Opinie o Nas

Pioneer CDJ-3000 | Sklep Pioneer DJ Polska ** Zamów 22 7470291 **

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pioneer DJ
 • Kod producenta: 4573201241788
 • Dostępność: Na zamówienie
  Czas realizacji: przewidywana dostępność - październik
 • szt.
 • 10 899,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

 

 

 

Pioneer CDJ-3000

Najnowszy, flagowy multi-odtwarzacz Pioneer DJ

 

Główne funkcje:

 • mikroprocesorowy moduł MPU
 • czytelny 9-calowy dotykowy ekran LCD
 • Pro DJ link ze złączem Gigabit Ethernet
 • osiem przycisków HotCue
 • mocniejsze komponenty
 • współpraca z Rekordbox
 • intuicyjny interfejs użytkownika
 • dotykowe funkcje BeatJump
 • zaawansowana sekcja Auto BeatLoop
 • Touch Preview
 • Touch Cue
 • Stacked Waveform
 • 3Band Waveform
 • KeySync & KeyShift
 • przeprojektowane, płynne tarcze Jog
 • przebudowana konstrukcja zewnętrzna

 

 

 


NOWY WYMIAR

Zwiększ swoją kreatywność dzięki naszemu innowacyjnemu, flagowemu multiplayerowi CDJ-3000.
To solidne urządzenie jest zasilane przez nowy MPU i oferuje specjalnie opracowane komponenty wysokiej jakości oraz innowacyjne funkcje.

 

Ewolucja legendy

Od debiutu odtwarzacza CDJ-500 w 1994 - pierwszego na świecie odtwarzacza CD dla DJów - każdy nowy flagowy model CDJ stał się ulubieńcem wielu najbardziej szanowanych DJ-ów i klubów na całym świecie. Przełomowy CDJ-1000 umożliwił zastosowanie większej liczby technik, takich jak scratche, które wcześniej były możliwe tylko na gramofonach analogowych. Następnie CDJ-2000 wprowadził rekordbox i Pro DJ Link. Po raz pierwszy DJ-e mogli zarządzać muzyką przed wyeksportowaniem jej na pamięć USB. Późniejsze funkcje, takie jak Wave Display (dla lepszego zrozumienia przebiegu utworów) i Beat Sync sprawiły, że miksowanie stało się bardziej intuicyjne. W 2016 roku CDJ-2000NXS2 stał się pierwszym wyborem dla klubów, festiwali i didżejów na całym świecie, dzięki ulepszonemu zestawowi funkcji i wyjątkowej jakości dźwięku.

Linia CDJ znacznie się rozwinęła od lat 90. I chociaż CDJ-3000 jest pod wieloma względami niepodobny do wszesnych modeli, to zachowuje ambicję i cel, które zawsze kierowały serią CDJ: zapewnić intuicyjny, wspaniały interfejs, który daje łatwość manipulowania muzyką w dowolny sposób.

 

 

Najbardziej zaawansowany odtwarzacz, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy

Podczas występów musisz mieć poczucie, że decki mogą urzeczywistnić twoją kreatywną wizję i poradzić sobie ze wszystkim, co im zarzucisz. Zaprojektowaliśmy CDJ-3000, aby zapewniał takie właśnie poczucie - i nie tylko to.
Nowy MPU w urządzeniu jest pierwszym, jaki kiedykolwiek wprowadziliśmy do CDJ. Steruje urządzeniem, zapewniając stabilną wydajność i udostępniając zaawansowane nowe funkcje, a także współpracuje z innymi częściami odtwarzacza, aby zapewnić płynniejszą pracę. Na przykład zauważysz, że ścieżki i Hot Cue ładują się szybciej niż kiedykolwiek dzięki możliwościom MPU oraz połączeniu Gigabit Ethernet. CDJ-3000 odblokowuje także oprogramowanie rekordbox (Hardware Unlock). Aby więc korzystać z Trybu Performance wystarczy zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji i podłączyć CDJ-3000.

