Opinie o Nas

Modal Electronics Argon8X

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Modal Electronics
 • Kod producenta: 5060480060265
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 2 991,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Modal Electronics Argon8X - Dane techniczne:

 

Polifonia:

 • Prawdziwa 8-głosowa polifonia
 • Mono-Timbral

 

Oscylatory:

 • 120 starannie wykonanych wavetable podzielonych na 24 banki 5 zestawów waveformów z możliwością morfowania, od wirtualnych klasyków analogowych po ostre jak brzytwa EDM i wiele z oryginalnego Modal 002, a także cały szereg matematycznie generowanych tablic. Dodatkowy bank PWM i 3 banki szumów/modulacji dostępne na Oscylatorze 2
 • 32 statyczne procesory wavetable, w tym de-rez, wave folders, wave shapers, phase shapers i rectify, które można stosować na 120 wavetable w celu uzyskania oszałamiającej tablicy permutacji i nowych kształtów fal.
 • 32 oscylatory wavetable wysokiej rozdzielczości, 4 na głos, z 8 rodzajami modyfikatorów oscylatorów, w tym: Phase Mod (FM), Ring Mod, Amp Mod, Hard Sync i Windowed Sync
 • Sterowanie Voice Drift i Width, które pomaga tworzyć ogromne stereofoniczne krajobrazy dźwiękowe

 

Klawiatura:

 • Pełnowymiarowa klawiatura FATAR TP/9S, zarówno z czułością na siłę nacisku jak i z funkcją aftertouch, 37 klawiszy w modelu ARGON8 i 61 w modelu ARGON8X.
 • Duży wyświetlacz OLED o przekątnej 1,54″, który zapewnia natychmiastową informację zwrotną dla użytkownika podczas gry/edycji.
 • Wiele trybów klawiatury, Mono, Poly, Unison 2, unison 4, unison 8, Stack 2 i Stack 4
 • Wbudowany zaawansowany, programowalny arpeggiator z 32 krokami, z możliwością rest, do 2048 kroków przed powtórzeniem.
 • Glide/Portamento z trybem legato i staccato

 

Filtry:

 • Dwupolowy rezonansowy filtr morfingowy z wieloma typami filtrów
 • Filtr może być przekształcany od dolnoprzepustowego, przez środkowoprzepustowy, do górnoprzepustowego.

 

Modulacja:

 • Potężny „Mod Matrix” z ośmioma możliwymi do przypisania slotami z czterema dodatkowymi stałymi ścieżkami, 11 źródłami modów i 52 destynacjami.
 • 4-osiowy joystick, który może być przypisany do szerokiego zakresu celów modulacji i w razie potrzeby zablokowany.
 • Trzy dedykowane generatory obwiedni dla AMP, MOD i FILTRA, które mogą być dostępne niezależnie lub wszystkie trzy jednocześnie, w tym wersje negatywne (odwrotne)
 • Dwa LFO z synchronizacją tempa (jeden poly, jeden globalny). Polifoniczne LFO może synchronizować się z podziałami częstotliwości.

 

Zniekształcenia:

 • Zniekształcenia falowe
 • Trzy niezwykle wydajne, niezależne i konfigurowalne przez użytkownika silniki stereo FX
 • Efekty obejmują: Chorus, Phaser, Flanger (dodatni lub ujemny), Lo-fi, Tremolo, Rotary, 3 typy Delaya (Stereo, Ping-Pong, Crossover) i Reverb.

 

Sekwencer:

 • Sekwencer działający w czasie rzeczywistym z 512 nutami z kwantowaniem wejściowym i czterema animacjami parametrów z możliwością zapisu / edycji
 • Delay FX, LFO, sekwencer i arpeggiator mogą być taktowane wewnętrznie lub zewnętrznie.
 • 100 presetów sekwencera, które można połączyć z dowolnym patchem w celu szybkiego ładowania

 

Pamięć:

 • 500 patchy pamięci, wszystkie w pełni edytowalne i dostarczane z 300 programami fabrycznymi i 200 miejscami na patche użytkownika. Ładowanie i pobieranie patchy za pomocą darmowej aplikacji MODALapp.
 • 100 presetów sekwencera i 100 presetów FX
 • Quick Recalls dostępny z panelu do szybkiego ładowania ulubionych patchy. 8 slotów na warianty klawiatury i 4 na ARGON8M

 

Złącza:

 • Synchronizacja wejść i wyjść zegara analogowego (konfigurowana zgodnie ze specyfikacją KORG / Teenage Engineering)
 • Wejście i wyjście MIDI DIN
 • Pełnowymiarowe jacki 1/4″ do stereofonicznych wyjść audio, słuchawek i sterowania zewnętrznego, takiego jak sustain i expression
 • Wejście stereo 3,5 mm z możliwością kierowania przychodzącego dźwięku przez FX
 • Zgodne z klasą MIDI dostarczane przez połączenie USB z komputerem lub tabletem hostem
 • Opcjonalne samodzielne oprogramowanie MODALapp dostępne dla systemów MacOS, Windows, iOS i Android. Opcjonalna wtyczka MODALplugin VST3 / AU do uruchamiania MODALapp w Twojej cyfrowej stacji roboczej audio.
 • Zasilanie: DC-9,0V-1,5A

 

Wymiary:

 •  szerokość: 885 mm – 35 cali / głębokość: 300 mm – 11-3/4 cale / wysokość: 100 mm – 4 cale
Zobacz co potrafi Modal Electronics Argon8X:

 

Modal Electronics Argon8X, EAN: 5060480060265