Opinie o Nas

Pioneer VM-70

 • Добавить рецензию:
 • Производитель: Pioneer DJ
 • Код производителя: 4573201242273
 • Наличие: Przedsprzedaż
 • szt.
 • 889.00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Pioneer VM-70 - Aktywny monitor odsłuchowy

Monitor VM-50 generuje czysty dźwięk z szybko narastającym, mocnym basem. Głośnik można dostroić w taki sposób, aby pasował do charakterystyki każdego pomieszczenia, dzięki czemu idealnie nada się on zarówno do odtwarzania klubowych brzmień za konsoletą didżeja, jak i zapewni płaską charakterystykę częstotliwościową podczas tworzenia muzyki w domu lub profesjonalnym studiu.

 

"Czysty dźwięk o niskim poziomie zniekształceń z szybko narastającym basem: Odtwarzanie dźwięku w klubowym stylu"

 

 

Wysokiej jakości komponenty

Aby zagwarantować szerokie pasmo odtwarzania dźwięku każdy głośnik z serii VM został wyposażony w wzmacniacz klasy D z procesorem DSP o częstotliwości próbkowania 96 kHz. Jego wysokie parametry pracy zapewniają niski poziom zniekształceń i dynamiczny dźwięk. Sztywna aluminiowa przednia ścianka o grubości 4 mm dodatkowo tłumi pogłosy i drgania, zapewniając dźwięk autentyczny dla oryginalnego źródła.

Pioneer VM-50

 

 

Pioneer VM-50

Membrany głośnika niskotonowego z włókna aramidowego i akcelerator basów Vortex

Membrany głośnika niskotonowego z włókna aramidowego zapewniają wyjątkowe uderzenie, którego doświadczysz w zakresie basów oraz niskich i średnich częstotliwości. Nowo opracowane membrany są o 30 procent lżejsze niż konwencjonalne membrany aramidowe wyściełane papierem, dzięki czemu są one mocniejsze i zapewniają większą głębię dźwięku. Akcelerator basów Vortex gwarantuje, że dźwięk niższej jakości jest zwarty i wolny od niepożądanych drgań, ponieważ żebra w porcie bas refleks umożliwiają swobodny przepływ powietrza z głośnika, zapewniając czysty dźwięk.

 

Tuba stałokierunkowa

Dźwięki o średnich i wysokich częstotliwościach są generowane dynamicznie dzięki tubie stałokierunkowej, która również tworzy szeroką, jednolitą przestrzeń odsłuchową. Kształt tuby i krawędź głośnika niskotonowego są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby płaska częstotliwość odtwarzania była bez problemu przekierowywana do głośnika wysokotonowego, pozwalając na uzyskanie naturalnego dźwięku.

Pioneer VM-50

 

 

Łatwe dostosowanie dźwięku do pomieszczenia

 

 

 

Kontrola procesora DSP

Wszystkie głośniki z serii VM charakteryzują się płaskim dźwiękiem, aby zapewnić naturalne brzmienie muzyki. W celu ułatwienia ustawienia wyjścia i znalezienia dźwięku idealnie pasującego do Twojego pomieszczenia każdy głośnik posiada możliwość ustawienia procesora DSP. Na tylnym panelu znajdują się 2 gałki: Low EQ i High EQ. Nawet nie mając ich w zasięgu wzroku możesz ustawiać je intuicyjnie w 4 różnych pozycjach, co daje 16 łatwych do zastosowania ustawień EQ,. Wybierz ustawienie, które brzmi najlepiej za konsoletą didżeja lub przy produkcji muzyki w domu lub studiu, w zależności od kształtu, wielkości i materiałów pomieszczenia.

 

 

LOW EQ

Użyj tego ustawienia, aby wyregulować intensywność basów w zależności od położenia głośnika i rodzaju dźwięku, czy to za konsoletą didżeja czy przy produkcji muzyki.

L1: ROOM 1 – ustawienie redukujące basy (6 dB HPF przy 63 Hz) stosuje się gdy głośnik znajduje się blisko ściany lub gdy nie chcesz słuchać mocnych basów, np. późno w nocy.
L2: FLAT – płaska częstotliwość dla naturalnego dźwięku. Jest to najpopularniejsze ustawienie stosowane przy produkcji muzyki w pomieszczeniu poddanym obróbce akustycznej.
L3: ROOM 2 – ustawienie zwiększające intensywność basów (podbicie o 2,5 dB przy użyciu charakterystyki dzwonowej przy 50 Hz) stosowane dla uzyskania dodatkowego uderzenia, np. na dużej przestrzeni.
L4: CLUB BASS – większa moc basów (podbicie o 5 dB z użyciem charakterystyki dzwonowej przy 50 Hz i podbicie o 2 dB z użyciem charakterystyki dzwonowej przy 200 Hz) dla uzyskania klubowego brzmienia. To ustawienie stosuje się w celu uzyskania maksymalnego poziomu basów, np. na imprezach.

HIGH EQ

Użyj tego ustawienia, aby wyregulować intensywność wysokich dźwięków w zależności od położenia głośnika i rodzaju dźwięku, czy to za konsoletą didżeja czy przy produkcji muzyki.

