Opinie o Nas

Pioneer DJM-S5

 • szt.
 • 4 389,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

Pioneer DJM-S5

Dwukanałowy scratch-mixer DJ dla Serato DJ PRO.
 
Pioneer DJM-S5
 
 

Passion for scratching!

Ten nowy 2-kanałowy mikser DJ-ski do skreczowania i sterowania Serato DJ Pro jest idealnym rozwiązaniem dla osób biorących udział w turniejach DJ-skich i eksperymentujących ze skreczowaniem, które chcą poszerzyć swoje umiejętności, albo dla nowych uczestników tej sceny, którzy chcą od razu spróbować sił na głębokiej wodzie.

 

Pioneer DJM-S5

 

 

Crossfader MAGVEL FADER PRO

Uzyskaj idealne wrażenia podczas skreczowania dzięki popularnemu crossfaderowi MAGVEL FADER PRO wyposażonemu w funkcję Feeling Adjust, dzięki której możesz dostosować „wagę” i uzyskać poziom oporu, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz zaufać solidnej konstrukcji tego fadera; mocowanie suwaka jest bardzo wytrzymałe w osi pionowej, dzięki czemu świetnie radzi sobie z energicznymi technikami skreczowania.

 

Pioneer DJM-S5

 

 

Dźwignie efektów

Korzystaj z 2 dużych dźwigni efektów, aby kontrolować nawet 57 efektów w Serato DJ Pro (w tym z płatnych dodatków). Dźwignie mają ten sam rozmiar, co we flagowym DJM-S11, i można je przytrzymać lub puścić, aby włączyć/wyłączyć efekt, albo zablokować, aby używać dłoni do przeglądania i skreczowania utworów, podczas gdy efekt pozostaje uruchomiony. Dostępne są również 2 banki, w których można zapisać efekty, co zapewnia szybki dostęp do ulubionych pozycji.

 

Pioneer DJM-S5

 

 

Pady Performance Pads

Obudź swoją kreatywność i eksperymentuj z 13 trybami padów, w tym Hot Cue i Sampler. Możesz na każdym decku używać 4 padów Performance Pad o wymiarach 20,6 mm x 20,6 mm do wyzwalania sampli, wyszukiwania nowych sposobów „remiksowania” swoich utworów na żywo i urozmaicania swojego brzmienia.

 

Pioneer DJM-S5

 

 

Scratch Cutter

Zacznij skreczować już teraz – nawet jeśli nigdy tego wcześniej nie próbowałeś. Wystarczy wybrać jeden z 6 wzorców cięcia i włączyć funkcję Scratch Cutter za pomocą dźwigni efektów, a następnie przesunąć winyl sterujący lub koło jog (w przypadku korzystania z funkcji sterowania DVS) do przodu i do tyłu na decku, a DJM-S5 zajmie się resztą. Mikser nakłada na muzykę efekt cięcia z idealnym timingiem, naśladując popularną technikę skreczowania znaną jako „transformer”, bez konieczności przesuwania crossfadera. Ta funkcja znacznie ułatwia naukę skreczowania, pozwalając skoncentrować się na prawidłowym timingu przy zastosowaniu winylu sterującego przed przejściem do bardziej wymagającej techniki używania crossfadera.

 

Pioneer DJM-S5

 

 

Crossfader Hot Cue

Włącz funkcję Crossfader Hot Cue, aby szybko przesuwać crossfader w celu tworzenia na samplu lub ścieżce dźwięków przypominających skreczowanie. Za każdym razem, gdy odsuniesz fader od skrajnego położenia, ścieżka lub sampel na danym decku zostaną odtworzone od ostatniego punktu Hot Cue. Dzięki temu możesz szybko i rytmicznie uruchomiać odtwarzanie od punktu Hot Cue, tworząc dźwięki przypominające skreczowanie bez konieczności przesuwania sterującej płyty winylowej na decku.

 

Pioneer DJM-S5

 

 

Zasilanie USB i wszechstronność samodzielnego miksera

DJM-S5 to pierwszy w historii mikser Pioneer DJ, który można zasilać z portu USB komputera. Ciesz się dodatkową swobodą, jaką to oferuje, a jeśli używasz przenośnych gramofonów, również możliwością ćwiczenia i grania dosłownie wszędzie, gdzie możesz zabrać swój sprzęt – począwszy od ogrodu przez park po plażę. Urządzenie to sprawdza się również jako samodzielny mikser, dzięki czemu możesz odtwarzać muzykę z różnych źródeł, takich jak analogowe płyty winylowe. Mimo że mikser jest zasilany z portu USB, zapewnia szeroki zakres częstotliwości i znakomite brzmienie, które pozwala wydobyć to, co najlepsze ze wszystkich gatunków muzycznych.

