Opinie o Nas

Tierra Canyon 16 Summing Mixer TAKE 2

 • szt.
 • 13 900,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

Tierra Canyon 16 Summing Mixer TAKE 2 - 16-kanałowy analogowy sumator

Nasz 16-kanałowy analogowy mikser sumujący

Dźwięk będzie przechodził przez oddzielne obwody, zapewniając pożądaną analogową barwę i zapierający dech w piersiach wymiar przestrzenny twojego miksu.
Jego transformatory są bezbłędnie kalibrowane podczas procesu produkcyjnego, aby zaoferować krystaliczną odpowiedź na dźwięk poprzez dostarczenie zdefiniowanych basów, łagodnie brzmiących tonów średnich i czystej góry.

Blend: proces równoległy

Canyon 16 Summing Mixer wyposażony jest w INSERT, przez który możesz podłączyć do szyny miksera dowolny efekt, jaki tylko przyjdzie ci do głowy, korektor, kompresor…

Jednak to jeszcze nie koniec zabawy. Dzięki regulacji BLEND możesz ustawić stosunek sygnału surowego do przetworzonego. Pozwoli Ci to na wykonywanie operacji takich jak kompresja równoległa, co zapewni spójność miksów bez utraty nawet odrobiny energii i wygody.

Odejdź od komputera

Czy Twoje miksy wydają się „małe” w porównaniu z tymi, które robią najlepsi realizatorzy? Jesteś we właściwym miejscu.
Canyon zaoferuje ci jakość, której każdy poszukuje w świecie analogowym, zapewniając twojemu sygnałowi wzbudzenie parzystych harmonicznych, liniowe zniekształcenia fazowe i wymiar przestrzenny, który można znaleźć tylko w sferze analogowej.

Zhumanizuj swoje miksy

Wszyscy uwielbiamy zalety cyfrowego świata, ale czasami rezultaty okazują się zimne i oddalone.
Dlatego też Canyon 16 Summing Mixer wniesie do wynikowego dźwięku takie poczucie pierwiastka ludzkiego i autentyczności, że już nigdy nie będziesz chciał eksportować ścieżek w komputerze.

Bezpośredni dostęp do szyny miksera

Czy uważasz, że 16 kanałów to za mało dla twoich miksów? Żaden problem!
Poprzez port MIX IN/OUT twojego miksera sumującego Canyon 16 będziesz mógł połączyć ze sobą kilka Canyonów, do 48 kanałów łącznie w tej samej szynie miksera. Rozszerz możliwości swojego nowego analogowego nabytku dla najbardziej wymagających miksów.

Czy potrzebujesz więcej powodów, aby go przetestować?  Tu masz 10

Produkowany ręcznie z ❤ ️ w Madrycie

Aby zagwarantować prawidłowy przepływ elektronów w sygnale analogowym, zastosowaliśmy najlepsze komponenty z montażem przewlekanym zamiast maszynowo montowanych zminiaturyzowanych elementów. W ten sposób redukujemy do minimum tarcie elektronów, aby poprawić reakcję termiczną urządzeń i uniknąć szumów tła.

Transformator Triad Magnetics®

Każdy Canyon 16 Summing Mixer wyposażony jest w oryginalny transformator Triad Magnetics® do zasilania stopnia mocy, zapewniając w ten sposób bardziej stabilny, precyzyjny i trwały rezultat, bez generowania żadnego rodzaju szumów.

Mierniki VU

Każdy mikser sumujący Canyon 16 zawiera również dwa doskonałe mierniki VU, dzięki którym można dokładnie kontrolować poziomy wzmocnienia sygnału analogowego.

Pozłacane złącza

Kiedy mówimy o prawdziwym ProAudio, wszystkie ogniwa łańcucha nagrywania mają fundamentalne znaczenie. Pozłacane złącza gwarantują najlepsze połączenie a także całkowity brak szumów kontaktowych. Prawdziwa biżuteria w twoich rękach.

Wykonany z litego drewna wiśniowego

Jeden obraz wystarczy za tysiąc słów. Dlatego chcieliśmy, abyś już po samym wyglądzie wiedział, że twój Canyon 16 Summing Mixer ma zadatki na mistrza. Wykończenie ciepłymi i wytrzymałymi panelami z naturalnego drewna czereśniowego, pochodzącego ze zrównoważonego leśnictwa, zapewnia lepszą izolację cieplną i zaskakującą estetykę. Technologia i sztuka w doskonałej symbiozie.

Lekki i wytrzymały

Budując nasze produkty z aluminium, zapewniamy im najwyższą trwałość, lekkość, odporność na korozję i izolację termiczną. Poza tym aluminium jest łatwo przetwarzalnym metalem, który zawsze zachowuje swoje właściwości, co pozwala unikać nadmiernego wykorzystywania surowców. To ma sens, prawda?

Opakowanie z paulowni

Pomimo swojej lekkości drewno paulownia (lub kiri) jest bardzo odporne na uderzenia i skręcanie. Dzięki temu możemy chronić twoje urządzenie i zmniejszyć emisję zanieczyszczeń podczas procesu wysyłki. Jest również bardzo odporne na wilgoć, idealne do ochrony urządzeń. Z drugiej strony, paulownia jest najszybciej rosnącym drzewem, co czyni ją bardzo zrównoważoną opcją.

Naznaczony przez ogień

Chcemy, abyś używał swojego miksera sumującego Canyon 16 intensywnie przez dziesiątki lat. Z tego powodu przednie i tylne panele są grawerowane laserowo, co pozwala uniknąć usunięcia lub uszkodzenia sitodruku na metalu lub drewnie z upływem czasu.

Poświadczona autentyczność i jakość

Wraz z Canyon 16 Summing Mixer otrzymasz Certyfikat Autentyczności i Jakości, własnoręcznie opieczętowany i podpisany, który zawiera wyniki pomiarów technicznych przeprowadzonych na urządzeniu podczas naszej szczegółowej kontroli jakości. Dokładność, przejrzystość i 5-letnia gwarancja.

Jedno urządzenie, jedno drzewo

Nie tylko tworzymy najlepsze produkty, lecz także dbamy o środowisko. Dlatego zobowiązujemy się, że w zamian za każde sprzedane urządzenie zasadzimy drzewo. Możesz je odwiedzić, kiedy tylko chcesz!

SPECYFIKACJA

 • Wyjście liniowe: Maksymalny poziom wyjściowy: +26 dBu 0,1% THD,
 • Zniekształcenia: 20 dBu, poniżej 0,05% w zakresie od 40 Hz do 10 kHz,
 • Charakterystyka częstotliwościowa: 20 Hz – 20 kHz, (-0,5 dB),
 • Zniekształcenia harmoniczne: Wyjście 20 dBu, 60 Hz 0,03%, 1 kHz 0,01%,10 kHz 0,05%,
 • Szum tła (szumy własne): Poniżej 100 dBu,
 • Stosunek sygnał/szum (SNR): Większy lub równy 105 dBu,
 • Kanały: 16 kanałów mono z indywidualną regulacją głośności i panoramy,
 • Źródło zasilania: 2 konfigurowalne ustawienia źródła napięcia na tylnym panelu: 110 V AC 60 Hz i 220 V AC 50 Hz,
 • Zakres temperatur roboczych: Od 0º do 40º C,
 • Bezpiecznik źródła zasilania: 500 mA