Wkładasz serce w swoje sety DJ-skie, więc cała Twoja ciężka praca i kreatywność zasługują na to, by inni ją poczuli. Tłum usłyszy Twoje utwory i każdy niuans Twojego występu z bogatą szczegółowością dzięki zupełnie nowej konstrukcji audio w CDJ-3000. Nie tylko usłyszysz ulepszenia w CDJ-3000 - lecz także zobaczysz je. Możesz wybrać informacje, które chcesz wyświetlić na niezwykle czytelnym 9-calowym ekranie dotykowym, który jest większy i ma wyższą rozdzielczość niż w przypadku CDJ-2000NXS2. Zachowaliśmy intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu poczujesz się jak w domu, ale dodaliśmy przydatne nowe elementy sterujące, takie jak skróty, aby ułatwić przechodzenie między różnymi kategoriami w Twojej kolekcji muzycznej. Nowe funkcje, takie jak Touch Preview, umożliwiają bezproblemowy i szybki wybór ścieżek, a dzięki wielu innym nowatorskim funkcjom, w tym Touch Cue, Stacked Waveform i 3Band Waveform, zawsze wiesz, gdzie znajdują się idealne punkty do miksowania na wybranych ścieżkach. Chcesz pokazać, co potrafisz i na żywo tworzyć nową muzykę? Graj na ulepszonym układzie CDJ-3000, jak na instrumencie muzycznym. Osiem przycisków Hot Cue - dwa razy więcej niż w CDJ-2000NXS2 - jest rozmieszczonych od lewej do prawej pod wyświetlaczem, co zapewnia bardziej intuicyjne wyzwalanie. Obsługuj Beat Jump za pomocą nowych przycisków i naciśnij Key Sync, aby harmonijnie zmiksować utwory. Możesz także tworzyć szerszy zakres pętli za pomocą nowego przycisku 8-Beat Loop, który jest dodatkiem do klasycznej kontroli 4-Beat. Zmysł dotyku też jest ważny podczas występów DJ-skich — niezależnie od tego, czy dokonujesz drobnych zmian wysokości tonu utworu, czy wykonujesz najbardziej skomplikowaną technikę scratchowania. Przeprojektowaliśmy pokrętło JOG dla CDJ-3000, aby zapewnić najbardziej płynny ruch, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Opóźnienie jest również niższe niż kiedykolwiek i dodatkowo możesz użyć ekranu LCD na środku tarczy jog, aby mieć oko na pozycję głowicy odtwarzającej i okładkę albumu. D Aby używać CDJ-3000 z rekordbox, zaktualizuj oprogramowanie do najnowszej wersji. Jeśli chcesz odtwarzać utwory z iPhone, zaktualizuj mobilną aplikację rekodrbox dla iOS. Oprócz rozszerzonych funkcji kreatywnych, CDJ-3000 zapewnia jeszcze większą stabilność i niezawodność Twojego zestawu DJ.

 

Zaawansowany MPU

Dzięki nowemu MPU nie tylko zrewolucjonizowaliśmy sposób napędzania CDJ, ale także sprawiliśmy, że działa płynniej i stabilniej niż którykolwiek z jego poprzedników. Moc obliczeniowa MPU umożliwiła nam wprowadzenie nowych, ekscytujących funkcji, które wcześniej nie były możliwe, i daje nam możliwość wprowadzenia większej liczby funkcji w przyszłych aktualizacjach.

 

Pro DJ Link ze złączem Gigabit Ethernet

Dzięki połączeniu Gigabit Ethernet dla Pro DJ Link możesz udostępniać i odtwarzać pliki audio z urządzeń USB i kart SD na maksymalnie sześciu jednostkach CDJ-3000 po połączeniu ich z 6-kanałowym mikserem, takim jak DJM-V10.

 

Bardziej czytelny ekran

Maksymalna jasność ekranu została poprawiona o ponad 150% w porównaniu z tą w CDJ-2000NXS2, więc możesz ją zwiększyć w zależności od miejsca, w którym grasz i poprawić widoczność.

 

Mocniejsze komponenty

Wysokiej jakości aluminiowa płyta górna i przeprojektowane przyciski play, cue i Hot Cue są mocniejsze niż kiedykolwiek, a przewód zasilający V-Lock * 1 chroni przed przypadkowymi rozłączeniami, które mogłyby przerwać Twój występ. Urządzenie jest również wyposażone w wysokiej jakości kabel cyfrowy, który jest łatwy w obsłudze i idealny do użytku w klubach i profesjonalnych zestawach DJ.

 

 

