Opinie o Nas

Pioneer DJM-S7

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pioneer DJ
 • Kod producenta: 4573201242228
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 6 569,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Dostawa towaru
Dostawa towaru
Raty / Leasing
Raty / Leasing
Gwarancja
Gwarancja
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Nasze opinie
Nasze opinie

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 


Należy w tym celu odesłać produkt na adres:

AVP Sp. z o.o. 
ul. Szumiących Traw 2B Lok. A
03-289 Warszawa


Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy -  Pobierz

Taki dokument możesz nam również dostarczyć za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość na adres mailowy: reklamacje@avpartner.pl 


Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE

Każdy zakupiony towar możesz odebrać osobiście w naszym sklepie w Warszawie, przy ul. Szumiących Traw 2B/A. Za zakupy możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą, telefonem, Blikiem bądź przelewem tradycyjnym (przy płatności przelewem towar wydajemy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku).WYSYŁKA KURIEREM

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, za pośrednictwem której realizujemy wysyłki towaru w formie dostawy pod wskazany adres bądź dostawy do wskazanego paczkomatu.
Przy składaniu zamówienia każdorazowo wyświetlą się wszystkie opcje wysyłki wraz z cenami.

Wybierając przesyłkę kurierską możesz wskazać dokładny adres dostawy, pod który kurier dostarczy do Ciebie paczkę.
Szacowany czas dostawy wynosi 24 godziny od momentu wysyłki w zależności od wybranej formy płatności.

Twoje zamówienie dostarczymy do każdego miejsca na terenie Polski już od 0 zł.
W przypadku przesyłki o masie nieprzekraczającej 30 kg kurier dostarczy zamówienie "pod drzwi".

Każda przesyłka posiada swój numer, dzięki któremu możesz ją śledzić:

Znajdź swoją przesyłkę InPost - SZUKAJ

 

DOSTAWA DO PACZKOMATU

Jest dostępna dla wybranych kategorii produktów. 
Do wyboru masz 1300 paczkomatów w Polsce, czynnych 24/7 przez 365 dni w roku. Jeśli wysyłka i odbiór w Paczkomacie jest dostępna dla produktu, który zamawiasz, zobaczysz tę opcję dostawy w koszyku. Po nadaniu przesyłki otrzymasz numer umożliwiający śledzenie jej na stronie www.paczkomaty.pl. Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór nie dłużej niż 2 dni robocze od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru.  

Znajdź Paczkomat lub Punkt Obsługi Paczek - SZUKAJ

 

[Ważna informacja] 

Powyższe sposoby dostawy są realizowane wyłącznie na terenie Polski. 
Dostępność poszczególnych form transportu zależy od zamawianego asortymentu, jego gabarytów i adresu dostawy. Na termin realizacji zamówienia składa się czas przygotowania przesyłki (podany na karcie produktu w sklepie) oraz czas jej dostarczenia, właściwy dla danej formy transportu.

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz możliwość wyboru płatności ratalnej bądź usługi leasingowej jako formy zapłaty za zakupiony towar.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w jeden z poniższych linków:

 

ZAKUP NA RATY

LEASING

Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Szczegółowe warunki i czas trwania gwarancji uzależnione są od rodzaju i przeznaczenia sprzętu oraz producenta.

W przypadku jeśli zakupiony towar okaże się wadliwy Konsument ma prawo:

1. Skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy produktów objętych gwarancją). Szczegółowe warunki postępowania gwarancyjnego jak i lista punktów serwisowych zostały określone w oświadczeniu gwarancyjnym, mogą być opublikowane na stronie internetowej producenta. 

2. Złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna Kodeks Cywilny).
Reklamacja z tytułu rękojmi może zostać złożona za pomocą formularza reklamacyjnego "Pobierz" w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres mailowy reklamacje@avpartner.pl. Konsument ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sklep AV Partner niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sklep AV Partner albo sklep nie wymienił produktu  na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Reklamacja z tytułu rękojmi rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep AV Partner nie ustosunkuje się do żądań Konsumenta, oznacza to, iż uznał żądania za zasadne. W przypadku, gdy realizacja żądań Konsumenta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi sklep AV Partner.

 

Naszym priorytetem jest gwarancja bezpiecznych zakupów.

Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji zamówienia i płatności są szyfrowane w oparciu o technologię SSL.

Oferujemy Państwu najlepszej jakości towary prosto od producentów oraz gwarantujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:

 • bezpieczne sposoby płatności
 • bezpłatny odbiór osobisty
 • możliwość śledzenia przesyłki w firmie kurierskiej
 • gwarancja na każdy produkt
 • centrum obsługi klienta

 

 

Referencje klientów naszej firmy.

Prezentujemy Państwu opinie naszych Klientów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu naszych kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na ceneo.pl (kliknij tu). Państwa opinia będzie na pewno pomocna dla aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu AV Partner.
O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. AV Partner może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z naszych ofert przedstawionych w sklepie internetowym jak i portalu allegro.pl. Dlatego cały czas staramy się podnosić jakość usług i zwiększać możliwości oferowanego jeszcze większego asortymentu - obsługa Klienta jest dla nas najważniejszym aspektem prowadzenia biznesu.

