Opinie o Nas

Dostawy

 

 ODBIÓR W SKLEPIE AV Partner  WYSYŁKA KURIEREM InPost  PACZKOMATY INPOST
     
 Koszt dostawy 0 zł   Koszt dostawy od 0 zł (zakup powyżej 500 zł )  Koszt dostawy od 0 zł (zakup powyżej 500 zł )

Odbiór towaru może nastąpić w tym samy dniu kiedy dokonujesz zamówienia w sklepie. Po złożeniu zamówienia obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów odnośnie odbioru. Towar można odebrać w godzinach pracy sklepu:

Pon. - Pt. 09.00 - 18.00

Sb. - 11:00 - 13:00

 

Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny* od momentu wysyłki z magazynu w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Szacowany czas dostawy wynosi 48 godzin od momentu wysyłki z magazynu w zależności od wybranej formy płatności.

Jeśli wybierzesz tę opcję dostawy, swoją przesyłkę będziesz mógł odebrać przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w ponad 1300 punktach odbioru w Paczkomatach Inpost w całej Polsce

 

ODBIÓR W SKLEPIE AV PARTNER - Towar zamówiony w sklepie internetowym avpartner.pl  można odebrać bezpłatnie w sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ul. Szumiących Traw 2B Lok. A  sprawdź (google maps) 
W tym celu należy w momencie składania zamówienia zaznaczyć odbiór osobisty. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór w sklepie nie dłużej niż 5 dni roboczych od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru. Po upływie tego czasu zamówienie zostanie anulowane. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać zamówienia w tym okresie poinformuj o tym operatora, lub wpisz uwagi w momencie składania zamówienia. Zarezerwujemy dla Ciebie towar w magazynie, a do sklepu dostarczymy dzień przed zadeklarowaną datą odbioru.
Przy odbiorze towaru musisz podać dane dotyczące zamówienia (numer zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego).

WYSYŁKA KURIEREM obsługiwana jest przez firmy INPOST PACZKOMATY. 
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami. W przypadku gdy masa całkowita towaru nie przekracza 30 kg kurier ma obowiązek dostarczyć paczkę "do drzwi". Dla towarów których waga przekracza 30 kg zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 25 zł.

 

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

ODBIÓR W PACZKOMATACH INPOST jest dostępny dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 5 dni roboczych od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

 

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia,  właściwy dla danej formy transportu.

 

<< powrót