Opinie o Nas

Softube Console 1 MKII

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Softube
 • Kod producenta: 7350075650185
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 2 190,00 zł 1 700,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Console 1, mikser nowej generacji, główny punkt studia bazującego na DAW. Sprzęt pozwala na szybkie przełączanie się pomiędzy ścieżkami, regulację bramki, EQ, kompresora i in. Oprogramowanie Console 1 daje Ci brzmienie klasycznej konsolety Solid State Logic.

Nagradzane oprogramowanie Console 1 łączy szybką i intuicyjną obsługę miksera cyfrowego ze wspaniałym brzmieniem klasycznego miksera analogowego. Dlatego nazywany go „mikserem nowej generacji” – oferuje nowe, znacznie ulepszone podejście do miksowania na komputerze.
Console 1 nie jest kontrolerem DAW, czy nawet kontrolerem wtyczki. To osobny mikser sprzętowo-programowy, który działa w parze z programem DAW.

Obsługa
Użyj jednego z przycisków wyboru ścieżki na sprzęcie, aby wybrać ścieżkę, na której chcesz pracować. Następnie użyj fizycznych pokręteł i przycisków, aby regulować dołączoną bramkę, korektor, kompresor, filtry górno-/dolnozaporowe, transjent sharper i symulację zniekształceń konsolety analogowej. Wybierz ścieżkę, kręć gałkami. Wybierz inną ścieżkę, pokręć gałkami – tak właściwie wygląda obsługa Console 1.
Każdy parametr ma odpowiadające mu sprzętowe pokrętło lub przycisk. Liczba ścieżek jest nieograniczona, zamiana parametrów może zostać zautomatyzowana, a wszystkie Twoje ustawienia są zapisywane w projekcie DAW w celu ich całkowitego przywołania.

Brzmienie
Dołączony do Console 1 pakiet to symulacja Solid State Logic SL 400 E – jednej z najbardziej klasycznych i powszechnie używanych analogowych konsolet na świecie, stworzonej przez Softube. Symulacja Softube została szczegółowo zbadana przez ekspertów Solid State Logic, którzy ją oficjalnie zatwierdzili. Tor sygnałowy zawiera pożądany korektor E 242 z czarnymi pokrętłami, klasyczny kompresor, ekspander/bramkę i filtry górno-/dolnozaporowe z kanału SL 4000 E.
Dołączyliśmy symulację harmonicznych, zniekształceń i nieliniowości uzyskiwanych z przesterowania konsolety SL 4000 E, możesz więc ją mocno wysterować w celu uzyskania tego trochę zabrudzonego i zwartego brzmienia, z którego słynie SL 4000 E. Dodaliśmy także Softube Transient Shaper, który nie jest częścią konsolety SL 4000 E ani żadnego innego analogowego urządzenia.

Pozostałe możliwości brzmieniowe
Aby rozszerzyć dostępną paletę brzmieniową, można dokupić osobno Solid State Logic XL 9000 K–Series for Console 1, a w przygotowaniu są symulacje innych pożądanych konsolet analogowych. Tymi kanałami można zastępować SL 4000 E na wszystkich ścieżkach lub tylko na kilku wybranych, można nawet mieszać i łączyć pojedyncze sekcje zgodnie z własnymi preferencjami – na przykład użyć bramki XL 9000 K jako części kanału SL 4000 E.

Co więcej, każdy kanał można indywidualnie dostosowywać, dodając inne wtyczki Softube (również sprzedawane osobno). Więc jeśli na przykład na konkretnej ścieżce wolisz nasz kompresor Tube-Tech CL 1B od dołączonego SSL SL 4000 E, po prostu zamień kompresory i zacznij pracować z CL 1B jako elementem Console 1. To samo dotyczy sekcji bramki i EQ.

Wizualizacja
Okno miksera Console 1 – On-Screen Display – daje idealne, szczegółowe wizualne informacje zwrotne wybranych ustawień kanału. Na dole okna wyświetlane są mierniki poziomów aktualnie wybranego banku (nieograniczona liczba banków, każdy zawierający 20 kanałów). Ale uzyskuje się także mnóstwo wizualnych informacji zwrotnych ze sprzętu. Okrągłe diody wskazują pozycję pokręteł, mierniki wyświetlają poziomy wejściowe i wyjściowe oraz redukcję wzmocnienia bramki i kompresora. Aby doświadczyć bardziej analogowego miksowania, po prostu wyłącz On-Screen Display i użyj swoich uszu! Nie zgubisz się.

Połączenie z DAW
Po zainstalowaniu na komputerze Console 1 w folderze z wtyczkami Twojego programu DAW pojawi się stosownie nazwana wtyczka – Console 1. Kiedy jest ona włączona w insercie ścieżki, w szynie lub na kanale aux, dźwięk jest przesyłany do miksera Console 1 i z powrotem. DAW i Console 1 to osobne systemy, ale są połączone wtyczką Console 1. W celu uzyskania kontroli nad całym miksem zalecamy włączenie wtyczki Console 1 na wszystkich ścieżkach, szynach i kanałach aux projektu DAW.

Specjalne dodatki
Poza podstawowymi funkcjami takimi jak Solo, Mute i Phase Invert system oferuje kilka dodatkowych funkcji ułatwiających pracę nad miksem, kontrolowanych z poziomu sprzętu Console 1. Obejmują one możliwość grupowania wybranych lub wszystkich kanałów w celu jednoczesnej regulacji ustawień dla całej grupy i zmianę kolejności sekcji efektów. Można kopiować ustawienia z jednego kanału do drugiego, lub tylko wybranych sekcji toru danego kanału. Można także zastosować kompresję równoległą i przesłać zewnętrzny sygnał do kluczowania kompresora lub bramki. Można zapisywać i przywoływać presety dla całych torów sygnałowych kanałów lub osobnych sekcji kanału. On-Screen Display można włączać i wyłączać przy pomocy specjalnego przycisku na sprzęcie.

History to po prostu funkcja „cofnij”, która pozwala na cofnięcie się w czasie i anulowanie wszystkich dokonanych regulacji parametrów. Niewiele programów DAW oferuje funkcję „cofnij” dla ustawień wtyczek, a w Console 1 jest to możliwe.

W skrócie

 • Nowe, ulepszone podejście do miksowania w DAW,
 • Szybka i intuicyjna obsługa, analogowe brzmienie,
 • Ścisła integracja sprzętowo-programowa systemu,
 • W zestawie symulacja Solid State Logic SL 4000 E,
 • Współpraca z praktycznie każdym programem DAW na systemie Mac OS lub Windows,
 • Nieograniczona liczba ścieżek,
 • Korektor parametryczny, kompresor, bramka, transient sharper, filtry dolno-/górnoprzepustowy oraz harmoniczne/zniekształcenia,
 • Dostosowywanie kanału do indywidualnych potrzeb przez dodawanie dowolnej wtyczki Softube,
 • z korektorem lub procesorem dynamiki.