Opinie o Nas

M-Audio BX4

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: M-Audio
 • Kod producenta: 694318024805
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 499,00 zł
 • Oblicz
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

 

Przenieś swój dźwięk na wyższy poziom dzięki M-Audio BX4 !

 

 

Czy jesteś niezadowolony z jakości dźwięku klasycznych głośników komputerowych? Szukasz lepszych wrażeń podczas słuchania ulubionej muzyki, podcastów, transmisji na żywo, gier wideo, rozmów  i konferencji?

Monitory M-Audio BX4 to doskonały wybór!

Kompaktowe, atrakcyjne i łatwe w konfiguracji głośniki stacjonarne M-Audio BX4 zostały skrupulatnie stworzone, abyś mógł cieszyć się multimediami jak nigdy dotąd!

 

 

Odpowiednia moc i solidna konstrukcja

 

 

Zaprojektowane do transmisji na żywo, grania, tworzenia treści, produkcji muzyki, oglądania filmów lub słuchania ulubionej muzyki, monitory M-Audio BX4 zapewniają 120 W krystalicznie czystego dźwięku w atrakcyjnej, stylowej konstrukcji, która stanowi idealne rozwiązanie dla każdego.

Dwudrożna konstrukcja zawiera obudowę z akustycznie obojętnej płyty MDF z bass-refleksem, który zapewnia płynne basy i uderzenia dzięki przetwornikom niskotonowym z czarnego Kevlaru®.

Dodatkowo ulepszone tylne porty zapewniają rozszerzone pasmo przenoszenia niskich częstotliwości, dzięki czemu każda gra wideo, film lub piosenka, którą odtwarzasz, są pełne i bogate!

Zoptymalizowane komputerowo głośniki wysokotonowe z kopułką z naturalnego jedwabiu zapewniają słyszalność wszystkich wysokich częstotliwości i precyzyjne obrazowanie stereo.

 

 

Perfekcyjna łączność

 

Złącza na panelu tylnym oferują wejścia 1/4 cala i RCA, dzięki czemu są kompatybilne z każdym sprzętem.
 
Z przodu głośnika znajduje się nawet wejście AUX 1/8 cala i złącze słuchawkowe, którym można sprytnie podpiąć się z tabletu, komputera lub urządzenia mobilnego.
 
Te złącza umożliwiają pracę w trybie prywatnym o każdej porze i są idealne do odtwarzania wszelkiego rodzaju multimediów .
 
 
Kontroluj swój dźwięk
 
 
 
 
Funkcje, które zwykle można znaleźć tylko w wysokiej klasy, drogich monitorach studyjnych, znajdują się na tylnym panelu M-Audio BX4.
 
Elementy sterujące High-EQ i Low-EQ zapewniają doskonały dźwięk dla Twojego otoczenia i pozwalają dostosować sygnał BX4.
 
Przełącznik pozycji lewego / prawego głośnika aktywnego pozwala wybrać, który głośnik będzie po lewej lub prawej stronie. Jest to bardzo przydatne, jeśli jesteś leworęczny i chcesz mieć głośnik z regulacją głośności na panelu przednim po lewej stronie. To Twój wybór!
 
 
ProTools w zestawie M-Audio BX4
 
 

Pro Tools to branżowy standard oprogramowania do nagrywania. To niesamowite oprogramowanie do nagrywania dźwięku i MIDI pomaga zainspirować każdego muzyka, podcastera, streamera na żywo lub piosenkarza-autora tekstów do tworzenia, nagrywania i udostępniania wszystkich swoich pomysłów na całym świecie w dowolnym momencie.

 

 

 

 

 

Kluczowe cechy M-Audio BX4:

 • 4,5-calowe przetworniki niskotonowe z czarnego Kevlaru®; 1-calowe głośniki wysokotonowe z kopułką z naturalnego jedwabiu
 • Nowy, zoptymalizowany komputerowo falowód wysokotonowy do precyzyjnego obrazowania
 • Elementy sterujące High-EQ i Low-EQ do wybierania idealnego dźwięku
 • Ulepszone tylne porty dla rozszerzonej odpowiedzi niskich częstotliwości
 • Przełącznik położenia aktywnego głośnika lewego / prawego do konfiguracji, po której stronie znajduje się regulacja głośności
 • Wejścia 1/4 ”, 1/8” i RCA do podłączenia praktycznie dowolnego źródła dźwięku
 • Przednie wejście AUX 1/8 ”do szybkiego podłączania smartfonów lub innych źródeł dźwięku
 • Akustycznie obojętna obudowa MDF z konstrukcją bass-reflex dla głębokiego, bogatego dźwięku
 • Zawiera kabel połączeniowy głośników 1/8 ”, kabel 1/8” do 1/8 ”, kabel 1/8” do RCA i piankowe nóżki

 

Parametry techniczne M-Audio BX4:

 • Pasmo przenoszenia: 69 Hz - 22 kHz
 • Moc wyjściowa: 120 W (całkowita wartość szczytowa), 2 x 25 W (RMS)
 • Głośnik niskotonowy: 4,5 ”/ 114,3 mm
 • Przetwornik wysokotonowy: 1 ”/ 25,4 mm; jedwabna kopuła
 • Wejścia / wyjścia:
  • Para wejść stereo RCA
  • 1/4 "(6,35 mm) wejścia TRS
  • wejście pomocnicze stereo 1/8 "(3,5 mm)
  • wyjście słuchawkowe Wyjście stereo 1/8 ”(3,5 mm)
 • Kabel połączeniowy: 1/8 ”(3,5 mm) TS
 • Moc: 100–240 VAC, 50/60 Hz, 85 W.
 • Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość, na głośnik): 156 x 175 x 225 mm
 • Waga (na głośnik): 4,46 kg

 

Zestaw M-Audio BX4 zawiera:

 • Głośniki BX4 (para stereo)
 • Piankowe stopy
 • 2-bolcowy kabel zasilający IEC
 • Kabel połączeniowy głośników 1/8 ”TS
 • Kabel Aux TRS 1/8 ”do 1/8”
 • Kabel 1/8 ”TRS do RCA
 • Podręcznik użytkownika
 • Podręcznik bezpieczeństwa i gwarancji

Producent: M-Audio

Typ: Aktywne, multimedialne monitory referencyjne

Model: M-Audio BX4, EAN: 694318024805