Opinie o Nas

Dowody zakupu


 

 

Dowód zakupu - Paragon / Faktura VAT

Na wszystkie zakupione towary w sklepie AV Partner wystawiamy dowody zakupu w postaci paragonów fiskalnych oraz na życzenie Klienta Faktury VAT. Dokumenty te drukowane są bezpośrednio przy sprzedaży. Sprzedaż detaliczna na osobę prywatną jest również objęta wydrukiem paragonu fiskalnego. Dowód zakupu towaru jest ponadto niezbędnym elementem wymaganym na procesy gwarancyjne i reklamacyjne zakupionych sprzętów. Szczególną uwagę na ten fakt należy zwrócić w momencie, gdy kupowany jest produkt marki nie posiadających kart gwarancyjnych. W takim przypadku dowód zakupu (paragon lub F.VAT) staje się automatycznie kartą gwarancyjną zakupionego urządzenia i obowiązuje przez cały okres gwarancyjny. 

Dowód zakupu w postaci faktury VAT jest  zawsze wysyłany  na adres mailowy podany w zamówieniu (jako załącznik PDF) lub dodatkowo w formie papierowej dołączany jest do wysyłki.
Faktura przesłana w formie elektronicznej, jest pełnoprawnym dokumentem potwierdzającym zakup towaru. Jeśli nie otrzymaliście jej Państwo na swoją skrzynkę e-mail, prosimy o sprawdzenie folderu "SPAM", w innym wypadu prosimy o kontakt w celu wysłania duplikatu.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wystawienia faktury VAT, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta:

Skontaktuj się z nami:

Infolinia: 22 747 02 91

 

<<powrót