Opinie o Nas

RODE Vlogger Kit Universal

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Rode
 • Kod producenta: 698813007271
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 630,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

RODE Vlogger Kit Universal - Kompletny, mobilny zestaw do tworzenia filmów / vlogów / podcastów.

 

RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl

 

RODE Vlogger Kit Universal - Główne cechy zestawu:

 • Mikrofon kierunkowy zapewnia idealny odbiór dźwięku oraz redukcję szumów tła
 • Oświetlenie MicroLED zapewnia ponad cztery godziny pracy na jednym ładowaniu
 • Trójnożny statyw RODE Tripod 2 do użytku ręcznego lub statycznego
 • Kulowa głowica statywu zapewnia dokładne pozycjonowanie aparatu
 • Całkowicie metalowy uchwyt z gumowymi uchwytami do telefonów o szerokości od 65 mm do 85 mm
 • W zestawie podwójny uchwyt na zimną stopkę

 

RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl

 

RODE Vlogger Kit Universal zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać profesjonalne rezultaty podczas filmowania za pomocą telefonu komórkowego z gniazdem słuchawkowym 3,5 mm.

RODE Videomicto łączy się bezpośrednio z urządzeniem, zapewniając wyraźny, czysty, kierunkowy dźwięk dla każdej aplikacji.

RODE SmartGrip pewnie zabezpiecza urządzenie w miejscu, zapewniając stabilne nagrywanie i bezproblemowo łączy się ze Tripod 2 do użytku ręcznego lub stołowego, a RODE MicroLED zapewnia doskonałe oświetlenie wszystkich zdjęć.

Zestaw Universal Vlogger Kit jest dostarczany z podwójnym mocowaniem zimnej stopki DCS-1 do szybkiego i łatwego montażu zarówno VideoMicro, jak i MicroLED, a także uchwytem amortyzującym Rycote Lyre i osłoną przeciwwietrzną WS9 do filmowania na zewnątrz iw niekorzystnych warunkach pogodowych.

 

 

Zestaw RODE Vlogger Kit Universal zawiera:

 

RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl
Mikrofon Videomicro Kabel SC7 Osłona WS9 Uchwyt przeciwstrząsowy Uchwyt telefonu Statyw
RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl
Oświetlenie MicroLED Uchwyt na filtry 8 kolorowych filtrów Uchwyt na zimną stopkę Kabel USB-C Instrukcja obsługi ENG

 

 

 

Specyfikacja mikrofonu RODE Videomicro:

 • Typ mikrofonu - Ciśnieniowo gradientowy
 • Aktywna elektronika - Konwerter impedancji JFET
 • Kapsuła - 0.50"
 • Charakterystyka kierunkowa - nerka
 • Pasmo przenoszenia - 100 Hz – 20 kHz
 • Maksymalny poziom - SPL 140 dB SPL (przy 1 kHz, 1% THD - obc. 1 KΩ)
 • Czułość: -33.0 dB / 1 Volt/Pascal (22.00 mV przy 94 dB SPL) +/- 2 dB przy 1 kHz
 • Równoważny poziom szumu (A-ważone) 20 dB - A
 • Zasilanie - Z aparatu – min. 3V
 • Waga - 42 g
 • Wymiary - 21 mm x 21 mm x 80 mm (wys. x szer. x gł.)
 • Wyjście - jack 3.5 mm
 • Gwar - 1 rok z bezpłatnym wydłużeniem do 2 lat po rejestracji na stronie producenta
RODE Videomicro - Sklep avpartner.pl

 

 

Specyfikacja oświetlenia RODE MicroLED:

RODE Vlogger Kit Universal - Sklep avpartner.pl

 

 • połączenie: USB Type-C
 • Czas pracy na baterii (minuty):
 • Maksymalna jasność: do 52
 • Wysoka jasność: do 75
 • Średnia jasność: do 105
 • Niska jasność: do 255
 • Low Brightness: Up to 255
 • Maksymalna jasność: 300
 • Wysoka jasność: 230
 • Średnia jasność: 160
 • Niska jasność: 60
 • Zasilanie: 5V DC, 2A
RODE Vlogger Kit Universal - Zobacz film prezentujący zestaw:

 

 

RODE Vlogger Kit Universal - Zestaw do filmowania z mikrofonem, oświetleniem i statywem.
Producent: RODE
Model: Vlogger KIT Universal
EAN: 698813007271