Ulepszona konstrukcja audio

Pozwól swojej publiczności usłyszeć prawdziwy dźwięk muzyki i każdy niuans Twojego występu Włożyliśmy ponad 25 lat doświadczenia w stworzenie najlepszego brzmienia dla DJ-ów, które wiernie odtwarza dźwięk każdego utworu zgodnie z zamierzeniami producenta, a jednocześnie odzwierciedla najbardziej zawiłe szczegóły Twojego występu. CDJ-3000 ujednolica wewnętrzne przetwarzanie obliczeń audio do 96 kHz / 32-bitowe we wszystkich odtwarzanych formatach audio. W rezultacie urządzenie może uchwycić subtelności oryginalnego źródła dźwięku, w tym jego głębię i atmosferę, a nawet niewielkie zmiany barwy niskiego zakresu. Zaawansowana technologia przetwarzania dźwięku, taka jak zmienna prędkość odtwarzania, Master Tempo i nowa funkcja Key Shift, pomagają stworzyć bardziej realistyczne brzmienie niż jakikolwiek inny odtwarzacz Pioneer DJ. Aby uzyskać maksymalną wydajność przetwornika cyfrowo-analogowego DAC, dokładnie przeanalizowaliśmy każdą część obwodu, który wyprowadza dźwięk analogowy i wprowadziliśmy różne ulepszenia. Dostroiliśmy również dźwięk cyfrowy, aby uzyskać optymalną jakość dźwięku w odtwarzaczu jako całości, testując wiele różnych komponentów, aby znaleźć najlepsze możliwe rozwiązania. W rezultacie drastycznie zredukowaliśmy cyfrowy szum, aby stworzyć naturalny dźwięk, którego publiczność będzie chciała słuchać podczas długich setów - nawet przy dużej głośności.

 

9-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości z niespotykanymi wcześniejfunkcjami

Znajdź wszystkie potrzebne informacje na pierwszy rzut oka Dzięki ekranowi dotykowemu, który jest większy i wyraźniejszy niż ten w CDJ-2000NXS2, byliśmy w stanie dodać dodatkowe informacje, skróty i przyciski do często używanych kategorii i funkcji, takich jak lista odtwarzania i wyszukiwanie, dzięki czemu można uzyskać do nich bezpośredni dostęp. GUI (graficzny interfejs użytkownika) będzie wyglądać znajomo, jeśli wcześniej używałeś CDJ-2000NXS2, a ponadto możesz dostosować informacje, które chcesz widzieć i ustawić preferencje dotyczące aspektów, takich jak rozmiar tekstu. Możesz teraz przesuwać palcem po ekranie, aby nawigować i używać funkcji sortowania, aby zmienić kolejność listy utworów, dotykając wyświetlacza. Wszystko to poprawia jakość pracy i pomaga bardziej instynktownie przeglądać utwory. A wiele nowych funkcji pomoże Ci wybrać idealny utwór i odpowiedni moment, aby dodać go do swojego miksu:

 • Touch Preview
  Słuchaj dowolnej części ścieżki, którą chcesz odsłuchać, po prostu dotykając jej przebiegu w odpowiednim miejscu w sekcji przeglądania. Jeśli masz wiele odtwarzaczy CDJ-3000 połączonych z mikserem DJM-V10 lub DJM-900NXS2 przez Pro DJ Link, możesz nawet odsłuchiwać utwory z innego odtwarzacza dzięki Link Cue.
 • Touch Cue
  Posłuchaj innej części aktualnie odtwarzanego utworu, dotykając fali - tłum nie usłyszy, co robisz. Przydaje się to, gdy musisz zapoznać się z dalszą częścią utworu, aby znaleźć najlepszy punkt miksowania, szczególnie podczas zmiany DJ-a i setów jeden po drugim. Link Cue (patrz powyżej) umożliwia nawet słuchanie różnych części utworu, które inny DJ gra na oddzielnym odtwarzaczu.

 • Stacked Waveform
  Miej podgląd na powiększony przebieg ścieżki na odtwarzaczu głównym i tym, który chcesz podpiąć – wszystko na jednym ekranie.

 • Wsparcie dla 3Band Waveform
  Zrozum, jak brzmi utwór, nawet go nie słuchając. 3Band Waveform używa różnych kolorów, aby wskazać głośność każdego pasma częstotliwości w plikach analizowanych przez rekordbox, dzięki czemu możesz zobaczyć kompozycję muzyki po prostu patrząc na kształt i wygląd fali. 3Band Waveform jest dodatkiem do poprzednich opcji RGB i Blue.

 

 

Key Sync i Key Shift: Miksuj w pełnej harmonii


Naciśnij przycisk Key Sync, a CDJ-3000 automatycznie dostosuje tonację kolejnej ścieżki, aby dopasować ją do tej odtwarzanej, pomagając Ci stworzyć płynny i harmonijny miks. Dzięki funkcji Key Shift na ekranie dotykowym możesz ręcznie zmieniać tonację ścieżki w górę lub w dół.

 

Nasze najbardziej płynne tarcze Jog: Poczuj różnicę

Z łatwością scratchuj i płynnie reguluj wysokość ścieżek. Przeprojektowaliśmy mechanizm wewnątrz pokrętła jog, aby wydawał się jeszcze bardziej płynny niż jakikolwiek inny moduł, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Zmniejszyliśmy także opóźnienie o połowę w porównaniu z CDJ-2000NXS2. Centralny ekran LCD wskazuje pozycję głowicy odtwarzania i wyświetla grafikę w celu szybkiego wizualnego przypomnienia, które ścieżki są załadowane na każdym decku.

