Opinie o Nas

O nas

AV Partner - Kim jesteśmy

 

 

AV Partner - Kim jesteśmy? Kilka słów o nas: 

Właścicielem witryny AVPartner.pl jest firma AVP SP. Z O.O z siedzibą w Warszawie przy ul. Szumiących Traw 2B Lok. A,  zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców pod nr KRS: 0000659745 NIP: 5242819953 REGON: 366403817 Sąd Rejonowy Dla M.St.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Zespół tworzący skład firmy AV Partner to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy to niemal od początku istnienia tej firmą są z nią związani.  Jesteśmy obecni na polskim rynku handlu elektroniką od ponad dekady. Swoją działalność w sieci firma rozpoczęła na portalu aukcyjnym allegro.pl pod nazwą avpartner w 2003 roku. Kolejnym etapem rozwoju było powstanie sklepu internetowego pod domeną www.avpartner.pl, który swoje początki ma od 2004 roku. W lutym 2005 roku firma podjęła współpracę z porównywarka cenową pod nazwą ceneo.pl na którym to jest do dnia dzisiejszego. Lata działalności to ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Swoją pozycję budujemy stopniowo, dbając o najwyższą jakość oferowanych towarów i usług. Umiejętnie dostosowujemy się do potrzeb rynku. Dzięki temu wypracowaliśmy pozycję stabilnego i wiarygodnego partnera na rynku.
 
 

Czym zajmuje się avpartner.pl:

 Świadczymy usługi detalicznej i hurtowej sprzedaży towarów elektronicznych, w których skład wchodzą:
- Sprzęt DJ'ski, sceniczny, studyjny, muzyczny
- Kamery sportowe, wideorejestratory i akcesoria
- Drony, gimbale, stabilizatory
- Sprzęt Audio
- Sprzęt Foto & Video
- Instrumenty
 


Zasięg działania:

Obszarem działania naszej firmy jest teren całej Polski. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową. Współpracujemy z firmą kurierską na podstawie umowy stałego, codziennego odbioru paczek, dzięki czemu od złożenia zamówienia do otrzymania towaru w dni robocze mija tylko 24h.

 

Klienci instytucjonalni:

Oferta dla klientów instytucjonalnych obejmuje kompleksowe przygotowanie i realizację warunków zakupów. Wycena kontraktowa jest przygotowywana w odniesieniu do potrzeb oraz kryteriów wymaganych przez klienta. Klienci instytucjonalni mogą liczyć na korzystne opusty cenowe uzależnione od wielkości kontraktu oraz oczekiwanych warunków handlowych.
 


Odbiorcy hurtowi:

Klientom hurtowym oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny, pełne wsparcie w zakresie doradztwa logistycznego i technicznego. Przy stałej współpracy istnieje możliwość uzgodnienia terminowego sposobu płatności.

 
Dokumenty:

Uczciwość i rzetelność to element kluczowy w biznesie.
Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, co potwierdzają poniższe dokumenty niezbędne do działalności handlowej:
 
 

AV Partner - Sprawdź status VAT AV Partner - KRS AV Partner - NIP

AV Partner - RegonAV Partner - Niezaleganie USAV Partner - Niezaleganie ZUS

 

 

Dane teleadresowe:

AVP sp. z o. o.

ul. Szumiących Traw 2B lok. A

03-289 Warszawa

 

VAT EU: 5242819953

KRS: 0000659745

REGON: 366403817

 

Nr konta bankowego:
mBank
93 1140 2062 0000 3512 8100 1001 (PLN)

Wszystkie konta bankowe Spółki są zgłoszone do Urzędu Skarbowego: Kliknij tutaj, aby sprawdzić

 
 << powrót