Opinie o Nas

Płatności


 

 

 

W zależności od sposobu wysyłki, wartości zamówienia i własnych preferencji możesz wybrać jeden z dostępnych sposobów płatności:
  Płatność na konto

93 114020620000351281001001- numer zostanie przesłany także w wiadomości mailowej po złożeniu zamówienia ( dokonując przelewu z konta zagranicznego potrzebny ci będzie także ten numer : SWIFT : BREXPLPWXXX

Konto bankowe zgłoszone jest do  wykazów podmiotów zarejestrowanych jako podatnicy VAT, niezarejestrowanych oraz wykreślonych i przywróconych do rejestru VAT. 

SPRAWDŹ - Kliknij

W tytule należy wpisać swój indywidualny numer zamówienia ID, który otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty. Przelewu należy dokonać w terminie 10 dni od dnia potwierdzenia przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji; jeśli dokonanie przelewu w tym terminie nie jest możliwe, prosimy o niezwłoczny kontakt z Działem Handlowym.

  Płatność w sklepie

Dotyczy odbioru w sklepie stacjonarnym firmy AV Partner. Na miejscu można zapłacić gotówką, kartą lub podpisać wniosek kredytowy. Realizacja zamówienia rozpocznie się po jego potwierdzeniu przez Bank.

Czas realizacji zamówienia obejmuje czas potrzebny na przygotowanie przesyłki. Kupujący jest zobowiązany zapłacić cenę końcową, będącą wynikiem ceny zakupu.

Towar odbierasz w naszym sklepie przy ul. Szumiących Traw 2B Lok. A . 

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek - Piątek: 09.00 - 18.00

 

Płatność kartą platniczną / kredytową

lub bezpośrednio z konta

bankowego, System płatności blik, PayU

Transakcja realizowana jest we współpracy z systemem PayU. Ta forma płatności dostępna jest jedynie w momencie składania zamówienia na naszej stronie. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez PayU.

 

  Płatność za pobraniem

Pieniądze za zamówienie należy przekazać kurierowi w momencie dostawy przesyłki. Kurier nie pobiera kwoty większej niż 6000 zł brutto. W przypadku takiego zamówienia można resztę kwoty przelać na podany powyżej numer konta lub poczekać na kontakt Handlowca w celu ustalenia dogodnego sposobu płatności. Realizacja zamówienia rozpocznie się po jego potwierdzeniu przez AV Partner.

 


  Płatność w systemie Ratalnym 
 
   
Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.
Przekonaj się jakie to proste:
  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu

- kliknij aby dowiedzieć się więcej

AVP Sp. z o. o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

 

 

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.
Przekonaj się jakie to proste:

  • masz możliwość nabycia wybranych towarów/usług przed czasem niezbędnym do zgromadzenia potrzebnych środków finansowych
  • kupując upragniony towar/usługi na raty, oszczędności możesz przeznaczyć na inny cel
  • możesz kupić towar/usługę lepszej jakości lub droższy
  • kredyty na raty przez Internet to wygodna forma dokonania zakupów online​

- kliknij aby dowiedzieć się więcej

AVP Sp. z o. o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.