Opinie o Nas

Reloop SPIN - gramofon przenośny z odbiornikiem Bluetooth i USB

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Reloop
 • Kod producenta: 4043034164375
 • Dostępność: Na zamówienie
 • szt.
 • 900,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Reloop SPIN - gramofon przenośny z odbiornikiem Bluetooth i USB

 

Reloop SPIN jest przenośnym gramofonem, który gwarantuje mobilną zabawę gdziekolwiek tylko zechcesz. Gramofon jest wyposażony we wszystko czego potrzebujesz i specjalnie zoptymalizowany pod kątem scratchowania. SPIN w komplecie posiada 7’’ slipmatę oraz 7’’ płytę winylową ze specjalnie przygotowaną ścieżką z samplami do scratchowania i beatami dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych artystów.

Streamowanie bluetooth Twojej muzyki i bezpośrednie nagrywanie na pendrive USB: Technologia The Bluetooth Audio Streaming, daje możliwość streamowania muzyki lub beatów do SPIN’a – w ten sposób gramofon staje się głośnikiem twojego smartphona. Dzięki funkcji nagrywania USB jest możliwość nagrywania Twojego występu w formacie MP3, bezpośrednio do pendrive USB. W ten sposób możesz również zgrać swoje płyty do formatu cyfrowego.

Zintegrowany głośnik i wszechstronne możliwości podłączenia: Na lewym panelu gramofonu znajduje się głośnik, aby odsłuchiwać płyt w drodze bez używania słuchawek, co również sprawia, że ćwiczenie scratchów jest łatwiejsze. Dzięki wejściu AUX, możesz podłączyć kilka gramofonów lub innych urządzeń odtwarzających. Dzięki temu możesz z łatwością rozpocząć sesję scratchowania z przyjaciółmi.

Idealny do mobilnego scratchowania: Na górnym panelu znajduje się przełącznik prędkości (33 1/3, 45 i 78 rpm). Proste ramię daje większą stabilność może i zostać zadokowane w specjalnym zamku podczas transportu. Zastosowana wkładka ma wspaniałą zdolność trackingową i trzyma się płyty bardzo mocno, nawet przy szybkim scratchowaniu. Dokładny 45 mm crossfader ma unikalny kształt a dzięki technologii podwójnej szyny jest wyjątkowo trwały. Co więcej, można go zamontować po obu stronach talerza, zwyczajnie wybierz swoją stronę.

Rozszerzone możliwości regulacji i obsługi: Na górnym panelu znajdziesz przycisk Start/Stop jak również kontrole Pitch w zakresie +/- 20% do dokładnego ustawiania. Regulacja tonów służy do ustawienia dźwięku niskich częstotliwości do twoich wymagań. Głośność AUX i wyjście Master/Headphone może być regulowane przez oddzielne potencjometry. W środku znajdziesz również adapter do 7’’ płyt.

Ciesz się swoimi płytami w drodze: SPIN jest niesamowicie przenośny, nie tylko ze względu na swój kształt i gabaryty ale również dzięki funkcji zasilania. Możesz zasilić SPIN’a na różne sposoby: Standardowym zasilaczem USB (5 V, 2 A, nie ma w zestawie), Power bankiem USB lub bateriami. Baterie można włożyć od spodu i są sprzedawane oddzielnie. Diody LED informują Ciebie o statusie urządzenia. Pokrywa chroni gramofon przed kurzem a dzięki rączce SPIN może być przenoszony jak walizka. Gumowe nóżki gwarantują stabilność. Dzięki połączeniu gramofonu z mikserem oraz szerokiej łączności, SPIN jest idealny dla miłośników winyli jak również dla scratchujących artystów czy aspirujących DJ-ów.

Zawiera aplikację Super Spin Duck Looper: Z każdym zakupem SPIN’a DJ Babu i The Beat Junkies Institute of Sound dodaje za darmo kopię ich aplikacji Super Spin Duck Looper.

Cechy

 • Przenośny gramofon dla miłośników winyli i scratchujących artystów
 • Mobilna zabawa gdziekolwiek jesteś
 • W pudełku: 7’’ płyta winylowa do scratchowania, zainstalowany 45 mm crossfader oraz wkładka, zintegrowany głośnik, odbiornik bluetooth audio, funkcja nagrywania USB, slipmata, pokrywa.
 • Streaming Bluetooth audio: bezprzewodowe przesyłanie muzyki do urządzenia
 • Nagrywanie USB: bezpośrednie nagrywanie do urządzenia Pendrive USB
 • Możliwość zgrywania płyt winylowych do formatu cyfrowego
 • Zintegrowany głośnik
 • 3 prędkości odtwarzania
 • Stabilne ramię z zamkiem do transportu
 • Wkładka z niesamowitą zdolnością trackingową
 • Crossfader z możliwością montażu po obu stronach gramofonu
 • Łatwe ładowanie baterii przez zasilacz lub power bank (sprzedawane oddzielnie)
 • Regulacja Pitch +/- 20 %
 • Regulacja niskich częstotliwości
 • Regulacja głośności AUX i Master/headphone
 • Adapter do płyt 7’’
 • Gumowe nóżki absorbujące drgania
 • W zestawie 7’’ płyta winylowa, zainstalowana wkładka, slipmata, pokrywa, adapter PUCK, instrukcja w j. ang., aplikacja Super Spin Duck Looper