 

Zobacz nasz opinie.

 

Pioneer DJM-S7 to innowacyjny mixer DJ typu BATTLE z dwoma kanałami, 16 padami, wejściem Bluetooth i edytowalną konfiguracją.

 

Pioneer DJM-S7 - Główne cechy:

 • 2 kanały LINE / PHONO

 • Profesjonalny crossfader MAGVEL PRO

 • 16 dużych, wielofunkcyjnych padów

 • Duże, wygodne przełączniki efektów

 • Innowacyjne wejście Bluetooth

 • Komunikacja MIDI

 • Wbudowany hub USB

 • Kompatybilność Serato DJ / Serato DVS / rekordbox

 • Przyciski FX Select

 • Funkcja AUTOLOOP

 • Potencjometry FILTER przypisywalne do 5 różnych efektów

Pioneer DJM-S7 - Główne cechy DJM S7 - avpartner.pl

 

 

Pioneer DJM-S7: TURNTABLI7M

Najnowszy dwukanałowy battle-mixer pozwala swobodnie dopasować konfigurację i sprawia, że każdy występ może mieć swój własny oryginalny styl. Pioneer DJM S7 umożliwia bezpłatne korzystanie z Serato DJ Pro i jest urządzeniem typu Hardware Unlock dla rekordbox, więc po instalacji rekordboxa wystarczy podpiąć i uruchomić mixer aby odblokować oprogramowanie.

 

Pioneer DJM-S7 image avpartner.pl

 

 

KLUCZOWE CECHY PIONEER DJM S7:

 

16 dużych padów z kontrolą nacisku

Każdy kanał posiada 8 dużych padów, w które możesz łatwo stukać, gdy chcesz wyzwalać Hot Cues czy sample. Dzięki niezależnym trybom pracy można jednocześnie wykorzystywać 2 funkcje padów w czasie rzeczywistym.

 

Tryb Combo Pad

Uruchom tryb Combo Pad w Serato DJ Pro i używaj 2 różnych różnych funkcji padów na tym samym kanale równocześnie, np. Hot Cue i Sampler. Ogranicza to potrzebę przełączania funkcji i daje możliwość połączenia większej liczby efektów w celu osiągnięcia bardziej oryginalnego stylu.

 

Tryb Scratch Bank

W trybie Scratch Bank można ładować sample skreczów z 4 banków przypisanych w aplikacji Serato DJ Pro — wystarczy stuknąć w wybrany pad. Można również załadować od określonego punktu — to przydatna funkcja, jeśli chcesz użyć tego rozwiązania do dodawania konkretnych fragmentów utworu do swojego seta.

Pioneer DJM-S7 - 16 padów RGB - avpartner.pl
Pioneer DJM-S7 - przełączniki - avpartner.pl

Wygodne przełączniki do efektów


Kreuj dźwieki w czasie rzeczywistym, dodając efekty za pomocą dużych przełączników. DJM-S7 obejmuje 22 natywne efekty rytmiczne z DJM-S11, które pozwalają wejść na kreatywny poziom, jak również efekty oprogramowania w aplikacjach Serato DJ Pro i rekordbox. 6 efektów z sekcji  FX Select można łatwo przełączać, a wybrany efekt i zakres jego czułości można sprawdzać na bieżąco na wyświetlaczu OLED.

Wejście Bluetooth: Odtwarzanie utworów z telefonu


Sparuj smartfon z DJM-S7 aby importować muzykę. Jest też możliwość odtwarzania pętli do scratchowania, lub użycia apki do grania utworów, które wybierze osoba z widowni. Można też używać urządzeń przenośnych w razie awarii laptopa. Dźwięk można odtwarzać bezpośrednio przez wyjście główne lub przez któryś z kanałów i regulować głośność oraz EQ.


Pioneer DJM-S7 - Wejście Bluetooth - avpartner.pl
Pioneer DJM-S7 - Funkcja Loop MIDI - avpartner.pl

Loop MIDI: Steruj funkcjami oprogramowania dzięki przełącznikom

Ta opcja w sekcji efektów DJM S7 służy do kontroli wielu funkcji oprogramowania przez wysyłanie komunikatów MIDI.

Funkcje Hot Cue, Sampler oraz Key shift-up są wstępnie przypisane do przycisków FX Select, więc można od razu zacząć korzystać z funkcji Loop MIDI bez konieczności wcześniejszego przypisania funkcji.


 

 

POZOSTAŁE FUNKCJE PIONEER DJM-S7:

 

Pioneer DJM-S7 - USB Pioneer DJM-S7 - USB typ B - avpartner.pl Pioneer DJM-S7 - rekordbox - avpartner.pl
Wbudowany HUB USB

Podłącz swoje kontrolery DJ i inne urządzenia – w tym wybrane modele innych marek – do podwójnych portów USB-A, aby móc ich używać.