 

Pioneer DJM-S5

 

 

INNE FUNKCJE

Serato DJ Pro
Wystarczy podłączyć DJM-S5 do komputera PC/Mac z uruchomioną aplikacją Serato DJ Pro, aby korzystać z tego oprogramowania za darmo, w tym z wielu profesjonalnych funkcji.


Serato DVS
Mikser ten zapewnia darmową kompatybilność z Serato DVS, dzięki czemu można używać gramofonów analogowych wraz ze sterującymi płytami winylowymi lub odtwarzaczami DJ-skimi do odtwarzania i skreczowania utworów posegregowanych w skrzynkach Serato.


Łatwe streamowanie setów
Podczas streamowania setów nie musisz korzystać z zewnętrznego sprzętu, takiego jak karta dźwiękowa, gdy chcesz dodać głos lub wokal. Wszystkie dźwięki są łączone ze streamowanym sygnałem w Serato DJ Pro.

 

 

Pioneer DJM-S5

 

 

Najważniejsze funkcje

MIDI Control

Kontroli MIDI (kliknij tutaj, aby wyświetlić szczegółowe informacje)

Kompatybilne oprogramowanie DJ

Odblokowuje Serato DJ Pro

Sterowanie DVS

Umożliwia wykorzystanie Serato DVS

Wymagania systemowe oprogramowania

Odwiedź serato.com, aby zapoznać się ze specyfikacją.

Co jest w pudełku

 • DJM-S5
 • Kabel USB
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Środki ostrożności podczas użytkowania
 • Gwarancja (dla niektórych regionów)

 

Specyfikacje

Szerokość

245 mm

Wysokość

107,9 mm

Głębokość

363,5 mm

Ciężar

3,4 kg

Zużycie mocy

5V/500mA

Współczynnik S/N USB

108 dB (USB)
94 dB (LINE)
82 dB (PHONO)
75 dB (MIC)
94 dB (AUX)

Zniekształcanie

0.003 % (USB)
0.007 % (LINE)

 

Inne

Rozmiar miernika poziomu

7 segment

 

Kanały

Korektor/ISO

3 band

Korektor / zakres ISO

–∞ dB to +6 dB

 

Ogólne

Kanały

2

Brzmienie Color FX

Filtr

 

Crossfader

Typ crossfadera

Fader Magvel Pro

 

Mikrofon

Połączenie mikrofonu

XLR / wtyczka 1/4-calowa Combo

 

Karta dźwiękowa

Połączenie

USB (Type-C)

Prędkość próbek

24 bit

Częstotliwość

48 kHz

 

Zaciski

Wejścia

 • 2 PHONO/LINE (RCA)
 • 1 MIC (XLR & 1/4 inch Combo Jack)
 • 1 AUX (RCA)

Wyjścia

 • 1 MASTER (XLR)
 • 1 BOOTH/MASTER (RCA)
 • 2 PHONES (wtyckza 1/4 cala stereo jack, 3,5 mm stereo mini jack)

USB

2 sets USB Type-C port (PC/Mac connection & power supply ×1, Only power supply ×1)

 

* Specyfikacje i konstrukcja produktu mogą ulec zmianie bez zawiadomienia.

 

 

Samouczek poświęcony DJM-S5 – Scratch Cutter

Mr Switch przedstawia funkcję DJM-S5 o nazwie Scratch Cutter oferującą 6 wzorów cięcia, które pomogą Ci nauczyć się głównych ruchów stanowiących podstawę technik skreczowania.
 
 
 
 

Samouczek poświęcony DJM-S5 – Techniki skreczowania Baby i Forward

Mr Switch pokazuje nam, jak wykorzystać techniki skreczowania Baby i Forward za pomocą i bez pomocy funkcji Scratch Cutter na DJM-S5.
 
 
 
 

Samouczek poświęcony DJM-S5 – Scratch Cutter w Twoim miksie

Mr Switch demonstruje, jak efektywnie wykorzystać w Twoich setach DJ-skich funkcję Scratch Cutter na DJM-S5.
 

Pioneer DJM-S5, EAN: 4573201242518