Opinie o Nas

Pioneer XDJ-XZ

  • szt.
  • 11 399,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Pioneer XDJ-XZ - Profesjonalny kontroler DJ dla rekordbox i Serato DJ Pro.

XDJ-XZ | XDJ XZ to bardzo nowoczesny, wszechstronny system DJ-ski, idealny na imprezy, do baru, klubu lub do prywatnego studia. Gdziekolwiek go zabierzesz, XDJ-XZ zapewnia wszystkie funkcje potrzebne do wykonania każdego DJ-skiego zadania!

Ten 4-kanałowy system ma profesjonalny układ - dzięki temu poczujesz się tak, jakbyś korzystał z naszej standardowej konfiguracji NXS2 dla klubów. A dzięki elastycznej obsłudze mediów możesz wybierać spośród różnych sposobów działania. Animuj swoje mixy za pomocą 14 profesjonalnych efektów z sekcji Beat FX i 6 Sound Color FX, a także uruchamiaj funkcje specyficzne dla oprogramowania za pomocą 16 wielokolorowych padów. Doskonały dźwięk gotowy do gry w klubie i szereg zaawansowanych funkcji są zawsze na wyciągnięcie ręki dzięki solidnie zbudowanej jednostce.

KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI XDJ-XZ


1. Sterowanie zoptymalizowane pod kątem profesjonalnych osiągów
Poczuj się, jakbyś grał na naszej profesjonalnej konfiguracji NXS2 i wykorzystaj wszystkie potrzebne funkcje. Pełnowymiarowe tarcze JOG umożliwiają pracę na najwyższym poziomie i profesjonalne scratche, a kolorowy wyświetlacz na środku wyświetla najważniejsze informacje o utworze. Dodaj wyrazu dzięki sekcji efektów: 14 Beat FX i 6 Sound Color FX.

 

2. Wsparcie dla różnych źródeł
XDJ-XZ daje Ci wolność wyboru tego jak grasz. Podłącz pamięć USB z utworami przeanalizowanymi wcześniej w programie rekordbox lub podłącz swój komputer PC/MAC i użyj naszego oprogramowania rekordbox dj. Możesz nawet miksować utwory bezpośrednio z biblioteki rekordbox przez Link Export więc nie musisz eksportować swoich playlist na pamięć USB. Chcesz miksować także muzykę z zewnętrznych urządzeń? Podłącz gramofony, samplery lub inne źródła do kanału 3 i 4. A jeśli chcesz grać z Serato DJ Pro, wkrótce będzie to możliwe po aktualizacji oprogramowania konsoli na początku 2020 roku.

 

3. Wysokiej jakości brzmienie
Rozbujaj publiczność perfekcyjnym brzmieniem swoich miksów. Możesz precyzyjnie wyregulować brzemienie dzięki 3-pasmowemu korektorowi wyjścia Master. Masz także do dyspozycji 3-pasmowe korektory każdego wejścia mikrofonowego. Nie martw się także o irytujące sprzężenia zwrotne - dzięki funkcji Feedback Reducer zostaną one automatycznie wyeliminowane.

 

4. Pro DJ Link dla zewnętrznych urządzeń
XDJ-XZ jest pierwszą konsolą typu all-in-one, która wspiera Pro DJ Link. Możesz podłączyć zewnętrzne urządzenia, jak na przykład odtwarzacze CDJ do kanału 3 i 4 i synchronizować ich muzykę ze swoim mixem. Możesz także przeglądać na ekranie XDJ-XZ utwory z pamięci USB podłączonej do innej jednostki.

 

5. Dotykowy ekran i wyświetlacze w tarczach JOG
Używaj 7-calowego ekranu dotykowego i kolorowych wyświetlaczy w tarczach JOG aby zawsze mieć na oku najważniejsze informacje o utworach. Dzięki temu możesz łatwiej skupić się na samym miksowaniu.

 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Oprogramowanie rekordbox dj
Serato DJ Pro (po aktualizacji na początku
2020 roku)
Pasmo przenoszenia 20 Hz do 20 kHz (USB, LINE, AUX, MIC)
Sygnał/szum 114 dB (USB)
103 dB (LINE)
90 dB (PHONO)
96 dB (AUX-LINE), 90 dB (AUX-PORTABLE)
81 dB (MIC)
Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0.003% (USB)
0.005% (LINE)
0.017% (PHONO)
Wejścia / wyjścia

Wejścia:

LINE x 2 (RCA)
PHONO x 2 (RCA)
AUX x 1 (RCA)
MIC x 2 (XLR & 1/4-inch TRS jack)

Wyjścia:

MASTER x 2 (XLR x 1, RCA x 1)
BOOTH x 1 (1/4-inch TRS jack)
PHONES x 2 (1/4-inch stereo phone jack x 1,
3.5-mm stereo mini jack x 1)
SEND x 1 (1/4-inch TS jack)

USB:

USB (Typ A, 5 V/1 A) x 2
USB (Typ B) x 1

Inne:

LINK x 3 (LAN 100Base-TX)

Wymiary 878.0 x 466.1 x 118.4 mm
Waga 13.0 kg
Akcesoria Przewód zasilający
Przewód USB
Karta licencji rekordbox dj

Producent:

Pioneer

Kod producenta:

Pioneer XDJ-XZ

EAN:

4573201241764