 

Przebudowana konstrukcja zewnętrzna

Przeprojektowane elementy kontrolne oraz nowe funkcje w CDJ-3000 pozwalają korzystać z niego, jak z zaawansowanego instrumentu muzycznego.

 • Osiem przycisków Hot Cue
  Intuicyjnie wyzwalaj Hot Cue za pomocą ośmiu przycisków, które biegną od lewej do prawej pod wyświetlaczem fali. Liniowe pozycjonowanie sprawia, że wybieranie punktów kontrolnych w zależności od ich pozycji na ścieżce jest bardziej naturalne.

 • Dedykowane przyciski Beat Jump
  Przeskakuj do przodu lub do tyłu od bieżącej pozycji odtwarzania na ścieżce, naciskając dedykowane przyciski Beat Jump. Możesz ustawić liczbę beatów: 1/2, 1, 2, 4, 8, 16, 32 lub 64.

 • Zaawansowana sekcja Auto Beat Loop
  Oprócz popularnej funkcji 4-Beat Loop znanej z CDJ-2000NXS2, CDJ-3000 zawiera przycisk 8-Beat Loop dla nowych, kreatywnych możliwości. Chcesz tworzyć polirytmiczne pętle? Skorzystaj z rozszerzonych opcji pętli o numerach nieparzystych, aby remiksować dźwięki podczas występu.

 

 

Graj w taki sposób, w jaki chcesz

Odtwarzaj muzykę przeanalizowaną przez rekordbox z dysków USB w trybie eksportu lub podłącz laptopa ze sterowaniem USB-HID, aby korzystać z trybu Link Export lub Performance. Ponieważ CDJ-3000 jest urządzeniem odblokowującym oprogramowanie, możesz korzystać z trybu Performance za darmo - nie ma potrzeby wykupienia płatnej subskrypcji - dzięki czemu możesz odtwarzać wszystkie utwory z biblioteki rekordbox, w tym wszystkie z Beatport / Beatsource LINK i SoundCloud Go + (subskrypcje wymagane do usług przesyłania strumieniowego).

Możesz nawet podłączyć iPhone'a do CDJ-3000 za pomocą kabla USB * 2 i miksować muzykę bezpośrednio z najnowszej wersji rekordbox na iOS, która obsługuje bezstratne typy plików, w tym WAV, FLAC, ALAC i AIFF, a także MP3 i AAC. 

 

Pro DJ Link z ulepszoną obsługą oświetlenia: Przenieś swój pokaz na wyższy poziom

Synchronizuj muzykę z efektami świetlnymi, dzięki kompatybilności z nową funkcją Pro DJ Link Lighting. CDJ-3000 wysyła informacje o analizie fraz do rekordbox (PC / Mac), dzięki czemu możesz sterować efektami świetlnymi za pomocą RB-DMX1 (sprzedawny osobno) i przenieść swój występ na wyższy poziom.

 

 

 

 

*1 Niedostępny w niektórych krajach.
*2 Aby używać CDJ-3000 z iPhone niezbędny jest przewód USB-Lightning

Odtwarzane media Karty pamięci SD
Pamięci i dyski USB
PC/Mac
iPhone
Odtwarzane pliki WAV, AIFF, FLAC, Apple Lossless
(Sampling: 44.1/48/88.2/96 kHz,: 16/24
bit)
MP3 (Sampling: 44.1/48 kHz, Bit: 16 bit)
AAC (Sampling: 44.1/48 kHz, Bit: 16 bit)
USB - obsługiwane formaty plików FAT16
FAT32
HFS+
Oprogramowanie rekordbox
Pasmo przenoszenia 4 Hz do 40 kHz
Sygnał/szum 115 dB lub więcej
Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0.0018 % lub mniej
Wyjście audio 2.0 Vrms
Gniazda wyjściowe Analogowe (RCA) x 1
Cyfrowe (koaksjalne) x 1
Porty USB USB (Typ A) × 1
USB (Typ B) × 1
Inne gniazda LAN (1000Base-T) x 1
Zasilanie AC 100-240 V 50/60 Hz
Pobór mocy 40 W
Wymiary 329 x 453 x 118 mm
Waga 5.5 kg
Akcesoria w zestawie Przewód zasilający (V-lock*1)
Cyfrowy przewód audio
Analogowy przewód audio
Przewód LAN