Opinie o Nas

AKAI Force - Muzyczna stacja robocza / Aranżer / Sekwencer

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Akai
 • Kod producenta: 694318023372
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 4 190,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

AKAI Force - groovebox, sekwencer, aranżer, syntezator i kontroler MIDI w 1

 

Producent: AKAI Professional, Model: FORCE, EAN: 694318023372

 

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE AKAI FORCE:
 • Samodzielny – nie wymaga komputera,
 • Matryca wyzwalania klipów 8x8 z podświetleniem RGB,
 • Kolorowy, pojemnościowy wyświetlacz wielodotykowy o przekątnej 7",
 • Wejścia mikrofonowe/instrumentalne/liniowe, 4 wyjścia,
  MIDI In/Out/Thru,
 • 4 konfigurowalne wyjścia CV/Gate,
 • Remiksowanie, mash-up, DJ i produkcja z 6 typami ścieżek oraz liniowy aranżer utworu dla pełnego sekwencjonowania audio/MIDI/CV i zapewnienia możliwości wykonawczych,
 • Tryby Performance z 16 padami perkusyjnymi, dźwiękami, inteligentnymi skalami, akordami i progresjami,
 • Edycja sampli MPC,
 • Automatyczne wykrywanie tempa BPM, zmiana tempa próbki i jej wysokości dźwięku w czasie rzeczywistym,
 • 8 dotykowych pokręteł z graficznymi wyświetlaczami OLED,
 • 4 wydajne, w pełni edytowalne silniki syntezy,
 • 16 GB wewnętrznej pamięci masowej (ponad 10 GB brzmień w zestawie),
 • Pełnowymiarowe gniazdo kart SD i 2 gniazda USB 3.0 do pendrive'ów lub kontrolerów MIDI,
 • Kieszeń na dysk SATA 2,5” (SSD lub HDD).

 

AKAI Pro Force avpartner 1

 

AKAI Pro Force - Stacja do produkcji muzycznej typu standalone

Przedstawiamy FORCE, najlepszy samodzielny, kompleksowy system produkcji muzycznej, wyposażony we wszystkie narzędzia potrzebne do produkcji, remiksowania, mashupowania i wykonywania utworów na żywo. Łączy w sobie uruchamianie klipów, liniowego aranżera, obsługę MIDI Multi, sekwencer krokowy, sampling, silniki syntezy, sterowanie przy pomocy ekranu dotykowego i wiele więcej. Wszystko w pojedynczym samodzielnym urządzeniu. FORCE jest przygotowany na każdą sytuację, od studia po scenę główną, i nie potrzebuje komputera.

 

Wyświetlacz wielodotykowy

Główny element obsługi FORCE. Uruchamiaj klipy, przeglądaj brzmienia, edytuj dane MIDI, manipuluj samplami, aranżuj kompozycje, używaj XYFX, ustawiaj brzmienia syntezatorowe i wiele więcej – wszystko przy pomocy 7-calowego, kolorowego, pojemnościowego wyświetlacza wielodotykowego Force.

 

AKAI Pro Force avpartner 2

 

Dotykowe narzędzia wykonawcze

Znajdź swój twórczy flow dzięki arsenałowi dotykowych manipulatorów w FORCE. Uruchamiaj sceny/klipy, sekwencje, graj rytm i dźwięki przy pomocy rozszerzalnej matrycy 8x8 do wyzwalania klipów. Odkryj nowe sposoby wzmocnienia swoich wykonań za pomocą enkoderów obrotowych pracujących w zakresie 360 stopni, zapewniających informacje zwrotne na wyświetlaczach OLED dla natychmiastowego dostępu w czasie rzeczywistym do wszystkich kluczowych regulatorów lub dowolnego przypisanego parametru. Przyspiesz swoją pracę dzięki zestawowi inteligentnych przycisków i pokręteł FORCE’a do nawigacji, włączania odtwarzania/nagrywania, dodawania ekspresji do granych dźwięków, crossfadingu i wielu innych.

