Opinie o Nas

Solid State Logic SSL VHD+ PRE 500

  • szt.
  • 3 090,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

SSL VHD+ PRE 500 - moduł preampu

SL VHD Pre 500 to niezwykle wszechstronyy preamp uznanej marki SSL. Świetnie sprawdza się zarówno przy nagrywaniu różnego rodzaju sygnałów, jak i przy przetwarzaniu dźwięku podczas miksu. Preamp SSL, dzięki technologii Super Analogue, pomoże uzyskać niezwykle czyste brzmienie lub pozwoli zwiększyć możliwości harmoniczne w trybie VHD (Variable Harmonic Drive). Co więcej, delikatne nasycenie trybu VHD rzutuje na zwiększenie ilości ciepła w brzmieniu. Natomiast większe nasycenie dźwięku przekłada się na wzrost distortion sygnału.

Preamp SSL VHD PRE 500

Model preampu z oznaczeniem VHD dla popularnego na całym świecie formatu 500 sprawia, że wyjątkowo wszechstronna technologia przedwzmacniacza oparta na VHD, znana z flagowej konsolety SSL Duality jest dostępna również dla mniejszych studiów.

SOLID STATE LOGIC

Firma znana z kultowych urządzeń takich jak Stereo Bus Compressor Module 500, Solid State Logic, jest wiodącym światowym producentem analogowych i elektronicznych konsol audio. Firma zajmuje się również tak zwanymi narzędziami kreatywnymi, które okazują się być nieocenioną pomocą przy produkcji filmów, muzyki i wideo. W chwili obecnej istnieje ponad 3000 studiów, w który znalazły się urządzenia marki SSL. Cechy charakterystyczne, dzięki którym SSL zyskało sobie przychylność wśród konsumentów, to przede wszystkim niezrównana jakość dźwięku, przemyślana ergonomia, zachwycająca automatyzacji i międzynarodowy system wsparcia. Co więcej, siedziba SSL, w 1969 roku którą założył Colin Sanders, bardzo urosła od czasu swojego powstania. Dziś jest to wielki na 15 akrów park technologiczny. Dzięki temu bezkonkurencyjne zasoby technologiczne SSL działają w prawdziwie unikalnym środowisku, dla którego zadowolenie klienta stoi na pierwszym miejscu.