Opinie o Nas

AKAI MPC Studio 2 Kontroler do produkcji muzycznej

 • Добавить рецензию:
 • Производитель: Akai
 • Код производителя: 694318024898
 • Наличие: Dostępny
 • szt.
 • 1,059.00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

AKAI MPC Studio 2

 

Akai Professional przedstawia nowe MPC Studio – wyjątkowe rozwiązanie do produkcji i nagrywania nowoczesnej muzyki, które zapewnia nowoczesny i głęboki poziom kontroli nad procesem produkcji. Wraz z programem MPC 2 dla komputerów Mac i PC, MPC Studio oferuje kompletny pakiet dla nowoczesnego beatmakera i producenta muzycznego.

 

Główne cechy MPC Studio:

 • Kompletny system MPC z osprzętem i oprogramowaniem MPC2 Desktop DAW dla komputerów Mac i PC,
 • 16 dynamicznych padów RGB MPC z aftertouch,
 • Przypisywalny pasek dotykowy dla dynamicznej ekspresji,
 • Kolorowy ekran LCD zapewniający dynamiczne informacje zwrotne,
 • Kultowy workflow MPC, w tym Quantize, Note Repeat i 16 Levels,
 • MPC 2 Software z pakietem efektów wokalnych, wtyczki instrumentalne MPC i ponad 100 wtyczek od AIR Music Tech.

 

Funkcje i sterowanie MPC:

W sercu MPC Studio znajduje się 16 znanych na całym świecie pełnowymiarowych, dynamicznych padów, z podświetleniem RGB i aftertouch. Pady pozwalają na precyzyjną grę i nagrywanie rytmów, dźwięków i akordów z dokładną wizualną prezentacją poziomów velocity i grup padów.
Nowy, przypisywalny pasek dotykowy wzbogaci każde wykonanie o odświeżającą ekspresję. Dodaj artykulację do instrumentów smyczkowych i gitar, dodaj modulację lub pitch-bend do syntezatora, obsługuj Note Repeat dla hi-hatów, werbli, efektów i itp. Przypisywalny pasek dotykowy szybko stanie się twoim ulubionym narzędziem podczas występów i produkcji muzyki.

W pełni kolorowy wyświetlacz LCD gwarantuje, że użytkownicy będą mogli śledzić każdy twórczy moment dzięki dynamicznym wizualnym informacjom zwrotnym. Przewijaj nazwy ścieżek, presety instrumentów wtyczkowych, przeglądaj kategorie, monitoruj wartości parametrów podczas ustawiania efektów lub przycinania sampli. Kolorowy wyświetlacz LCD usprawnia pracę, pozwala tworzyć bez odrywania wzroku od kontrolera, w skupieniu na muzyce. Poruszaj się po sesjach dużych i małych dzięki specjalnym przyciskom transportu oraz przyciskom Locate dla oszczędności czasu i precyzyjnego określania lokalizacji.

 

Inspiracja i integracja z oprogramowaniem MPC

Program DAW dla komputerów Mac i PC, MPC2 jest rdzeniem systemu MPC Studio. Możecie spodziewać się kultowego workflow MPC i funkcji, które stały się filarami nowoczesnej produkcji muzycznej; precyzyjnego samplowania, groove’u, swingu i kwantyzacji, wszystko z profesjonalnym i solidnym sekwencjonowaniem MIDI oraz aranżowaniem. Oprogramowanie MPC2 może być również uruchomione jako wtyczka VST w dowolnym programie DAW, co otwiera nowy świat dźwiękowych możliwości.

Zanurz się w kolekcji instrumentów wtyczkowych MPC, która zawiera 8 silników instrumentów wtyczkowych z szerokim wyborem inspirujących brzmień i tekstur. Syntezator AIR Hype posiada ponad 1500 światowej klasy presetów, w tym m.in. ambientowe piano, szarpane smyczki, atmosferyczne pady, kłujące syntezatory i wiele więcej. Ten inspirujący syntezator jest dla ciebie punktem wyjścia w każdym gatunku, dla każdego feelingu i brzmienia. Obok Hype’a znajduje się grupa starannie przygotowanych emulacji instrumentów takich jak: AIR Mellotron, Solina oraz Odyssey firmy WayOutWare. Wtyczki te wiernie odtwarzają kilka najbardziej kultowych brzmień syntezatorowych/klawiszowych z nowoczesnym interfejsem graficznym i sterowaniem dla niemal nieograniczonych możliwości brzmieniowych.

Nagrywaj, edytuj i miksuj perfekcyjny wokal za pomocą zestawu insertowych wtyczek wokalnych firmy AIR. Kolekcja zawiera Vocal Tuner, narzędzie o wysokiej mocy do automatycznej korekcji wysokości dźwięku wokalu, Vocal Doubler, generator nakładania warstw i dublowania dźwięku, jak również Vocal Harmonizer, procesor do natychmiastowego tworzenia 4-głosowej harmonii. Dodawaj i twórz ekscytujące dropy i przejścia dla dowolnego projektu muzycznego dzięki szerokiemu wyborowi wtyczkowych efektów insertowych, takich jak m.in. AIR Half Speed, Stutter, Granulator – wszystko doskonale zintegrowane z przypisywalnym kontrolerem w postaci paska dotykowego.