Opinie o Nas

AKAI APC MINI MK2

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Akai
 • Kod producenta: 694318025604
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 489,00 zł

AKAI APC MINI MK2

Sterownik do wyzwalania klipów APC Mini Mk2 dla programu Ableton Live to najlepsze kompaktowe rozwiązanie do tworzenia muzyki w każdych warunkach. APC Mini – umieszczone w mocnej, ale wygodnej obudowie – pozwala dynamicznie sterować sesjami Ableton Live i jest idealnym narzędziem do twórczego zapętlania, remiksowania i eksperymentowania, tak w studiu, jak i na scenie.

 

64 pady z podświetleniem

APC Mini jest wyposażony w 64 nowe pady z podświetleniem RGB, służące w sposób doskonały i precyzyjny do reprezentowania klipów w sesji Ableton Live. Czy to w studiu, czy na scenie, przewijana matryca padów z obsługą RGB zawsze błyszczy jasno i odważnie. W chwilach największych nawet twórczych uniesień i najbardziej intensywnych momentów, będziesz bez wahania i w sposób pewny uruchamiać i aktywować pętle, instrumenty, wokale i wiele innych funkcji.

 

Uruchom wciągające przeżycia muzyczne

Z pomocą APC Mini można wyzwalać pojedyncze pętle, sample i melodie lub całe sceny i w ten sposób tworzyć najbardziej pomysłowe i inspirujące muzyczne wykonania. Nawet w przypadku największych projektów, 64 wielobarwne podświetlane pady RGB rozłożone są na konfigurowalnej siatce 8 x 8 i dokładnie odzwierciedlają klipy z sesji Ableton Live Session. Zawsze są one w zasięgu ręki, dzięki czemu zapewniają maksimum kreatywności.

 

Jeszcze silniejsze wrażenia z Abletonem

Niech przynosi Ci radość doświadczanie praktycznych możliwości sterowania potężnym narzędziem twórczym Abbleton Live. APC Mini posiada 9 suwaków, które mogą obsługiwać głośność, panoramę, wysyłanie efektów insertowych i nie tylko, i zapewniają płynne, intuicyjne sterowanie sesją. Z pomocą mapowalnych suwaków możesz swoje dźwięki kształtować w sposób natychmiastowy.

 

Precyzyjne intuicyjne sterowanie

Z łatwością twórz własne, odrębne dźwięki. W trybie Device Mode (tryb sprzętowy) suwaki urządzenia APC Mini są automatycznie mapowane do ośmiu makrokontrolerów (Macro Controllers) wybranego urządzenia Ableton Live. Dzięki temu za pomocą jednego suwaka można sterować wieloma parametrami i w ten sposób generować całkowicie innowacyjne dźwięki. Większe praktyczne możliwości sterowania uzyskasz, korzystając z przycisków programowych Soft Keys, które zapewniają łatwy dostęp do funkcji Solo, Mute, Stop i Record Arm.

 

Inspirujące funkcje wyzwalające Twoją kreatywność

TRYB PERKUSYJNY DRUM DLA ZESTAWU ABLETON DRUM RACK
Tryb perkusyjny Drum pozwala na płynną i bezproblemową integrację z zestawem Drum Rack firmy Ableton w taki sposób, że izoluje pole 4 x 4 w APC Mini i przeznacza je na sterowanie Abletonem, jednocześnie pozostawia możliwość przypisania pozostałych padów. Daje to możliwości tworzenia niezwykle spersonalizowanych układów padów oraz równie pomysłowych i kreatywnych wykonań – co jest rzeczą nieosiągalną z pomocą dowolnego innego kontrolera APC.

STEROWANIE TONACJĄ I SKALĄ W CZASIE RZECZYWISTYM
Widok Smart Scale w sposób natychmiastowy daje wizualną informację zwrotną, gdy tylko zmieniasz tonację lub skalę. W tym trybie aktualnie wybrana tonacja muzyczna jest również widoczna na padach, aby wykonawca miał pewność, w jakiej aktualnie gra skali. Tryb nutowy Notes Mode pozwala usprawnić wykonanie, umożliwiając wykonawcy grać perfekcyjne partie muzyczne w Abletonie bez błędnych nut.

 

Pakiet oprogramowania Ableton Live oraz Air Technology

WYPUSZCZAJ Z ABLETON LIVE LITE
APC Mini zawiera oprogramowanie Ableton Live Lite. Zacznij tworzyć i składać muzykę z pomocą tego potężnego oprogramowania DAW, służącego do wyzwalania klipów i wypełnionego instrumentami, efektami do miksowania, samplami oraz dającego możliwość nagrywania i miksowania dźwięku audio i MIDI. Ableton Live Lite posiada wszystkie narzędzia niezbędne, by móc przekształcać pomysły muzyczne w ekscytujące utwory i wykonania.

PODNOŚ JAKOŚĆ DŹWIĘKU Z POMOCĄ AIR
Możesz podnieść poziom jakości swoich brzmień dzięki dołączonemu pakietowi instrumentów wirtualnych, pochodzącemu od zajmującej się projektowaniem dźwięku i wielokrotnie nagradzanej firmy AIR Music Technology. Oprócz Ableton Live Lite, APC Key 25 zawiera również wiele wtyczek światowej klasy instrumentów, w tym Hybrid 3 – potężny analogowy syntezator polifoniczny, Mini Grand – akustyczny instrument fortepianowy i

 

Velvet – klasyczne pianino elektryczne.

Tryb perkusyjny Drum Mode
Tryb samplowania perkusji zapewnia płynną i bezproblemową integracją z Ableton Drum Rack.

Tryb nutowy Notes Mode
Sterowanie melodyką wtyczek instrumentów i dźwiękami służące tworzeniu inspirujących wykonań.

Tryb Smart Scale
W sposób natychmiastowy daje wizualną informację o tym, jaka jest obecnie wybrana skala na matrycy padów 8 x 8.

 

AKAI APC MINI MK2 - Dane techniczne:
 • Siatka 8 x 8 z 64 padami podświetlanymi RGB.
 • 9 przypisywalnych suwaków.
 • Tryb widoku Smart Scale View, służący do pokazywania w czasie rzeczywistym informacji zwrotnych na temat projektu.
 • Tryby Note i Drum służące podniesieniu łatwości gry na padach i wspomagające tworzenie niezapomnianych inspirujących wykonań.
 • Dedykowane przyciski wyzwalania scen.
 • 4 strzałki kierunkowe do poruszania się po matrycy klipów.
 • Zawiera oprogramowanie do produkcji muzyki Ableton Live Lite oraz AIR Music Tech. (Mac/PC).
AKAI APC MINI Mk2, EAN: 694318025604