 

Łączność i pamięć

Załaduj swoje sample z pendrive'a lub karty SD albo rozszerz pamięć masową FORCE za pomocą kieszeni na napęd SATA. Nagraj dźwięk za pomocą 2 wejść combo XLR/¼" z zasilaniem fantomowym i możliwością przełączania poziomu liniowy/instrumentalny. Prześlij dźwięk do dwóch stereofonicznych wyjść ¼”, które można wybrać indywidualnie dla każdej ścieżki w interfejsie FORCE'a. Użyj wyjścia słuchawkowego jako szyny cue, służącej do odsłuchu klipów/scen. Przejmij kontrolę nad swoim sprzętem modularnym przy pomocy czterech niezależnych wyjść CV/Gate i połącz urządzenia peryferyjne MIDI wykorzystując porty MIDI In/Out/Through oraz USB z niespotykaną dotąd funkcją MIDI Multi. Ograniczenia łączności i pamięci masowej należą do przeszłości!

 

AKAI Pro Force avpartner 3

 

Produkuj

Od wywołania wstępnego pomysłu po aranżację i ostateczne zgranie do jednego finalnego pliku – jest tu wszystko, czego potrzebujesz do produkcji muzyki. Nagrywaj, programuj i twórz sekwencje z wieloma typami ścieżek, w tym ścieżkami Plugin, Drum, Audio, Keygroup, MIDI i CV. Szkicuj sekcje utworów w trybie performance, a następnie aranżuj je w aranżerze liniowym FORCE'a. Doszlifuj swój utwór za pomocą dziesiątek procesorów i efektów z pakietu AIR FX. Wszystkie efekty można regulować za pomocą inteligentnie przypisywanych enkoderów lub ekranów w dotykowym interfejsie użytkownika.

 

Graj

W przypadku DJ-a FORCE natychmiast łączy się ze sprzętem live albo jako bardzo funkcjonalny dodatek, albo jako samodzielny główny element zestawu. Remiksuj i mashupuj ścieżki na matrycy klipów 8x8 FORCE’a. Importuj wiele stemów, a następnie dopasowuj tempo i wysokość dźwięku w czasie rzeczywistym. Przypisz ścieżki do crossfadera FORCE'a i załaduj pełne ścieżki, stemy lub pętle do matrycy 8x8 FORCE'a. Nadaj dodatkowy wymiar swoim występom dzięki dotykowemu XYFX. Podłącz FORCE’a do sieci bezprzewodowej i zsynchronizuj swój projekt z dowolną aplikacją lub urządzeniem kompatybilnym z Ableton Link. Możliwości twórcze ogranicza tylko twoja wyobraźnia – nadanie dodatkowego wymiaru twojemu występowi DJ-skiemu nigdy nie było tak proste.

 

AKAI Pro Force avpartner 4

 

Występuj

FORCE jest twoim instrumentem, sercem twojego występu i idealną platformą do wymyślania na nowo twoich produkcji live. Połącz intuicyjny klipocentryczny tok pracy, wiele trybów odtwarzania i typów ścieżek w celu tworzenia klipów z wykorzystaniem sekwencera krokowego w czasie rzeczywistym, grania rytmów i dźwięków.

 

Poznaj silniki syntezy

Do architektury FORCE'a zostały wpisane na stałe cztery silniki syntezy wysokiej klasy, każdy z możliwością pełnej edycji dla zapewnia potencjału tworzenia pochłaniających brzmień. Twórz sekwencje za pomocą tradycyjnego edytora pianolowego, używaj wbudowanego arpeggiatora lub przejdź do trybu Note i uzyskaj natychmiastowy dostęp do inteligentnych opcji akordów, progresji i skal.

Hype | Zagraj wszystko, począwszy od mocnych brzmień typu pluck, a skończywszy na zmysłowych leadach, dzięki temu syntezatorowi bazującymi na presetach i makrach, łączącym wiele silników syntezy (wavetable, FM, subtraktywna, sampling) z gigantyczną biblioteką presetów w jednym, łatwym w użyciu pakiecie.
TubeSynth | Symuluje brzmienie klasycznych analogowych syntezatorów polifonicznych przy pomocy zaawansowanego algorytmu wirtualnego analogu i jest połączony z pięcioma zintegrowanymi efektami AIR.
Bassline | Dostęp do brzmień klasycznego monofonicznego syntezatora ze zmiennymi kształtami przebiegów fal oscylatora, oscylatorami sub/fifth, opcjami LPF i HPF oraz czterema zintegrowanymi efektami AIR.
Electric | Najlepsza symulacja klasycznego elektrycznego pianina z sekcjami parametrów Pickup, Envelope, Bell i Noise, pięcioma efektami AIR i dziesiątkami presetów na początek.

