że można jednocześnie podłączyć mikrofon i inne urządzenia, takie jak miksery poziomu liniowego lub przenośne odtwarzacze audio. 2 zbalansowane wyjście XLR pozwala na łatwe podłączenie do innych głośników i subwooferów.

Obrotowy róg

Dostosuj się do dowolnej przestrzeni z rogami, które mogą się obracać o 90 stopni i zapewniasz dyspersję 90 x 60 stopni, co zapewnia elastyczność montażu głośnika w pionie i poziomie.

Wybierz konfigurację

Ustaw głośnik w kształcie klina jako monitor składany na scenie, użyj punktów mocowania, aby przymocować go do sufitu lub ściany, lub ustaw gniazdo do montażu na słupie prosto lub pochylone do 7 stopni, aby kierować dźwięk dokładnie tam, gdzie chcesz.

Zaprojektowany dla drogi

Wytrzymała obudowa ze sklejki brzozowej utrzymuje głośnik PA w bezpiecznym miejscu, a starannie ułożone rękojeści ciężko pracują przy transporcie i konfiguracji.

Automatyczne dopasowanie zasilania

Podłącz serię XPRS w dowolne miejsce na świecie - w tym miejsca z generatorami lub tymczasowymi źródłami zasilania. Będą wykrywać i dostosowywać się do napięcia bez obniżania jakości dźwięku.

 

SPECYFIKACJA

Typ głośnika 12-calowy aktywny głośnik pełnozakresowy
Charakterystyka systemu Pasmo przenoszenia (-10 dB) 50 Hz do 20 kHz
Dyspersja (H x V) 90 ° x 60 ° (obrotowe)
Maksymalna wartość SPL (maksimum @ 1m / 1w) 135 dB
Częstotliwość podziału 2,0 kHz
Wzmacniacz Typ wzmacniacza Klasa D
Moc znamionowa Maks. 2400 W / 1200 W cd. (LF800 W / HF400 W)
Złącza wejściowe 2x XLR / TRS Combo (zrównoważony), 2x RCA (niezbalansowany)
Impedancja 10 kΩ
Złącza wyjściowe 2x wyjście XLR (zbalansowane) 
1x wyjście XLR mieszane (zbalansowane)
Głośnik Sterownik LF 12-calowy stożek ferrytowy LF
Sterownik HF 1.75-calowy neodymowy przetwornik ciśnienia z membraną tytanową
Załącznik Nie bas-refleks
koniec Odporna na uderzenia, czarna, półmatowa faktura
Uchwyt 2 (po obu stronach)
Gniazdo na biegun Gniazdo 35 mm (wielokierunkowe 0 ° / 7 °)
Punkt mocujący 12x M10
Ochrona Zabezpieczenie wzmacniacza Ograniczenie termiczne, wyłączenie nadmiernej temperatury, przekroczenie napięcia wyjściowego
Ochrona kierowcy Usuwanie przesunięcia DC, stacjonarne głośne sygnały wysokiej częstotliwości, ogranicznik napięcia wejściowego (Peak / RMS)
Zabezpieczenie jednostki energetycznej Podstawowa ochrona przeciwprzepięciowa sieci prądu przemiennego, Zabezpieczenie nadprądowe sieci prądu przemiennego
Jednostka zasilająca / inne Obsługiwane napięcia 100 V (50 Hz / 60 Hz) / 110 V do 240 V (50 Hz / 60 Hz)
Pobór energii 167 W
Wymiary (szer. X wys. X gł.) 380 x 647 x 398 mm 
(15 x 25,5 x 15,7 cala)
Waga 23,1 kg (50,9 funta)