Opinie o Nas

Status zamówienia


 

 

UWAGA:

Zmiany statusów zamówień dokonywane są w godzinach pracy sklepu:

Pon. - Pt.   09.00 - 18.00
 

            
Każde ze złożonych przez Państwa zamówień na naszym sklepie internetowym ma swój status, który zmienia się zależnie od poczynianych kroków i etapów. Status ten jest kontrolowany przez konsultantów AV Partner w każdej chwili, gdy Państwa zamówienie zaczyna być realizowane. Wszystkie statusy w momencie zmiany są zsynchronizowane z informacją wysyłaną drogą mailową na adres poczty e-mail podanej Przez Klienta w zamówieniu.
Wyróżniamy statusy takie jak:

1. Oczekuje - Jest to status, który obiera zamówienie tuż po jego złożeniu. W takim przypadku kilka sekund po złożeniu zamówienia pojawia się ono w naszej bazie, po czym zostaje zweryfikowane przez konsultantów i jeśli wszystko jest wypełnione zgodnie z wymaganiami zostaje przygotowywane do realizacji. Termin obrania kolejnego statusu jest zależny od dostępności towaru w naszym sklepie.

2. W trakcie realizacji - Taką formę przyjmuje zamówienie, które wypełniono poprawnie i zostało zaakceptowane przez konsultantów AV Partner. W trakcie realizacji zamówienie przygotowywane jest do wydania klientowi lub do wysyłki.

3. Oczekujemy na wpłatę - Status, który przybiera zamówienie z wybraną opcją płatności przelewem. Po danym statusie kolejny pojawi się w momencie zaksięgowania kwoty na naszym koncie.

4. Zapraszamy po odbiór - Status, który przybiera zamówienie z wybraną opcją odbioru osobistego. Taki status może przyjąć również zamówienie z wcześniejszym statusem "Oczekujemy na wpłatę", jak również "W trakcie realizacji". Informację o takim statusie dostają Państwo w momencie, gdy towar jest dostępny na magazynie, a kwota została zaksięgowana, jeśli wybrano opcję przelewu.

5. Paczka odebrana przez kuriera - Taki status informuje pojawia się w momencie kiedy paczka zostaje przekazana kurierowi w celu dostawy do klienta. Taki status przesyłki zostaje nadany w momencie, gdy:
- przesyłka została opłacona, jeśli wybrano opcję przelewu a towar jest dostępny na magazynie
- towar znajduje się na magazynie i jest możliwy do wysyłki, gdy wybrano opcję płatności za pobraniem.


6. Paczka umieszczona w paczkomacie - Taki status informuje o tym, iż paczka została umieszczona w paczkomacie nadawczym.


7. Anulowane -
Taki status pojawia się gdy:
- Brak jest towaru na sklepie
- Klient zrezygnował z zamówienia
- Bank nie wyraził zgody na kredyt ratalny


Wszystkie zamówienia i ich statusy są na bieżąco monitorowane przez konsultantów AV Partner. Każda zmiana statusu wiążę się z informacją wysyłaną do Państwa drogą mailową, co zapewnia kontrolę swojego zamówienia i bezpieczeństwo o dogodny system realizacji zamówień.

Klient ma zawsze możliwość sprawdzenia statusu swojego zamówienia, wystarczy zalogować się na swoje konto  utworzone wcześniej na stronie sklepu www.avpartner.pl  kliknij Logowanie

 

<< powrót