 

AKAI Pro Force avpartner 5

 

Looper

Resampluj klipy lub nagrywaj dźwięk z wejść FORCE’a i odkryj nieskończone twórcze możliwości zapętlania. Dzięki intuicyjnemu dotykowemu interfejsowi użytkownika i pełnym możliwościom routingu sygnału audio funkcja loopera w FORCE jest idealna do czerpania inspiracji w studiu lub dodawania czegoś naprawdę oryginalnego do twojego występu.

 

Brzmienia

FORCE jest fabrycznie załadowany ponad 10 GB niezbędnych brzmień od wiodących w branży
dostawców treści, w tym SampleTools by CR2, MSX Audio i Sample Magic. Dzięki 248 zestawom, 16 projektom demonstracyjnym, ponad 2 500 pętlom i ponad 500 patternom podstawowa biblioteka Force zapewnia natychmiastowy dostęp do najbardziej poszukiwanych brzmień, aby zainspirować twoją kreatywność od samego początku.

 

Integracja ze Splice

Uprość przeglądanie i przesłuchania próbek dzięki integracji Splice w FORCE. Splice Sounds nakręca kreatywność producentów na całym świecie milionami wysokiej jakości, wolnych od tantiem sampli, brzmień, presetów i pętli, obejmujących prawie każdy styl muzyczny. Dzięki natywnie osadzonemu Splice uzyskasz przez Wi-Fi natychmiastowy dostęp do własnej biblioteki Splice bezpośrednio z interfejsu użytkownika na ekranie dotykowym FORCE’a.

 

AKAI Pro Force avpartner 6

 

Integracja z Ableton Live

FORCE jest fabrycznie zmapowany do Ableton Live z możliwością uruchamiania klipów, sterowania mikserem i makrami Abletona przez sieć Wi-Fi za pośrednictwem Ableton Link – lub kabla ethernetowego podłączonego pomiędzy FORCE a komputerem. Ciesz się płynną elastycznością natychmiastowego przełączania się między trybami FORCE’a: autonomicznym i Live Control, bez konieczności zatrzymywania odtwarzania w żadnym z ekosystemów. Aby uzyskać największą niezależność, przenieś swoje projekty Ableton do FORCE’a za pomocą funkcji Ableton Live Project Import w celu uzyskania toku pracy całkowicie wolnego od komputera.

AKAI Force - Dane techniczne:


Pady:

 • 64 dynamiczne pady czułe na siłę docisku; kolorowe podświetlenie RGB

Pokrętła:

 • 8 pokręteł dotykowych 360°,
 • 1 duży enkoder 360°do nawigacji po ekranie z zaznaczaniem/dokonywaniem wyboru przez wciśnięcie,
 • 5 pokręteł pracujących w zakresie 270°do regulacji wzmocnienia, miksu i poziomów

Przyciski:

 • 56 specjalnych przycisków funkcyjnych; podświetlenie czerwone, pomarańczowe lub zielone

Wyświetlacz:

 • Przekątna 6,9” (176 mm)
 • 150 x 93 mm (szerokość x wysokość)
 • Kolorowy wyświetlacz LED z interfejsem dotykowym

Złącza:

 • 2 wejścia combo XLR + TRS 1/4” (6,35 mm) – wejścia 1/2
 • 4 wyjścia TRS 1/4” (6,35 mm) (2 pary stereo)
 • 1 wyjście słuchawkowe stereo – jack 1/4" (6,35 mm)
 • 1 wejście MIDI – 1/8" (3,5 mm)
 • 1 wyjście MIDI – 1/8” (3,5 mm)
 • 1 port MIDI Thru – 1/8” (3,5 mm)
 • 4 wyjścia CV/Gate – 1/8” (3,5 mm)
 • 1 port Ethernet
 • 2 porty USB typu A
 • 1 port USB typu B
 • 1 gniazdo na kartę pamięci SD
 • 1 wejście zasilacza

Zasilanie:

 • zasilacz: 19V, 3,42A, plus w środku, w zestawie

Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość):

 • 350 x 389 x 72,5 mm

Waga:

 • 3,87 kg

Specyfikacja:

 • AKAI Force EAN: 694318023372