Kontroler MIDI

Urządzenie umożliwia pełne przypisywanie do MIDI przez USB. Wysyłaj informacje dotyczące sterowania na urządzenia zewnętrzne i używaj miksera jako kontrolera MIDI.

rekordbox

Podłącz swój komputer PC/Mac, aby za darmo odblokować tryb występów (Performance) rekordbox i używać trybu DVS z dedykowanym winylem kontrolnym (dostępnym osobno).

Pioneer DJM-S7 - Serato DVS - avpartner.pl Pioneer DJM-S7 - Serato DJ Pro - avpartner.pl Pioneer DJM-S7 - Pitch 'n Time DJ - avpartner.pl
Serato DVS

Używaj Serato DVS do sterowania i skreczowania za pomocą CDJ-ów lub gramofonów.

Serato DJ Pro

Podłącz komputer PC/Mac, aby mieć możliwość korzystania z Serato DJ Pro (mikser odblokowuje oprogramowanie bezpłatnie). Używaj dedykowanych przycisków, aby aktywować efekty i zaawansowane funkcje Serato, takie jak Beat Jump, Slip i Quantize.

Pitch 'n Time DJ

Pakiet zawiera voucher Serato DJ Pro Expansion Pack (Pitch 'n Time DJ). Używaj funkcji Pitch Play, Key Shift, itd. Mikser umożliwia również mapowanie MIDI.

 

 

Pioneer DJM-S7 - Specyfikacja techniczna:

 

MIDI Control

 

Kontrola MIDI

Kompatybilne oprogramowanie DJ

 

Serato DJ Pro

rekordbox

 

Sterowanie DVS

 

Serato DVS

rekordbox

 

Wymagania systemowe oprogramowania

 

Odwiedź serato.com, aby zapoznać się ze specyfikacją.
Odwiedź rekordbox.com, aby zapoznać się ze specyfikacją.

Bluetooth Wejście audio

 

Wersja: Standardowa wersja Bluetooth 5.0

Obsługiwane kodeki: SBC, AAC, Qualcomm® aptX™, Qualcomm® aptX™ Low Latency

Maksymalna odległość komunikacji: Około 10 m, jeśli nie dochodzi do zasłonięcia

 

Co jest w pudełku

 

DJM-S7

Kabel zasilający

Kabel USB

Gwarancja

Skrócona instrukcja obsługi

Środki ostrożności dotyczące użytkowania

Kupon na pakiet rozszerzeń Serato DJ Pro (Pitch 'n Time DJ)

 

Szerokość

267 mm

Wysokość

107,9 mm

Głębokość

397,4 mm

Ciężar

 

4,5 kg

Zużycie mocy

 

24W

Zakres częstotliwości

 

20 - 20000 Hz

Zasilanie elektryczne

 

AC 100-240 V, 50 Hz / 60Hz

Współczynnik S/N USB

 

110 dB (USB)
103 dB (LINE)
88 dB (PHONO)
80 dB (MIC)
103 dB (AUX)

Zniekształcanie

 

0.003% (USB)
0.005% (LINE)

Rozmiar miernika poziomu

 

9 segment  

Korektor/ISO

 

3 band  

Korektor / zakres ISO

 

–∞ dB to +6 dB  

Kanały odwrotne

 

Tak 

Ogranicznik wartości szczytowych

 

Tak 

Kanały

Brzmienie Color FX

 

Filtr

Dub Echo

Noise

Pitch

Filtr szeroki 

Beat FX

 

Echo

Ducking Echo

Echo Out

Spiral

Helix

Opóźnienie

Reverb

Rotacja wsteczna

One-shot Spin

Hamulec winylowy

One-shot Brake

Flanger

Phaser

Filtr GP

Filtr DP

Trans

Kill

Roll

Fader Pitch

Fader Synth 

Licznik automatyczny BPM

 

Tak

Typ crossfadera

 

Fader Magvel Pro  

KRZYWA przydzielana

 

Tak

Crossfader odwrócony

 

Tak

Regulacja napięcia

 

Tak

Połączenie mikrofonu 

XLR / wtyczka 1/4-calowa Combo  

Tłumik talkovera 

Tak 

Połączenie karty dźwiękowej 

USB (Type-B)  

Prędkość próbek 

24 bit  

Częstotliwość 

48 kHz  

Wejścia 

2 LINE (RCA)

2 PHONO (RCA)

1 MIC (XLR i wtyczka 1/4 cala TRS)

1 AUX (RCA)

USB 

2 porty USB A

2 porty USB B

Wyjścia 

2 MASTER (XLR, RCA)

1 KABINA (wtyczka 1/4 cala TRS)

2 PHONES (wtyckza 1/4 cala stereo jack, 3,5 mm stereo mini jack)

 

 

 

 

 

Pioneer DJM-S7 - Sprawdź video promocyjne:

 

Pioneer DJM-S7 / Pioneer DJM S7
Producent: Pioneer DJ
Model: DJM-S7 / DJM S7
EAN: 4573201242228