 

H1: ROOM 1 – ustawienie zmniejszające głośność wysokich częstotliwości (redukcja o 3 dB z użyciem charakterystyki z szeroką półką od 3,5 kHz do 12 kHz) stosowane gdy w pomieszczeniu generowany jest pogłos, a wysokie częstotliwości przytłaczają.
H2: FLAT – płaska częstotliwość dla naturalnego dźwięku. Jest to najpopularniejsze ustawienie stosowane przy produkcji muzyki w pomieszczeniu poddanym obróbce akustycznej.
H3: ROOM 2 – ustawienie zwiększające głośność wysokich częstotliwości (podbicie o 3 dB z użyciem charakterystyki z szeroką półką przy 7 kHz) stosowane jest do generowania jaśniejszych dźwięków w pomieszczeniu lub w przestrzeni, w której wysokie tony wydają się być nieobecne.
H4: BRIGHT TREBLE – ustawienie zapewniające bardziej wyraźny dźwięk (dzięki podbiciu o 1,5 dB z użyciem charakterystyki dzwonowej przy 4 kHz i podbiciu o 3,5 dB z użyciem charakterystyki dzwonowej przy 8 kHz), dzięki któremu można zidentyfikować ścieżki poszczególnych instrumentów muzycznych. Dzięki temu wyraźniej na przykład słychać zarysy brzmienia gitar, czyneli, trąbek itp.

Pioneer VM-50 Pioneer VM-50

 

Pioneer VM-50

Odświeżony, profesjonalny wygląd

Zupełnie nowy wygląd sześciokątnej aluminiowej ścianki przedniej zapewnia efekt świeżości, a także lepszą jakość dźwięku oraz wytrzymałość. Redukuje niepożądane wibracje, zmniejszając poziom zniekształceń, a osłona ochronna głośnika wysokotonowego pozwala zmniejszyć ryzyko uszkodzenia membrany wysokich częstotliwości. Szczotkowana powierzchnia pokryta wykończeniem Alumite zapewnia głośnikom profesjonalny wygląd pasujący do urządzeń z serii Pioneer DJ.

 

 

Pioneer VM-70 - Dane techniczne:

 

Najważniejsze funkcje

Typ Dwudrożny głośnik aktywny Bi-amp
Głośnik wysokotonowy 1" (25 mm) z miękką jedwabną kopułką
Woofer 6.5" (165 mm) z aramidowym stożkiem
Automatyczny tryb czuwania tak
Co jest w pudełku
 • VM-70 x 1 (nie są sprzedawane jako para)
 • Kabel zasilający x 1
 • Podkładki pod nóżki × 1 (4 szt. / 1 arkusz)
 • Środki ostrożności dotyczące użytkowania
 • Instrukcja obsługi
 • Gwarancja (dla niektórych regionów)

 

Specyfikacje

Szerokość 229 mm
Wysokość 341 mm
Głębokość 212 mm
Ciężar 7,7 kg
Maksymalne ciśnienie akustyczne 112 dB
Wyjście wzmacniacza
 • Klasa D z DSP 96 kHz
 • LF: 70 W / 4 Ω
 • HF: 30 W / 4 Ω
Zakres częstotliwości od 37 Hz do 36 kHz Hz
Impedancja 10 kΩ
Wysoki korektor 4 programy do wyboru
Niski korektor 4 programy do wyboru
Częstotliwość rozgraniczania 3 kHz
Zasilanie AC 100-240 V, 50 Hz / 60Hz
Obudowa Bas refleks
Materiał obudowy Laminat winylowy MDF
Materiał płyty rezonansowej HIPS z płytą aluminiową o grubości 4 mm

 

Złącza

Wejścia
 • XLR/TRS combo × 1 (zbalansowane)
 • RCA x 1 (unbalanced input)

 

 

Porównaj specyfikacje serii VM:

  Pioneer VM-50 Pioneer VM-70 Pioneer VM-80
  VM-50 / VM-50-W VM-70 VM-80
Głośnik niskotonowy 5,25" (133 mm)
z aramidowym stożkiem
6" (165 mm)
z aramidowym stożkiem

8" (203 mm)
z aramidowym stożkiem

Szerokość 198 mm 229 mm 267 mm
Wysokość 300 mm 341 mm 400 mm
Głębokość 265 mm 312 mm 325 mm
Waga 5,5 kg 7,7 kg 9,7 kg
Zakres 40 Hz - 36 kHz 37 Hz - 36 kHz 34 Hz - 36 kHz
Max SPL 107 dB 112 dB 115 dB
Wzmacniacz

Klasa D z DSP 96 kHz

LF: 30 W / 4 Ω

HF: 30 W / 4 Ω

Klasa D z DSP 96 kHz

LF: 70 W / 4 Ω

HF: 30 W / 4 Ω

Klasa D z DSP 96 kHz

LF: 90 W / 4 Ω

HF: 30 W / 4 Ω

 

 

Pioneer Monitory VM